4a Cursa de font en font IX MARXA JUFRÉ RIUPRIMER 2022 SISMICA RACE 2022 VII TRAIL FONTS DEL MONTSENY MARRANA SKYRACE 2022 Copa Osoning

LLISTAT DE PARTICIPANTS INSCRITS

VII TRAIL FONTS DEL MONTSENY

DOR NOM COGNOMS CAT CLUB
11MiquelFerrer SumsiVMPantaurells Terrassa
12Cristóbal Ontiveros Martínez VMCLUB EXCURSIONISTA MADTEAM
13AlbertVila MaestreSMBous team
14AlbertPresegué MorcilloSMCE Taradell
15FerranLorenzo MartínMMUEC-Gràcia
16Jose miguel Uribe molina VMClub Atletisme Abrera
17ROGERSANCHEZ PERXACHSVMCOLLSEROLA RUNNERS
18Moisés Cañuelo SM-
19PepeRubiraltaVMGrimpacims
20AdriàMayol TollSMNo
21DavidGranell MMSTIKAFUL DUBAi
22NéstorGandioso Sánchez SMPirenaic
23RickLarrans VergaraSMPrecarios Team
24MiguelBarba PerezSMPrecarios team
25Ericalcaraz TorrentsSMPRECARIOS TEAM
26Joan RamonRuiz RamirezSMcap
27AlejandroMingorance BuenoSMNo
28F. XAVIERFABREGAT CASALSMFanatik
29AlbertGarriga SellasSM-
30LluisRovira Montañés VMN/A
31RaquelCórdoba CañeteVFCLUB ATLETISME ABRERA
32JordiPeña QuirosVMPutosrunners
33PedroPachonVMProrunners
34PepSola solisSMJorba
35Román Ticó Pujol VMMadteam
36LAURALOPEZ CABRERAVFINDEP
37Nayibevasquez laraVFclub atletisme abrera
38ALBERTSAYOS FONTVMGRIMPACIMS VILADRAU
39MickyValls MuñozVMToni Flores Run
40PabloSaenz MendizabalVMNo
41JavierGrangerSMNo
42TeresaMas de Xaxars Rivero VFClub trail running Girona
43IvanArmenteros rodriguezVMMac mobles trail
44TonyFloridoVMMacMobles Trail
45JordiCosta GómezSMJordi Costa Nutricionista
46Ignacio Ribas IborraSMAtletismo Ibiza
47Alejandro Gómez Osuna VMClub atletismo Ibiza
48AlbertoVillalba EscandellSMGD Presuntos Triatletas
49JordiBrau MendozaSMpardals
50sergiRoc, GonzálezSMFanàtik Klimbers
51DAVIDTORDERA SOLERVMINDEPENDENT
52BernatAutonellSMRocknrollas Taradell
53AnnaRiera CarrerasVFcap
54MarcSerra SequeraVMFondistes Blanes
55Olga Martinez MartinezVFFondistes Blanes
56VicentAgulló RichartSMSocarun Cocentaina
57DavidErra MartinVMGrimpacims
58IkerNieto IzurriagaVMIndependiente
59DAVIDGRABALOSA MARTINVM-
60AdriaanHoekstraSMNo club
61LORETO DIEZ CERVILLAVFCASTELLDEFELS OUTDOOR
62OscarOllés LleonartVMSin Club
63DAVIDFERRANDEZ CANYADELLMMFANÀTIK
64MarioAgudo CollantesVMNo
65CHAPEAUKevinSMSin Club
66Miquel AngelLopez PuigVMC.E. Madteam
67Xavi Abril Suaus VMIndependent
68MariaBarceló MarullMFEscurçons de la Vall d’Aro
69CarlosMartin GasparSMCDE Navatrail
70ManuelMárquez OlivaVMClub Excursionista Madteam
71aurelienPorlanVM-
72AdriàGordillo GarciaSM.
73JoseMartinez espejoSMNo tinc
74JavierVazquez Sanchez-VillaresSM-TRIALERUS-
75FernandoPatrón SanguinoMMindependiente
76Juan CarlosBolaños SanchezSMUE St Joan de les Abadesses
77RamonCarbonell IsantVM-
78YeliRodriguez PerezMFLos mondays barcelona
79GuillemCunill MaciàSMVHIO
80JOSUIRAOLA TRUCHUELOSMVHIO
81BéatriceMAITREMFRun2Live BCN
82DIEGOGuevara CuellarSMLokos del trail
83AdriàGonzalez SanzSBMNo
84AntonioGuillen BuenoVM
85Adrià Comellas Vidal SMA.E. Matxacuca
86FERRANRIERA COLLELLSM-
87ORIOLCosta MasachsVM
88JoanSubiranas MolistSM---
89Carles Bisbal masgrauVM
91FrancescPanisello MasVMPokertrail
92GerardMateu RouraVMCa figueres
93DavidCortes-RussellMMMore is less
94DanielLuque OrtuñoSM
95XAVIERFOLCH VILAFRANCA VMGRUP EXCURSIONISTA SERRALADA
97Karl ErikVeranenVMSense
98toniclaria MartínezMMCorredors.cat
99LaiaDovalSFCos360
100Cristina Ros Marull SF
102HECTORAGUILAR ALOSSM
103DAVIDGUEMES SAIZVMIndependiente
104EVA MONTERO PINTUVFMONTSENY MAASAIS
105DiegoDe La Torre MoralesVMMontseny Maasais
106SimónLuque GonzalezSM
107SergioBermudez RedondoVMFANBIKE TRAIL Esparreguera
108HUGOMARZA GONZALEZVM
109OriolLarioSBM
110GregorioLópez martinezMMClub excursionista independent
111Jose Ángel Navas Requena VM
351CarlosGonzález RomeroSMTrail CER
352KevinCovas DomenechSMIndependent
353sergioPérez ValenzuelaSMGelida
354MANOLONavas AndrésMMI RUN WiTH LEIVA
355jose luisVALDEOLIVA CANOMMTRAIL CER DE RUBI
356JORDIGELMÀ LLOPMMINDEPENDENT
357DavidLópezVMVic
358Vicente GerbasiVM-
359AlbertSerret CantonSMI RUN WiTH LEIVA
360AaronGarcia GiraldoMMC.A.SPIRIDON
361JuliàGinard GinardSMS’Escapada Trail
362DaniAlier SolerVMn/a
363FatimaBarceloVFCA Campos
364JACINTSAYÓS FONTVMAssociació Excursionista de Viladrau
365SandraBusquets CarbonellVF--
366jordipujolar panéVMrunner's palafolls
367RobertoAbarca Vegas MMNo
368Frances Reina FauVMNo
369FRANCISCO SOLA MARTINEZMMINDEPENDIENT
370JoaquínCayero BasMMINDEPENDIENT
371MarcosBarquero ProusVMGEA
372JordiFarrés VilavendrellSMWhat's the craic
373JosepSirisiMMCet Enclusa
374AlexisMartinez de San Vicente CalsSMNo
375Carlesdel Rivero VilaSMNO
376Patricia Luque AlpresaVFClub de Montaña Torremolinos
377AlbertTraveria BernadetVM-
378MireiaBertran Fabregas SFCE Seva
379JordiMartín SellarèsSM-
380AlexSantos RosiqueVMCAP
381LAURABaeza OrtuñoVFCLUB GAVÀ TRIATLÓ
382CristinaIliescuSF---
383AlbertRovira TarabalSMSense Pajares
384SantiRovira SolàMMSense Pajares
385Miguel Ángel González Martínez SMLes guilles junts pels camins
386GERARDGALLART GALTESSMSense Pajares
387JAVIERGONZALEZ GARCIAVMNO HAY DOLOR
388MANELGISBERT CLOTAMMTRAIL RUNNERS LLORET
389Marc Casas PiñolSMSense pajares
390JordiMuñarch CostaMMMarines
391XavierMas CosVMTriatló Cervera
392DavidJunyent Almirall SMaemdekp
393XaviGómezMMNo tengo
394JoanaSureda GuixàVFCE SEVA
395Xavier Soldevila Bagó SM-
396EnricCarbonell FagesSM-
397EmilioMaldonadoSM-
398JesusCarod RilloVMSATANASSA TRAIL
399MiquelBiarnes MartínezSMCap
400ToniArévalo MontillaMMRUNNERS RCDE
401guillermoVALLEJO MORENOMMclub atletisme abrera
402MaribelMartos ArribasVFwerfen runners
403OriolMonserdà PérezVMoju ke passu
404JavierMora SakaVM-
405PILIPRESCOLÍ PACHECOMFCLUB ATLETISME ABRERA
406MiguelEsteruelas WilmerMMindependiente
407ÒscarMoreno EscartínMMMadroños
408DavidPuy CarriónMMMadroños Team
409MartaHoms VivetMFCentre Excursionista Taradell
410José MariaGonzález PavónMMMadroños Team
411Miguel Espada Villar MMaccura
412ANNACOLOMER ALFAROVFCLUB TRAIL RUNNING GIRONA
413Àlex Rodriguez Fernàndez MMMadteam
414DavidMaeso AsuaVMRunning Vigía
415GuillemCanaletaSMCC Arbúcies
416Rafa Jiménez Fernández VMChakotan Team Runners
417Raúl Jiménez Fernández VMChakotan Team Runners
418TonyGómezVMFLORES RUN
419ANTONIO JESUSSANCHEZ CHECAMMMADROÑOS
420Joaquim Serra MañesMMCap
421AlfonsoLópez PérezMMClub Atletisme Abrera
422GemmaSabatéVFPIRI
423Joan Viñals ViñalsMMPIRI
424YolandaMartin AguiarVFNo
425luispino lopezVMindependiente
426OriolJaén TiendaIMLos Chispa
427OscarDel Pino BelmonteVMPiscina de piera
428XeviBonetSMsense club
429XavierCastanyer ObónVMFUN RUNNERS CLUB ESPORTIU
430MARTAGALLEGO OLIVEVFNO
431DaniPavon AngrillVM-
432Xavi Padulles rivero VMSatanasa trail
433CARLASEGARRA MORISTSFFREE
434NachoFernández BermejoVMN
435CristinaBenedé MirandaVFN
436AlexMuntane OrdoñezSMClub Natació Sitges
437Isabel Rocío López RuizMFILEGALES TEAM
438Angel Tabuenca VelascoVMILEGALES TEAM
439DanielMendia ValenciaVMCm ricardo valencia mendi taldea
440RogerLagunas SantanaSMCentellense Legends
441AlbertPrat BaulenasSMCentellense legends
442MarcelPuig GesSMCentellense Legends
443JuliaPrats ComaSFCap
444PerePol SeubaSMXX
445MarcVallecillos LopezIMNo
446PabloGonzález MorandiMMYETIS COLLSEROLA TRAIL TEAM
447RogerVilaseca GonzalezSM-
448Albert Victori DanésSM-
449HugoFernándezVMYetis Collserola Trail Team
450JordiErra PicasSMCap
451JordiMerino SeumaSMCET Taradell
452ÓscarGarrido IbarzVMIlegales Team
453DavidSoto MartinezSMIRONSOT
454JUAN ANTONIOSOTOSMIRONSOT
455AlbertSelva SerranoSMIndependent
456MarcelMartí RosVMCap
457SergiMartínezVMCENTRE EXCURSIONISTA DE CATALUNYA
458MANELcano diazMMindependent
459AlexRasero GarciaVMYetis Collserola Trail Team
460DiegoDei VecchiVMGEIEG
461JordiGiron AmezcuaSMNO
462IvetGuedella ReyesSFNO
463PolLloverasSMCentellense legends
464OriolPuigdueta MirallesVMIndependent
465XeviRelats MolinaSMCap
466RaulRodrigo AyllonVMlibre
467CarlosCastroVM-
468FranExtravizSMCEM
469Jose AntonioFernandez MarquezMMClub Atletisme Abrera
470CRISTINABATALLER AGUSTÍSFCLUB ESPORTIU BELLCAIRENC
471JoaquimFolguera CasasSMClub Alpí Bell-lloc
472Cristina López MingollaVF
473PEREPARRA LLAVEVMNo
474Miguel RamónMASIP MASIPMMC.A.GAVÀ
475TOSCAREZZADOREVF
476Judit Blanco Abad VF
477Javier Julián Pizarro VM
478JoséAgra CeciliaMMINDEPENDIENTEE
479RICARD Mesas HortelanoMM
480AlbertDomingo VilarSMPiscina de Piera
482MarcFusté ValentíSM
483KovalevskyLouisSMXino Xano Alella
484WalterPetersenVM
486DavidSanchez SerradesanfermVMMatavalons d’Arbucies
487EstanisGonzalez TorrentVMFot-li Fit
488FerranCrehuet CarbonellMMMatxacuca
489David Padrosa Gómez VMCentre Excursionista Vic
490LaiaOlivé ObiolsVFClub Trail Laia Díez
491SERGIBLANC OCHOAMM
492PauComa RouraSM
493EvaCapa PradellVFL’Esportiu Torelló
494ÀNGELAAGUILAR FUENTESMFINDEPENDENT
495JoanRonzano TrujilloSM
496JordiRuiz CañellasVMMobilitza't Argentona
497EduardGol fugarolasSMMatavalons
498JersonBosch HuesoSMPlabike Mollerussa
851OriolCardona HernàndezSMGOSESPORT - DOGATHLON.ES
852MarianoPARRA TAUSTEMMIndependiente
853andreavelasco wüthrichSFGelida
854Pedro MariaGallego SarriesVMIndependent
855AnaHurtado NuñezSFIndependiente
856SaraFernández BernalSFCAI triatló
857RamonConesa TejeroVMEsquaix Igualada
858MontseClaverol BoadasMFGosesport
859OscarIzquierdo CanasVMLa lenta team
860GenovevaVila VilasecaVFLa lenta team
861MireiaFernandez QuerolVFCabirols Sant Guim
862IanViedma AibarVM--
863LauraLaurel YañezSF--
864GemmaMartinez PujolVFMadteam
865NausicaCornadó Pascual SFLeeloo's Team
866MartaVázquez RipollSFNO
867Marina Nuevo FonollSFNO
868PepAcosta PicañolVMNO
869DanielRamos CasorránVM--
870NaaraRiveiro SaezVF--
871Yolanda Garcia ArnedoVFNo
872DanielleRamos RiveiroIF--
873Júlia Barquero ProusIFNo
874TONISORIANO MITJANSMMONTRAIL
875JonatanPons FernandezSMNo
876NoaPérez CobosSFNo
877MarcJutglar CasasVMIndependent
878FelicianoFernández OcañaMMOntrail
879Gemmadel Cojo Roldan VFNo tinc club
880ImmaHerrera MuñozVFNo tinc club
881SandraSanchez CardosoVFNo tinc club
882OriolPujol CoderchSMC.E.Calldetenes
883JanVallès SalvadóSMFREELANCE
884JavitoRuiz IguiñoVMSin club
885eduardescarra ciuranaMMLliure
886CarlosSilva CanoVMBit64
887LidiaSilva SanchezIFBit64
888Nando De Alba Rodríguez VM.
889Rosinadel SotoVFNo
890Mireia Pallès RieraVFNo
891DavidCanoVMetb
892JosepGuasch SanchezMMCorrecat
893XaviRuiz ArguisuelasSMONTRAIL
894Francisco JavierPerez DiazVMIndependent
895JanOliveres GonzalezSMI Run With Leiva
896Marta Romaguera Riba SFUECANOIA
897AngelVicente PerezVMNo
898MartaSerra BatlleSFCap
899JordiLázaroSMOnTrail
900SaraGiménez BonilloSFClub Natació Terrassa (SE)
901MiguelAmo AlonsoSMClub Natació Terrassa (SE)
902EnricCapdevila UrbanejaVMJo mateix
903JosepAlegriaSMSense club
904IRIARODRIGUEZ RAPOSOVFINDEPENDENT
905EvaSanchez Peiró VFBit64
906Sergi Espinosa MartinSBMCap
907Juan Dávila Santos MMNo
908Jose luis Olivé López MMC. E. MEDITERRANI
909XavierTorrent Trilla VMsense
910GEMMAARASA CAROTSFatletisme Torredembarra
911AntoniLlobetMMALLIBERADRENALINA
912AnnaMolas CanudasSF-
913MARTACARDONAVFTorredembarra
914SílviaAguilar RoquetSF-
915LauraManriqueVFRiver Plate
916Santi Hernández Gallego VMEspalda plateada
917AinaraHernández MotaIFEspalda plateada
918DidacRoca mandriSMClub esportiu funciona
919Marc Egea rocaIMClub esportiu funciona
920AgnesRoca VilasecaVFClub esportiu funciona
921MarcValls HuervaSBMIndependent
922JuditFuentes LópezSFNO
923JÚLIA CANDELA VERGE JACASSFINDEPENDENT
924MANEL PAGÈS MIRALL VMINDEPENDENT
925LauraBaldellou AlonsoSFNO
926LorenzaparedesSFSin club
928SandraVilamitjana ParelladaVF
929EvaOrtuzar FernandezSBF
930EDUARDCanet RoviraVM40 Ton's
931ClaireALTIMIRAS MARTÍNEZMFC.A.GAVÀ
932RosaPalomino lopezMF
933JordiGalimany ComaVM
934JosepCarbonell JunyentMMLa Piscina de Piera
935AntoniLupionSM-
936Biel CanetSM
937BrunaMiralpeixIFForces forts i ferms
938RUBENHERNANDEZ GALLEGOVMJAVIER CASTILLO
939MIREIALENDINES FERNANDEZVFJAVIER CASTILLO
940POLTORNÉS LLOPISIMGRUP EXCURSIONISTA FORCES FORTS I FERMS
941PepTornés FerrandoVMIndependent
942DanielSardà Chao SM
943FerranGüell RieraVMForces Forts i Ferms
944CarlesRocaVM
945RogerBassols-MoreyVM
946MiriamCozar SeguguraVFTim Trail
947RaulCaramazana BautistaVMTim Trail
948PauSerra i EscandellSMFFF
949MartaIsern CapellaSF
950MariolaGali RoigSF
951vanessa penades tortosaVF
952LuisRomanqueSMNoste Chico
953SONIAAGUILERA MOLINASF
954MontseEscolà Resa SFElClubDeLesTortugues
955PilarBoira BonhoraVF
956GiovanniMilaniSM
957AlbertCorominas SerraSMNo
TOTAL INSCRITS:


EL TRAIL 29K
SUB 23 MASCULI » 2
SENIOR FEMENI » 2
SENIOR MASCULI » 37
VETERÀ MASCULI » 39
VETERÀ FEMENI » 8
MASTER FEMENI 50+ » 3
MASTER MASCULI 50+ » 7
Total Recorregut » 98

LA MITJA 19K
INFANTIL MASCULI » 2
SENIOR FEMENI » 6
SENIOR MASCULI » 44
VETERÀ MASCULI » 42
VETERÀ FEMENI » 16
MASTER FEMENI 50+ » 4
MASTER MASCULI 50+ » 32
Total Recorregut » 146

LA PIM PAM 9K
INFANTIL MASCULI » 2
INFANTIL FEMENI » 5
SUB 23 MASCULI » 2
SENIOR FEMENI » 22
SENIOR MASCULI » 17
SUB 23 FEMENI » 1
VETERÀ MASCULI » 25
VETERÀ FEMENI » 20
MASTER FEMENI 50+ » 3
MASTER MASCULI 50+ » 9
Total Recorregut » 106

TOTAL CURSA » 350
C/Malloles, 11 · Poligon Industrial Malloles · 08500 Vic, Barcelona · Tel: 93 889 10 36 ·
Protecció de Dades i Política de Vendes i Devolucions