Cursa Muntanya ENTRE CASTELLS NOCTURNA 2018 MARRANA SKYRACE 2018 1 HORA BTT MOIÀ (2a EDICIÓ) - 2018 (8 a 13 anys) 4 HORES BTT MOIÀ (29a EDICIÓ) - 2018 ( >14 anys) CINGLES DE SAU 4a EDICIÓ 6 HORES DE RESISTÈNCIA BRECOR II SANT FRUITÓS RUNNING NIGHT Trenca3pics

LLISTAT DE PARTICIPANTS INSCRITS

MARRANA SKYRACE 2018

DOR NOM COGNOMS CAT CLUB
1LaiaRoyo-CasalsABSFTECNIRUNNER
2SergiTriadó GuardiaM40M+MADTEAM
3Alberto CarlosMartinez AlgarM40M+Madteam
4DavidPallí MolesM40M+particular
5OscarPacheco juanABSMTrail Run Montornes
6MiquelCarabaño CortinaABSM_
7MònicaPradasM40F+Independent
8CarlesEsteve SerenaABSMClub Excursionista de Gràcia
9AgustinMadrid RubioM40M+Collserola Mountains Runners
10XavierRiba FossasABSMNo
12Ricard Ametller SaulaM40M+Montseny Maasais
13RaúlMira DiazABSMClub Atlètic Torelló
14PauVidal DuranM40M+Collserola Mountain Runners
15SORAYAGAVILAN BOLAABSFCENTRE EXCURSIONISTA SANTA COLOMA DE FARNERS
16AlbertVilardell PérezM40M+Trail tarraco
17isabelubach fabregaM40F+SOCIETAT AMICSDE LA MUNTANYA
18DavidMira DiazABSMClub atletic Torello (CAT)
19Quirze Sagué SorsS23MTrailrunning Cap de Creus
20MarcGarriga RoviraM40M+Independent
21JandiraRodriguez garciaABSF-
22Mònica juncà DescapmsM40F+cap
23RogerAngüés SoansM40M+Skí Club Camprodon
24ALBERTGABRIEL MORERAM40M+INDEPENDENT
25DAVIDBADIA PRATM40M+BARCINO
26EVARISTOARENAS ORANTEM40M+ISS HOSPITALET
27RubenValls VigonM40M+Isla Bonita
28VictorLavilla MedieroABSMTrail Run Montornés
29ToniCamacho MonteroM40M+NO
30IuJaume AmetllerS23MTrailRunning Cap de Creus
31MireiaCasellas CunillABSFEsports Estel
32MarcVergeli ValerosABSMKinesi Salut i esport
33EloiContreras ParésABSMDeporunners
34GALDRIC SAGUÉ SORSS23MTRAILRUNNING CAP DE CREUS
35PereAlacambra SànchezM40M+L'Aire
36MartaLlagostera MagransS23FAss. Exc. 4000 peus
37JESÚSPORTILLO MORILLASABSMTUTORS
38ElenaLlobera MiróABSFClub Esportiu Palau d'Anglesola
39DavidBorrull SilvaM40M+madteam
40JOSEPBALDA COLLETABSMINDEPENDENT
41ANNAAGUILAR RUIZ-RUANOABSFUE VIC
42DAVIDRODRIGUEZ PEREAM40M+UE VIC
43RAMON SELLARÉS SARRÀM40M+SUCS I BRAVES
44AdriàDuran SideraABSMC.A.Olot-Terra de Volcans
45SantiLafuente RomeraM40M+No
46JordiCañellas GarrigasaitABSMPatates braves
47albertfeixas pujolABSMSEMPREAMUNT
48Adrià Blay AlegreABSMSempre amunt
49JoshuaVera RizoABSMSempre Amunt
50pau Grifoll vioque ABSMSempre Amunt
51MarinaEsteve SausABSFCap
52PaulaOsorio RecordàABSFCap
53JOSEPMEDINA VILAM40M+GRUP MONTANYENC LA LIRA VENDRELLENCA
54JosepRabell BlanqueraS23MASAC
55SergiVall-llosera FustéABSMCap
56EduardBertran JuliaABSMXerrics
57David Ramón LlorenteS23M_
58SergiAulinas GuillaumesM40M+Correremei
59ElenaBeltza NúñezABSFtutoteam
60SamuelCarnicero FernándezABSMtutoteam
61JORDILATORRE ESPINARM40M+XX
62PaulaVallés RuizS23FClub Excursionista Madteam
63ArnauRovira freixaABSMStrail
64GuillemErra NoguerABSMStrail
65EDUARDPËREZ I SAMPERAM40M+INDEPENDENT
66JordiAlarcónABSM-
67RAFALuque RuizABSMno
68ORIOLOLIVER ROSIQUES23MSKI CLUB CAMPRODON
69angel luis aural machinM40M+orcasur
70OVIDITAPIA RETAMEROABSMRIOS RUNNING MATARO
71TÀNIADELGADO RUIZABSFLES NENES TRAIL
72VANESSATAUSTE NOVAABSFLES NENES TRAIL
73ArantzaOrtega SerranoABSFIndependent
74EsteveBosch CollABSM-
75AlbertFont MartinABSMcap
76AlbertGarcia NadalABSMMeeeeel Running
77LluisHerman LopezM40M+CLUB EXCTA. MADTEAM
78Oriol Requena JuanS23MAss. Esp. Mountain Runners del Berguedà
79JoanRibera MujalABSMOutsider
80BorjaSegarra DiezABSMNinguno
81núria Anglarill RubioS23FC.E Cardona
82AniolCortada GarciaS23MTrailRunning Cap de Creus
83ArnaldClimentM40M+Independent
84Manuelcoso garciaM40M+No tinc club
85BeytxyLeiva LuqueM40F+Club Fun Runners
86LídiaVergés batallerM40F+No
87SimóNadal FiolM40M+APP!!!
88LauraCampenyABSFCentre Excursionista de Torelló
89JordiArqués RosellABSMCentres Excursionista Torelló
90IolandaSalamanca PérezM40F+Esclatats
91FortiàSolà VergaraM40M+Esclatats
92felixviñas bruguesM40M+c/e/bellcairenc
93RaquelMiguel GayM40F+Runruneando
94ERICORTIZ MARTINEZABSMAGRUPACIÓ EXCURCIONISTA PALAFRUGELL
95CarmenSolà RibasM40F+CABIROLS TRAIL ROSES
96FrancescSerra CortadaABSMCABIROLS TRAIL ROSES
97MagdaBartomeu LozanoM40F+Cabirols roses
98ArnauGil MoraABSMUnión Deportiva Vegetariana
99LAURAGARCIA PALMAABSFL'AIRE TRAIL
100Stéphanie MARTIN VILLAM40F+CENTRE PYRENEES TRAIL HAUT VALLESPIR ATHLETISME
101MireiaPrat i HernandezABSF-
102CarlesCorzo RifaM40M+CEP
103PabloMendoza BarrosABSM.
104JulieShewardABSF.
105Toni Sanchez MarinM40M+Sensacions Uvex Team
106JoanValls GarciaABSMCap
107RubenTiradoM40M+CESQV
108CarlaVentura SomsABSFGrup de Muntanya Sarrià
109RobertVentura SomsABSMREM
201marekfodorM40MToubkal
202ToniCamara PeralesABSMNo
203AnnaHuguet PerezABSFCAP
204JavierMarti HernandezM40M+La mola
205LuisPlaceres GagoM40M+La mola
206David Fuertes RonceroABSMEspardenya
207KevinBonjorn de KromELT39MMontseny Maasais
208ignasilopez roviraM40MMontseny Maasais
209Javier Baquedano LópezM40M+MADTEAM
210PerePont PanéABSML'Aire
211MònicaCosculluela i VidalM40FCMR
212RogerCosta VidalM40MMontseny Maasais
213Daniel Lopez SolerM40MMontseny Maasais
214oscar fernandez fernandezABSMMontseny maasais
215JAVIERBRETON BLASM40MSin club
216JOSEP M.CANCIO TRUJILLOM50M+C.E.FONDISTES VILASSAR DE DALT
217marcferran clarasoM40M+Toubkal
218Amonvan MechelenM40M+Independent
219JordiRos lopezM40M-
220OriolTorrent SantiagoABSMMontseny Maasais
221EugenioSancho redondoM40MCentre excursionista parets
222AnnaAltarriba OrtaABSFMONTSENY MAASAIS
223AlbertPlaja LombanaABSMMONTSENY MAASAIS
224JavierSanchez VarelaABSMCMR
225EDUARDMUIXACH ROIGM40MPORTAL DE LES GAVARRES
226DANIMARTIN MARTINABSMMONTSENY MAASAIS
227jose ramonjimenez gonzalezM40M+RUNNAIR TEAM
228FabiSubirana DalmauABSMEsports Estel
229IVANHERNANDEZ MORALESABSMBEER RUNNER BARCELONA
230IñakiElosua FranciaM40M2KV Villanua
231CarlesFerrús PiquetM50M+Club Excursionista MadTeam
232XavierCorominas NoriaM40M+MADTEAM
233fernandobarcos navarroM50M+no tengo
234GerardMadorell SalaELT39Mla huella
235MarcelCamprubí ClaretM40MPortal de les Gavarres
236EmmaAguilar RiosABSFningun
237Elisabet Caballero MirabetABSFEls Pirates de la Muntanya
238IsaacOrtega salesaABSMEls Pirates de la Muntanya
239ERIK Prat membriveELT39MIndependent
240CarlosAntones poyM40MClub atletic torello
241AnnaMarin GamitoABSFGEMI
242Pol Garcia LeonABSMINDEPENDENT
243raymondhernandezM50M+running66
244SòniaIgual SánchezM40F+Independent
245JOSE MANUELCARBAJO RUIZM40Mno
246CéliaTREVISANABSFteam drôles de dames
247AnnaFernandez BonelABSFTrail penedes
248JonatanValverde CastanABSMTrail penedes
249amadeumiguel de almenaraM40M+independent
250SergiMolinaELT39MRunnAir
251LLUIS MIQUELSANS HERNANDEZM50M+GRIMPACIMS
252PolMonago JimenezELT39MLlantia Trail
253tetede la torre moralesM40M+montseny maaasais
254JordiAluja PoloABSMINDEPE
255alfredofernandesM40M+team moi meme
256LluisSantacreu santauginiM40M+Grimpacims
257enric villaviejaELT39M1
258OscarGarcia MartinezELT39MGOAT TEAM
259xaviLOPEZABSMBAR I MUNTANYA
260Juan DiegoAtahona RequejoABSMThe Lions Team
261MATIAS AYUSO MARTINEZM50M+CAC CARDEDEU
262RUBENDALMAU MORM40MINDEPENDENT
263ALBERTTARRADAS GARCIAM40MCLUB NESTLE
264SebastiàPuig BrochABSMGrup Exc. Caldes de Malavella
265POLMas RiberaABSMINTEMPERIE
266Aitor Rubio Martínez ELT39MTrailchiwi
267Julio García PalomaresABSMMontseny Maasais
268Miquel Trepat CelisM50M+Club Natació Sabadell
269GABRIEL SANTIAGO RODRIGUEZM40M+MADTEAM
270RafaelLlorens VernetABSMMadteam - Club Excursionista
271DavidMoreno BolañosM40MFondistes Blanes
272DANIFLORES HERNANDEZELT39MUNIO EXCURSIONISTA DE VIC
273ÀngelGutierrez martinezM40M+Fondistes blanes
274Eduard SalaABSMSense Club
275Rodolfo Salazar HidalgoABSMIndependiente
276EsterCollell martiABSFEspardenya
277EnricDiez vallsELT39MCentre excuraionista sant felou de codines
278JOSEPÉREZ MARTÍNEZABSMLA MARMOTA
279Josep Roura farraronsM40MForces forts i ferms
280CristianLópez ReyesELT39MRunnAir
281PedroCarrilero Pinar ELT39MSRD
282KikoMatas AguileraM40MDiedre
283Cristóbal MMacarro CanoM40M+RunnAir
284FERNNADOMOLINA GONZLEZM40M+RunnAir
285Lluís Garcia-talavera rieraABSMEl meu...
286AvelinoIgual CordobaABSMUGEL Catalunya
287iosuflores goñiABSMRun19
288BernatFargas GomezELT39MMad Team
289HugoHaya CalderonABSMTri+9
290AgustíGonzález LlullABSMIndependent
291PepBrasó LópezM40MPIRI Vilassar de Mar
292RafaelDurán CastañedaABSMTecniRunner
293IvanSalome BusquetsABSMA. A. Els Tres Tossals
294RogerPros GarciaELT39M-
295DaniCarull DelgadoELT39MTrail UES Sabadell
296JoanMartinez LopezM50M+Eurorunners Team
297SantiGarcía tapiaM50M+Centre excursionista de suria
298AlbertoRodriguez MartinezABSMGrupo Senderista Venta la Rata
299FinaLizana PratM50F+Eurorunners Team
300DavidBoschsacoma EnrichM40M+Emporda
301AlbertMasmitja MartinezS23MSENSACIONS UVEX TEAM
302LLUISHOMS CASTELLSELT39MC.E.ESQUIROL
303TxemaSoler PlaM40M+Montseny Maasais
304ÍcarTribó MiróELT39MMontseny Maasai
305ROSAABRIL BRUGUERAM40F+RUNBCN
306jêssgarcia casadevallABSFTR ESPORTS PARRA
307MarionaTriolaABSFTR Esports Parra
308DanielGuerra BacosM40MIndependiente
309MarcPla SalaM40M+Grup excursionista amerenc esquelles
310SONIASANCHEZ GUIXM40FCENTRE EXCURSIONISTA TARADELL
311SoniaMorata fernandezM40FIndependent
312ALBERTSIMON PUIGABSMGE CAPGIRELL VILAJUÏGA
313AlbertMartí Morató M40M+Gin team
314RogerSisquella MollàM40M----
315MARCMARTÍ i MORATÓELT39MGIN TEAM
316OLIVERPALACIOS ARROYOM40M+BORN TO RUN
317MANUCARAGOL PUGÉSABSM-TRIALERUS-
318Raul Fuertes Guerra ELT39MIndependent
319RubénGómez GarcíaELT39MUGEL
320Jesús Pablo González VillodresABSMClub Triatló Montornès
321CarlesSalom TorresABSMTecnirunner
322ESTHERSESE SALAMAÑAELT39FCLUB TRAIL RUNNING GIRONA
323JosepFolguera i GrauM50M+Sensacions Uvex Team
324RubenCaravantes canovasELT39MNo
325JoséPorras jimenezABSMPorras runners
326YanireGuerrero CasaresABSFIndependiente
327NúriaCatalà EstapéABSFIndependent
328OriolFernandez HospitalABSMCE Madteam
329Jon AnderGuerrero CasaresABSMIndependiente
330CarlesMompel SalvansM40M+Club Falcons
331DavidFàbrega CiuranaABSMQRTteam
332AlvaroOrellana FernandezM40MFustero10
333TONIDOMINGO SELFAABSMINTER MARESME
334Juan MiguelRodriguez FernandezM50M+Club Excursionista Els Perduts de Begur
335ROSATEIXIDOR CAMPSABSFCENTRE EXCURSIONISTA BÀSCARA
336XavierSubirana alamedaABSMIndependen
337DaniDuran SideraABSMC.A.Olot-Terra de Volcans
338MIQUELBullich BlazquezM40MMB23AIR
339ChunziLiABSFCEOLOT
340BELLAVIVANCOS ESCOBARABSFlibre
341JordiRoyABSMSempre Amunt
342marcelbofill madurgaABSMClub Futbol Cistella
343jordivilarrasa burgasABSMClub Futbol Cistella
344javieralba benítezABSMClub Futbol Cistella
345GerardGarrote sayoABSMC.A. Figueres Runners
346GlòriaSorigué i GanauM40F+EKKE TRAIL RUNNING
347SergioRodriguez HidalgoM40M+Independent
348CarlosGorina HerraizABSMClub Triatlò Andorra
349AntoniCardona SiquierM40M+.
350AlexandreArtigot lluellasM40MClockwork orange team
351MariaGomez CastroABSFIndependent
352Xavier Garcia MañasS23M-
353MarcMas BaucellsM40MCap
354LluísBurgaya GutiérrezABSMC.E.Esquirol
355ArnauPastallé GarciaS23MEscuredo Giró Sport
356FRANCESCASENCIO BARROSOELT39MGEMI
357GabrielAmatABSMINTEMPERIE
358SONIACARRASQUILLA LOPEZM40F+TEAM SPORT SPIRIT
359AdriàOlivet TerratsABSMLliure
360Isaac Treviño i CabotABSMGin team
361DaniPagés Aguilar ABSMCassà
362JoanCuscó Fernández M40MProrunners Barcelona
363ALBERTLLONCH EXPÓSITOABSMClub esportiu de muntanya vall de camprodon
364GuillemPuig ReigABSMBlue Motors
365MiquelVila CodinaABSMNat’s
366MarBernardo IglesiasABSFMadteam
367AugustoGibernau TorresELT39MMadteam
368marccanals gimenezABSMBeer Runners Bcn
369ArcadiPuig RibasM40M+C.E. Mindundis Team
370pacopareja garciaELT39Ma e . san grau
371ELISABETCARTOIXA CARTOIXAABSFCASTELLDEFELS OUTDOOR
372JORDICAPA COLOMM40M+A PAS D'ÀNGELS
373SergiCunill PérezELT39MCal Nan RT
374EduardRoviraM40MOPR
375DavidCosta BalsellsM40M+cap
376XavierFÀBREGA CIURANAM40MQRTteam
377LorenaRamos Almansa ABSFAshi Team
378LaiaJanéM40FMovit
379FranciscoDelgado BerralM50M+Independiente
380EduardCASULLERAS BUISÁNM40M+RunnersVallvidrera
381XaviSanchez JAneM40MMUSSOLS TRAIL TEAM
382CARLOSDISLA RIERAM50M+L´AIRE
383ANABOLTÀ RODRÍGUEZS23FCLUB EXCURSIONISTA SANT VICENÇ
384RogerCOLL MARTORELLM40M+RUNNERS VALLVIDRERA
385CarlesDomenech GonzalezM40M+Club Esportiu BravoTrail
386GuillaumeAUDEBERTABSMx
387SoraiaRiera CaseroABSFMontseny Maasais
388jose antonio marta palominoM40M+TECNIRUNNER
389Jordi Carcasó DíazM40M-
390RichardLugrinM40M+No
391JordiFont PiñolM40M+UNIO EXCURSIONISTA SABADELL
392GermanEspejo FernandezM40MRunnAir Team
393narcisoaznar perezM40M+madteam
394Ismael Serrano Pardo ABSMBeer runner Barcelona
395PolSoler JofraELT39MPiri
396ALBERTAMORÓS ARMENGOLM40M+UNIO EXCURSIONISTA SABADELL
397ToniMartínezM40M+KNK Runners
398AlbertAgut BusquetABSMCE Terrassa
399JoanGómez MerinoM50M+A.E. Talaia
400WalterMuñoz PietrewiczABSMTRITRAINING
401IGNASICUSÓ FERRÉM40MASS. ESP. DEU DITS
402SantiagoArtigas RosichM50M+Madteam
403JordiArmengolM50M+TG Triatlo Sitges
404MarcReig PalomerasABSMCentre Excursionista del Solsonès
405CarlosMartínez AltarribaM40M+Runruneando
406XavierFigueras MorcilloABSMFinisher Trail Team
407OriolCodorniu LiarteM40M+CENTRE EXCTA. PENEDÈS
408MarinaChorda SanchezELT39FMadteam
409PatriciaSerra SargatalABSFC.E. Madteam
410JoanGelabert JuanolaM40M+Cabirols roses
411SergioSierra NuñezELT39MCentre excursionista torelló
412LLUISCARRILLO PATIÑOM40M+L'AIRE TRAIL
413Alejandro Montañés VicenteELT39MC.E. DEPORUNNERS
414OLEGUERTORRENTS TINTOM40M+L'AIRE
415ÒscarSerra i ChinchillaM40M+L’Aire Granollers
416AlexSoler de FerraterABSM-
417AitorZafrilla lopezELT39MPunktrail sant Joan de vilatorrada
418EstefaniaGomez PerezELT39FRunnair
419ENRICALMIÑANA SERRAM50M+TRIENJOY
420JoanMolina MolinaABSMNO
421XavierPerez AlonsoM40MCEO
422LUTEDEL PINO MARTINEZM40M+AIRE GRANOLLERS
423XAVIERTORRA PLAM40M+MADTEAM
424JaviBenedicto SerranoABSM-
425Josep Maria Gras RibotABSMcap
TOTAL INSCRITS:


Circ de Morens
SUB 23 MASC » 8
SUB 23 FEM » 3
ABSOLUTA MASC » 37
ABSOLUTA FEM » 17
MASTER 40+ MASC » 33
MASTER 40+ FEM » 10
Total Recorregut » 108

Volta del Gegant
SUB 23 MASC » 3
SUB 23 FEM » 1
ABSOLUTA MASC » 67
ABSOLUTA FEM » 21
MASTER 40+ MASC » 43
MASTER 40+ FEM » 4
MASTER 40 MASC » 32
MASTER 40 FEM » 4
MASTER 50+ MASC » 17
MASTER 50+ FEM » 1
ELIT MASC <40 » 29
ELIT FEM <40 » 3
Total Recorregut » 225

TOTAL CURSA » 333
C/Malloles, 11 · Poligon Industrial Malloles · 08500 Vic, Barcelona · Tel: 93 889 10 36 ·
Protecció de Dades i Política de Vendes i Devolucions