TRAIL 3 COMARQUES 28a  BTT CASES NOVES TERRA DE L´AIGUA 2019 TRAIL RUPIT 2019 3a CURSA/CAMINADA DE FONT EN FONT CURSA DE PRIMAVERA SANT ANDREU DE LA BARCA 2019 XCR SUPERSERIES MTB - Cerdanyola del Vallès VII MARXA JUFRÉ RIUPRIMER LA ROMÀNICA EN BTT 2019 MARRANA SKYRACE 2019

LLISTAT DE PARTICIPANTS INSCRITS

CROS 1 DE MAIG 2019 XIX EDICIÓ

DOR NOM COGNOMS CAT CLUB
1CARLOS FENOY MANZANERAFENOY MANZANERAVET1MQUERER ES PODER
2ALBACAROL XANDRISENFINDEPENDENT
3BORJAPOSAS SALLENTSENMESQUERDABOCS
4IdoiaOliveras millasSENFAvinyo
5CarlaMayans GilSENFNP
6NuriaRosanas Piedrabuena SENFNP
7DANIFLORES HERNANDEZVET1MUNIO EXCURSIONISTA DE VIC
8Oriol Requena JuanS23MEscola de Trail del Moianès
9JOANVADELL LLEONARTVET2MKTM
10AnnaCentellas SoléSENFEsquerdabocs
11CarlosRodriguez VallesVET2MC.E.A.C.
12ANGELS MARTINEZ CLAVERIAVET2FC.E.A.C.
13RobertCorrons Gamisans VET2MC.E.A.C.
14PilarCortés GimenoVET1FC.E.A.C.
15David Hermosilla PozoVET1MC.E.A.C.
16Antonio Alarcon ToledoVET2MC.E.A.C.
17Bea Ramos MoleroSENFC.E.A.C.
18David Salmeron MartínVET1MC.E.A.C.
19M.Rosa Crispi alsinaSENF.
20JaumeRibalta AnguloSENMC.E.A.C.
21Jeronimo Castillejo ArenasVET1MC.E.A.C.
22Jose Luis Garcia LopezVET1MC.E.A.C.
23AnnaLopez MunsVET1FC.E.A.C.
24MIGUELPIÑA GALVEZSENM-
25LAURAGARCIA MEMBRIVESENF-
26Sonia Marin MatillaVET1FC.E.A.C.
27NarcísFontanet AmbròsSENMCH CASTELLET
28JORDIPECANINS RAMONSENMC.E.A.C.
29MARGA VIVIANNE LLOVET ROCASENFC.E.A.C.
30ALIAZZAKHMAM ZOUITNAVET1MC.E.A.C.
31MIQUELCASADESUS CASAJUANASENMC.E.A.C.
32JosepRamos AlcarazVET1MNat’s
33Valentí Gaspà CirujedaVET2MClub atlètic manresa
34PAU RATESRATESVET2MIndependent
35IgnasiBotifoll GarciaSENMIndependent
36Carme Escude obradors VET2FIndependent
37Lluis garcia FrutosVET2MAtlètic calderi
38MontserratCutrina i MateosVET2FAvinent Manresa
39RogerSanllehí HomsSENMHotel 1948 Manresa
40Marta Aymerich SalasSENFTrote mañanero
41VíctorRodriguez CasafontSENMTrote mañanero
42Concordio PerezPerezVET2MClub Atletic Calderi
43andresgallego barreroVET2Mlibre
44JOANMUNTS COROMINASVET2MCOLLBAIX-CELLER EL MOLÍ
45JANMUNTS IGLESIASS23MCOLLBAIX-CELLER EL MOLÍ
46MarcMartinezS23MEscola Trail Moianès
47JosepMartinezVET2MKorrekmins Moià
48JoanNomdedeu AragayVET2MSense club
49SandraBuxadéVET1Fbravo Running
50Jordi Vilaseca BruguerasVET2MBravo Running
51AdriàVilarasau PovedaS23MCap club
52david masfret pusoVET1MNo
53JosepSegura MartinezSENMIndependent
54JordiVall ValenciaVET1MIndependent
55Marçal Pedrals MuñozVET1MNat's
56JOSE CLAVAIN CLAVAINVET1MKORREKMINS MOIA
57RAMONMARTINEZ PAREJAVET2MNAT'S
58JordiSauquillo GuerraSENMIndependent
59JoanJofresa BarbanyVET2MC.N. CALDES
60CarlesCentellas comellasVET1MCap
61JORDIOLIVERAS GONZALEZVET1MASS.ESP.MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ
62DaniEspino EscamillaSENMNo club.
201EvaCorominas NeiroSENFCentre Excursionista Avinyó
202RACHIDTOUILIVET1MC.E.A.C.
203JorgeChango RobayoSENMNo
204XavierRoca SolergibertVET2M---
TOTAL INSCRITS:


LLARG
SUB 23 MASC » 4
SENIOR MASC » 12
SENIOR FEM » 10
VETERA 1 MASC » 14
VETERA 1 FEM » 4
VETERA 2 MASC » 15
VETERA 2 FEM » 3
Total Recorregut » 62

CURT
SENIOR MASC » 1
SENIOR FEM » 1
VETERA 1 MASC » 1
VETERA 2 MASC » 1
Total Recorregut » 4

TOTAL CURSA » 66
C/Malloles, 11 · Poligon Industrial Malloles · 08500 Vic, Barcelona · Tel: 93 889 10 36 ·
Protecció de Dades i Política de Vendes i Devolucions