Gurb3trams 2 turons 2018 6a Cursa de Muntanya LA FERÉSTEC

LLISTAT DE PARTICIPANTS INSCRITS

Cursa Muntanya ENTRE CASTELLS

DOR NOM COGNOMS CAT CLUB
1EnricGraboleda GarrigaM40M+CEE
2Jose Carlos Gonzalez SuarezABSMClub Excursionista empordanes
3JordiSánchez Bernardo M40M+TRAMUNTANYA (UELL).
4BERNATGIL I VENTURAM40M+UEC GRACIA
5JordiPuig SerranoM40M+Trail Running Girona
6XavierCosta ArnauM40M+Eyjafjallajökull Running Club
7MartiGutiérrez Farré ABSMMontsenyMaasais - Centre Excursionista Palautorder
8ALBERTPUJOLAR RIBERAM40M+TRAMUNTANYA LLANÇA
9XavierRiera DuñachS23MiTRAMUNTANYA LLANÇÀ
10BLASMartinez ValladaresM40M+cabirols
11JONATHANANTONI CIERCOABSMGIROLEX ESPAI JURÍDIC
12Dani Navarro CaballeroABSMCABIROLS
13CarlesMoreta BurchM40M+Club Trail Running Girona
14AlbertoGómez RojasM40M+UELL Llançà
15Daniel Lopez LoroABSMIndependent
16NÚRIAPUIG RICHM40F+C. EXCTA. CALDES - TORBCAT TRAIL
17VICENÇTUBAU ALEMANYM40M+PESCATUBAU
18OmarGRANDIO García ABSMninguno
19CARLESESTEVE ROLDANM40M+ningun
20DesiMateos sanchezABSMFlama91
21Davidalsina fajardoM40M+bloc agullana
22JêssGarcia CasadevallABSFTR ESPORTS PARRA
23IsraelSola CerdanABSMSense Club
24JosepMirabete LaraABSMTRAMUNTANYA
25PatriciaTorres MoyaABSF-
26SERGIMARTÍN GARCÍAM40M+G.A. LLUISOS MATARÓ
27German Pavia manzanoM40M+Independent
28AntonioRegalón MisasABSMNinguno
29AbelMarcé ValènciaABSMindependent
30TRIBUFERNANDEZ FERREIRAM40M+ATLETISME ROSES / CABIROLS
31MARIONATRIOLA VILLAMBROSAABSFTR ESPORTS PARRA
32XavierFreixas MoradellM40M+GEIEG
33Juan JoséVelasco MagesterABSMCabirols Trail Roses
34ManuAlarcónABSMTramuntanya Llançà
35JuanLopez hurtadoM40M+Particular
36ROBERTVIDAL POUABSMC.C. ESQUENAPELATS
37laurianeburgerABSFcap 09
38Jennifer Aranda GonzálezABSFIndependent
39carlos angeltena de los santosM40M+independent
40DavidCajas MarmolejoABSMEsquenapelats
41SimoCollsABSMEmpordalia
42LluísSalellas BerdiónM40M+Corredor lliure
43XaviLlamas BozaM40M+Sport HG – Almsport – Alchimia Solidària
44MiquelAntonio i BonetABSMTocavents de l'Albera
45Ivan Martin AlonsoABSMDIVERSPORT
46EnricGamito BausM40M+-
47Abel Bolance OlivaresM40M+Diversport
48DavidSanz fontABSMAbsolut sport
49MarcCasatorres ValenciaM40M+DIVERSPORT
50José LuisDiez AnguloM40M+Ninguno
51SaraGarre PelegrinaABSFTramuntanya
52JordiTriaduM40M+MarinerII
53ALBERTBESORA CAUSADIASM40M+Tramuntanya-UELL
54jordiolive fernandezABSMcentre excursionista castellar del valles
55FerranDiaz GutierrezS23MiCap
56GerlacFite HighamM40M+Guangzhou runners
57IvanRodriguez Carrés ABSMTramuntanya
58OLGARODRIGUEZ MILLAM40F+PIRATES DE LA MUNTANYA
59PauD'Armengol ParrABSMTramuntanya Llança
60MarcAlos PlaM40M+CE Bellcairenc
61SÒNIABRUGUÉ TRAMUNTM40F+PIRATES DE LA MUNTANYA
62AlbertCusí BatlleABSMTramuntanya
63francesc font torrentABSMpetit montgri en marxa
64MARCTIBAU RAGOLTAM40M+INDEPENDENT
65JOAN MARCARCAS ALBERTIM40M+INDEPENDENT
66RafaDe Jesus DuarteABSMPirates de la Muntanya
67XaviAgustí CanalsM40M+UELL TRAMUNTANYA
68SaturFlor-laguna SánchezM40M+Cabirols / Senglars Roses
69JAUMEBARAUT BACHM40M+UELL - CORREDORS.CAT
70IvánRodríguez MillaABSMColeraTeam
71jordiriera lobatoABSMcentre excursionista olot / entrenamentspersonals.
72alvaroelia rosvaengeM40M+GAS MOUNTAIN KIDS
73PacoDel Olmo Puertas M40M+Gas Mountain
74AngelsTeixidor CampsM40F+Gas Mountain
75XavierMontejoM40M+CEB
76ManelMoreno i UrbanoABSMCentre excursionista olot
77jordibatlle reixachABSMblock agullana
78RICARDCOROMINAS VIVASM40M+GAS MOUNTAIN
79LLUISCOPETE PERALTAM40M+INDEPENDENT
80CARLESCALLAVE FELIPEM40M+UNIO EXCURSIONISTA LLANÇANENCA
81joanbellido cabretosaM40M+madteam
82BeaDominguezABSFTramuntanya Llançà
83Jordi Motera FulcaràM40M+Tramuntanya
84VicençGusó JanéM40M+running castello
85WOLFRANDOJUAN ALVAREZABSMUNIO EXCURSIONISTA LLANÇANENCA
86JOSÉ LUISDIEZM40M+GASMOUNTAIN
87JOSEPPujol BartinaM40M+Team Followers TR-Girona
88Pere Gich AsensioM40M+Flama 91 L .Escala Empuries
89DAVIDCARBONES ANDORRAM40M+TRAMUNTANYA LLANÇA
90JOSÉ MANUELBENÍTEZ ARIZAABSMSAFIR SPORT TEAM
91JuditMartín AlonsoABSFGAS MOUNTAIN
92ElenaAguileraM40F+-
93ISAACColomer GonzalezABSMFRED FRONTAL TEAM CAMPRODON
94AinaCusi BatlleABSFTramuntanya Llançà
95SalvadorCanet JaraM40M+Running Castelló
96FrancescTorrent JovenS23MiIndiketes-matxacuca
97FrançoisPASTORABSMBETES DE TRAIL
98KAROLINAMARQUÈS KOTYKOVÁM40F+El Petit Montgrí en moviment
99JosepRigall SoleM40M+Independent
100MònicaPortas SoleM40F+Independent
101XAVIERALIBERCH ROCAABSMSTRAil
102JORDIGALLIFA COSTAABSMSTRAil
103ENRICTORNÉ i COMERMAABSMSTRAil
104JORDIBATLLE RUIZM40M+SENGLANASSOS - CLUB EXCURSIONISTA MAÇANETENC
105MiquelPagès PiferrerABSMtramuntanya llança
106AlbertMuñoz garciaABSMPetit Montgrí
107DavidAdan FreixesABSMBlue Motors
108GerardGuich SalvàABSMIndependent
109TxellFerrer IsernABSFCap
110MAYDATChristopheM40M+POLICE NATIONALE
111EliSolanich SucarratsABSFCE VIA FORA OLOST
112MarcMuntadas BallúsABSMCE VIA FORA OLOST
113GuillemAyats GifraABSMClub Trail Running Girona
114ArnaudTremouilleM40M+No
115JordiBosch ParramonM40M+Boica
201GwenaëlleLorscheiderABSFNingun
202CAROLINA TRESCASTRO BERNABEUABSFKARVA'S TEAM
203IsmaelTerrón Queralta ABSMCazadores de Mamuts
204DamiàPi Vall-lloseraM40M+REM
205jonathanEscobar MartinABSMvilafant
206KilianBarbeta MolinosABSMindependent
207MARISANCHEZ LEDESMAM40F+independient
208JOSE MANUELRUIZ VERDUGOM40M+independient
209JosepSantos CarboneraABSMTorremirona Sport Team
210JanNavalls PlanaS23MiGamu Runners
211JosepGil GilM40M+Joventut Atlètica Montcada
212PEREGUSIÑE FREIXASM40M+NO
213JavierCarmona HernandezM40M+J. A. Montcada
214JOANBORONAT GRACIAABSMCLUB EXCURSIONISTA TIANA
215EvaFontM40F+Reptes del Dr. Soler
216MagdaBartomeu LozanoM40F+Cabirols Trail Roses
217JoanGelabert JuanolaM40M+Cabirols Trail Roses
218CARMEN SOLÀ RIBASM40F+CABIROLS TRAIL CLUB
219RAMONEXPOSITO SERRAM40M+INDEPENDENT
220santiagoarzuaga casadoM40M+-
221CarlosMartinez CuencaM40M+Corredors Polinya
222DavidGarcia CuadrosABSMMedas
223EsterVillar ColoméM40F+TRAINING TRAIL TEAM
224AlfonsoCuadrosABSMno
225AlexisEgea MorABSMNo
226MarinaBorrell i FiguerasS23Ficolla excta. cassanenca
227JosepBorrell MartinM40M+colla excta casanenca
228AlexandraGómez EzpeletaABSFNo
229OlgaSureda MonteroABSFQRTTEAM SKÖDA
230JosepGálvez BaixenchM40M+-----
231VeronicaLucena ibañezABSFNo club
232AdriàFernàndez PérezABSMno
233DavidRos HomsM40M+Borgonyà Corre
234MeritxellSabate SubiranaABSFMadteam
235RodolfoGallego ChinchillaM40M+
236AleixBautista SuredaABSMTEAM BIOMECANICA
237LluisMorancho GrauM40M+Peralada
238MarcPuignauABSM-
239RAMONPUJOLABSM-
240MarcPedrosa RevillaABSMNo
241SILVIAREPULLO NARANJOM40F+EXCTA. EMPORDANES
242SusanaPelegrina GomezM40F+No
243LídiaCarbó BaidesM40F+UEC
244NilDomenech MoreABSMEmpordà
245josephrabatABSMbojos de montagne
246Mònica PradasM40F+independent
247MiquelFont BoschM40M+Cep
248MarioAguilar RoperoABSMCabirols de Roses
249Carlos Aguilar RoperoABSMCabirols de Roses
250MiquelRubirola BéjarABSMSense Club
251AnnaSerradell PumnaredaM40F+UELL
252JosefaGracia IglesiasM40F+UELL
253Jose Luis Aznar CervillaM40M+UELL
254PiliGama CaballeroM40F+Unió Excursionista Llançanenca
255LluísRodríguez GonzálezM40M+A.E.DIEDRE
256EsteveAguilera InsaABSMParticular
257AlbertPradas MarcóABSM-
258XAVIERPORCELL OLIVERASM40M+capgirell
259EDUARDXALABARDER TORRENTSM40M+no
260JosepPagès PuigdevallABSMIndependent
261Rubén Hernández MoyáABSM-
262RaimondHERRERA GUTIERREZM40M+PARRUS.COM
263NEREA MARTINEZ CABALLEROABSFCABIROLS ROSES
264PereClaveria PalouM40M+no
265JosepSanchez SierraM40M+Grup Esportiu Esteve
266Juanjo CalvoM40M+Two For One
267CarlesTáboas AlbiolM40M+Excursionista Empord
268QUIMDE DIEGOM40M+MADTEAM
269DAVIDSOLER BASCOABSMINDEPENDENT
270MiryamVera MedinaABSFQRTTEAM
271CucaNovellon SalvatABSFIndependent
272SílviaPalahíM40F+APERTOTES!!
273david casiñol parraABSMindependent
274DavidGarcia SánchezABSMTR Esports Parra
275MontseRivera TorrescusaM40F+Tramuntanya LLançà
276ANNAPASTOR MALTASM40F+TRAIL RUNNING UEC MATARÓ
277RamonPerez EdoM40M+Atl.Roses
278JeannetteNavarrete FernandezABSFFlama 91
279MartiPadrosa MontenegroABSMUELL
280JOANMARANGES MALLOLM40M+CAP
281JesusFuentes delaraABSMIndependent
282MireiaTrias AyalaABSFGrup excursionista capgirell Vilajuïga
283ManelMurilloABSMClub Atletisme Roses
284EvaMadrid GarciaM40F+-
285JordiGich PujolABSMDiversport
286CarlesFàbrega i CostaM40M+Moncolor Trail
287ToniGama CaballeroM40M+Rios running
288Norddi El Mâkoubi El FellahABSMCabirols Trail Roses
289JoanAbella MaupeyraM40M+Cabirols Trail Roses
290carlusgarcia tejedorABSMtocats per la tramuntana
291vicençflores cucalaM40M+tocats per la tramuntana
292DavidCastro MuntaneABSMAtletisme Roses
293Amonvan MechelenM40M+INDEPENDENT
294GenísRubio estevaS23MiPortbou
295XavierDomenech GustemsM40M+Independent
296Maria de MarDiaz VillaABSF no
297IVANGRACIA GAMEZM40M+-
298PatrickCoveneyM40M+no
299PabloCastro MorenoABSMFisioclínic
300AitorSantiago CastillejoABSM-
301FranBellido NouvilasABSMTramuntanya Llançà
302XeviPuig FornéABSM.
303EduardCañón MallénABSMNo
304Lluis fitaABSMLaCova
305GabrielRodriguez JimenezABSMLaCova
306JAUMECORTADA RIBASM40M+TORREMIRONA SPORT TEAM
307ERIC ORTIZ MARTINEZABSMAGRUPACIO EXCURCIONISTA PALAFRUGELL
308JordiGras VilchezM40M+Club Trail Running Girona
309CARLESMATAS JOSEM40M+NATACIO CATALUNYA
310CescVinyesM40M+CAP
311RaúlAguilar BernardoABSMIndependent
312EduardCarmona Cid M40M+KSAMEU
313Isaac Osuna CampsolinasABSMRunning Castelló
314ZaidaCarrerasM40F+DIVERSPORT
315RUBÉNLÓPEZ PÉREZABSMSÓC LLIURE
316ErnestPadern pouM40M+Tocavents de l'alberae
317RajivMarroig Hernández S23MiABS Aresta
318MARTAROURA GOMEZM40F+-
319MERCEROURA GOMEZM40F+-
320jordipagès BenitoM40M+Cabirols Trail Roses
321MiquelRoig CasademontM40M+CEE
322EduardBolasell CervosaABSM-
323XavierSoler pagesABSMRunning les formigues
324Josep Maria Fernandez PerezABSMTocavents de l'Albera
325PatrickRoigABSMCabestrons Catalunya Nord
326IsabelSabadiM40F+Club Espíritu Nova Icaria
327AnnaPayola Subirana M40F+No
328CoralHERREROS BLANCHM40F+cap
329ANNA PUIGBERT AYMÀABSFINDEPENDENT
330Roser Aguilar CustodioM40F+LLIURE
331LluisArmangueM40M+-
332CarlesGutierrez FernandezM40M+-
333DesiréeSerra CatalanABSFCap
334DionMuñoz GuerreroM40M+Corredors.cat
335BorjaSarrió Caballería M40M+Trail Girona
336EricAbellaABSMABEL
337LLUISJULIA XAMPENYM40M+LES RABASSES
338IreneMontblanc de los SantosM40F+TORREMIRONA SPORT TEAM
339EstefaniaArias RoblesM40F+Torremirona sport team
340AntonioGonzalez RodriguezM40M+cap
341XAVILOSTE ROMEROM40M+TRAMUNTANYA - U.E.LL.
342XavierGironella ClavagueraABSMJxX
343LLuisCompte SeguraABSMtocavents albera
344Cristinaviñas fernandezM40F+rosegamastegueres
345georginanegre closM40F+-
346JavierLaitaM40M+independent
347GerardTerrades CanetM40M+cames ajudeu-me
348DavidRieraABSM---
349CelinaArias AriasM40F+no
350JosepPrujà QuerM40M+Sort que hem vingut
351FRANCISCO JAVIERCAMARA LOPEZM40M+Independiente
352Anni SAnchez PujadasM40F+Flama 91
353DavidSaura GarroteM40M+no
354MontsePrats MasM40F+Flama 91
355davidcaballero sastreABSMde la comedia
356GuillemPararols PuigmalABSMUELL
357MARCJUEZM40M+FORMIGUES-TOCAVENTS
358juanescobar yeguaM40M+no
359RICARDBONET PORQUERASM40M+INDEPENDENT
360Abel Marlí Rivas ABSMIndependent
361Jordi Sanchez GifreABSMIndependent
362RicardTeixidor Turbau ABSMGrup muntanya sarria
363ManelDonat GiróM40M+Cabirols
364LluísMartínez AbadM40M+Independent
365sergiexposito cabanaABSMESPORTIU RIPOLL
366DídacDonat BretauS23MiCabirols
367EDUARD DE QUINTANAABSMCLUB TRIATLO GIRONA COSTA BRAVA
368GREGORIOLOPEZ REYESM40M+-
369SaraLladó GonzalezM40F+No
370DanielRuiz PadillaM40M+TR Esports Parra
371ferransanchezABSMindependent
372AdriàJacas PuigABSMCan Jacas
373JosepSuñe SallesM40M+independent
374gabriel descarregadescarrega ramogosaM40M+independent
375FRANFERNANDEZ AGUADOABSMFOXTRAIL
376lucasnieto rodriguezABSMfoxfran
401Elisabet García RodríguezABSF-
402IsaacHernández PulidoABSMMadTeam
403jesus franco carrascoABSMno
404LauraRamirez LozanoABSFSense Club
405CristinaDuro AriasM40F+DURO'S TEAM
406José Manuel González jurado M40M+Talaixateam
407ADRIANVELASCOS16MiESCOLETA TRAILRUNNING VILAJUIGA
408ANNASABATE SUBIRANAABSFNO
409BRUNO ALBERTO GARCIA TRANIABSMNO
410IuJaume AmetllerS16MiTrailrunning Vilajuïga
411AntoniNaranjo TejadaM40M+Independent
412JoanDe Tena Gómez-CalcerradaS16MiEscoleta trailrunning Vilajuïga-Llançà
413MARGARETEPACHECO DAS GRAÇASABSFCA FIGUERES RUNNERS
414EstherGracia TarjueloM40F+CAF Runners
415SaraTorres CordobaM40F+CAF Runners
416BELENCHAK MAM40F+CAF RUNNERS
417SUSANNALLENSA AYATSM40F+CAF RUNNERS
418FerranCampillo RoblesM40M+No
419CarmenCarbó TuriñoM40F+no
420Àngels Ayats DubritosABSFCAF RUNNERS
421JUDITMORISCOT GAZULESABSFCAF RUNNERS
422SilviaFamoso CañadillasABSFReptes del Dr. Soler
423BenoitDziubaM40M+Reptes del Dr. Soler
424RosaGotanegra GuzmanABSFSense club
425FrancescGuitart lledoABSMClub atletisme roses
426GERLINDmüller rogerM40F+ELS CORRECAMINS
427Anna Ametller CabréABSFUec trailrunning mataró
428JAUMEPARÉS IGLESIASABSMTALAIXÀ TEAM
429JosepAcevedo pimentelABSMCej
430CarlesBrugat vilanovaABSMCF PERALADA
431RaquelSanchez galvezABSFR UNISEX
432Laura Ribera SalaM40F+Cep
433DanielGonzalezM40M+Club Flama '91
434EvaDuroM40F+Club Flama '91
435DAVIDMARTINEZ POMESS16MiUNIO EXCTA. LLANÇANENCA ( ESCOLETA TRAIL RUNING VI
436ÍngridSerrat FrigolaABSFGAS MOUNTAIN
437MARTA SERRAT FRIGOLAABSFGAS MOUNTAIN
438PILYCLEMENTEM40F+FLAMA 91 L'ESCALA-EMPURIES
439MERITXELLFONT PALAUM40F+LA FLAMA 91 L'ESCALA-EMPURÚRIES
440MARIESCOBARM40F+FLAMA 91 L'ESCALA-EMPÚRIES
441GUILLEM GONZALEZ VIÑASS16MiESCOLETA TRAILRUNNING VILAJUIGA
442Maria RosaArena CaballeroM40F+Club Flama '91
443Aniol MontesS16MiAss esp Mountain Runners del Berguedà
444MarcSabater i ArmengouABSMindependent
445ENRICTEIXIDOR LLORAM40M+TRAMUNTANYA
446POLTEIXIDOR RODRIGUEZS16MiESCOLETA TRAILRUNNING VILAJUIGA-LLANÇA
447SÒNIAAMBRÒS VILANOVAM40F+centre excursionista capgirell vilajuiga
448claudia PORCELL CANALS16Ficentre excursionista capgirell vilajuiga
449Judith Perez morenoABSFLas saluillas pelas
450SébastienMichelM40M+Vigatanes del Volo
451CharlotteMARTINEZABSFVIGATANES DEL VOLO
452EstherMata ruizABSFFlama 91
453TXELLVERGES MARTIABSFCENTRE EXCURSIONISTA DE PERALADA
454LAURADELGADO LLANTAABSFCENTRE EXCURSIONISTA DE PERALADA
455MONTSEPLANAS HERNANDEZABSFCENTRE EXCURSIONISTA DE PERALADA
456kathymartinez escudeABSF3851
457marisablazquez serranoABSF3851
458lidiamartin canoABSF3851
459rauldel pozo bolañosS16Mi3851
460mari carmenlinares garciaM40F+3851
461IsabelDiaz GarciaABSF3851
462KIKECORTESABSMIndependent
463GABRIDEL CERRO CABALLEROABSMINDEPENDENT
464ClaudioGrandeM40M+no
465ClaudioGrandeS16Mino
466JordinaColl TorróABSFJxX
467teresapayet llosM40F+flama91
468francesc espinosa teixidorM40M+flama91
469jose luisgonzalez louredaM40M+3851
470DAVIDFERRER PÉREZABSM-
471peretorràABSMroses
472ArnauGatell PerezS23MiGREVOL
473JoanPuigbert AymàM40F+Independent
474DanielSoler suarezABSMTocavents de l'albera
475JosepPerich ViusaM40M+Cap
476andreeachicheanuABSFno
477eduardsoriano tenaS23Mino
478danielsoler pelaezM40M+no
479jordipijoan de sotoM40M+sussissa espollenca
480selenapijoan viñasS16Fiescoleta trailrunning vilajuiga
481AlbertoLaita ManeABSMCap
482QuirzeSagué SorsS16MiCENTRE EXCTA. BANYOLES
483EstherSoler ChavesABSFroses
484MARCRICART GELIABSMROSES
485Juan PabloAspano ColazoABSMNinguno
486ROBERT GISPERT GIBRATM40M+Independent
487DavidArnau MateoABSMFIREHAWK
488SÍLVIACORCOLL CORNETM40F+GE CAPGIRELL VILAJUÏGA
489Sergio Rivillas GuijarroABSM0
490CLEMENTESILVENTE RODRIGUEZABSM0
491JOSÉ MARIORUIZ CULIÁÑEZABSMC.A. ALMORADÍ TRIKILÓMETROS
492JOSEP MªSANCHEZ SUNYERM40M+EL FAR D'EMPORDÀ
493SALVADOR CAPDEVILA BOFILLABSMcap
494ORIOLBESALDUCH VALLSABSMCAP
495AinaraLopez galasABSF3851
496maria muñoz fernandezABSF3851
497SergiTamayo MillanM40M+-
498Luisa fernanda AponteABSFNinguno
499SòniaLópez MallolM40F+Unió Excursionista Llançà
500ClàudiaCardonerS23Figrup excursionista Llançà
501XèniaCardoner LópezS16Fiunio excursionista S
502ImmaColl TorróS23FiJxX
503MartaTorró FabregasM40F+JxX
504JordiColl TorrentM40M+JxX
505CristianAymar SanjuanABSM3851
506AntonioPolo GarciaM40M+Tocavents de l' Albera
507evasanchezM40F+la flama91
508MarcFrigola MancillaS23MiCLUB FLAMA 91
509NURIA GRAU PALOUM40F+FLAMA 91 L'ESCALA EMPURIES
510JORDIISERN COLOMEDAM40M+FLAMA 91 L'ESCALA EMPURIES
511AlbertJustafré GenísABSMCap
512SERGIPAGES SUBIRANAS16MiCE LLANÇÀ
513Ma. DoloresFlores ChicoM40F+Flama 91
514LauraFajula simonM40F+Flama91
515FerriAyats GarciaABSMCastellarenc
516AleixPerez GotanegraS16MiAtletisme roses
517EduardGonzález PastorM40M+Independent
518EVAUnge FortianaM40F+Runners
519XavierMacias BarbosaS16MiUNIÓ EXCTA. LLANÇANENCA
520DolorsRamirez juanolaM40F+Caf
521ROSAALBERNI TEIXIDORM40F+RUNNERS
TOTAL INSCRITS:


Trail30km
MASTER 40+ MASC » 52
MASTER 40+ FEM » 7
SUB 23 MASC » 3
ABSOLUTA MASC » 42
ABSOLUTA FEM » 11
Total Recorregut » 115

Expres16km
MASTER 40+ MASC » 64
MASTER 40+ FEM » 31
SUB 23 MASC » 4
SUB 23 FEM » 1
ABSOLUTA MASC » 62
ABSOLUTA FEM » 14
Total Recorregut » 176

Sprint8km
MASTER 40+ MASC » 20
MASTER 40+ FEM » 27
SUB 16 MASC » 13
SUB 16 FEM » 3
SUB 23 MASC » 3
SUB 23 FEM » 2
ABSOLUTA MASC » 25
ABSOLUTA FEM » 28
Total Recorregut » 121

TOTAL CURSA » 412
C/Malloles, 11 · Poligon Industrial Malloles · 08500 Vic, Barcelona · Tel: 93 889 10 36 ·
Protecció de Dades i Política de Vendes i Devolucions