VII MARXA JUFRÉ RIUPRIMER LA ROMÀNICA EN BTT 2019 MARRANA SKYRACE 2019 1 HORA MOIÀ BTT (3a EDICIÓ) - 2019 (8 a 13 anys) 4 HORES MOIÀ BTT (30a EDICIÓ) - 2019 ( >14 anys)

LLISTAT DE PARTICIPANTS INSCRITS

TRAIL RUPIT 2019

DOR NOM COGNOMS CAT CLUB
1MarcCónsola ParragaPOP16MCentre Excursionista de Catalunya
2CarlotaBalcells NuevoPOP16FLas Flokas
3OriolMañas CanoPOP16MLas Flokas
4MARIAMMONTON ISERTEPOP16FCLUB D'ESPORTS DE MUNTANYA GR33
5Paola Battaglia RayoPOP16FSBK
6DavidValls TorresPOP16MSBK
7Viviana MartínezPOP16FNo federado
8LenkaHajnovicovaPOP16FNo afederada
9ImmaBargalló QuintanaPOP16FRun4you
10ESTHERVÁZQUEZ INFANTEPOP16FUEC HORTA
11jordipijoan de sotoPOP16Msussissa espollenca
12CarlosAlriols GarridoPOP16ML'acadèmia
13JudithBayés RoviraPOP16FLluna Plena
14ElenaArias CarballoPOP16F-
15MONTSEFERNANDEZ DEL HIERROPOP16FNO
16PEPMAURI BLAYPOP16MINDEPENDENT
17Adan Barraza MorenoPOP16MNo
18MònicaGrau Sánchez-FortúnPOP16FCE COR CASTELLDEFELS RUNNERS
19Marijede RuiterPOP16FCOR Castelldefels Runners
20TxellCrespi JuncàPOP16F-
21AnnaMasnou CruxensPOP16F-
22SilviaBaena TristanchoPOP16F-
23GerardCosta MuntadasPOP16M-
24DavidSerrabasaPOP16MIndependenr
25ToniRodero costaPOP16MIndependent
26DavidSerraPOP16MClub Excursionista Empordanès
27ElisabetNández PlaPOP16FCAP
28AnnaPuigbert AymàPOP16FIndependent
29SaraPérez AnguitaPOP16F-
30Anna Guerid JuncoPOP16FMireiaGarciaAlcalá
31LluísBurgaya VilaróPOP16MESCÒCIA DEL NORD
32JordiBosom i ValmanyaPOP16MCamarasa Muntanya
33AlbertTorrents VilaPOP16M-
34IsabelPosa SellabonaPOP16FIndependent
35JORDIGODAYOL CODONYPOP16MPLA I AMUNT
36EvaCapa PradellPOP16FL’Esportiu Torelló
37AlexCodina RieraPOP16MLliure
38AniolVilaregut ArgerichPOP16MClub esquí Girona
39AdánCasadoPOP16MAss. Esp. Matxacuca
40TereSanchez SanchezPOP16Fl'esportiu
41CarlesNúñez BachPOP16MCamarasa Muntanya
42GerardTorrents TorresPOP16M-
43AdriàRamos FarréPOP16MNo tinc club
44JosepForest i ColladoPOP16MTrail Running Girona
45RAFAELRuiz LigeroPOP16MNATURA RUNNIG
46PERECeballos BattleriaPOP16MONTRAIL
47IsmaelLopez MartinezPOP16MCap club
48TONI SORIANO MITJANSPOP16MONTRAIL
49RicardCaparrós NavarroPOP16M-
50ArolaRovira VallPOP16FUE VIC
51Gabi Gual PonsPOP16M4000 Peus Collbató
52VicençSolé SánchezPOP16MAdéu Espanya
53OLGASIERRA BERNATPOP16FC.E. MEDITERRANI
54LLUISMOLERA SAFONTPOP16MINDEPENDENT
55alberthumet diezPOP16Mclub muntanyenc mollet
201JuanBejarPOP18MEspartano
202GUILLEMGIBERT ESTUDILLOPOP18M-
203MartaAnglés FolchPOP18FClub Esportiu Korretonencs
204AlexParera JorbaPOP18MClub Esportiu Korretonencs
205ManelGonzález GalaPOP18Mcap
206RoserGaleote Lopez POP18FEl piri
207ALBERTPARREÑO PEREZPOP18MCENTRE EXCURSIONISTA VILASSAR DE MAR - PIRI
208RUBENLUCAS LLEONARTPOP18MCLUB D'ESPORTS DE MUNTANYA GR33
209Adrià Comellas VidalPOP18MIndependent
210IsraelReyes GarciaPOP18MINDEPENDENT
211DanielLuna PerezPOP18MINDEPENDENT
212GustauSantin SanchezPOP18MTavertet
213David Soy aumatell POP18MIndependent
214Aura TomasaTomasa PonsPOP18FAura
215BernatVinué BargallóPOP18MCap
216ElisendaVinué BargallóPOP18FCap
217Josep MVinué PerullesPOP18MRuntolivebcn
218RogerBoronat MestresPOP18MNo
219RogerBatalla CarabassaPOP18MRunBCN
220RaulGomez SanchezPOP18MAire
221OscarJuarez MontesPOP18M-
222Laia Novellon SalvatSalvatPOP18F_
223GEMMARICA BOTIAPOP18F-
224JorgeGarcia RodriguezPOP18M-
225JuditPascual FerrerPOP18F-
226JOSEPPEREZ LASSOPOP18MC.A.PARETS
227JaumeClapé Arqués POP18MAt. Parets
228DavidGarcia RodriguezPOP18M-
229AlbertCastañeda tiscarPOP18MCaparets
230JosepNavarroPOP18MClub Atletisme Parets
231Miguel AngelOrtiz OliveraPOP18Mno
232CarlesMoix CampdelacreuPOP18MCNT Triatlo
233CristinaArrabal PascualPOP18FAtletismo Alfarnate
234GerardConde LabrañaPOP18M-
235MARIORUSO CAMELLOPOP18MMAREJADILLA
236ErolaTortadès VerdaguerPOP18FUE VIC
237FrancescCarrillo MañáPOP18MNo tinc_particular
238PabloCifuentes GonzálezPOP18MLH
239MONICAESPUÑA TURONPOP18FCAO TERRA VOLCANS
240Juan Manuel Díaz AvilésDíaz AvilésPOP18MC.A. LES TORTUGUES
241JordiCarrasco BofillPOP18MIndependent
242ToniCaballero TomasPOP18M-
243RicardMartínezPOP18MClub Atletic Mollet
244NuriaBisbalPOP18Fclub Atletisme Parets
245AntonioNavarro GarciaPOP18MIndependiente
246DavidSerra GuillametPOP18MXG TRAIL TEAM
247Nicolas Rodriguez GabasPOP18MRONIN
248AdriàCasajuana RieraPOP18MUnió Excursinista de Vic
249CarlesCosta CreusPOP18MFanàtik Trail
250RafaelPacheco García POP18MNingún club
251JordiHigueruelo ValènciaPOP18MPla i Amunt
252toninaranjo moyaPOP18Mno
253CARLESURPINELL TORRABADELLAPOP18MA.E. ULLASTRELL
254JordiPujantell CabanasPOP18M2x2 Santpedor
255JordiSorts QuintanaPOP18MPla i Amunt
256OscarEscribano CorominasPOP18MINDEPENDENT
257MARCOSMANENPOP18MN/A
258JOAQUIMCOBO VADILLOPOP18MCAP
259CRISTÓBAL CORTÉS GÓRRIZPOP18MClub Atletisme Parets
260emicampos lorentePOP18Mclub atletisme parets
261ToniBerbel PascualPOP18MClub atletisme parets
262MariPorcel Hernández POP18FClub atletisme parets
263CescColom molasPOP18MIndependent
264NisMateu BoixaderasPOP18MTrailcerclats
265MarcLladó CarullaPOP18MMAD TEAM
266MartaSayol CarolPOP18FIndependent
267Gregorio Rodriguez JimenezPOP18MC A LES TORTUGUES
268HELENASureda VidalPOP18FCorredors.cat
269Pol GinestaGinestaPOP18MV9
270LluisSantacreu santauginiPOP18MKD 1/2H viladrau
271Juan Carlos Vega Lopz CalvoPOP18MINDEPENDIENTE
272Florencia MariaPalacio LajePOP18FINDEPENDIENTE
273JOANGARCIA GILABERTPOP18MINDIVIDUAL
274José AntonioRuiz LigeroPOP18MNATURA RUNNIG
275NOELIAGUTIERREZ DOMENECHPOP18FFANATIK
276FERRANDOMENECH FAGEDAPOP18MFANATIK
277manelgras vilaltaPOP18Mlletissonada
278DavidPardo EstadellaPOP18M-
279LLUIS MIQUEL SANS HERNANDEZPOP18MGRIMPACIMS
280AlexMartinez NuñezPOP18MKL Runners
281SergiVilaró VerdaguerPOP18MIndividual
282LeandroPriorPOP18MNo
283MingoGallardo GarcíaPOP18MPla i Amunt
284INESREINA ARGENTEPOP18FMADTEAM
285AlexHernandez MartinezPOP18M9HSPORTS
TOTAL INSCRITS:


SALT DE SALLENT (12KM)
POP MASC 16+ » 31
POP FEM 16+ » 24
Total Recorregut » 55

CASTELL DE L´ENVESTIDA
POP MASC 18+ » 68
POP FEM 18+ » 17
Total Recorregut » 85

TOTAL CURSA » 140
C/Malloles, 11 · Poligon Industrial Malloles · 08500 Vic, Barcelona · Tel: 93 889 10 36 ·
Protecció de Dades i Política de Vendes i Devolucions