ARTESENCA 2022 BTT KIDS MALGRAT  POPULAR

LLISTAT DE PARTICIPANTS INSCRITS

2ª SENDERS DE CAN COSTA

DOR NOM COGNOMS CAT CLUB
11ManoloBarbancho HernandezM-40No club
12RicardGroh SánchezSUB16MEscola Trail Barcelona
13Miquel Porta altimis M-40Sac
14JOSEPMAQUILON PALLEROLA M-40Club Atlètic Sant Vicenç
15Cristina Díaz Ortiz ABSOFWild Woman
16JosepBarbastro BatillerM-40Tecnirunner
17RaquelSiles CanteroM40FVDR - Viladerunners
18AleixBallús TarrésABSOM--
19JulioAles salidoM-40Ninguno
20MarcFrutosABSOMCap
21JeanetteGrajea de la CruzM40FSolitari
22ManuBlanco NavasM-40No
23AlejandroCastan BolañosABSOMCap
24Pedro Talavera RomeroM-60R3RIPOLLET TRIATLON
25IsaacBalaguer ClarósM-50Independent
26RAMONCOBACHOM-40EmpaitaSenglars
27Silvia Pallares Arévalo M-50FSPORTS I RUNNING CANET TEAM
28RogerAndreu RatónABSOM-
29David Lain Ortega ABSOMNo club
30DanielSánchez GarridoABSOMNo
31FerranTorres MoralesABSOMNo
32LucasTernynckABSOMSin club
33DavidRios marinABSOM-
34Neus BarrachinaBarrachinaABSOF-
35JordiGalian IllamolaM-40NO
36SergiBalaguer ClarósM-40l'Esportiu Torelló
37LILIFERRER ABSOFRUNNERS ESPANYOL
38Marjorie AbigailParedes AldazABSOFNinguno
39CarlosGracia PochM-50Independiente
40ToniArevalo MontillaM-50RUNNERS ESPANYOL
41Alex Omar ABSOMNinguno
42Christian Hernan ABSOMNo
43MarcParise Martí SUB18YETIS COLLSEROLA
44DANIELCALVERAS CARDONAM-50FUN RUNNERS CLUB ESPORTIU
45AnissaHarrak OuahabiM40FRTC Running Club
46Miguel Ángel Monterreal M-40Independiente
47EDUCAMATS MONZÓM-50Independent
401GEMMARAMOS LOPEZABSOFCLUB ATLETISME SANT BOI
402MIGUELFORTES MORAABSOMCLUB ESPORTIU SANTVI
403ALBERTOEZPELETA ESPARZAM-50SVH RUNNERS
404IgnacioDe Miguel ClaveM-60Independiente
405Nuria Gonzalez SanchezM40FSVH runners
406LaiaUrpinas RibasABSOFSVH RUNNERS
407IsaacViniegra DonaireM-40Santvi club ciclista
408CristinaCastells AguileraABSOFSVH CEM RUNNERS
409JordiPlaces RabalABSOMAtletisme Molins
410Ian Morilla Rodríguez SUB16MEscola Trail Barcelona
411GuillemPostiguillo RàfolsABSOMGavetes
412SiscuMorales VericatM-50NO
413MercèTirado GonzalezM40FSense club
414FRANCESCLLUCH JAENM-40TERRA DE VOLCANS
415ArnauPujadas JorbaM-40No
416JoseMartín Infante M-40Svh Cem runners
417JosePereira RuizABSOM@josepr.fit
418Maria joseCanteras solerM40FYetis collserola trail team
419Iván Muñoz MilánABSOMThe IvanDowski
420RAMONSANTOS MOLASM-50TRAIL MONTPEDRÓS
421PEREDAVI SOLEM-40INDEPE
422Francisco JavierMoreno OrtizM-50no
423Jose ManuelMarcos Martín M-50Na
424CATALINA Gómez MartínezM40FNa
425RubénJuan BerasteguiM-40Viladecans
426JordiPuga AntequeraM-50SVH RUNNERS
427NILGARCIA FONTSUB16MCA CANOVELLES
428OscarMolto EgeaM-40Independent
TOTAL INSCRITS:


RECORREGUT LLARG
ABSOLUTA MASCULI » 11
ABSOLUTA FEMENI » 4
SUB16 MASCULI » 1
MASTER 40 FEMENI » 3
SUB 18 MASCULI » 1
MASTER 40 MASCULI » 10
MASTER 50 MASCULI » 5
MASTER 50 FEMENI » 1
MASTER 60 MASCULI » 1
Total Recorregut » 37

RECORREGUT CURT
ABSOLUTA MASCULI » 5
ABSOLUTA FEMENI » 3
SUB16 MASCULI » 2
MASTER 40 FEMENI » 4
MASTER 40 MASCULI » 7
MASTER 50 MASCULI » 6
MASTER 60 MASCULI » 1
Total Recorregut » 28

TOTAL CURSA » 65
C/Malloles, 11 · Poligon Industrial Malloles · 08500 Vic, Barcelona · Tel: 93 889 10 36 ·
Protecció de Dades i Política de Vendes i Devolucions