6a edició La Somnàmbula Cursa Muntanya ENTRE CASTELLS NOCTURNA 2019 MARRANA SKYRACE 2019 1 HORA MOIÀ BTT (3a EDICIÓ) - 2019 (8 a 13 anys) 4 HORES MOIÀ BTT (30a EDICIÓ) - 2019 ( >14 anys) XCR SUPERSERIES MTB - Polinyà TRAIL 3 BATLLES 2019 XXXI MEMORIAL PELEGRÍ PI MARXA CICLOTURISTA CIUTAT DE MOLLET

LLISTAT DE PARTICIPANTS INSCRITS

4 HORES BTT MOIÀ (29a EDICIÓ) - 2018 ( >14 anys)

DOR NOM COGNOMS CAT CLUB
1-AFerranPuiggermanal RocaRSJUNGas al pedal
1-BAdriàPuiggermanal RocaRSJUNGas al pedal
1-CAbelPérez SayósRSJUNGas al pedal
2-AGuillermoMartínez SabaterRSSENBDN Pro MTB
2-BDanielMartínez SabaterRSSENBDN Pro MTB
2-CPolMorales GómezRSSENBDN Pro MTB
2-DRaúlMorales RosiqueRSSENBDN Pro MTB
3-AAlex Albala ToldraRSMIXUnica bikes
3-BAlbertSubirats calzadillaRSMIXUnica bikes
3-CVictorCarrasco CarreroRSMIXUnica bikes
3-DGerardSabater AymerichRSMIXUnica bikes
4-AARNAUPLANAS CASTELLÀRSSENELS NORIES
4-BALBERTPLANAS CASTELLÀRSSENELS NORIES
4-CDAVIDRUIZ LLAMASRSSENELS NORIES
4-DALEIXJO MARTINEZRSSENELS NORIES
5-ALlucCapdevila de la CuestaRSVETTrifonts
5-BJavier AmadeoAzpeitia OrtizRSVETTrifonts
5-CMarcFonts BarrachinaRSVETTrifonts
6-AIñakiVendrell SimónRSSENIsumi Team
6-BAdriàMiró CatalinaRSSENIsumi Team
6-CMarcSuriñach SeñeRSSENIsumi Team
6-DIsaacSuriñach CarbonésRSSENIsumi Team
7-AEDUARDO CORTA ALONSORSVETJURASIC TEAM
7-BJORGE ALONSO BATLLORIRSVETJURASIC TEAM
7-CFELIPEALONSO BATLLORIRSVETJURASIC TEAM
8-AMARIANO SALADO MASRSVETTONA BIKES 40
8-BMANUEL ABELLANRSVETTONA BIKES 40
8-CORIOL ALEU AMATRSVETTONA BIKES 40
9-AJOSEPBADIA DE MONTEYSRSVETTONA BIKES 50
9-BPEREPARERA LLOBERASRSVETTONA BIKES 50
9-CLLORENÇLÓPEZ DIAZRSVETTONA BIKES 50
9-DJAUMEGRAU AMETLLÉRSVETTONA BIKES 50
10-AMARIAPANISELLO MASRSFEMTONA BIKES FÈMINES
10-BANNASANDOVAL BALSERARSFEMTONA BIKES FÈMINES
10-CELICÀMERA OLIVARSFEMTONA BIKES FÈMINES
10-DMIREIAROCA DEULOFEURSFEMTONA BIKES FÈMINES
11-AIÑAKI FORNELL RAKOSNIKRSCLMTONA BIKES CLÀSSIC
11-BORIOLGUZMAN BUENORSCLMTONA BIKES CLÀSSIC
12-AMOHAMMEDAMHAOUCHE ALILLOURSSENTONA BIKES ELIT
12-BSERGIGORCHS AGUILARRSSENTONA BIKES ELIT
12-CERICVALLDAURA GUITARTRSSENTONA BIKES ELIT
12-DJORDICOROMINAS PONSRSSENTONA BIKES ELIT
13-AJordiBartrons CireraRSJUNBTT Triatló Lluçanes
13-BMartíPujol CastellaRSJUNBTT Triatló Lluçanes
13-Cguillemsolanas muntadasRSJUNBTT Triatló Lluçanes
13-DDavid Ruiz CarballoRSJUNBTT Triatló Lluçanes
14-ANÚRIASOLDEVILARSFEMBIKE FULL
14-BCRISTINARIVELLESRSFEMBIKE FULL
14-CSANDRASANCHEZRSFEMBIKE FULL
14-DANNASALVANSRSFEMBIKE FULL
15-AJULIACLUSELLARSSENBIKE MOIA SENIOR
15-BSERGIVIÑASRSSENBIKE MOIA SENIOR
15-CALBERTGUITERASRSSENBIKE MOIA SENIOR
15-DGERARDFORTRSSENBIKE MOIA SENIOR
16-ARITXIMARCETRSMIXBON ROTLLO
16-BNÚRIAFERRERRSMIXBON ROTLLO
16-CRICARDGROSRSMIXBON ROTLLO
16-DANNAHENESTROSARSMIXBON ROTLLO
17-AIBANALCANTARILLARSSENBIKE MOIÀ GUAIS
17-BMARCVILAGRANRSSENBIKE MOIÀ GUAIS
17-CALBERTCLUSELLARSSENBIKE MOIÀ GUAIS
17-DJOSEPTUNEURSSENBIKE MOIÀ GUAIS
18-ABernatCarbonés FargasRSMIXNineta Mixte
18-BFerranAlboquers AliberchRSMIXNineta Mixte
18-CSaraFont ArmadansRSMIXNineta Mixte
18-DEstherSerra PascualRSMIXNineta Mixte
19-AMartí Arissa CaellasRSSENNineta Pro
19-BJoanPicanyol VidalRSSENNineta Pro
19-CMiquelGaja CapdevilaRSSENNineta Pro
19-DAleix Vilardell PintóRSSENNineta Pro
20-AJordiPrat SurrocaRSCLMNineta Clàssica
20-BAdrianHernandez NavarroRSCLMNineta Clàssica
20-CSebastiàPadrisa SernaRSCLMNineta Clàssica
20-DRubénGarcia SotoRSCLMNineta Clàssica
21-AGenisCasallarch VilajuanaRSCLM#solopiña
21-BJordiCaellas SimóRSCLM#solopiña
21-CSergiPlanas SantamariaRSCLM#solopiña
22-AJaumeVilaro CardonaRSSENFot-li
22-BXavierValldeoriola PonsaRSSENFot-li
22-CAlbertTarter BravoRSSENFot-li
22-DXavierTarter HomsRSSENFot-li
23-AJORDI CAPDEVILA RIU RSSENCAP I POTA
23-BEDUARDSENTIAS CLOTETRSSENCAP I POTA
23-CFRANCESCPADROS PADROSRSSENCAP I POTA
23-DSALVADORFARRASRSSENCAP I POTA
24-ALAURAMUNNÉ MASRSSENSant Feliu Team (TRC)
24-BJAUMEVALLCORBA GIRBAURSSENSant Feliu Team (TRC)
24-CJORDISERRA MOLASRSSENSant Feliu Team (TRC)
24-DMARCVALLCORBA FONTRSSENSant Feliu Team (TRC)
25-AAlbertRamosRSSENTeam La Garriga
25-BOriolBombinRSSENTeam La Garriga
25-CBernatFarrésRSSENTeam La Garriga
25-DMarcPallejaRSSENTeam La Garriga
26-Aorioljuanola murgadellaRSSENVina cap aqui!!!
26-BPere Boada PlajaRSSENVina cap aqui!!!
27-AMARCGALLARDORSCLMNINETA CLÀSSICA 2
27-BALEXIS.RSCLMNINETA CLÀSSICA 2
27-CMARCGASPARRSCLMNINETA CLÀSSICA 2
27-DXUMME.RSCLMNINETA CLÀSSICA 2
28-AORIOLRIURSSENMOSFETS TEAM
28-BSIXTECASELLESRSSENMOSFETS TEAM
28-CGERARDRACIONERORSSENMOSFETS TEAM
28-DTONIBACHRSSENMOSFETS TEAM
TOTAL INSCRITS:


4 HORES RESISTÈNCIA
JUNIORS » 7
SENIOR » 50
VETERANS » 13
FEMINES » 8
MIXTE » 12
CLASSICA (Roda de 20 o 24") » 13
Total Recorregut » 103

TOTAL CURSA » 103
C/Malloles, 11 · Poligon Industrial Malloles · 08500 Vic, Barcelona · Tel: 93 889 10 36 ·
Protecció de Dades i Política de Vendes i Devolucions