cicloVolta MARRANA SKYRACE 2021 10a Marxa Cicloturista Amer - St. Martí Sacalm 2021

LLISTAT DE PARTICIPANTS INSCRITS

RUN4ILLA

DOR NOM COGNOMS CAT CLUB
1FredyGonzalo RamirezABS-MMaimakansu
2LoidaSabate ArroyoABS-FMaimakansu
3AlfredoGonzalo GuiraoABS-MMaimakansu
4JoostVan MoorterABS-MNo
5DANICUARTERO PASTORABS-MRIOS RUINNING MATARO
10XAVIERGISPERT PORCARABS-MTRIACTIVA
11DavidCrivillers GalobardasABS-MIndependent
12MarcCrivillers GalobardasABS-MIndependent
13JuanluVicente OjedaABS-MTRIACTIVA
14Rafaelgomez solerABS-MTRIACTIVA
15ORIOLVILARABS-MTRIACTIVA
16ErikGutierrez FernandezABS-MTRIACTIVA
17FrancCapel RubioABS-MTriactiva
18José LuisFernándezABS-MJabalíes Team
19SantiGüell Hernández ABS-MTRIACTIVA
20AitorFranco PeidroABS-MTriactiva
21AlíciaPinto ManzanoABS-FCracks Sports Club
22PaulaFabregat VallsABS-FAEE MANUEL BLANCAFORT
23DavidBarranco FloresABS-MAtlètic Congost
24ErnestLara SánchezABS-MTRIACTIVA
25PereAlbacete Gallart ABS-MCentelles
26AlbertoAguilera GómezABS-MTRIACTIVA
27AlbertUlldemolins SantisteveABS-MLesTortugues
28Carles Marti BenedictoABS-MC.A.TORTUGUES
29AngelRudilla VegaABS-MNo tinc
30MarcBernabe CostaABS-MTRIACTIVA
31Javier Lara Vidal ABS-MAtletic congost
32GabrielaMonroy Rodríguez ABS-FRuneringirls
33GinesHernandez GarciaABS-MEn desacuerdo
34Joan RamonPedrós FernandezABS-M.
35Annadel Bas NavarroABS-FIndependent
36Jose CarlosBartolomé AvilésABS-MIndependent
37jordiisern llorensABS-M-
38Ivannoblejas gonzalezABS-MBarcelona Atletisme
39GloriaRodríguez VilaróABS-FBarcelona Atletisme
40CARLADORSÉABS-FTRIACTIVA
41EulogioGarcia BarreroABS-MIndependiente
42DavidParera PerezABS-MCNGRunningTeam
43JANLANCIS TRIBÓABS-MTRIACTIVA
44PaulaSànchez CòrdovaABS-FINDEPENDENT
45CarlosAlonso CárdenasABS-MClub atletisma les tortugas
46Miguel Ángel Prats Salinas ABS-MINDEPENDENT
47AndreaBusquéABS-FNo
48AntonioRecio CasadoABS-MLes Tortugues
49RogerCastells AguilàABS-MC.A Les Tortugues
50MarcAltimira ClopesABS-MNo
51EvaristoOrtegaABS-MIndependent
52AndreuPadró JiménezABS-MUec vall del Tenes
53JoanMaymó RodriguezABS-MTriactiva
54SergioLópez OrdovásABS-MIndependent
55SoniaPrieto EstebanABS-FIndependent
56OscarLopez OrdovasABS-MIndependent
57SANDRAJAEN TRUJILLOABS-FCLUB NATACIÓ GRANOLLERS
58MANELALBALÀ CASALSABS-Mcap
59NoemiValbuena SerranoABS-FIlla activa
60jordisimeon salaABS-Mserra arina alella
61EnricRius LopezABS-MI run with leiva
62JoanPuyuelo CapellasABS-MAtlètic Congost
63CarlesFont CladellasABS-MCN Granollers
64FrancescNuet FeliuABS-MClub Esportiu Mediterrani
65AndreuGarcia QuintanillaABS-MIndependent
66Raul Morales Mateo ABS-MTriactiva
67FlavioDa SilvaABS-MLes tortugues
68JosepCabreraABS-MIndependent
69RosanaCaravelloABS-FIndependent
70AbelLopez VizcainoABS-Mindependent
71FerranPrieto EstebanABS-Msense
72OriolMorta i GarrigaABS-MRunçaners
73MarcCuesta GómezABS-MFit Gym Tona
74ZulemaMartí i Oltra ABS-FIndependent
TOTAL INSCRITS:


RUN4 ILLA 10KM
Absoluta masculi » 56
Absoluta Femeni » 14
Total Recorregut » 70

TOTAL CURSA » 70
C/Malloles, 11 · Poligon Industrial Malloles · 08500 Vic, Barcelona · Tel: 93 889 10 36 ·
Protecció de Dades i Política de Vendes i Devolucions