XVIII CROS 1 DE MAIG ARTÉS 2018 LA ROMÀNICA EN BTT TERRA DE L´AIGUA 2018 3a VIA CASTRUM VI MARXA JUFRÉ RIUPRIMER 2a Cursa de FONT EN FONT de Gurb La Gran Enfangada Solidària 2018 SUPER ENDURO ARFA XXL 13a BTT CAVALLERA III TALARN VI BIKE MARRANA SKYRACE 2018

LLISTAT DE PARTICIPANTS INSCRITS

Cursa Muntanya ENTRE CASTELLS 2018

DOR NOM COGNOMS CAT CLUB
1OSCARPEREZ MILLANABSMLLIURE
2Rubenlopez perezABSMfreerunner
3JoanMartinez RoviraM40M+freerunner
4EnricGraboleda GarrigaM40M+Tramuntanya (UELL)
5GerardArtés MontesABSMPeralta de la Sal
6CéliaTrévisanABSFdrôles de dames
7davidalsina fajardoM40M+Biomecanica del ciclisme
8JesperStillingABSMTeam Jesper
9ALBERT RIBERApujolar riberaM40M+TRAMUNTANYA
10OriolSalsas RoquéABSMCEC
11DavidRos HomsM40M+Borgonyà Corre
12ChiaraPallaraABSF-
13MahieuChristophe M40M+Club des collines
14EDUARDHERNANDEZABSMINDEPENDENT
15MAYDATchristopheM40M+SPARTIATES TRAIL 66
16FrancescSargatal serraS23MIndependent
17XaviLlamas BozaM40M+Sport HG - Almsport - Alchimia Solidària
18PatriciaTorres MoyaABSFGE Capgirell Vilajuïga
19LLUISRODRIGUEZ GONZALEZM40M+Associació Atlètica Mitja Marató Figueres
20SimoColls CostaABSMEmpordalia
21IvanRuiz GatellM40M+-
22thierrymarchioniM40M+trail66
23IVANRODRIGUEZ CARRESABSMTRAMUNTANYA
24JaviLópezABSMTramuntana verde
25AintzaneRuiz EizmendiM40F+madteam
26DavidLiaño CapelABSMINDEPENDENT
27MARINACELIS MUÑOZABSF-
28Guillem Aubia CampoyABSMMADTEAM
29Dani NavarroNavarro CaballeroM40M+Club Excursionista Capgirell
30Jose ManuelGonzález jurado M40M+Talaixateam
31DídacFlores GrifolABSM Independent
32BLASMARTINEZ VALLADARESM40M+GRUP EXCURSIONISTA CAPGIRELL VILAJUIGA
33GinaStrohecker NovesABSFno
34RomàGarcia FernándezABSMCurada Trail
35OriolCarbó GalceranABSMCassà
36JosepBarau TomasABSMCentre excursionista sant boi
37Gerard Guixé SimonABSMClub Muntanyenc Sant Cugat
38MikiPages PiferrerABSMtramuntanya llança
39CALVETSONIAABSFVIGATANES DEL VOLO
40CHINAUDJULIEM40F+VIGATANES DEL VOLO
41XavierDiaz i MasoM40M+uell
42JOSE CARRASCO ARAGONESM40M+LLLANTIA TRAIL
43MIQUELCRUZABSMMATXACUCA
44XavierSubirana alamedaABSMIndependent
45DanielStrohecker NovesABSMFederació Catalana de Triatló
46ABELBOLANCE OLIVARESM40M+DIVERSPORT
47IVANMARTIN ALONSOABSMDIVERSPORT
48JoanBru CasteràsM40M+Freedom for Catalonia
49XavierPuigví TibauABSMBlock Agullana
50JORDIGRAU PAREDESM40M+ASSO. ESP. DIEDRE
51RUTHNIETO CABREM40F+ASSO. ESP. DIEDRE
52ÍcarTribó MiróABSMMontseny Masaai
53ROSERJOFRE JOANABSFUELL
54AlbertCusí BatlleABSMTramuntanya
55DanielLópez LoroABSMGich's Session Navata
56Rosa Ana Téllez Del Olmo M40F+Ninguno
57RodolfoGallegoABSMCAF Runners
58jordibatlle reixachABSMblock agullana
59lauriane burgerABSFCAP09
60MarcTibau RagoltaM40M+CENTRE EXCURSIONISTA BANYOLES
61CarlosBenitez AndreuABSMClub triatlo Atles
62FabioMorbiniABSMx
63Maria luisaCristóbal segundo M40F+Marisa
64JoanAbella MaupeyraM40M+Ass.exc. Cabirols Roses/ Senglars Rosincs
65AlvaroElía RosvaengeM40M+GAS MOUNTAIN
66Jordi González PiedraABSMTorremirona Sport Team
67JoaquimPallés DarnéM40M+Lliure
68VicençGusó JanéM40M+uell
69ELENAAGUILERA YEVENESM40F+GUICH'S SESSIONS
70AlbertoLao UrbanoABSMMartines TrailRun
71OSCARTATOABSMTALAIXA TEAM
72DavidCarbones AndorraM40M+TRAMUNTANYA LLANÇA
73carlesesteve roldanM40M+0
74CesarGarra soriaABSMAA Pratenc
75XAVIREQUENAABSMREGENERA
76Jordi Sànchez Bernardo M40M+TRAMUNTANA (UELL)
77LluisSalellas BerdionM40M+CEJ
78ToloTorresM40M+TRAIL GIRONA
79Satur Flor-laguna sachezM40M+Assc.exc.cabirols/seglar roses
80Ricard Corominas VivasM40M+Gas mountain
81Laura Zarauz GimenezM40F+Les Martines Trail
82GermanRuano CerveraM40M+UELL - CAL MARINER TEAM
83jordi triaduTriaduM40M+MarinerII
84NilPulí CentenaABSMTribiketrainer
85JordiCampasol PalauM40M+centre excursionista empordanes
86Jose LuisDiez PoncelasM40M+GASMOUNTAIN
87Xavi Agustí CanalsM40M+Tramuntanya Llançà
88PacoDel Olmo Puertas M40M+Gas Mountain
89BernatRuis VallABSMsense club
90JOANDURAN BAHIM40M+PESCALLUNES
91NatxoGarcía SerantesM40M+Independent
92LORENAGUADO FERNANDEZABSMCLUB ALPÍ PALAMÓS
93AlexSoriano FaixoABSMtramuntanya
94RomàBrusés Pinart M40M+Selvatans
95ENRICTORNÉ COMERMAABSMSTRAIL
96XAVIERALIBERCH ROCAABSMSTRAIL
97MiquelBussot CaballeroM40M+Aep
98DavidBlanch Rahola M40M+Independent
99joelORMENOABSMvigatanes del volo
100KAROLINAMARQUÈS KOTYKOVÁM40F+El Petit Montgrí / CEB
101RaülLattre i FernàndezM40M+C. Excta. de Caldes - TorbCat Trail
102jaumealsina querM40M+RunForLive
103MarcAlos PlaM40M+CE Bellcairenc
104jaumemarti zuletABSMtrail run girona
105PauD'armengol ParraABSMTramuntanya Llança
106Enric Vicens MartínezS23MCLUB ESPORTIU BELLCAIRENC
107JoanMallolM40M+CAF RUNNERS
108JordiMotera fulcaràM40M+Tramuntanya de Llançà
109davidperez jordanM40M+palau saverdera
110xavierTurro appelboomM40M+palau saverdera
111JoanNuñez Raurell ABSMSTRAIL
112Juan JoséVelasco MagesterM40M+Senglars Rosincs
113JoseBarbancho EsquinasABSMTalaixa Team
114RamonLlensa BouM40M+Voramar
115JosepPujol BartinaM40M+Team Followers TR-Girona
116JoanGelabert JuanolaM40M+Cabirols Roses
117XaviBuldon VicenteABSMGich's sessions Navata/Tramuntanya Llança
118jordicorominas ruizM40M+ae campllong
119SergioCrespo AibarM40M+Centre Excursionista Jonquerenc
120IgnasiGubert i RoureABSMClub Alpí Palamós
121VíctorJoana CalaviaABSMPROAM
122David Gonzalez del PueyoM40M+Fondistes Blanes
123David Molina GarciaABSMSTRAIL
124MARCMUNTADAS BALLÚSABSMCE VIA FORA OLOST
125SERGIJULIÀ RAMIÓM40M+A.E. PALAFRUGELL
126PauGarcia BassolsS23M-
127IsraelSola CerdanABSM-
128ManelGuillen RipollM40M+-
129Miguelgutierrez ABSMSant jordi
130JuliePichardABSFTrienjoy
131AlbertoVinagre cruzABSMBTR PROTEAM
151MarcPedrosa RevillaABSMNo
152SaraTorres CordobaM40F+CAF Runners
153AlbertPunsola VinyallongaM40M+A.E Talaia
154TeresaCarnicé TorrellesABSFLudus Arena
155FernandoZarraluqui CatalánABSMLudus Arena
156DAVIDFERRERABSMATLETISME ROSES
157FrancescGuitart lledoABSMClub atletisme roses
158RamonPerez EdoM40M+Atl.Roses
159RosaGotanegra GuzmanM40F+No
160Oscar Facundo SantasusanaABSMsense club
161PedroGarcía JuanM40M+CD RiureRiera
162MiquelFont BoschM40M+Cep
163JoanHornos EscrichsS23MTrailrunning Cap de Creus
164JordiRoca FontM40M+#Trailflipats
165DavidLiebana RibaABSMCentre excursionista Taradell
166Ma Dolors Font RuizABSFTrail Running Girona
167XeviPuig FornéM40M+.
168David Soy aumatell M40M+Independent
169DanielZaplana MaciasM40M+Sense club
170JoanMuñoz RiuróM40M+Sense club
171DavidNaranjo Sánchez M40M+Sense club
172Judit Pascual FerrerS23F-
173JorgeGarcia RodriguezS23M-
174JordiColomer TalladaABSMCAF Runners
175JoanMoreno de TenaABSMno
176Antonio Regalón MisasABSMSolitario
177GerardNolla sansABSM...
178JosepMorell SoléABSMLliure
179JOSEPSANTOS CARBONERAM40M+CAF RUNNERS
180Josep MOlives Parals M40M+BTT PALAFRUGELL
181Eduard Cornell Pons ABSMBTT PALAFRUGELL
182JonathanEscobar MartinM40M+CAF Runners
183DavidCarrizosa Torres M40M+Jumilla
184CristianCastell ArenillasM40M+Jumilla
185AlexNebotM40M+Les Orugues
186AngélicaGómez MesaM40F+CAF Figueres
187AnnaSerradell PumaredaM40F+UELL
188JosefaGracia IglesiasM40F+UELL
189José Luis Aznar CervillaM40M+UELL
190GalliezFrédéricM40M+Tocats del cim
191Jordi Bach PuigM40M+Catalonia run for freedom
192MÒNICAMARCILLO MATASABSFCAP
193fredericvicensABSMTocats del Cim
194penniellomarcM40M+running66
195Raymond OlivierM40M+Tocats del cim
196MartinPaulABSMTocats del cim
197MartinCeciliaABSFTocats del cim
198JORDIMITJAVILA I MOIXM40M+CATALONIA RUN FOR FREEDOM
199meritxell sabateABSFindependent
200bobochristopheABSMtok art team
201EvaFont LópezM40F+Reptes del Dr Soler
202PilarGama CaballeroM40F+UELL
203DanielBaños Romero M40M+Els Correcamins
204ENRICALEXANDRE TEMPRADOM40M+INDEPENDENT
205ToniGama caballeroM40M+Running les franqueses VOOA
206PolPuig BioscaS23MClub Muntanyenc Sant Cuga tdel Vallès
207rochelfredericM40M+TOCATS DELS CIMS
208TRIADULAURENTM40M+TOCATS DEL CIM
209JosepSerraABSMQrtTeam
210UgoComesABSMTOK ART TEAM
211SalvadorCanet jaraM40M+Running Castelló
212HebrardFrederic ABSMTocats del cim
213JosepGonzalez EspuñaM40M+Qrtteam
214ImmaMartinez MorenoABSFSense Club
215FARRESGERALDM40M+SPORTIFS DU DIMANCHE
216SebastienDemoulinABSMESPORTIUS DEL DIUMENGE
217SergiNavas CastilloABSM-
218OSVALDJulienM40M+TOCATS DEL CIM
219LaiaNovellon SalvatABSF_
220RICARDBONET PORQUERASM40M+INDEPENDENT
221MònicaPradasM40F+Independent
222Amonvan MechelenM40M+Independent
223CUCANOVELLON SALVATABSF-
224AlcaldeSophieABSFTocats del cim
225MathysOlivaS23MTocats Del Cim
226sandrinevicensABSFTocats del Cim
227AubeCaroleABSFTOCATS DELS CIMS
228RogerMontoto i ManentM40M+Corredors.cat
229AndreuSot i Manera M40M+Nautec
230EvaSuana i RoviraM40F+Nautec
231MarMajoral FernàndezM40F+-
232CristinaMañasM40F+Petit Montgrí dona
233Javier Galvez martinezABSMSense club
234JoaquinRodriguezABSM-
235JordiMolina LópezM40M+CEI
236OscarHernandez Jiménez ABSMProelite
237MiquelRubirola BéjarABSMColomers
238EsterCosta TerratsM40F+Colomers
239OscarGarrido gonzalezABSMProelite
240VeroRios losadaM40F+Dorsal (Redink)
241AnnaPastor MaltasM40F+Trail UEC Mataro
242OlgaSureda MonteroM40F+QRTTEAM SKÖDA (Dorsal Redink)
243busquetspatriceABSMtocats del cim
244 josephrabatABSMbojos de montagne
245JoanRiera CasellasABSMRIERA FAMILY
246ElisabetGarcia RodriguezABSFcap
247Josep M.Fernandez PerezM40M+Formigues Garriguella
248GerardAlabauS23M-
249PauRipoll PalmésS23M-
250XavierFrigola MatóABSMFrigola Team
251BenoitDziubaM40M+El reptes dr soler
252AGATAPEDROCHE NAVALM40F+NO
253IvanGracia GamezM40M+CanVies
254JOSEP LLUISJORDAN GARCIAM40M+-
255MarcVelletrani GonzalezABSMClub Atletisme Olot Terra de Volcans
256FerranRuano AfonsoS23MCAL MARINER TEAM
257PabloCastro MorenoABSMFisioclínic
258VicençSerradell PujolABSMUELL
259jordimunner pinedaM40M+cap
260GINACLOTETM40F+TOWANDA
261AntonioGarcia MartinezM40M+Centre Excursionista Empordanes
262carlesgeli pereaABSMel petit montgri en moviment
263PONSICHVIRGINIEM40F+SPARTIATE TRAIL 66
264DavidAnchuela OrtegaM40M+Corredors Polinyà Associació Esportiva
265DavidCastro MuntaneABSMAtletisme Roses
266David Casiñol parraABSMCAF RUNNERS
267IreneMontblancM40F+TORREMIRONA SPORT TEAM
268JaumeSantolaria ClavagueraABSMSort Que Hem Vingut
269CostaBenjaminABSM No club
270HectorGonzalezABSMAtletisme Roses
271CarlesDelgado ArraldeM40M+CENTRE EXCURSIONISTA BANYOLES
272DOLORSSURIA ROCAM40F+INDEPENDENT
273PILARPÉREZ GARCÍAM40F+INDEPENDENT
274GuillemVila MatiasABSMNo
275XAVILOSTE ROMEROM40M+TRAMUNTANYA - U.E.LL.
276OctaviMontero rocaABSMNo
277moisespuigvert padrosaM40M+Pringat
278JOANGUERRA FONOLLERASABSMCLUB ATLETISME ROSES
279MontseRivera TorrescusaM40F+Tramuntanya Llança
280Lídia Carbó BaidesM40F+TRAILRUNNING UEC MATARÓ
281EstefaniaArias RoblesM40F+Torremirona trail
282RomanSelaABSMIndividual
283EMMAREINA JORNETABSFFEEC
284JuaniGurillo PuertasABSFCap
285Eduard Cienfuegos i Bou M40M+Run Cassà
286SICARTCLEMENTABSM-
287Marili Yamilet Banegas ABSFFlama91
288TXELLVERGES MARTIABSFCentre Excursionista de Peralada
289FRANCESCVERGES MARTIABSMCentre Excursionista de Peralada
290María LuzRodríguez ArceM40F+Ninguno
291Bruno Garcia TraniABSMQuimo racing DC
292RamiroMarquès EscarràM40M+Club Handbol Montgrí
293DavidFernández LópezABSMNO CLUB
294JudithRodriguez RuizABSFNO CLUB
295MELANIMONTESINOS DEL MORALABSFCom Una Cabra
296AgustíMoriña GarcíaABSMCom Una Cabra
297Alphonsvan de CampM40M+No
298Jose luisVazquez BalboaM40M+BICI'ATS DE L'EMPORDÀ
299EricOrtiz MartinezABSMAgrupació Excursionista Palafrugell
300RobertJuanola JuanolaABSMGhic's Sessions Navata
301BeaDominguez PérezM40F+Tramuntanya Llançà
302LIDIAEGEA SAYÓABSFTramuntanya Llança
303EricaSánchez Doblado ABSFEl Petit Montgrí amb moviment
304SantiArzuaga CasadoM40M+Club atletisme Roses
305XavierSoler pagesABSMRunning les formigues
306GerardMallol DescarregaS23MCAF RUNNERS
307JordiGarcia CampanonM40M+Reptes Dr Soler
308QUIMDE DIEGO MARTINEZM40M+MADTEAM
309sandra bagudanch riera ABSFPalestra Team
310TXEMATORRENT SANTAMARIAABSMPALESTRA
311ADRIANCASTILLO GARCIAABSMPALESTRA
312ISABELPALLISERA PEYABSFcap
313GENOVEVA BENITEZ SANCHEZBenitez SánchezM40F+No
314JosepNavarro PérezABSMBMW Oliva Motor
315MarcPanedas SubiratsABSMBMW Oliva Motor
316JosepVidal CadenasABSMGE CAPGIRELL VILAJUIGA
317DolorsVelasco TomasM40F+L'Escala-Empuries Flama 91
318RobertPagès BigarósM40M+L'Escala-Empúries Flama91
319Jose LuisMartinez RemesalM40M+CAP
320WARGSANDRAM40F+SPARTIATE TRAIL 66
321marreromanuelM40M+cnb
322MARTÍ PADROSA MONTENEGROABSMUELL
323AntonioGonzalez RodriguezM40M+cap
324PEDROROMANOM40M+no
325JoanMarangesM40M+Cap
326lorens ernandez de vriesABSMGim box alt emporda
327PlaChristophe M40M+Tocat del cims
328JuampiAspanoABSMNinguno
329EricMoya RodriguezABSM-
330Laia Miret IbáñezABSFIndependent
331BARBERAJEAN-CHRISTOPHEABSMASPTT GRENOBLE
332albertomartin paracuellosM40M+Independiente
333LluísBonaterra CarrerasM40M+independent
334JORDI ORIOLMATEU BOIXADERASABSMSLUG OUT
335EnricPortetABSMGuilles.cat
351ROSENICOLASM40M+VIVA BELGICA !
352GaldricSagué SorsS16MTrailrunning Cap de Creus
353Quirze Sagué SorsS23MTrailrunning Cap de Creus
354Anna Giralt GarciaABSFCap
355DOLORESPEREZ SANCHEZABSFno
356JoanDe TenaS23MEscoleta Trailrunning Cap de Creus
357IreneSalvado llandrichABSFCap
358AlbertMoreno pagèsABSMCap
359LÍDIAYAÑEZ RICARTM40F+NO CLUB
360SEBASTIÀCRUZ CUEVAM40M+NO CLUB
361SÍLVIACORCOLL CORNETM40F+GRUP EXCURSIONISTA CAPGIRELL VILAJUÏGA
362CARMEMACH CARDENALM40F+NO CLUB
363VICENÇMARTÍNEZ MONTEROM40M+NO CLUB
364DOLORSIZQUIERDO HERNÁNDEZM40F+NO CLUB
365AGUSTÍCUADRADO NAVARROM40M+COTO DE CAÇA DE PAU I PALAU SAVERDERA
366Íngrid Serrat FrigolaABSFSERRAT
367FredVandenhendeM40M+No
368IreneGálvez Ladrón de GuevaraABSFCAF Runners
369JenniferGalvez marinS23FCAF RUNNERS
370DOLORSPALAHI PALLEM40F+NO CLUB
371LLUISCABELLO JUSTM40M+NO CLUB
372AinhoaPartinez PerezABSFCaf running figueres
373OdetteMoner MataboschABSFno
374ANGELSAYATS DUBRITOSABSFCAF RUNNERS
375JoseSanchez SierraM40M+Grup Esportiu Esteve
376AnnaBuscató Costa M40F+Jumilla
377Mari CarmenCobo MejiasM40F+CAF Runners
378GISELAESPEJO GARCÍAABSFcap
379EDUARDCOLL PLAZAABSMCAP
380CarlesFàbrega i CostaM40M+CENTRE EXCURSIONISTA ANEM A CAMINAR
381OLGABERBEL BERMUDOM40F+NO CLUB
382VICTOR AGUSTINGONZALEZ GARCIAM40M+NO CLUB
383ALBAGONZALEZ BERBELS16FNO CLUB
384Carme martinez paezM40F+indepe
385JerónimoCoutarelM40M+Team Appenzeller
386TamaraDelos Morejon M40F+T
387SILVIADIAZ HERNANZM40F+INDEPENDENT
388DolorsLlinás gavilanM40F+Riureriera
389Ferran Fina RomeroABSMCap
390ROSA MARIAJARDIN SOUTOM40F+NO
391Isaac Osuna CampsolinasABSMRunning Castelló
392LaurianneBORSNAKABSFTOCATS DEL CIM
393LLUISPONS GELIM40M+CAP
394NúriaGuardiaABSF-
395MeritxellBeltran FernandezABSFPaleotraining Girona
396CarlosCARRIZOSA TORRESS16MJUMILLA
397EsteveAguilera InsaABSMParticular
398ErikaRosco SenraABSFCAF Runners
399IuJaume AmetllerS16MTrailrunning Cap de Creus
400GerlindMüller RogerM40F+Els Correcamins
401MartaLlahona PonceABSFAE.Talaia
402CristinaAmoedoABSFX
403SILVIAVALENT CASASABSFNo
404Agustí PajaresM40M+Papanatas Running Team
405Joel GálvezS16MEscoleta Trailrunning Cap de Creus
406AniolMontes DelclósS16MClub Excursionista Empordanès
407MARIALAGUNA HOLGUINABSFLLIURE
408OriolBesalduch VallsABSMOllluracers
409SergiLladó OrtizS16MCentre Excursionista Vilassar de Mar
410URIELTIBAU PARRAMONTS16MNO
411HELENAPARRAMONT FERRERM40F+NO
412NeusOliverM40F+Cap
413LAURAROMERO BELLOSOABSFNAVATA
414ROSAMARSALM40F+CAP
415Fernando javierRodríguez gutierrezABSMCap
416AinaMcIntosh YusteS16FEscoleta Trailrunning Cap de Creus
417MERCEROURA GOMEZM40F+Independent
418MARTAROURA GOMEZM40F+Independent
419FERRANBAUTISTA GIMENEZM40M+Independent
420MIREIAHIDALGO ROURAS23FIndependent
421Anna Payola Subirana M40F+Independent
422Olga Payola Subirana M40F+Independent
423JoanMir BatlleABSMNo
424DrissDris Ameziane ABSMLegion race
425Blai Colls i YmbertS16MEscoleta trail runing Vilajuïga
426berta dominguez baldaABSFCEO / Esparpaiades
427AnaBeltrán CondeABSF0
428MarionaAgustí VazquezS16FESCOLETA TRAIL RUNNING VILAJUÏGA
429CarmenVazquez CatalanM40F+Tramuntanya Llançà
430Sarah Davies M40F+no
431BlancaGalí DeusedasS16FEscoleta Trail Runing Vilajuiga
432JaumeParésM40M+Talaixa Team
433SantiagoCasiñol navarroM40M+Independent
434DunaMayné CorcollS16FIndependents de Bàscara
435MarcMayné ParxésM40M+Independents de Bàscara
436MonicaSabarí PiferrerABSFCaf Runners
437BaillatBenjamin ABSMTeam enduro sport academy
438Miguel AngelMoreno MarinABSM...
439AniolCortada GarciaS16MTrailrunning Cap de Creus
440YOLANDAHARO FERRÓN M40F+C.C. SURIÀ BICIS
441EstherHaro MartinezABSFC.C Suria Bicis
442IsabelBeltran MenaM40F+.
443GuillemGonzalez Viñas S16MEscoleta Trailrunning Cap de Creus
444GerardTerrades canetM40M+Sort que hem vingut
445ANNASERRADELL PUJOLM40F+-
446QUIRZEALONSO SERRADELLS16MTRAILRUNNING VILAJUÏGA
447JOSUEFERNANDEZ PERDIGUEROABSMCAF RUNNER
448JanaVandenhende PuertollanoS16Fx
449Raimon Sunyer GeladaM40M+C. E. Verdera
450SílviaSuñer ManeraM40F+Club Trail Running Girona
451Isabel MariaSuñer ManeraM40F+Pau
452MarionaNegreM40F+Centre Excursionista Peralada
453AleixPerez GotanegraS16MAtl.Roses
454LluísMoranchoM40M+Centre Excursionista Peralada
455JOSÉ MARIORUIZ CULIAÑEZABSMC.A. ALMORADÍ TRIKILÓMETROS
456ImmaDescarrega RamogosaM40F+CAF RUNNERS
457MartiMallol DescarregaS16MCAF RUNNERS
458AleixMallol DescarregaS16MCAF RUNNERS
459FrancescAlcántara martosM40M+Cap
460IsabelDiaz Garcia ABSFRec Runners
461Ricard Sargatal Soriano M40M+Papanates Running Team
462ANTONINARANJO TEJADAM40M+CA VILATENIM
463Josep AntoniRopero GermánM40M+Club Muntanyenc Sant Cugat
464SaulFernandez benetABSMSense
465LiobaCosta VicensABSFClub Atletisme Roses
466ClaireThomas CortadaABSFAtletisme Roses
467EduardCarmona CidM40M+Trairunning 1907
468AlfonsoPerez LópezM40M+Independent
469OliverPérez FonollerasS23MIndependent
470Josep Perez villafrancaM40M+Suria bici
471MarcRodrigo DalmauABSMno
472Juan ManuelParras CasadoABSMno
473Miriam Rodríguez Ferrer ABSFGich sessions navata
474JuditMoriscot GazulesABSFCAF Runners
475SilviaRepullo NaranjoM40F+Independent
476SALVADORCAPDEVILA BOFILLABSMOLLLU RACERS
477Mireia Canicio LopezM40F+cap
478LORENAMEDRANOM40F+TOCAVENTS
479SandraNavarro ValeroABSFSense club
480SabaríPiferrerABSFcap
481Joel Bas FlumS23MClub Muntanyeb Sant Cugat del Vallès
482selenapijoan viñasS16Fescoletra trailrunning vilajuiga
483jordipijoan de sotoM40M+sussissa espollenca
484NúriaSelva TorrasS23FUnió Excta. Vic
485JosepGalí FontM40M+Tritramuntana
486MARESCRIBANO NOGUERM40F+INDEPENDENT
487PepColl TurràS16MCA FIGUERES
488PereColl ComermaM40M+CE Banyoles
489AlexSalgado CoboABSMindependent
490GregorioLópez ReyesM40M+Excursionista llancarenca
491MCarmenVidal FernandezM40F+Els correcamins
492JordiBalague lopezM40M+Es coleta vilajuïga
493David Sáez morenoABSMNo
494GenadiValls HerasS23MClub Muntanyenc Sant
495vanessaholgado rodriguezABSFNO PERTENEIXO A CAP CLUB
496DAVIDBARTI ROTA M40M+CLUB NATACIÓ OLOT
497EVABARTI SOLÀS23FCLUB NATACIÓ OLOT
498DavidHornos EscrichsS23Mcap
499GuillemBaquéS16Mescoleta trrailruning vilajuiga
500Lucasde Azcoitia SerraS16MClub Muntanyenc Sant Cugat
501PAUBROCH COSTAS16M---
502AbelPadrós AltarribaS16MClub Atlètic Vic
TOTAL INSCRITS:


TRAIL 30KM
MASTER 40+ MASC » 58
MASTER 40+ FEM » 8
SUB 23 MASC » 3
ABSOLUTA MASC » 53
ABSOLUTA FEM » 9
Total Recorregut » 131

EXPRESS 16KM
MASTER 40+ MASC » 62
MASTER 40+ FEM » 29
SUB 23 MASC » 8
SUB 23 FEM » 1
ABSOLUTA MASC » 62
ABSOLUTA FEM » 23
Total Recorregut » 185

SPRINT 8KM
MASTER 40+ MASC » 32
MASTER 40+ FEM » 35
SUB 23 MASC » 6
SUB 23 FEM » 4
ABSOLUTA MASC » 19
ABSOLUTA FEM » 30
SUB 16 MASC >9 » 19
SUB 16 FEM >9 » 7
Total Recorregut » 152

TOTAL CURSA » 468
C/Malloles, 11 · Poligon Industrial Malloles · 08500 Vic, Barcelona · Tel: 93 889 10 36 ·
Protecció de Dades i Política de Vendes i Devolucions