TRAIL 3 BATLLES 2019 1a MARXA 2h RESISTÈNCIA CC RATPENAT XXXI MEMORIAL PELEGRÍ PI MARXA CICLOTURISTA CIUTAT DE MOLLET ARTESENCA 2019 Trenca3pics 2019 MONTNEGREBTT 2019

LLISTAT DE PARTICIPANTS INSCRITS

Marxa BTT Torredembarra 2 recorreguts 2018

DOR NOM COGNOMS CAT CLUB
1EdgarAranega martorellELTM9Biking point
2FRANTEJADA BENEDITOM40MBIKEPARK COSTA DAURADA TORREDEMBARRA
3SERGIOGUTIERREZ AGUILARELTM9BIKING POINT - MASSI
4JAVI GALVAN GONZALEZELTM9MAXIBIKE
5ARANTXASALVADÓ VERGÉSFEM8MEGABICI
6PAUMARZÀ BEDÓSELTM9GOBIK FACTORY TEAM
8Josep Maria Rodriguez PeñaM40MPenya Ciclista Mont-roig del Camp
9MARCCAÑELLAS CUCARELLAM40MBIKETRIAL COSTA DAURADA TORREDEMBARRA
10Rafael Bedmar JiménezM30MCICLES MASVI
11RUBENNIETO VIRAMONTESM30MIndependent
12DAVIDLOPEZM40MO2SPORTS
14RomanSolorzano lopezM40MO2Sport
15Aleix Hierro FortunyHierro FortunyELTM9SRG Salomó
16Jorge Gómez Pérez M40MClub ciclista Campoclaro
17ADOLFOGARCIA MARTINEZM40MGABIBIKE
18JanLopez EspinosELTM9Probike
19DavidCarballo lopezM30MBiking point
20OscarAnguil MejiasM30MUnio Ciclista Torredembarra
21MonicaNieto martinFEM8Biking point
22ricardoroyo leonM40MFABREGUES
23JOSE ANTONIOGONZALEZ CORBACHOM40MCLUB CLICLISTA GABI BIKE CAMBRILS
25FranciscoSalamero HostenchELTM9DXII
26KikoGomez ligeroM30MCiutat de reus peixateries 8
27JoseDelgado RuzafaM30MMegabici
29XavierPrim CosidoFEM8Biking Point
31AlexandrePérez OlestiM30MSOLCAM-MONTBIKE
32ToniRentero MartinM50M+AEM de KP
33DavidPadilla JochinkeELTM9No club
34GEMMAROSELL COMABELLAFEM8SENCE CLUB
35AlbertValle CarrascoM40MMon Biker
36JoeRosich GrauM50M+Virginia Bay Team
37Aleix Elias CalsinaM30MClub titanes
38AlbertMartí ClaretELTM9Motorclub Rellinars
39Manuel jesusArroyo doradoELTM9Independent
40juanfernandez brotonsM40Mninguno
41GenísPascual MèlichELTM9Barça
42EstebanVarela Bellver M40MTemplarios BTT
43RogerFerrete CarbonellM30MClub Ciclista PasQbikes
44AndreuVilalta MasdeuM50M+Btt Francolí
46PacoEstorach FatsiniM50M+Montbike Amposta
47OSCARGARCIA FAJARDOM30MRUNNBIKES EL VENDRELL
48JoanGasullaM30MBikeworld
49Marc Gasulla HitaELTM9Bikeworld
51IvanHorcajada LópezJ1518M-
53OscarLara FerreELTM9BikeVallmoll
55JordiBoix VargasM30MFlonsket
56RamonPalau ForteM30Mbtt
57AlfonsSoler FerranELTM9Desserts team
58AntoniRius RiosM30MBICIS DAVID GRAU
59RaulGarcia gonzalez-nicolasM40MBressol
60MarcCasamayor CastroM30MEl mio
61GerardSanchez CabreraELTM9Dr.club racing team
62ManuPedregosa Gonzalez ELTM9Montbike btt Amposta
63VíctorViñes HortaELTM9Independent
64EnricCompte LLusaM50M+Btt Valls i Alt Camp
65Beagutierrez pozoELECFMega bici
66JordiCabré CasalsM50M+C.B.Riudecols
67davidgil fernandezM40MEdurne team
68JosepRossell i MañeELEC-MTot vici en bici
69JordiRomagosa solerELEC-MEls pinxos
70LourdesCayetano PuertasFEM8Megabici
71NestorArenas CentellaM30MMegabici
73LoloOlivera Martinez.ELEC-MBicimania Jordi Hulk.
74JoanMartret RedradoELEC-MBike Abadesses - Ebikeshop-es.com
75AbelinoBaussou RodriguezM30MMoisés Hernández
76DINOTERES DOMINGOM50M+TENNIS LLEIDA
77ROSAALZAMORA ESCARDIBULFEM8VIDING
78RobertVisa MirM40MTRACK TEAM
79MarcBusquets SatorrasM40MRellinars
80José luis Collar gallego M50M+MAXI BIKE
81Diego Fernández Ferreiro M40MCorvi
151Angel Ruiz Pino M40MARTBIKE
153JaviRodríguez BonilloM30MBIKING POINT
154LUIS MIGUEL ROMERO M40MOPEN NATURA
155ALBERTRANERA MARTINM40MBIKEPARK COSTA DAURADA TORREDEMBARRA
156MARTARUBIO DÍAZFEM8BIKEPARK COSTA DAURADA TORREDEMBARRA
157MIQUEL AROS BONETJ1518MBIKEPARK COSTA DAURADA TORREDEMBARRA
158JesúsGimenez TrabalónM50M+MONTBRIÓ DEL CAMP CLUB CICLISTA
159ManuelCano MartínM50M+No club
161FERNANDOMALDONADOM40MRUNNBIKES
162SERGIINFANTES VIDALM30MNO CLUB
163Anna Margalef pallaresFEM8CCPerelló
164Raul Marin Olmedo M30MBiking point
165EMIRDADASSOVICELTM9/
166andressanchez vilchesM40Mninguno
167KevinMoreno PiquerasELTM9Cap
168LucasMartín-CorralELTM9.
169montsepons loscosFEM8fabregues
170RicardCurieses MuletELTM9CE Trail Tarraco
171EnricCurieses MuletM30MC.E. Trail Tarraco
172JavierRamirez velascoM40MMaxi-Bike
173JoanDalmau TornéJ1518MComprarbici.com-Bauhaus
174Esther Hernández GarciaFEM8Maxi-Bike
175JosepSan José PenaELTM9/
176OriolCiurana CarmonaELTM9/
177AnicetoMolinaM50M+Megabici
178EnriqueDurán junqueraM40MMegabici
179Daniel Folch González M30MMegabici
180Alfredo Castán MestresELTM9/
181AlexHuerres CerdánM40MBike World Piera
182EnriqueMorales MolinaM50M+TEMPLARIOS
183Enric Madruga ArmengolM30MC.E.Cicles Masvi
184DAVIDMIRANDA GARCIAM30MComprarbici Teknibike
185AbilioPlazas SotoELEC-MCOMPRARBICI.COM
186SteeveRuiz Gómez M40MMaxibike
187JuanjoSánchez Núñez M40MTekni bike
188DanielVera RoldánM40MSPORT GYM
189Javier Romero Gutiérrez M40MVeterans Montblanc
191LLUIS MARIAPASCUAL TORRESM50M+PARTICULAR
192Ricardo Casanova MartinezM40MNO
193JoanDomenecM40MCOMPRARBICI.COM
194JaumeRofes MateuM30Mno
195EduardPascual GinovartM50M+ALLAVANELLS
196JordiRoig ParralM50M+Btt el bressol
197CarlesCastellví ParelladaM30MDe passeig
198DanielMartinez GimenezM40MMaxibike
199JoanGuillen MartinezM30MCC Montbrio Del Camp
200JoanNaveros ArbolJ1518MBiking Point
201Curro LópezM30MTargaryen Tattoo
202IbanOmella AznarM40MIndependent
203Josep MaRomero GarciaELEC-MVBSPORTS
204Joan PauEgea RaurellELTM9Rockrider Decathlon Sant Pere Team
205FranciscoPacheco CastilloELTM9Pepe’s & friends
206FranciscoRodriguez GallardoM50M+Nocturnes
207JavierAmurgo PachecoM30MNocturnes
208BaltasarMartos sorrocheM30MBikingpoint
209ÓscarRuiz MeleroM40Mciclesport
210EricCardona barberaELTM9Mega bici
211SergioLahoz DoranteJ1518MIndependent
212EduardMendia SanchezELEC-MRB Ebikers
213JordiJané FranchM40MNo estic a cap club
214MontseBlánquez PrietoFEM8No estic a cap club
215JoaquinGimenezELTM9Megabici
216SERGIMALDONADO REBULÀJ1518MBIKETRIAL COSTA DAURADA TORREDEMBARRA
217AlvaroHerencia RomeroJ1518MUnió Ciclista Vilanova Autocars Sagalés
218OscarRodriguezM40Mno
219EduardAlcaineM30Mno
220JAVITOLEDANO MARTINELTM9CICLES SPORT
221Jose AntonioLema AlbaELTM9-
222VicenteLanza VallsM50M+TDEAIE
223XAVIERDALMAU MONTAGUTM50M+BICIPARK REUS
224enriccomes ceballosM30MBIKEPARK COSTA DAURADA TORREDEMBARRA
225RamonVidalM30M-
226Juan Cabello BonalM30MMegabici
227jose vicentelorca MartinezM40MBikepark BAUHAUS Torredembarraa
228catalinIONUT DUSAM40MBikepark BAUHAUS Torredembarra
229AntonioBaena HinojosaM40MBikepark BAUHAUS Torredembarra
230Josep MªRodriguez RegueraM40MBikepark BAUHAUS Torredembarra
231ÁlvaroTorrado GuerreroM30MClub Open Natura
232VeronicaVazquez Fernández FEM8C e trail tarraco
233OscarTules vidalM30MMegabici
234Núria Santiago MontesinosFEM8PCAltafulla
235MònicaFaneca MuriaFEM8Montbike Amposta
236oleguerMarin BelartM30MCicles Sport Reus
237AlexBorras NoguesM40MNovadis
238OscarMestre DevesaELTM9Megabici
239PauPellissa besELTM9Garnatxa bike
240DAVIDFABREGAT CarboELTM9AE Cota 705
TOTAL INSCRITS:


llarga 53Km
JUNIOR MASC » 1
ELIT MASC » 17
MASTER 30 MASC » 17
MASTER 40 MASC » 17
MASTER 50+ MASC » 8
FEMINES » 6
ELECTRICA MASC » 4
ELECTRICA FEM » 1
Total Recorregut » 71

curta 26Km
JUNIOR MASC » 6
ELIT MASC » 16
MASTER 30 MASC » 20
MASTER 40 MASC » 24
MASTER 50+ MASC » 10
FEMINES » 8
ELECTRICA MASC » 3
Total Recorregut » 87

TOTAL CURSA » 158
C/Malloles, 11 · Poligon Industrial Malloles · 08500 Vic, Barcelona · Tel: 93 889 10 36 ·
Protecció de Dades i Política de Vendes i Devolucions