XI BTT PICAPEDRER SBG SOLIDÀRIA SANT TOMÀS 5a edició 6 HORES DE RESISTÈNCIA BRECOR EN BTT 1 HORA MOIÀ BTT (3a EDICIÓ) - 2019 (8 a 13 anys) 4 HORES MOIÀ BTT (30a EDICIÓ) - 2019 ( >14 anys) PEDALADA 2019 XCR SUPERSERIES MTB - Polinyà TRAIL 3 BATLLES 2019 1a MARXA 2h RESISTÈNCIA CC RATPENAT XXXI MEMORIAL PELEGRÍ PI MARXA CICLOTURISTA CIUTAT DE MOLLET

LLISTAT DE PARTICIPANTS INSCRITS

CINGLES DE SAU

DOR NOM COGNOMS CAT CLUB
1ADAMIANROVIRA RODRIGUEZPOP16M-
2SERGIHUERTAS CASTEJONPOP16MESPORTIU RIPOLL
3PACOPAREJAPOP16MESPORTIU RIPOLL
4DANICHARLESPOP16MCN TERRASSA
5FERRIAYATS GARCIAPOP16MESCURÇONS DE LA VALL D'ARO
6MARTALLONCH COSTAPOP16FESCURÇONS DE LA VALL D'ARO
7AnnaLópez CarrésPOP16FCORREDORS.CAT
8PaquiRamos GarciaPOP16FINDEPENDENT
9DaniRODRÍGUEZ CASADO POP16MC. A. Parets
10Jaume Clapé ArquésPOP16MAt. PARETS
11EduVilasecaPOP16MC. E. Esquirol
12Pedro JoséMoreno de la RubiaPOP16MMataró Race
13DanielJimbel MartinPOP16MRUN K8S
14IgnasiBlanco SastrePOP16MCEE
15JAIMELLAMAS GOMEZPOP16MTRAIL RUNNING LLORET
16DaniArtias TrafachPOP16MNo
17EduardArumí RieraPOP16MOlímpic Manlleu
18Raül Casado JimenezPOP16MCap
19SergiIglesias ClapésPOP16MCap
20Martí Torras MataPOP16Mno
21EvaGONZALO PALAUPOP16FOne Life Team
22JORGE PADRO FRANCO POP16MNinguno
23VicensOms lanzaPOP16MTriatlo baix montsenyv
24XeviArumíTuraPOP16MLliure
25AlbertZanini RabatPOP16MLliure
26IolandaBorrego RodriguezPOP16FClub atletisme parets
27ArnauMallol i BaróPOP16M-
28perepujolPOP16Mtrinxats
29Pere Parés PuigdollersPOP16MCap
30Marti Valldeneu UrpinaValldeneu UrpinaPOP16MCentelles
31AlbertPrat BaulenasPOP16MCap
32Sergio Jimenez RuizPOP16MCeC
33KatrinBaumgartenPOP16FCEC
34VicentTolsà PlaPOP16M-
35LluísJaumejuan BertranPOP16MIndependent
36Jose AntonioBarnancho RodríguezPOP16MMATARÓ RACE
37CARLOSMarzo CremadesPOP16MMATARÓ RACE
38XavierRamon MuñozPOP16MTrail Runners Lloret
39Pep Vera SaucedoPOP16MCentre Excursionista L'Esquirol CEE
40EnricNoguer RomaPOP16MCentelles
41SantiJimenez RuizPOP16MCEC
42DavidSerrabasaPOP16MIndependent
43ESTERPUIG VILANOVAPOP16F--
44MiquelCullellPOP16MCentre excurcionista Seva
45MiquelCodony BoverPOP16MCet enclusa
46JordiPovedano RiveraPOP16MRarruning Estel
47RogerAguayoPOP16Mcalldetenes
48MartíErra i GilPOP16MClub Excursionista Calldetenes
49ANAVAZQUEZ GUILLENPOP16FMATARO RACE
50ClàudiaAusió SalaPOP16F-
51ArnauAlvarezPOP16MBase: esports estel
52CarlosMerlos GarcíaPOP16MOne Life Team
53MARIANAMORALES MELGUIZOPOP16FONE LIFE TEAM
54AGUSTINJIMENEZ BUENOPOP16MONE LIFE TEAM
55JAUMEGANDUXE GAZOPOP16ML'AIRE
56GuillemCastells CaraltPOP16M.
57JordiAdillon BoschPOP16MFff
58Júlia SanmartíPOP16FClub excursionista Gracia
59Ferran MatosesPOP16MCentre excursionista Gràcia
60DavidCanoPOP16Mdiedre
61jose luisruiz redondoPOP16MDIEDRE
62JordiMartinez RonceroPOP16MRokanegras
63MarcLladó CastresanaPOP16M---
64DAVIDVILALTA COMERMAPOP16M....
65RicardTeixidor TurbauPOP16MG.M.Sarria
66DAVIDOSUNA GÓNGORAPOP16Mindependent
67PauSolà GallardoPOP16MSPORT FITNESS TEAM
68JonSánchez VallePOP16Mno club
69AntoniPinyol CosPOP16MClub Excta. Alliberadrenalina
70AnnaXandriPOP16FCEC
71AlbertpuigPOP16Mcelleramountainrunners
72RamonAubets RafartPOP16MCLUB ORIENTACIO BERGUEDA
73Francisco JavierMoreno OrtizPOP16MNo
74MeritxellNovellas EncisoPOP16FFisiosona
75DAVIDGELADA GISPERTPOP16MNO
76EduSerra PararedaPOP16Moson@corre - smartfit
77SilviaRoca RieraPOP16FSmart Fit Calldetenes
78GuillemBosch CarolPOP16M-
79AgustíGallostra i AgustíPOP16MPaleotraining Girona
80SergioBeltran ValverdePOP16MPaleotraining Girona
81NuriaMartí CarrerasPOP16FPaleotraining Girona
82MarcosRodríguez YergaPOP16MIndependent
83AnnaBallúsPOP16F-
84SergiGrima CarandellPOP16MIndependent
85CarlosCámara MenoyoPOP16MBdR
86GabiGallegoPOP16MKalastro
87MariaAguilarPOP16FApostols de Bacus
88JUAN BAUTISTARUIZ PLAZAPOP16Mindependiente
89Anna Puigbert AymàPOP16FIndependent
90AlbertTerradellas brugadaPOP16MNaturals de la garrotxa
91QueraltPinyol BrosPOP16FVIC ETB
92IvanIlvesPOP16MTeam Runners
93MarcFont FontPOP16MUnio excursionista de Vic
94MONTSERRATOLMOS MARMOLPOP16FÁLEX&MONTSE
95Alex Rodrigo López POP16MStravinters
96ISRAELSOLA CERDANPOP16M-
97SONIASOLA CERDANPOP16F-
98RamomCodina JuanuixPOP16MCap
99JaumeMuntane BertransPOP16M--
100Santi Balmes EstradaPOP16MCap
101MariàMongéPOP16M---
102JordiMayans buenoPOP16MUE VIC LLUNA PLENA
103ROGERJUVANTENY FEIXASPOP16M-
104MarcGurt DotPOP16MOson@corre
105DavidVilar RodríguezPOP16MEXCTA. CALLDETENES
106FrancescBertrana GuiterasPOP16MNO
107PalomaVillaseñor RomeroPOP16F-
108IrinaPujol CastanyPOP16F-
109AlfonsGonzalez ComasPOP16M-
110PereParra llavePOP16MNo
111MarcPerello CastellonPOP16MAE. Vacarissescorre
112SaloméFernández RamosPOP16F9hsport
113DaniPalau BartrinaPOP16MCET
114RICARDESTRADA GIRBAUPOP16M-
115BernatComas BlancafortPOP16M-
116ArnauMiralpeix AngladaPOP16MStrail
117AlexandreGali SerraPOP16MUnio Excursionista Vic
118PepGarriga ComasPOP16MTavèrnoles
119JordiCosta AlbaredaPOP16MCap
120BRUELIAS MANENPOP16MEL PI DE CENTELLES
121AidaMartínez VizcaínoPOP16FGALL FER TEAM
122ALEIXFABREGAS GRAÑONPOP16MESPORTIU RIPOLL
123MiquelGenis BardoletPOP16M AcofarSport Team
124FrancescFerrer PérezPOP16MA.E. Matxacuca
301LauraAcosta OrtegaPOP-F-
302MilaMartínez AdánPOP-Fcamarrojos
303MarcVerdaguer Montanyà POP-MClub Excursionista de Calldetenes
TOTAL INSCRITS:


CURSA
POP MASC 16+ » 99
POP FEM 16+ » 25
Total Recorregut » 124

CAMINADA
POPULAR MASC » 1
POPULAR FEM » 2
Total Recorregut » 3

TOTAL CURSA » 127
C/Malloles, 11 · Poligon Industrial Malloles · 08500 Vic, Barcelona · Tel: 93 889 10 36 ·
Protecció de Dades i Política de Vendes i Devolucions