TRAIL 3 BATLLES 2019 1a MARXA 2h RESISTÈNCIA CC RATPENAT XXXI MEMORIAL PELEGRÍ PI MARXA CICLOTURISTA CIUTAT DE MOLLET ARTESENCA 2019 Trenca3pics 2019 MONTNEGREBTT 2019

LLISTAT DE PARTICIPANTS INSCRITS

7a Cursa de la Moixina (CAMINADA)

DOR NOM COGNOMS CAT CLUB
901-AAntoniNebreda GarciaG2MIXNespin
901-BNuriaEspín MunnéG2MIXNespin
902-ACristinaCabanellas CarballoG2MIXAbbey Dog Fisio Petits Mamífer
902-BEladiSanmartí SánchezG2MIXAbbey Dog Fisio Petits Mamífer
1001CarolinaCasanovas BarrionuevoPOP-FRunners Espanyol
1002JimenaRodriguez LucasPOP-F-------
1003QUIMACIURANETA FRANCHPOP-FGEC
1004XavierArnaus PeraPOP-MNo club
1005AnnaAguilera CidPOP-FIndependent
1006Josep ManuelMalet CluaPOP-MCap
1007JaniSellabona ArbatPOP-FNO CLUB
1008Isabel Casas ColomerPOP-FRipoll
1009José ManuelRubio MeleroPOP-Mno
1010SilviaMolina AguileraPOP-FNo
1011AnnaRuiz ArtachoPOP-FOlot solidari
1012MarPons BarchinPOP-FPONS BARCHIN
1013MontserratVelasco Corredera POP-F.
1014JordiBassols EspuñaPOP-M.
1015RuthBassols VelascoPOP-F.
1016JordiMasó AumatellPOP-M-
1301-ASILVIARODRÍGUEZ DE LA GÁNDARAG2MIXLA PARELLA DE LA MANIGUA
1301-BJOSÉ JUANVILLA PERAG2MIXLA PARELLA DE LA MANIGUA
1302-AJoseRuiz MorenoG2MIXJose y Eli
1302-BElisabetGutiérrez CabreraG2MIXJose y Eli
1303-AANNAFONTANIOL VERDAGUERG2MIXJOANNA
1303-BJOANPLANADECURSACH DORCAG2MIXJOANNA
1304-APaulaBassets i BoschG2FEMBARIA
1304-BMariaCompte i ReixachG2FEMBARIA
1305-AÀngel Burell Collelldevall G2MIXBea i Àngel
1305-BBeaLobato ArjonaG2MIXBea i Àngel
1306-AMontseMartín SolísG2FEMCampionas
1306-BSilvia Royo ArcasG2FEMCampionas
1307-AMartaEiriz ZamoraG2MIXJ&M
1307-BJavierAguilar GarcíaG2MIXJ&M
1308-ABelénGállego PeiréG2FEMPeregrinas 13
1308-BAnnaMarsal CampoG2FEMPeregrinas 13
1309-AAnna Plana MontañàG2MIXX
1309-BSergiRomero MorenoG2MIXX
1310-ACARLESpons i puiggròsG2MIXPONS BARCHÍN
1310-Bannabarchín lópezG2MIXPONS BARCHÍN
1311-AJordinaSolà CollG2FEM-
1311-BJordiCullell MasoliverG2FEM-
1312-AMANELSOBRINO BRUYG2MIXELS TARRUS
1312-BLAURAPAGES PONSETIG2MIXELS TARRUS
1601-AFrancesc Pineda plaza G4La Cabreta
1601-BTània Pineda DanésG4La Cabreta
1601-CAlbert Miranda MurilloG4La Cabreta
1601-DÒscarPineda Danés G4La Cabreta
1602-ADigna Baldich Maratabaldich marataG4Fgarriga
1602-Bsilviagarcia enrichG4Fgarriga
1602-Cxonbaldich bufiG4Fgarriga
1602-Dcristinacomere listG4Fgarriga
1801-AMagdaRiusG6Aoapix
1801-BJepArbatG6Aoapix
1801-CAnnaTorrecabotaG6Aoapix
1801-DMonBarnadasG6Aoapix
1801-ERosaReixachG6Aoapix
PepCompteG6Aoapix
TOTAL INSCRITS:


Caminada Individual
POPULAR MASC » 5
POPULAR FEM » 11
Total Recorregut » 16

Caminada Equips de dos
EQUIPS DE 2 FEM » 8
EQUIPS DE 2 MIXTES » 20
Total Recorregut » 28

Caminada Grups de 4
GRUPS DE 4 » 4
4
Total Recorregut » 4

Caminada Grups de 6
GRUPS DE 6 » 6
Total Recorregut » 6

TOTAL CURSA » 54
C/Malloles, 11 · Poligon Industrial Malloles · 08500 Vic, Barcelona · Tel: 93 889 10 36 ·
Protecció de Dades i Política de Vendes i Devolucions