pedalada 2017 III 2H DE RESISTÈNCIA EN BTT DE MALGRAT RUTA DE LES ERMITES DEL VOLTREGANÈS 2017 27a ARTESENCA Montnegre BTT Extrem 2017 Pineda Rocks 2017 II LA BIKEHOME GAVA Marxa BTT Torredembarra 2 recorreguts

LLISTAT DE PARTICIPANTS INSCRITS

2 turons

DOR NOM COGNOMS CAT CLUB
1PauVidal DuranCAT3MCollserola Mountain Runners
2Juan CarlosHuerta DelgadoCAT4MRunBCN
3JOSE LUISGARCIACAT2MLOS TARAOS
4JordiGonzalez BelloCAT4M9BR
5XaviSerra MarquezCAT3MRet-rap
6jordi cortiada collCAT3MC.E. Trail Tarraco
7FranciscoGarcia,ValdiviaCAT4MCMR (collserola mountain runners)
8CarolineVocansonCAT8FSigueme
9TillBOHBOTCAT3MNO
10ALEJANDROCARMONA FABRECAT4MESPAI TRAIL
11NURIACASTILLO SOLANELLCAT9FESPAI TRAIL
12MARTÍLLUSSÀ PASCUALCAT3MAIGUAFREDA
13JordiGrau RCAT3MCorredors del Sot
14JUAN ANTONIOLÓPEZ PÉREZCAT4MINDEPENDIENTE
15Míriam Peral GonzálezCAT8FIndependent
16MATIASAYUSO MARTINEZCAT5MCAC ARDEDEU
17JoanBOFILL VISELLACHCAT3MC.E.I'MPOSSIBLE365
18EricArumi VilarCAT1MOlímpic Manlleu/ Dierde
19JORDIMONTSERRAT FONTCAT4MMAD Team
20Juan ManuelLópez MarfilCAT3MRunning Prat
21Carlos Rodas Ruiz CAT3MIndependent
22LorenzoAlonso ArizcunCAT3MClub de Atletismo S.S. Reyes - C.C. Menorca
23MaribelMartos ArribasCAT8FOju ke passu
24NARCISmontfort perezCAT3MTRAIL RUNNERS LLORENÇA
25David Fernandez EspinosaCAT3MIndependiente
26MarcosVictorio AbalCAT3MNo
27ToniCaballé i MartinezCAT4MRunning Parc
28Antonio García GonzálezCAT4MProRunners Barcelona
29DavidPinto MedinaCAT3Mindep
30JordiGonzalez PastorCAT4Mindep
31DavidOcariz FerreiroCAT3Mwww.elgarrafenbtt.com
32ignasisuch suarezCAT3Msafarunxu
33AlbertoCirés PenaCAT4Mcap
34AlbertMiralles i MartilCAT5MIndependent
35Josep M.Basart MuñozCAT5MUES
36PauArumí GelabertCAT2MSBR Open team
37JAVIERIGLESIAS RUMICAT4M¡Legión española!
38JOSE ANGELVAZQUEZ FARIÑASCAT4Mninguno
39EnricAlexandre CAT4MIndependent
40FranciscoSalto MonbaliuCAT3MCharro Blues Running Team
41EnricMiró BarbaCAT3MCC Gràcia
42didacviñallonga punsolaCAT3Mhell runners
43DaniGuerrero BadenasCAT3MIndependent
44JoanCamps EsquerraCAT3MEntrenamentspersonals.cat
45ALEXGIMENEZ GARCÍACAT4MTRIACTIVA
46Toni Vidal PuigdemontCAT4MCE. Serragrenyada
47LlucOrs RoviraCAT4MCop de Roc.
48estherjoCAT8FCAC
49ManuCiurana yenesCAT4MCorredors.cat
50pacopareja graciaCAT4Ma.e san grau
51GuillemRoca RibéCAT3MRiuprimer Trail & Running
52JuanjoMateos LópezCAT3MCorredors.cat
53FerranSoler SebastiàCAT3MMatapà team
54david Sentís FernándezCAT3MSin club
55DAVIDSOY AUMATELLCAT4MINVERSE
56EduardSonet FernàndezCAT4MIndependent
57JessedHernández GispertCAT3MInverse
58ToniPérez DavíCAT4MGEMI
59ErnestAusiró SubiratsCAT3MBuff
60JaumeVilaro CardonaCAT3MGEMI
61MontsePicanyol PonsaCAT8FGEMI
62IVANGONZALEZ VIDALCAT4MILLA ACTIVA
63AlbertElias EdoCAT3Mindep
64FedericoGarcia IbañezCAT3Mindep
65JosepPicanyol ComellasCAT5Mindep
66NicoloRolleCAT3Mindep
67EduardSalvador OliverasCAT3Mindep
68AlbertMasmitja MartinezCAT2MSENSACIONS- UVEX TEAM
69SergioBaza RuizCAT3Mindep
70ROBERTLOPEZ ENRIQUEZCAT4MINTEMPERIE
71GemmaNavarro najarCAT8FNAT'S
72JordiBonilla GonzalezCAT4MA.D. RUNNING VIGIA
73JOAN PRAT CAT4MCE HOSTALETS DE BALENYA
74MarcMarruecos MestreCAT3MCE Trail Tarraco
75IgnasiJordana MiláCAT4MAntics Alumnes Associats Colegio de Casp
76JORDIALEMANY QUINTANACAT3MUEC VALL DEL TENES
77DavidLopezCAT4MCet.taradell
78SergioEspuña GómezCAT3MCA Olesa
79M TAISARP GUERRACAT9Fcap
80Carlos Carrillo TorresCAT3Mbase esports estel
81URIGALVANYCAT3MSENSACIONS - UVEX TEAM
82AlexMartinez VivesCAT4MCORREDORSVALLS.CAT
83Sara Laia Galvany RosellóCAT8FSENSACIONS TEAM
84DavidBlazquez FusaroCAT4MOn Trail / Prorunners
85JordiGarcia AltadillCAT3MGEMI
86QuicoBriones CastilloCAT4MOlímpic Manlleu
87EduardArumí RieraCAT4MOlímpic Manlleu/ Diedre
88DAVIDJIMENEZ i GOMEZCAT4MINDEPENDENT
89SALVADORSAUMOY GASCONCAT4MINDEPENDENT
90AnnaClapés EsteveCAT8FSensacions team
91Miguel ÁngelPérez PérezCAT3MGayers
92EduardPascal RoviraCAT3MGEMI
93Aleix Carrascosa RosichCAT3M2X2 SANTPEDOR
94JORDISBERT CORBACHOCAT4Mno
95DavidClaramunt Mató CAT3MMasques Sant Andreu
96JaviMartinez FuentesCAT4Mindependiente
97LluísRuiz OllerCAT3Mnonstop minimalist runners
98GerardMorales RamírezCAT4MBuff
99Josep MaCalvetCAT4MHaima 42
100FelipSantarenCAT3MHaima 42
101ManuVilasecaCAT8FBuff
102RaulFuertes GuerraCAT3MIndependent
103GuillemErra NoguerCAT3MSTRAIL
104MarcBertran ArmadansCAT3Mindependent
105AlbertUlldemolins SantisteveCAT4MTriactiva
106ArnauRovira FreixaCAT3MIndependent
107Ruben Ventura MasipCAT3MN.A.
108MinguiExposito ybañezCAT3MClub triatlón torello
109AlexandreBrossa EnriqueCAT3M-
110ORSINISOTORRA VILACAT3MGEMI
111SergiOrtiz ArandaCAT3Mno
112AlbaSoler PerlaciaCAT7FRepública independent de casa meva
113MIGUELPAREDES ARAUJOCAT4Mproruners
114RubenBeltran RacioneroCAT3MTriactiva
115XavierTarter HomsCAT3MGEMI
116AniolBach ComaCAT3MLLENGUT DE L'ALTIPLÀ
117AnaPerez SeguraCAT9FUVEX SENSECIONS TEAM
118Jose LuisDiaz ContrerasCAT3MLA LEY BOXING
119FRANK URQUIAAGA CRUZATTCAT3MLA LEY BOXING
120AlbertRodriguez Orriols CAT3MBreakfast team
121RamonCapdevila Pla CAT3MGEMI
122David Molina GarciaCAT3MSTRAIL
123JAUMEBUSQUETS MARTINEZCAT3MBASE ESPORTS ESTEL
124Xevividal subinyaCAT3Mbase esports estel
125JustBarcia CastroCAT3MTriactiva
126Albert Moreno SerraCAT3MTriactiva
127JoanNúñez raurell CAT3MStrail
128JuanmaGuevara RamonCAT4MGarraf Runners
129Rosa Carmona TrujilloCAT9FIntemperie
130SixtoRodrigo GarciaCAT4M.
131PepCasellas AumedesCAT3MDeluxe...
132RobertDomingo RoyuelaCAT4M-
133NataliaTrempolecCAT8FAshi Team
134AnnettevanZylCAT9FNo club
135CarlesRosell BarrachinaCAT5MCE Masques Sant Andreu
136JordiMiro MoyaCAT3MFartlek Esport Santpedor
137GuillemCorredera CapdevilaCAT3MEls CAGA
138MARCELDELGADO LOPEZCAT4MINDEPENDENT
139JordiDelgado SanglasCAT3MEls CAGA
140AlexBeltran RacioneroCAT2MLa Garriga extreme
141EnricMiralles RoigCAT3MSENSACIONS TEAM
142Juan Castillo SilveraCAT3MASHI TEAM
143CarolinaGuillén MuñozCAT9FASHI TEAM
144MartíArañó PalosCAT3MGEMI
145AntonioDe Arriba CejudoCAT4MInverseteam - trail
146GerardArtés MontesCAT3MPeralta de la Sal
147albertplanas gomezCAT3Mbisbal corre
148Adrià Duarri GuilàCAT2MFartlek Esport
149FerranBatlloriCAT4MTRI ACTIVA
150marcpuig catalanCAT3MMATXACUCA-C.E.OLÓ
151JoanPalou i PadillaCAT4M100x100 Fondistes de Tàrrega
152DavidLiesaCAT3MGEMI
153EduardoMéndez MendozaCAT4MGEMI
154ErnestMercader VilaCAT3MFisio Bisaura
155AlexRuiz MasachsCAT3Mindependent
156JordiCarrera VestitCAT4MSense club
157EfrenLlobet Garcia CAT4MCE Solsonès
158JORDIFLOTATS CASASCAT4MNAT´S
159ElíasResina SánchezCAT4MC.A.Montornès
160JAUMEVILA MASCAT4MQALAIAIA
161MarcEscobosa VillalbaCAT4M12Monkeys
162AnnaOrozcoCAT8F 12Monkeys SGX
163LauraEstorch VigasCAT8FEls Caga
164PepMontanyà PadrósCAT3MExclusive Castellterçol
165DanielNovellasCAT4MRunners Vallvidrera
166AlexSantasusana PadróCAT3Mindependent
167CèsarGiménez ObachCAT4MCORREDORS.CAT
168SantiGIRVENT GOMBAUCAT3MSET DE CÓRRER
169JordiFabrega SimoCAT3MDesmuntamarges Navàs
170DanieleMioriCAT3M12Monkeys
171Oriol Requena JuanCAT2MNingun
172SergiBonhome JordanaCAT4Mindependent
173AdriaValldeoriolaCAT3MCIM Moia
174LluisPlanas CastellàCAT3MGemi
175ALBERTRECARENS ILLACAT3MRARUNNING
176GILBERTLLADOCAT3MRARUNNING
177gabriel fabregas gelabertCAT4Mindependent
178LlucRovira PratCAT1Mindep
179XavierCarriquiCAT3Mindep
180ÈricDíaz MartínCAT3MExclusive
181DiegoAlmagro Sánchez-LafuenteCAT4Mindep
182MireiaReguant SerarolsCAT8FIndependent
183José ManuelClavaín ClavaínCAT4Mindep
184RafaelCamero FríasCAT5Mindep
185GerardFortCAT3MGEMI
186JoanVilardell ForcadaCAT3MGEMI
187DaniBonache MartínezCAT3MIndep
188GuillemMassallé PuigCAT3MIndep
189PauSantiago CalvoCAT4MIndep
190JordiVistós FajáCAT4MInverdrteam
201MarionaCasanovas PlanaCAT7Fno hi ha club
202DavidReyes TenaCAT3Mno hi ha club
203isaacColominas BaladaCAT3MNo federat
204LauraPoblet PedrolCAT8F-
205enric march duranCAT5Mde cap a peus
206MarinaMas GarciaCAT9FLudus Osona Centre ANTICIPAT
207JuditEstrada SanchezCAT8FLudus Osona Centre ANTICIPAT
208AdriánLópez VegaCAT1MCap
209GerardMiralles i GironellaCAT2MACELL
210MireiaCasellas CunillCAT8FEsports Estel
211DavidMira DiazCAT3MClub Atletic Torello (CAT)
212IvanRosa CasalsCAT3MUBOX CrossFit Mataró
213MARTAULLASTRE SERRACAT9FIndependent
214NúriaSánchez GelabertCAT8FRibatallada
215JuditAlcubierre RocaCAT9FC.E. Serragrenyada
216RamonViñals SampietroCAT3MAssociació d'Esgrima Antiga de la Catalunya Centra
217LaiaForestCAT8FCAM parets
218AlexisGarcía RialpCAT3MCap
219JordiBartrons CireraCAT1M-Sèt de Còrrer
220Jordi Aparicio GuiraoCAT3MIndependent
221Ramon RICART TORRENTCAT5MUNIO ESPORTIVA ULLASTRELL
222SoniaÁlvarezCAT8FSensacions
223JosepCastañé PareraCAT1MSet de corre
224marymejia carrilloCAT10FSENSACIONES TEAM
225MiguelCano HenzeCAT4MSENSE CLUB
226Ricard Amores LópezCAT3MEsport Ciclista Calderí
227AINALLOBERA BONETCAT8FPIRI
228AlbertFont FontCAT3MCentre Excursionista de Vilassar de Mar - PIRI
229AlbertParreño PérezCAT3MCENTRE EXCURSIONISTA VILASSAR DE MAR - PIRI
230CristinaFernández ReyesCAT8FCENTRE EXCURSIONISTA VILASSAR DE MAR - PIRI
231MartaCantallops PonsCAT8FCENTRE EXCURSIONISTA VILASSAR DE MAR - PIRI
232CristinaFontcuberta TuraCAT8FTRIACTIVA
233BEGOÑAGIMENEZ AJENJOICAT9FBREGO
234MontseLamata LopezCAT8FPiri Centre Excursionista Vilassar de Mar
235LauraBlanco GarzónCAT8FGEMI
236AlexParet VegaCAT1MSensacions Team
237JordiVidal MunmanyCAT4MTaradell
238AlejandroMartinez GomezCAT3MIndependent
239XAVIERFARRE RIUCAT4MSOMI
240AlbertGinéCAT3MHaima 42
241ENRICSEVE GILABERTCAT4MESPORTIU PENEDES
242joan antonsoler boyerCAT1Mterrassa
243ENRICPOU COLOMERCAT3MSENSACIONS
244ArnauLlop XirauCAT3MMontseny Maasais
245SílviaMarín GarciaCAT8FMontseny Maasais
246CarmeRoselló VidalCAT10FSensacions team
247SilviaXicola OliverasCAT8FTRIACTIVA
248VanesaLópez BeltranCAT8Fno
249JordiServitja FeuCAT3Mno
250DaniCobo MeroñoCAT4MTriactiva
251AndreuMoreno MartinCAT2MDiedre
252MireiaEsquerra MontsenyCAT8Fcanicross pallars
253JoanCoderch pedroCAT4MSense club
254JoseMartínez MatencioCAT3MCap
255XaviPadilla PotenteCAT4MShoptic
256QUERALTCALL CUNILLCAT6FMOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA
257rosersolà armadàsCAT6FTRIACTIVA
258josepsolà puigCAT4MTRIACTIVA
259Leilada Silva LimaCAT8FIndependent
260DavidTravé TortCAT3MTEAM ZALDER
261PepSaez arraizCAT3MSense club
262IsmaelFlores CampoyCAT4MASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ
263GloriaGonzalez LladoCAT8FCap
264Gemma Pallerola MataboschCAT8FTRIACTIVA
265EvaHerrero AcuñaCAT8FTriactiva
266AnaRuano RuzafaCAT9FACCURA
267EstelRamoneda ForteCAT8FRellinars
268CARLAFAJARDO DORSÉCAT8FTRIACTIVA
269Jose AngelCorvo OrtizCAT3Mcap
270Annadel Bas NavarroCAT8FTRIACTIVA
271ValentiCotsCAT4MKramp
272ESTRELLACARBAJAL TOROCAT9FTRIACTIVA
273CARLASAPERAS CARBAJALCAT6FTRIACTIVA
274GISSELA LEONOR RAMOS LOORCAT8FESPAI TRAIL
275DanielConstans Rosa CAT4MLudus Osona centre ANTICIPAT
276DavidCotsCAT1MFc fruitosenc
277CarlesBertomeu CasesCAT3MTriactiva
278EVAHERNANDEZ DIAZCAT9FTRIACTIVA
279TeresaMilan AlcarazCAT10FSensacions
280HECTORSANCHEZ PASTORCAT1MHECTOR
281ALBERTOBIOLS VIVESCAT4MCEO
282Raimon Alcon ClotetCAT4Mcap
283TomàsCasas VilàCAT3Mpla i amunt
284JonathanDeamo MorillasCAT3MTRIACTIVA
285XavierRodríguez BuenoCAT3MMonistrol running
286JordiMonsalve BalanyaCAT2MFinisher Trail Team
287LauraErra ArxéCAT8FBase Esports Estel
288SergiGiraldo MartínezCAT3MTriactiva
289Jose Manuel Pérez ViaplanaCAT4MTRIACTIVA ILLA
290MargaritaInocentes AragayCAT9FIndependent
291XavierPañach BoschCAT4MTriactiva
292ArnauFont PeirisCAT3MEl Senglar Emmurriat
293GabrielaMonroy RodríguezCAT8FRunnering Girls
294Cristina Valdes SerranoCAT9FReial Club Maritim Barcelona
295RogerSalvador GimenoCAT3MTriactiva
296GemmaCrous GutierrezCAT8FRarunning
297MAITE REQUENA GRAU CAT9FTRIACTIVA
298SERGIRIEROLA COLOMERCAT3MBase Esports Estel
299ISAACPUJOL MASCAT3MCOSFISICWELL-ANTICIPA'T
300JORDI MORATÓ CASASSASCAT3MCOSFISICWELL-ANTICIPA'T
301ALBERTPUJADAS SAGALÉSCAT3MCOSFISICWELL-ANTICIPA'T
302MarcSonet BlàzquezCAT1Mindep
303PereCots BaylinaCAT4Mindep
304MartaMiró DomènechCAT8FIndep
305MarinaFort PortellaCAT8FIndep
306NeusGuinovart VendrellCAT7FIndep
307IsolinaGarcia PrietoNOR2Findep
308IsabelPérez DueñasNOR2Findep
401Marcos Antonio Muñoz CastilloC3MSARGANTANES TEAM
402AdriàBlasco Toledo C2MConca Senglars
403CarlaMas InocentesC7FEl Senglar Emmurriat
404Carlos Gámez RuizC2MCclf 515 supplements
405JuditDemunts JimenezC7FBisaura Xtrem Team
406Josep-LluisAlonso RodriguezC3MFondistes del Solsones
407XavierFabre HerediaC2MDiedre
408ramon Mena PacheC2MKANIKROSS KP
409ToniArgelich CaballeriaC3MAEMDEKP
410EDGARBADAL GONZALEZC3MSIMBIONTICS
411lluisalarcon pallasC3Mnopuc+
412Marga Ribas LorenzoC8FCLUB CANICROSS LES FRANQUESES
413JosepMiró GriolesC2Msocietat amics de la muntanya
414laureta gordiespia monsoC7Fcanicross pallars
415Marc porquetMiró GriolesC2Mcanicross pallars
416MiquelRanea ArroyoC3MCE Seva
417AnnaDe la calzada riberaC7FAEM- LA GUAURDERIA
418XAVIER GASULL CONESAC3MIndependent
419Joan Domènech EscofetC3MCentre excursionista Penedès
420ARNAUSALA ARANDAC2MCE VIA FORA - OLOST
421javieralonso rocesC3Mindependent
422ÒscarSanahuja NinC3MIndependent
423JoanMiras BurésC2MJoanBruc's Team
424JordiRomero SallentC2MRARUNNING
425RAULROTA MundoC2MRARUNNING
426PereBorrell FortunyC3Mclub excursionista alliberadrenalina
427EduardMercader VilaC2MC.E. SANT QUIRZE DE BESORA - FISIOBISAURA -
428NúriaGubianas GriféC7FCEAC-AEM
429FelipPuigarnau CastellóC2M2x2 Santpedorcorre
430XavierMasramon SanguinoC2MCaniX Xipxap ISB
431RogerGiner MartínezC2MKanstak Sport
432Angelde las Heras LopezC2MKanstak Sport
433JordiGrau RodriguezC2M-
434AnnaGarcía CuarteroC8FAEM Catalunya
435JoanPrats MorillaC2MCH Cerdanyola
436MarioAspano argüesoC2MNingú
437OriolRoselló CastellsC2MFireHawk
438Nuria Parejo PallaresC7FAEM-La Guaurderia
439DomenecPeret MarotoC2MClub Esqui Vic
440DavidSantaeulalia Samper C2MClub Esquí Berguedà
441JOSEPPONS MASC2MESQUI BERGUEDA
601MariaMarminyà i EspinNOR2FUES
602MANUELBARCIA RODRIGUEZNOR2MUNIÓ EXCURSIONISTA DE SABADELL
603JordiCurto TorresNOR2MUES
604MariaSalas TurrauNOR2Fmarxa nordica sabadell
605PEDROSANCHEZ VALDERVIRANOR2MUNIÓ EXCURSIONISTA DE SABADELL
606Mª Del Camino García GarroNOR2FCEM CERDANYOLA
607QUIMGILI RENOMNOR2MUES, secció marxa nòrdica
608JOSEPNAVARRO RISUEÑONOR2Mcem
609Montserrat García PicanyolNOR2FCEM
610Maria NúriaPladevall GrieraNOR2FClub d'Esports de Muntanya Cerdanyola CEM
611ElisabetLópez AriasNOR2FNo
612LauraCano GarciaNOR2FCEM Cerdanyola
613Yolanda López PeñaNOR2Fcap
614MontserratCerrato EscribanoNOR2FCap
615MartaGironella i LlopNOR2FIndependent
616JosefinaDomènech medinaNOR2FUnio Excursionista Sabadell
617ConxitaTarruell LloncNOR2FUnio Excursionista Sabadell
618DolorsMartinez MartínezNOR2FCEC
619ROSAPRIORNOR2FUNIÓ EXCURSIONISTA DE SABADELL
620HUGINIOCASTELLS PERIZNOR2FMARXA NÒRDICA SABADELL - UES
621RosaPi MasvidalNOR2FUES
622RosaPonsa RoviraNOR2Findep
623AnnaPicanyol PonsaNOR2Findep
624NURIACANO VEGASNOR2FUES UNIO EXCURSIONISTA DE SABADELL
625Mª RosaBENEDICTO ACEBONOR2Fsecció marxa nòrdica UES
626M AngelMAESTRO RECHENOR2Msecció marxa nòrdica UES
627RosaRelatsNOR2FIndependent
628EricLopezNOR1MIndependent
629AntoniSaban RuizNOR2MCEM, Club Esports Muntanya Cerdanyola del Vallès
630EulaliaPrat HomsNOR2FCEM, Club Esports de Muntanya Cerdanyola del Valle
631MARIA ANTONIAMANJON MORANTENOR2FMARXA NORDICA SABADELL - UES
632MARINAARILLA SORIANONOR2FMARXA NORDICA SABADELL - UES
633LEONORVALERO OMEDESNOR2FMARXA NORDICA SABADELL - UES
634ALEJANDROGARZON ROMERONOR2MMARXA NORDICA SABADELL - UES
635ESTER CANIEGO REVERTERNOR2FNO ESTIC INSCRITA A CAP CLUB
636CARLOS CARRILLO CANIEGO NOR1MNO ESTA INSCRIT A CAP CLUB
637XavierVerderol OsesNOR2MCap
638LucíaEstrella BailenNOR2Findep
639SusanaTorregrosa AvilésNOR2Fcap
640JOSEP LEAL GOMEZNOR2MCENTRE EXCURSIONISTA SURIA
641MARTASOLANAS BACARDITNOR2FCENTRE EXCURSIONISTA SURIA
642FRANCESCDELGADO CASADONOR2MCENTRE EXCURSIONISTA SURIA
643ArturRuta SernaNOR2MUES
644ClaraTorras BozzoNOR2FUES
645TeresaPadrosa CanalsNOR2FSabadell
646AnnaPuig CostaNOR2FMARXA NÒRDICA SABADELL - UES
647DolorsLópez ExpósitoNOR2FMARXA NÒRDICA SABADELL - UES
648Pere FONT FERNÁNDEZNOR2MMARXA NÒRDICA SABADELL - UES
649JoanGuillamon CortadaNOR2MUnió Excursionista de Sabadell
650Maria dels ÀngelsSanz SanzNOR2FUnió Excursionista de Sabadell
651Josep MariaManyosa MasNOR2MUES
652RafaelMas EsparciaNOR2MUES Sabadell Marxa Nordica
653JosefaMartinez JuanNOR2FUES Sabadell Marxa Nordica
654LidiaSánchez DíezNOR2FCEM
655Mireia Zaguirre SánchezNOR2FCEM
656MireiaLluís i VallNOR2Fcap
657M.AntoniaSanchez AlvarezNOR2FCEM Cerdanyola
658OlgaPons VigoNOR2FUES
659JoseGou CarrerasNOR2MCEM Cerdanyola
660CarmenRuiz CarmonaNOR2FNo soc de cap club
661IRENEOCAÑA ROMERONOR2FCEC CERDANYOLA
662MercedesJiménez Lara NOR2FCEM Cerdanyola
663MateoJaume MasNOR2MCEM Cerdanyola
664CarlesMuñoz GoyaNOR2MNat's
665AlbaMas RosasNOR2FNat's
666SergiMartínez PardoNOR2MNat's
667MireiaMuñoz MasNOR2FNat's
668XavierOrtega IdalgoNOR2MClub d'Esports de Muntanya Cerdanyola
669MarisaValldeoriolaNOR2Findep
670Ma ÀngelsCordonNOR2Findep
1001martí viñallonga rodríguezCINFMrayo mcqueen
1002EloiMira SañasCINFMBitxarracu
1003PereArmangue van ZylCINFMNo club
1004MarioMartinez LopezCINFMIndependent
1005BielPrats MuñozCINFMX
1006JanPrats MuñozCINFMX
1007EnricAlcañiz RuizCINFMIndependent
1008AranPeña PicanyolCINFMindep
1009GuillemSbert SanchezCINFMno
1101POLNOGUÉ ULLASTREPOP-MU.E.VIC
1102EduardArumí VilarPOP-MOlímpic Manlleu
1103MarcArumí VilarPOP-MOlímpic Manlleu
1104ALEIXSEVE VALLVEPOP-MESPORTIU PENEDES
1105PolVelazquez i GrauPOP-MEscola de Trail del Moianès
1106LexArmangué van ZylPOP-MNo club
1107MarcSbert SanchezPOP-Mno
1108RogerRanea VilaPOP-MEscola trail Bisaura
1109JordiMonsech MorenoPOP-MEscola Trail Moianès
1110FerranPurtí GonzálezPOP-MEscola Trail Moianès
1111MaxLinuesa HidalgoPOP-MEscola Trail Moianès
1112JúliaPeña PicanyolPOP-Findep
1113PauCrespiera PiellaPOP-MEscola Trail Moianès
1114GerardCrespiera PiellaPOP-MEscola Trail Moianès
1115OriolGaja CorberaPOP-MEscola Trail Moianès
1116ÀlexGallaguet NavarroPOP-MEscola Trail Moianès
1117IvanGallaguet NavarroPOP-MEscola Trail Moianès
1118RaquelGallaguet NavarroPOP-FEscola Trail Moianès
1119XavierGómez YatPOP-MEscola Trail Moianès
1120AndreuGómez YatPOP-MIndep
1121Ton LuAbancó RatésPOP-MEscola Trail Moianès
1122GenísGallifaPOP-MEscola Trail Moianès
TOTAL INSCRITS:


Llarga
DEL 2000 AL 2002 MASC » 2
DEL 1994 AL 1999 MASC » 6
DEL 1994 AL 1999 FEM » 1
DEL 1977 AL 1993 MASC » 95
DEL 1977 AL 1993 FEM » 12
DEL 1965 AL 1976 MASC » 61
DEL 1965 AL 1976 FEM » 5
ANTERIOR AL 1965 MASC » 6
Total Recorregut » 188

Curta
DEL 2000 AL 2002 MASC » 8
DEL 2000 AL 2002 FEM » 3
DEL 1994 AL 1999 MASC » 3
DEL 1994 AL 1999 FEM » 2
DEL 1977 AL 1993 MASC » 30
DEL 1977 AL 1993 FEM » 30
DEL 1965 AL 1976 MASC » 16
DEL 1965 AL 1976 FEM » 11
ANTERIOR AL 1965 MASC » 2
ANTERIOR AL 1965 FEM » 3
Total Recorregut » 108

canicros
DEL 1979 AL 2000 MASC » 22
DEL 1979 AL 2000 FEM » 6
ANTERIOR AL 1979 » 11
2
Total Recorregut » 39

caminada
DEL 2004 AL 2009 MASC » 2
ANTERIOR AL 2004 MASC » 21
ANTERIOR AL 2004 FEM » 49
Total Recorregut » 72

XXS
INFANTIL MASC » 9
Total Recorregut » 9

curta infantil
POPULAR MASC » 20
POPULAR FEM » 2
Total Recorregut » 22

TOTAL CURSA » 438
C/Malloles, 11 · Poligon Industrial Malloles · 08500 Vic, Barcelona · Tel: 93 889 10 36 ·
Protecció de Dades i Política de Vendes i Devolucions