Artesenca 2018 Caminada Solidària 50 Anys ARFE Arderiu Consultors Trenca3pics 4ª EDICIO 2H DE RESISTENCIA BTT PER PARELLES O IND XCR Superseries MONTNEGREBTT 2018 Marxa BTT Torredembarra 2 recorreguts 2018 III Enduro Ciutat de Castelló

LLISTAT DE PARTICIPANTS INSCRITS

XII 2 H. DE RESISTÊNCIA BTT DE LES MASIES DE RODA

DOR NOM COGNOMS CAT CLUB
1-APAU PUJOL CASELLASRSJNRPAU'S TEAM
1-BPAU PARÉS CORRETJARSJNRPAU'S TEAM
2-AGerardBarnolas garciaRSELTXurreria racing team
2-BAlbertVila espadalerRSELTXurreria racing team
3-AGuillemSolanas MuntadasRSJNRBTT Triatló Lluçanès 1
3-BJordiBartronsRSJNRBTT Triatló Lluçanès 1
5-ALluc Coma MaciàRSJNRVIC-ETB Jufré cycling
5-Bpau viladelboschVILADELBOSCHRSJNRVIC-ETB Jufré cycling
6-Amarccodinach salaRSJNRjufre VIC-ETB
6-BGuiutovagas BanúsRSJNRjufre VIC-ETB
7-AMarcMasana MasanaRSJNRNilmarc
7-BNil Solà BergaRSJNRNilmarc
8EduardRodellas PlaRSM30Xtrembike
9-AXavierSirera TenaRSM50+Team Experience
9-BJordiBlancafort TorrasRSM50+Team Experience
10ValentíMartínez SalaRSJNREsport Ciclista Manresà
11-AXavier Madrona VilàRSELTBTT TRIATLÓ LLUÇANÈS
11-BivanMartinez OsunaRSELTBTT TRIATLÓ LLUÇANÈS
12-ANILCODINACH SALARSJNRELS TRIALEROS TEAM
12-BARNAUBLANCAFORT SURIÑACHRSJNRELS TRIALEROS TEAM
13-AGILLLADO TERRICABRASRSJNRTHE ROCKS
13-BRAULGIRON I CONTRERASRSJNRTHE ROCKS
14-ALlucCrusellas CapdevilaRSELTCrusellas Team
14-BPolCrusellas CapdevilaRSELTCrusellas Team
15-AALBERTMARTINEZ DELGADORSM30BICIATS
15-BALBERTMOLET ORRARSM30BICIATS
16XeviAbad illamolaRSM30Cccalma
17-AMarSoler PuigRSMIXJufré Cycling - Vic ETB
17-Boriolsirera jutglàRSMIXJufré Cycling - Vic ETB
18-ARaulSoriano GatellRSELTlos domingueros
18-BAdrian Soriano GatellRSELTlos domingueros
19-AEmmaAnderson CrynsRSMIXTRANSCOMA
19-BJuanmaSanchez GendraRSMIXTRANSCOMA
20-AJordiCapdevila CornellasRSM40BTT Triatló Lluçanès 2
20-BLluis Fornell PratRSM40BTT Triatló Lluçanès 2
21-AMartí Marrodán Tió RSJNRJufré Cycling Infantils
21-BNilLlopart SansRSJNRJufré Cycling Infantils
22martigiro palouRSELTedibikes
23ADRIA NOGUERA SOLDEVILARSELTBUFF - SCOTT MTB TEAM
24-AJordàCullell EstapéRSELTCountry Bikes
24-BJosep AntonMoya ArjantRSELTCountry Bikes
25EduMolist SolàRSELTOsonacotxes.cat
26-APauMorilla CodinaRSJNRTeam PAU- NIL
26-BNilCeamanos SanglasRSJNRTeam PAU- NIL
27-AMarcVila VallsRSELTEstripats
27-BAlexHernandez MartinezRSELTEstripats
28-AGERARD MINOVES VALENCIARSELTXTREMBIKE - CYCLING NO LIMITS-
28-BISAACSIMON SANCHEZRSELTXTREMBIKE - CYCLING NO LIMITS-
29-AAGUSTINAVARRO GOMEZRSM40THE CUÑAOS RACE TEAM
29-BJUAN MANUELSALGUEIRO MAYORSM40THE CUÑAOS RACE TEAM
30-AAnnaBareaRSFEMMAnresana 1930
30-BMartaNavarro SallesRSFEMMAnresana 1930
31-ADaniFabre AnguitaRSM40BH CONCEPT BARCELONA
31-BSanti Francàs boixRSM40BH CONCEPT BARCELONA
32ManuelGarcía VazquianezRSELTNight Riders
33-AMarcAladesa VargasRSJNRCorvi Team & Tot Bici
33-BArnauJordan ReinaldoRSJNRCorvi Team & Tot Bici
34Juan carlos De la torre carreñoRSM40CORVITEAM
35ALEXCABALLERO JULIANRSM40RR BIKERS
36JoanRiba PuigoriolRSJNRBTT Triatló Lluçanès 3
37-AEricValldauraRSELTTONA BIKES
37-BMohamedAmhaoucheRSELTTONA BIKES
38-APERESALCEDORSM50+PERENRIC
38-BENRICVALLDAURARSM50+PERENRIC
39-ADaniBordallo RoviraRSELTFanatik Bike Vic
39-BRogerCompte RocaRSELTFanatik Bike Vic
40-AAntonioMarcano RSM40Los venezolanos
40-BEduardoPerezRSM40Los venezolanos
41-AXeviValls RouraRSM30The Senglar's
41-BJordiSanmartí RodríguezRSM30The Senglar's
42FrancescBecerra GomezRSM50+Golden Bikes
43FrancescGarcia VilaRSELTBicicletes Segu
44-AGuillemSoldevila SalaRSJNRGUIX
44-BAleixBrocal CanutRSJNRGUIX
45-AOriolSauquet LlonchRSM50+ANORTEK
45-BXaviNouvilas PuigRSM50+ANORTEK
46-AYolanda PereiraRSMIXLa maderitas & Chiquitn Corvi
46-BSergioGalisteoRSMIXLa maderitas & Chiquitn Corvi
47GuillemCamps FurnellRSJNRVic etb
48Miguel ÁngelAgüero RamosRSM40Gerunda C.C.
49AbelPérez SayósRSJNRXTREMBIKE
50ErikCodina MiguelRSELTCicles vic
51-AXAVIERMARTI ORRIOLSRSM50+MARTI & NEZ
51-BPACOMARTINEZ GARCIARSM50+MARTI & NEZ
52-AAdriaBachs BoixRSELTDONDA BIKES
52-BOriolPrat TorruellaRSELTDONDA BIKES
53-ACARLESCASAS LOPEZRSELTELS POSTU TEAM
53-Bjosepcornellas luqueRSELTELS POSTU TEAM
54EduGuzmán OrdoñezRSM30T-Bikes
55andreucasals grieraRSELTROCKRIDER / DECATHLON VIC
56-AAdrià Puiggermanal RocaRSJNREls germans
56-BFerranPuiggermanal RocaRSJNREls germans
57DavidRovira DoñateRSM30C.N.Mataró
58SergiBotinas MuñozRSELT———
59-ARicardGros FontsRSMIXBIKE MOIÀ Mixte
59-BAnnaHenestrosa RocaRSMIXBIKE MOIÀ Mixte
60JOFRECULLELL ESTAPERSELTMEGAMO FACTORY TEAM
61-AMarcBarea RaurellRSM30CASES NOVES CLUB BTT
61-BRicard Navarrete PararedaRSM30CASES NOVES CLUB BTT
TOTAL INSCRITS:


RESISTÈNCIA MASIES DE RODA
RESISTENCIA FÉMINES » 2
RESISTENCIA MIXTE » 8
RESISTENCIA ELIT » 31
RESISTENCIA M40 » 11
RESISTENCIA M50+ » 9
RESISTENCIA M30 » 10
RESISTENCIA JUNIOR >12 » 28
Total Recorregut » 99

TOTAL CURSA » 99
C/Malloles, 11 · Poligon Industrial Malloles · 08500 Vic, Barcelona · Tel: 93 889 10 36 ·
Protecció de Dades i Política de Vendes i Devolucions