XIV  2 HORES DE RESISTÈNCIA BTT DE LES MASIES DE RODA 30ª Edició Pedala Pedala 2021 Marxa Cicloturista Solidària Bicicatela 21 Trenca 3 pics

LLISTAT DE PARTICIPANTS INSCRITS

MONTSENY 360

DOR NOM COGNOMS CAT CLUB
1GERARD BLANCO BLANCOG1MASArenys de Mar Club Ciclista
2MARICELIRUIZ VIVARG1FEMARENYS DE MAR CLUB CICLISTA
3-ASalvaAmat PartegàsG2MASVelo Berga
3-BJoanSolé CanalG2MASVelo Berga
4-AXAVIFERNÁNDEZG2MASRocabikes
4-BGERARDMARTINEZ JURADOG2MASGRAMABIKES COMPETICIÓ
5Víctor hugo Ramos sandoval G1MAS+qpedals
6GerardFont VilàG1MASC.E L' Escala
7CarlosFerrer TorrentG1MASLa Taca Club Esportiu
8Sergio López JiménezG1MASROCABIKES
9XavierLlach JausetG1MASJoves xiquets de valls
10Gabriel Serrano Mercado G1MASBtt Llagostera
11JordiSoldevila PidemuntG1MASLiveBikes
12XavierBaños CamineroG1MASC.C.Roses
13CARLES Salvans CLUSELLASG1MASClub centre excursionista centelles
14AlexGesa JuarezG1MASClub ciclista Dosrius
15JerónimoGarcía CanteroG1MASNo
16Toni Marín lario G1MASPeña Amarilla
17JORGECORDONG1MASCLUD CICLISTA CARDEDEU
18AlbertoDomínguez GagoG1MASOpen Natura
19Jesús EscuderoG1MASC.C.Canet
20Jordi Ruiz Cañellas G1MASDoctor bike racing
21-AJaumeSoto SanzG2MASOlmo$oto Team
21-BEric Olmos CabezasG2MASOlmo$oto Team
22-AJeremías Guirao ManchaG2MASGams team
22-BJoaquín Egea ViaderG2MASGams team
23MIQUELPERA MIRASG1MASSIX PRO TEAM
24OriolDomenech MartosG1MASXtremebike
25DIEGO gonzalez falconG1MASc.c.canet
26Antonio Moya LopezG1MASNo
27AntonioMacías díazG1MASIndependent
28gerardbanus ferrerG1MASla muntanyeta btt
29PacoVillacreces BalboaG1MASCatedra bike
30DavidRubiales VazquezG1MASCC Canet
31RAULRODRIGUEZ MORENTEG1MASno
32GERMAN ANAYA OLIVERAG1MASNO
33PacoVillacreces BalboaG1MASCatedra bike
34Alfredo Mora RosG1MASC.C.BTTEROS
35Josep Maria Plademunt CatàG1MASCC Canet
36CarlosDelgado RodriguezG1MASIndividual
37TonyPerez VallsG1MASTeam Aural Widex
38-AMarcRusiñolG2MASLa ment és el límit
38-BJordiGonzalez SanzG2MASLa ment és el límit
39GustavoAgustina CastañoG1MASIndependent
40-AEzequielGuirao mancha G2MASGym Puto
40-BMiguel Angel Bustillo CasconG2MASGym Puto
41-AJordiPou CalderónG2MASi jo que se
41-Bjoanmas masferrerG2MASi jo que se
42IvanVidal ZamoraG1MASCátedra bikes
43Jose augustoVIGARA GOMEZG1MASBicivoladors
44Daniel Canet BusquetsG1MASMariskitos
45-AEduardFilba DevesaG2MASRoca Bikes club
45-BsergioRequena sorianoG2MASRoca Bikes club
46-AFrancescHernandez OjedaG2MASTHE ODD COUPLE
46-BCarlosRoyo SantosG2MASTHE ODD COUPLE
47-AJuan JoseTorres BondiaG2MASThe Bad Brothers
47-BManelValero DuranG2MASThe Bad Brothers
48DavidMartín BarreroG1MASBicivoladores Extrem
49FranciscoMontalban BeceraG1MASCap
50DamiánBruna FigueiraG1MASGran Velo
51CarlosGarcia PedreroG1MASPenya ciclista cavall bernat
52FrancMoreno HerreraG1MASROCABIKES
53-AJAUMEROS PACHECOG2MASC2C PALAU
53-BJOSEP A.TERUEL VICENTEG2MASC2C PALAU
54JavierMuñoz GarciaG1MASBikeCarde10
55Jordi Albala salvia G1MASNo
56PereSuriñach portet G1MAS365 team club ciclista
57-AJaume Riera Mercader G2MASCases Noves Club Btt
57-BAngelPaya rodriguezG2MASBttclubcasesnoves
58-AMarcVilà de MugaG2MASVolpebikers
58-BPolPayet SancristóbalG2MASVolpebikers
59-ARogerCompte RocaG2MASCompte's Team
59-BCeskoCompte BoverG2MASCompte's Team
60RaúlPrats GonzálezG1MAS+Qpedals
61-ARAULMAROTO POLOG2MASTritón man y chico percebe
61-BJavierRoman Gómez G2MASTritón man y chico percebe
62RamonAsgleyas VivolasG1MASEls Tres Campanars
63AlbertMacias DiazG1MASMaltidos bastardos
64-AMiquel Àngel Romero Fuentes G2MASTrek Brothers
64-BXavierRomero Fuentes G2MASTrek Brothers
65AlbertoRayo Carmona G1MASNo
66JaumeGallifa mengibarG1MASXtrembike-vic
67Joaquin AvilaAvilaG1MASSense club
68-APepBruguera PrunaG2MASHohner Team
68-BSergioRomero FuentesG2MASHohner Team
69-AToniGarcía GonzálezG2MASBIKEcarde10
69-BJoaquimRovira BayesG2MASBIKEcarde10
70Carlos Estevez ZambranoG1MASGas a l’Eina
71GerardMéndez RuizG1MASNo
72RamonP.CuestaG1MASGas a l’Eina
73JesusRey SánchezG1MASGas a L’eina
74MiquelMartinez MoyaG1MASU.C.Lluçanès
75SergiTuron GelmàG1MASÇa-Calm Expres
76JordiCarrasquilla PousG1MASLinbikes lefa team
77JoaquínNebot TroyanoG1MASC.C.Gancho Cresteries
78Carlos Barbera González G1MASPenya Ciclista Lloret de Mar
79-AEsterVallejo CostaG2MIXXino-Xano
79-BJaume Padros SanhezG2MIXXino-Xano
80GuillemRovira CreusG1MASEl Club de la Bici
81SergiJuanmiquel GómezG1MASDoctor J Bikes
82XavierGiró MercadéG1MASAmics ciclisme Vinyols
83NuriaLAUCOG1FEMCyclocat Unica Bikes
84RAULPEREZ ESCUDEROG1MASA RODA TEAM
85Francisco PadillaG1MASBicivoladores Extrem ????‍☠️
86Jose JuanRuiz DelgadoG1MASFiña
87JOSEPPINATELLI ROIGG1MASA RODA TEAM!!!
88-ARamon Lafuente MurciaG2MASPajareros
88-BIvanSaseras SauraG2MASPajareros
89CarlesPatés canudasG1MASCicles vic
90ImmaParés canudasG1FEMUnio ciclista vic
91Javier Carrera RuizG1MASLos Bicivoladores Extrem
92salvadorvaleir salaG1MASmalditos bastardos
93JordiGarcia PachecoG1MASC.C RATPENAT
94SergiSubirats GuerreroG1MASLeones MTB
95FrancescBabot PagesG1MASCycloCat
96RamsésMoreno RuiperezG1MASRamsés.M.R.
97MARCGIRÓ TARRIDAG1MASCIMS DE L'ALT PIRINEU
98JordiGiró AmargantG1MASCIMS DE L'ALT PIRINEU
99SergioGarcíaG1MASSense Por
100JosepCirera FrancàsG1MAST-bikes
101FrancescBalmontG1MASCorriol Team Vilassar
102José MiguelFuentes campañaG1MASLliure
103DOMENECROMEU OLIVELLAG1MASJABALINS
104MarcTorras SimonG1MASCE Amics de la Cursa d'Artés
105XavierSabster VidalG1MASBiking point
106JordiDaniel Caritg G1MASCC vilajuiga
107JordiDaniel i MuntadaG1MASEdibikes
108NoahArmesto martinezG1MASMegabici
109AlbertMolas CerveraG1MASETB Vic
110CARLESRODRIGUEZ ORTEGA G1MASCLUB CICLISTA VILAJUÏGA- EOBIKES
111-AJORDISIMO SURIÑACHG2MASGRUPO ADI
111-BCARLOSGARCIA OLIVERG2MASGRUPO ADI
112-ASalvadorUrraca ContrerasG2MASMamutones
112-BEduardoColmenares zapataG2MASMamutones
113JordiComajuan SalicruG1MASA Roda Team
114AlbertGuiteras VilaG1MASBike Moià
115-ACarlosMolina MartinezG2MASBESTIAL WOLF TEAM BIKE
115-BJuanMorero BeltranG2MASBESTIAL WOLF TEAM BIKE
116-AEudaldMontasell GanduxerG2MIXAL LIO PATXI
116-BSusanaLeiva MartinG2MIXAL LIO PATXI
117VicençPacios PujadóG1MASBicisprint, Esport Ciclista
118GerardDebonG1MASRocabikes
119-AJoanBaró PicherG2MASFlow Team
119-BVictorJoana CalaviaG2MASFlow Team
120AntonioFernandez FernandezG1MASOpen Natura
121JAVIERLAZARO LUQUEG1MASOPEN NATURA
122AlexRaya PauloG1MASBiking Point
123-AGerardMas MontserratG2MIXGerson
123-BSonia Selles MiralpeixG2MIXGerson
124MartaSolano Pérez G1FEMSense club
125JOANTORRAS POUG1MASU.C.ViC
126-AGerardSerra BonaterraG2MASMGBIKE
126-BMarcTarrats MoratóG2MASMGBIKE
127XeviVilarG1MASC.C.Calma
128FernandoVilla SerranoG1MASBicivoladores extrem
129ÒSCARGU4RD1A C4S4LSG1MASLa Muntanyeta BTT
130Miquel Cusachs SanjuanG1MASSant pol de mar
131MarcIzquierdo VargasG1MASEl Club de la Bici
132XavierPeláez PerezG1MASGas a l'eina
133-AMiki Marzo TorresG2MASPROTOTYPE RACING TEAM
133-BOriolMorata AbrilG2MASPROTOTYPE RACING TEAM
134Angelsage lavadoG1MASCami del Ibers
135AlbertMoraG1MASCap
136CarlesAdmetlla SalvatellaG1MASBTT de Forquilla
137ERICPRIEGO PASTORG1MASGIRAGIRA FACTORY TEAM
138Carlos Orihuela AguilillaG1MASpalau solita i plegamans
139MARCOS CORRAL SOLERG1MASCLUB CICLISTA CARDEDEU
140EduardPuig fabreG1MASRatafia team
141OscarLopez GadeaG1MASRatafia team
142MarioALBERICH ARGENTEG1MASRatafia team
143AlbertArenas SalG1MASRatafia team
144JUANPEAMBEL SANTOYOG1MASClub Esportiu Bicisport
TOTAL INSCRITS:


Montseny 360
INDIVIDUAL MASC » 112
EQUIPS DE 2 MASC » 50
INDIVIDUAL FEM » 4
EQUIPS DE 2 MIXTES » 6
Total Recorregut » 172

TOTAL CURSA » 172
C/Malloles, 11 · Poligon Industrial Malloles · 08500 Vic, Barcelona · Tel: 93 889 10 36 ·
Protecció de Dades i Política de Vendes i Devolucions