MARRANA SKYRACE 2018 1 HORA BTT MOIÀ (2a EDICIÓ) - 2018 (8 a 13 anys) 4 HORES BTT MOIÀ (29a EDICIÓ) - 2018 ( >14 anys) CINGLES DE SAU 4a EDICIÓ 6 HORES DE RESISTÈNCIA BRECOR II SANT FRUITÓS RUNNING NIGHT Trenca3pics

LLISTAT DE PARTICIPANTS INSCRITS

XVIII CROS 1 DE MAIG ARTÉS 2018

DOR NOM COGNOMS CAT CLUB
31MARTA J VISPOSENF-
32JoseCabanas EstebanVET1M-
33ALBASOLERSENFMONISTROL RUNNING
34DavidRovira OlivaVET1MCE Sant Vicenç de Castellet
35DaniFlores HernandezSENMUnió Excursionista de Vic
36JosepRamos AlcarazVET1MNat’s
37CARLOSFENOY MANZANERAVET1MQUERER ES PODER
38yOLANDAPAEZ MANIVET1FQUERER ES PODER
39MIQELPEÑA PITARCHVET2MC.A.A.D ANDORRA
40JosepRuiz CalvetVET2MU.C. La Reforma
41oscar shigüe velepuchaVET1MAVINENT MANRESA
42JOSE M.CLAVAIN CLAVAINVET1MKORREKMINS MOIA
43JosepMartinezVET2MKorrekmins Moià
44LuisBRAVOVET1MJo mateix
45ROBERTCORRONS GAMISANSVET2MCEAC
46MartaCheca VilaSENFALFISPORT / C.E.A.C.
47MontseVidal MatarrodonaVET2FNo
48AleixTorres HermsSENMCap
49ToniGraners RubioSENMEsquerdabocs
50JORDIVALL VALENCIAVET1MINDEPENDENT
51Concordio Perez PinillaVET2MClub Atletic calderi
52ElisabetMartinez CanoSENFAltrotecochinero
53JaumeMarsinyach DominguezSENMCentre Excta. Cardona
54ArnauArtés GarciaS23MClub Atletisme Molins
55EvaSerraVET1FXaluca team
56joseribau gavilanVET1Mclub atletic calderi
57JosepSegura MartinezSENM-
58Jaume Asensio CollS23MCentre Excursionista de Cardona
59DavidHermosilla PozoVET1MClub Ceac
60JaumeMarsinyach CasafontVET2MCentre Excta. Cardona
61CarlosRodriguez VallesVET1MC.E.A.C.
62ALIAZZAKHMAM ZOUITNAVET1MC.E.A.C.
63PauCrespiera PiellaS23MEscola de trail del Moianés
64JordiCrespiera FerrerVET1MKorrekmins Moià
65RafaLavado raibalVET1MCEAC
66XAVIERDOMINGO CODINAVET1MINDEPENDENT
67CésarElcorrobarrutiaSENMC.E.A.C.
68CarmenLópez RamónSENFNinguno
69MartaAymerich SalasSENFTrote Mañanero
70MontserratCutrina i MateosVET1FAvinent Manresa
71Valentí Gaspà CirujedaVET2MClub atlètic manresa
72Miquel AngelMartinez HernandezSENMce callus
73maria angelsplanas collVET1FNat's
74AbelLopez VizcainoSENMindependent
75ManuelRodríguez ÁvilaVET1M---------------
76XaviIRIBARREN DONADEUVET2MNO
77JOSEPALCONCHEL CABRERAVET2MFONDISTES SOLSONES
78RogerBarat i RubioS23M-
79ElíasFlores DuqueVET1MIndependent
80abelgarcia carreteroVET1Mno
81RAMONMARTINEZVET2MNAT'S
82Adria Jiménez Mateo SENMRobert motos bike team
83JordiMartin plaVET1MRunning Sagi
84CarlesCentellasVET1MSense
85ElisabetFranco MascaroSENFnat,s
86EduardFarréVET1MIndependent
87JesusCotilla VilaSENM-
88KedestMartínez CodinaS23FUnió excursionista Vic
89núria Anglarill RubioS23Fcentre excursionista de cardona
90LluisGarcia FrutosVET2MAtlètic calderi
91JenniferBaeza ArandaSENFClub Atletic Manresa
92ArnauCarbones MasSENMNAT’S
93JAUME PONS FOLGUERASENMUEC Mataró
94AndreuFoz AltarribaVET1M-cap club-
95MarçalPedrals MuñozSENMNat's
96AlexSantasusana PadroSENMindependent
97PereOliveras PuigdellivolSENMindependent
98CristianDominguez RamosSENMSana
99OLGAGARCIA MARTINEZVET1FNAT'S
100JordiPujantell CabanasVET1Mcentre excursionista del solsonès
101JOSEPPUIG SERRAVET1MNO
102JosepPujol NavarroSENMIndependent
103MarcAyerbe SalaSENMLa Maria amb BTT
104NilSolanellas VirumbralesSENMARA team
105AleixSellarés GonzalezSENMCN Sallent Triatló
106RogerSanllehí HomsSENMHotel 1948 Manresa
107JosepCasals BabiaVET1MSagi Running
108jordisantamaria gamezSENM-
109idoiaoliveras millasSENFAvinyó
110ToniSantamaria gamezVET1M-
111ArnauLopez MazorriagaS23MC. A. Manresa
112LluisBlanes VET1Mindependent
113MarcPuignero VilaroSENM-
114DaniGiraldezSENM-
115MarcMill ObradorsSENMCentre excta. Avinyó
201EDUARDVEGA CARBONELLPOP-MCENTRE EXCURSIONISTA D'OLÓ
202MarcMartinezPOP-MEscola Trail Moianès
203PereUbals MoratonasPOP-MIndepe
204GuifréPuiggròs PérezPOP-MAmics de la Cursa d'Artés
205MiquelRosich VidalPOP-MNo
206AdamEl Moutataouia TorrasPOP-MMoià trail
207JanBlanesPOP-MXaluca team
208Joan Segura MartinezPOP-MIndependent
209RachidtouiliPOP-Mc.e.a.c
210SòniaVázquez RocaPOP-Fsense club
211KEVINMARFIL BOLADERASPOP-MC.N. MINORISA
212XusTorraPOP-FRios Running
213ToniMasPOP-MRios Running
214DanielLlopart oliynykPOP-MCap
215XAVIROCA SOLERGIBERTPOP-M---
216RogerUbals PairóPOP-MIndependent
217JuditUbals PairóPOP-FIndependent
218GuillemNaspler PérezPOP-MAMICS DE LA CURDA D´ARTÉS
219DavidCamposPOP-M-
220RocMartínez AlarcónPOP-MCALDERS CORRE
221AnnaMembrives PerezPOP-FARA team
222SilvanaBosnichPOP-FRíos Running Manresa
223BERTAESLAVA GILPOP-FCAM MANRESA
224AdaGuilà PuigPOP-F-
225IsaacMartinez guiradoPOP-MMyrmidons crossfit manresa
226evacorominas neiroPOP-FAvinyó
227AlbertBarniol GassóPOP-MAtonyinats
228DianaBlandon ReinaPOP-FAtunyinats
TOTAL INSCRITS:


LLARG
SUB 23 MASC » 5
SUB 23 FEM » 2
SENIOR MASC » 25
SENIOR FEM » 9
VETERA 1 MASC » 27
VETERA 1 FEM » 5
VETERA 2 MASC » 11
VETERA 2 FEM » 1
Total Recorregut » 85

CURT
POPULAR MASC » 19
POPULAR FEM » 9
Total Recorregut » 28

TOTAL CURSA » 113
C/Malloles, 11 · Poligon Industrial Malloles · 08500 Vic, Barcelona · Tel: 93 889 10 36 ·
Protecció de Dades i Política de Vendes i Devolucions