MARRANA SKYRACE 2022 Cursa de la Cervesa Nocturna CURSA AL CASTELL DE SANT MIQUEL

LLISTAT DE PARTICIPANTS INSCRITS

SISMICA RACE 2022

DOR NOM COGNOMS CAT CLUB
1JordiRodriguez CastilloPOPM18FEM SANT ANDREU
2Joan Tena CervellóPOPM18Cap club
3JordiFontanet PérezPOPM18GRUP DE RECERCA OLESA RURAL (BONESVALLS TRAIL)
4SergioGómez Páez POPM18Trail CER Rubí
5AlejandroMartín MárquezPOPM18Muebles Electrodomésticos Emilio Martín
6JonásMartínez ÁlvarezPOPM18Koleguillas del barrio
7ÓscarCivico CoboPOPM18Sant Andreu
9EduardoHidalgo AguilarPOPM18Club Excursionista Esparreguera
10FRANCISCOSIERRA SALTOPOPM18-
11ELVISFERREIRO MEJUTO POPM180
12ELSAVELASQUEZ MONGESPOPF18-
14ALBERTCAMPDERROS CERUELOPOPM18TECNIRUNNER
15PEDROAGUADO CALDERONPOPM18-
16TONIFERNANDEZ LOPEZPOPM18-
17RAFAFERNANDEZ PALACIOPOPM18-
19GERARDBLANCH ARNAIZPOPM18-
20JAVIACOSTA FERNANDEZPOPM18-
21Luis Miguel Rosario diaz POPM18Club excursionista de esparraguera
22Fernando Blasco PexoPOPM18Ccsab
23JavierRoyo Barberan POPM18Trepadores Cavernicolas
24JUAN ANTONIOMUÑOZ MARTINEZPOPM18-
25FERNANDOGARCIA MARTINPOPM18-
26ROGERARUMÍ EDOPOPM18-
28FRANCISCO JOSEGALINDO BENITOPOPM18-
29MANELPRESTIERIPOPM18-
30BEATRIZAYALAPOPM18-
31PEDROMOYA SAN SEGUNDOPOPM18-
32MIGUEL ANGELPRATS SALINASPOPM18-
33CARLOSARRABAL SASTREPOPM18-
34MIQUELTEIXIDÓ POCHPOPM18TECNIRUNNER
35SERGIOLUZON SANZPOPM18NO
36EVALACRUZPOPF18FUN Runners Club Esportiu
37DAVIDAUDET PRIORPOPM18Collserola Mountain Runners
38DANIELLÓPEZ SÁNCHEZPOPM18Runners Sabadell
39JOSE MANUELSANCHEZ MARTIN POPM18Runnering by sport base Castelló
40AVEL.LÍMARTORELLPOPM18Club Natació Terrassa
41LORENADOMINGUEZ FERNANDEZPOPF18CAP
42MARTAVAZQUEZ NUIPOPM18Club Fun Runners
45Francisco JavierVargas GarciaPOPM18Cap
46MarioAgudo CollantesPOPM18No
47VICTORRODRIGUEZ BARCONESPOPM18CAP
48JOSE MARIACENTENERA GARZÓNPOPM18Club Trail Running Girona
49JOSEDUQUEPOPM18CAP
50DAVIDFOL BARRANGANPOPM18Fol's family
51DanielGarcia LabordaPOPM18no
53LOUISVAN NOORDENPOPM18CAP
54JUANMA Lopez LeivaPOPM18Cube runners
55ChussRodriguez RodriguezPOPM18Spartan Trolls
56Jaume Carrasco POPM18Spartans trols
57JuanAlloza CeleiroPOPM18.
58albertsasot vañoPOPM18FISIO MONASTERIO
59JAVIERMOLINERO RICOPOPM18CAP
60AntoinePOPM18No
61César Arranz Fernández POPM18Como una Cabra
62AlfonsoAguilera GarcíaPOPM18COMO UNA CABRA
63AlbertoCipollaPOPM18Proprio
64NANOLOPEZ DOMINGUEZPOPM18ULTRA SANABRIA BY STAGES
65Jose ManuelSegade quintelaPOPM18Kms y Buen Provecho
66JavierGonzález naranjosPOPM18Kms y buen provecho
67Jesús Gopar Martínez POPM18Kilómetros y buen provecho
68XaviRins. BallesterPOPM18Maxpeed
69RAÚLCASTRO DEIROSPOPM18CAP
70DAVIDCAPILLA HERNÁNDEZPOPM18Gran Canaria Buff Team
71RICARDO ESPINOSA VILLANUEVAPOPM18CAP
72FABIANCARMONA ATANESPOPM18TRIENERGY TRAINING
73OSCARTOLEDO PEREZPOPM18CASAB
74TONIGOMEZ MONTEROPOPM18CASAB
75JUAN ANTONIOPÉREZ MARTÍNEZPOPM18CASAB
76PABLOPEREZPOPM18CASAB
77TONIGOMEZ MONTEROPOPM18CASAB
78TXUSDOMINGUEZ RUIBALPOPM18CASAB
79RUBEN CARRASCO i PLAPOPM18FALSO LLANO
80JOSE IGNACIOESCOLANO RODRIGUEZPOPM18FALSO LLANO
81FrancescLage HuertasPOPM18
82SantiagoVizcaino Villanueva POPM18
83AITORLEDESMA BARCELÓPOPM18
84PedroMuñoz Bellés POPM18
85AntonioQuesada ToledanoPOPM18Ninguno
86LucasTudo SandesPOPM18.
87FerranOller SanchezPOPM18NO
88DANIELLOPEZ AMOROSPOPM18BORN TO RUN
89Jose MariaMontane SaludPOPM18Runedia
90Guillermo Barriga MartinPOPM18Independiente
91MAMENDEL CASTILLO ACEVEDOPOPF18KONSPORTS
92Miguel Ángel González Cano POPM18Biodiversity / Jabalí Team ????????
93Josep M.Basart MuñozPOPM18UES
94MarcGispert GironPOPM18Club Atletic TMB
95Inés Font CanalsPOPF18Team Peak Run Moià
96JESÚS MARIMÓN POPM18FALSO LLANO
97OliverPalacios ArroyoPOPM18Born to Run
98AlbertGonzález POPM18Born to Run
99XavierSoler DelgadoPOPM18AOS TEAM
100oscaralberichPOPM18PRATENC A.A.
101Abdel Aziz AchoukhyPOPM18No
102Manuel Ángel Gutiérrez Galiot POPM18Jabali team
103ADRIÀPALOMAR ALCARAZPOPM18PENYA RUNNERS ESPANYOL
104FRANCISCOCASTILLO MISASPOPM18AMISI
105ESTERLÓPEZ TORROJAPOPF18FUNRUNNERS
106CEDRICMILLIESPOPM18CAP
107Jéssica Alonso gallegoPOPF18CRIDA_SPORTS
108DAVIDIGLESIAS CHAPARROPOPM18SISMICA RACE
109IsaacLópez SerrasPOPM18CRIDA_ESPORTS
110MAYTELOSADA PEREZPOPF18RAYOTEAM
111MarioMartinez Moreno POPM18Club Esportiu Garraf Runners
112SergiFont CollPOPM18Run2live
113Rafa García Sánchez POPM18Ultratarats
114JoanRius Piferrer POPM18Independient
115Verónica Zaragoza POPF18Ultratarats
116AndrésMesas GranadosPOPM18No
117XavierCorpas MoralesPOPM18Gili Trail
118GeorgelComanasPOPM18Monistrol runing
119OscarMartinez FernandezPOPM18TRAIL FM
120ENRICGARCIA RODRIGUEZPOPM18CAP
251OscarEscobar PàmiesPOPM16Biciburros
252GemmaBorras JaquesPOPF16Cap
253Jose LuisSanchez GarciaPOPM16Grup de Recerca Olesa Rural
254Marcfrutos salidoPOPM16Cap
255CarlosRamosPOPM16Cap
256RobertCases laraPOPM16No
257EricGonzalez BautistaPOPM16Cap Club
258AlexTenllado DiezPOPM16ES VERROS DE SES SALINES
259JOSE ANTONIOESPINOSA SOTOPOPM16CAP
260JOSE ANTONIOGONZALEZ CASADOPOPM16CAP
261FLORENTINOLARA GÓMEZPOPM16CELSIUS METEO
262DAVIDVENEGAS HUGUETPOPM16CAP
263JORDIMORALES SALADRIGASPOPM16MINDUNDIS TEAM
264RAFAELCOBO GARCIAPOPM16RIBEIRA SACRA
265FRANCISCOSOLA MARTINEZPOPM16CAP
266ROSAGARCIA GONZALEZPOPF16CAP
267FERNANDOIGLESIASPOPM16Alkachof@s
268ANNAGIBERT ROYUELAPOPF16S.A. CORBERA
269DANIAZNAR FERNANDEZPOPM16CAP
270MARCOSBARQUERO PROUSPOPM16GEA
271ANTONIORUBIO MADRIDPOPM16CCSAB
272ROGERDÍAZ DOMÍNGUEZPOPM16CAP
273ALFONSOGAÑÁN MARTÍNEZPOPM16CN Rubí
274DAVIDFIERRO VALENZUELAPOPM16SURORACING
275TONIISIDORO CAÑOPOPM16CAÑO RUNNERS
276JUANMARTINEZ MURILLOPOPM16CAP
277JORDIJIMENEZ PEREZPOPM16CALZADOS DÍAZ
278JOAQUINCAYERO BASPOPM16CAP
279TOMASDOMÍNGUEZ CORONAPOPM16CALZADOS DÍAZ
280PEDROCRUZ TORRESPOPM16CAP
281BEATRIZSEVILLAPOPF16CAP
282OSCARGARCIA ESTALLPOPM16CAP
283MARCLOPEZ CORBEROPOPM16CAP
284CARLESRIERA ROCAPOPM16MITJA DEL CASTELL
285CARLESDE PABLO RUIZPOPM16GO TEAM
286CARLOSMORENO DOMINGUEZPOPM16CAP
287ALBERTOSÁNCHEZ MÁRQUEZPOPM16RUNNERS SANT ADRIÀ
288ROGERSISQUELLA MOLLÀPOPM16CAP
289María Ponce Navarro POPF16S.A.Corbera
290HenarGuilarte CanoPOPF16Sin club
291MIGUELCORTIJOPOPM16CAP
292OriolPrats PuentePOPM16CASAB
293AngelMoreno HernandezPOPM16Libre
294Carolina Fernández SerranoPOPF16No tinc club
295TINAMONTANER PUCHEPOPF16FREEFIGHTERS
296MANELcano diazPOPM16independent
297ElsaTenaPOPF16Invencibles
298OscarOriol SaumellPOPM16Independent
299Desirée García Soler POPF16Cap
300Cristina ALMORPOPF16Cap
301JoanaGarcía OsunaPOPF16Cap
302MarcMiguelez ContelPOPM16Sensacions
303SergiMartí FernándezPOPM16No
304MarcCastillo TapiasPOPM16-
305ROGERSUBIRATS RUSCAPOPM16NO
306DaniRedondoPOPM16CASAB
307MANUELSIMÓN SÁNCHEZPOPM16sense club
308AureMartínez García POPM16Club natación Terrassa
309MariDíaz FloridoPOPF16No
310ToniDiazPOPM16AOS TEAM
311NAHIRMARCIALPOPF16DECATHLON
312ARNAUMONZONÍS ADAMEPOPM16DECATHLON
313LAIAFONT MORENOPOPF16CAP
314SANDRASÁNCHEZ SAHELICESPOPF16CN Rubí
315AnaInurrieta velascoPOPF16
316SergioIsla Soria POPM16
317JUAN JOSECIFUENTES FELIUPOPM16CASAB
318SERGIOVALLE MALOPOPM16CASAB
319MARIBELCORTES CARRILLOPOPF16CASAB
320OLGARODRIGUEZ GUTIERREZPOPF16CASAB
321CRISTINAVEGA NUÑEZPOPF16CASAB
322VIDALGIL BLANCOPOPM16CASAB
323SALVA JIMÉNEZ GARCÍAPOPM16CASAB
324JOSUURRUTIA ALDEAPOPM16CASAB
325Ricardo Pérez SerranoPOPM16
326LOURDESTALLAFERRO CANOPOPF16AOS TEAM
327CRISTINADE LA FUENTE ALSINAPOPF16AOSTEAM
328AlbertoVIERA MarmolPOPM16C A MONTORNES
329BELÉNNICOLÁS CANOPOPF16RUNNERINGGIRLS
330VíctorRomero MirandaPOPM16
331RubénGarcia LinaresPOPM16
332SsraiNarbona ConejeroPOPF16Yepa team
333DavidGutierrez funciaPOPM16
334JaumeDurán GramuntPOPM16AOS TEAM
335AlbertoRosich SanzPOPM16No tengo
336Josr AlbertoLorenzo sanchezPOPM16No tengo
337JaumeCurtoPOPM16Club excursionista pi tallat
338NÉSTORBOSCÁ LAGUNASPOPM16B&MASESORES
339VictorMoreno TorradoPOPM16Victor
340SONIAGONZALEZ MALDONADOPOPF16NO
341ArnauRovira Tena POPM16Escola Trail Barcelona
342EvaMRoblesPOPF16Corbera
343MIGUEL ÁNGELGILABERT SÁNCHEZPOPM16MAGS
344RAFAELBRACERO OSUNAPOPM16INENPRE
345PAQUIORDOÑEZ MARTÍNPOPF16CORRESOLIDARIS
346JAVINAVARRO GALINDOPOPM16CORRESOLIDARIS
347RAMÓNRODRIGUEZ MONTSERRATPOPM16CORRESOLIDARIS
348ROSA MARIAANTÓN LÁZAROPOPF16CORRESOLIDARIS
349CARLOSGÁMEZ RUIZPOPM16KONSPORTS
350ManuelMillan CastellanosPOPM16NO
351FranciscoRamirez GomezPOPM16Ninguno
352ToniGuarino camposPOPM16Club triatló cornella
353Roger Zurita LopezPOPM16Bcteam
354MARIALANEATPOPF16CAP
355MARCELPINILLA PEREZPOPM16ningun
356JulioMoreno martinPOPM16Independiente
357RocioTorre Ruiz POPF16Club Fun Runners Esportiu
358DanielSánchez GarridoPOPM16Independiente
359JAVIERLASHERAS TAPIAPOPM16No Tinc club
360PerePujol DomenePOPM16Trinxats
361Mariona Peralta GarciaPOPF16Casab
362CHRISTIANFERRER DOMÍNGUEZPOPM16BMASESORES
363CARMENGÓMEZ FERNANDEZPOPF16CAP
364MiriamPellicerPOPF16-
365AinhoaMuñozPOPF16ninguno
366MarcBrugues AcedoPOPM16no club
367David López Soriano POPM16CRIDA ESPORTS
368Cristina Martínez Madueño POPF16CRIDA ESPORTS
369DANIELPONCE PEREZPOPM16Real Betis
370DavidCañadas SerranoPOPM16Ibers
371PilarCalderon Perez de Don Fadrique POPF16AOS TEAM
372Pedro ManuelGonzález SilvaPOPM16RunBCN
373MIQUELGARCIA FERNANDEZPOPM16CASAB
374LiliFerrer DominguezPOPF16Proyectopol
375DANIELBERNARDINO PENATOPOPM16CAP
376MaribelPalomares GamezPOPF16Sin club
377JOSEMOLINA SEGOVIAPOPM16BCN TRIATLO
378CARLINHOSRUIZPOPM16-
379ESTEBANGONZALEZ GUERREROPOPM16-
380JOSEMITEJERO GOMEZPOPM16PENYA PARRIBA
381ENRICVILAMITJANA SOLAPOPM16CAP
382AitorAcordagoitiaPOPM16SA Corbera
383JairoRuiz BuenoPOPM16Sant Esteve Sesrovires
384MònicaFont GarciaPOPF16-
385angel luismachinPOPM16Orcasur
386VICENTEMARTÍNEZ GONZÁLEZPOPM16Ceranya Pririneus
387SergiGallardo EstévezPOPM16Kolla Congrés
388ManuelGarcia OjeaPOPM16Kolla Congres
389AranSanclimens NotPOPF16Escola de Trail Laia Díez
390ANDERMARTO VELASCOPOPM16CLUB CICLISTA GELIDA
391JOSE LUISVALDEOLIVA CANOPOPM16-
601JUAN LORENZOMURO MEDINAPOPM16INDEPENDENT
602ANDRESRODRIGO MATAPOPM16Centre Excta. Tona
603SILVIAGRANOLLERSPOPF16Bendhora
604JOAQUIMGARGALLO ALBIOLPOPM16CAP
605Yolanda VeraPOPF16Uec anoia
606MiroslawGliszczynskiPOPM16Srebrne Miasto
607ÁngelGrado MarroyoPOPM16Club Centre Excursionista Pi Tallat
608VANESSALOPEZ AZNARPOPF16BENDHORA
609Juan CarlosGonzalez NaranjoPOPM16Kilómetros y Buen Provecho
610Ana belenIñigo castelloPOPF16Can salvi
611Maria Maldonado Sedano POPF16
612Antonio Javier.Bernal MartínezPOPM16
613MontserratOller FontPOPF16Cesboi
614BaldiriAmorós VallsPOPM16Cesboi
615BLANCARIVERAPOPF16CASAB
616BLANCARIVERAPOPF16CASAB
617JOSEMARTÍN GARCÍAPOPM16CASAB
618Eusebio Ollé Bertrand POPM16Aos Team
619LucasFernández Pérez-SalaPOPM16Aos Team
620XavierPuerto VerdúPOPM16No
TOTAL INSCRITS:


TRAIL SISMICA
POPULAR MASCULI +18ANYS » 104
POPULAR FEMENI +18ANYS » 9
Total Recorregut » 113

SPRINT SISMICA
POPULAR FEMENI +16ANYS » 40
POPULAR MASCULI +16ANYS » 101
Total Recorregut » 141

SISMICA NORDIC WALKING
POPULAR FEMENI +16ANYS » 8
POPULAR MASCULI +16ANYS » 12
Total Recorregut » 20

TOTAL CURSA » 274
C/Malloles, 11 · Poligon Industrial Malloles · 08500 Vic, Barcelona · Tel: 93 889 10 36 ·
Protecció de Dades i Política de Vendes i Devolucions