Cursa Muntanya ENTRE CASTELLS 2019 9a Marxa Cicloturista Amer - St. Martí Sacalm LA SEGONA GUILLA SOLIDÀRIA 11a LLUÇANÈS FERÉSTEC MARATÓ BTT SISMICA RACE 2019 11a Cursa i Marxa solidària Aixetes TRAIL 3 COMARQUES 28a  BTT CASES NOVES TERRA DE L´AIGUA 2019

LISTADO DE PARTICIPANTES INSCRITOS

9a Marxa Cicloturista Amer - St. Martí Sacalm

DOR NOMBRE APELLIDOS CAT CLUB
1EduRomera solerPOPM16Catedra bikes
2CristianCañadas garciaPOPM16CC the donkeys
3IVANGONZALEZ GAZQUEZPOPM16C.E. I RUN WITH LEIVA
4ADRIAPEREZ DE ROZAS ARGILESPOPM16Serps i Capgrossos
5AleixForts MarínPOPM16Serps i Capgrossos
6José VicenteDurán AlcarazPOPM16C.C. BTTEROS
7DavidVidal i BarcelonaPOPM16CC PROVENÇALENC
8PAULOPEZ FERNANDEZPOPM16SERPS I CAPGROSSOS
9CRISTOBALTARANCON MENDEZPOPM16CLUB CICLISTA BIG BIKERS
10AlbertRaurell FontPOPM16Serps i capgrossos
11Joan Puigvert Soler POPM16Muntbikes CC
12FRANCISCO MARTORELL FERNANDEZPOPM16MUNTBIKES
13Josep M°Gomez BertranPOPM16ESTEVE
14AlbertGalicia FerrerPOPM16MUNT BIKES
15Joan MariaFlores MartinezPOPM16Club Triatlon Roses
16RogerGelonch LlongarriuPOPM16Xurribikers
17JaumeGelonch RomeuPOPM16Xurribikers
18EduardClota PlaPOPM16Cicles Vic
19MarcelBarjuan LloredaPOPM16Cicles Vic
20NilFreixa PararedaPOPM16Bicicims
21StienstraManfredPOPM16Robic
22xavicoboPOPM16Club ciclista muntbikes
23Lluís Grané TorradeflotPOPM16E.C. SANT ANDREU
24SergiCarbó OlivellaPOPM16KE PASA TIU TEAM
25Juan Antoniodel pozo gomezPOPM16Ke pasa tiu team
26salvador planas miretPOPM16kepasa tiu club esportiu
27JuanValverde crespoPOPM16KE PASA TIU
28CarlosÁlvarez González POPM16Big bikers
29AlbertRota CanoPOPM16Bike Abadesses
30AlbertFuentes NarroPOPM16VIC-ETB, Josep Jufre
31CristianArroyo BerenguerPOPM16INDEPENDENT BIKE TORELLO
32LIDIA Puyals boixPOPF16Catema.cat
33FERRANDANÉS NUÑEZPOPM16Esquenapelats-Sils
34JOSEP MARIAGUALPOPM16CLUB CICLISTA TARREGA
35SERGIOROURA STAMPAPOPM16MUNT BIKES
36MICHAELWADDELLPOPM16CLUB ATLÈTIC AMER - HIPRA
37JOSEPGARCESO MONTEROPOPM16CLUB ESPORTIU BIKE GIRONA
38GUILLEMPOCH BONJOCHPOPM16BIG BIKERS CLUB CICLISTA
39JOANANGLÍ SALLARÈSPOPM16-
40RamonCabanas comaPOPM16Bicicletas vila ors
41david castillo tamayoPOPM16c.a les tortugues
42AngelRubio Moreno POPM16Big Bikers club ciclista
43JaySprengerPOPM16LRTV Leiden
44CARLESSARAGATAL JUANOLAPOPM16BAS,CLUB CICLISTA
45IsaacBenito montillaPOPM16Cc.torello
46DavidVillanueva López POPM16BTTER@S SANTAKO
47LluísMitjà BarrigaPOPM16C.C. Palafrugell
48Carles Grau oltraPOPM16C. C Palafrugell
49Dídac Domingo CarrascosaPOPM16Cambrils Club Triatló
50IsabelGómez FargasPOPF16Cambrils Club Triatló
51JORDI CHIVA RIBASPOPM16MUNT BIKES
52Jose MiguelCañadas GarcíaPOPM16The Donkeys Club Ciclista
53José RamonSarrat CasadoPOPM16Club Ciclista Terraferma
54JordiGispert FontPOPM16C.C. CASSÀ
55PolMestre LucasPOPM16Cambrils Club Triatló
56AinaGüell LlurbaPOPF16Cambrils Club Triatlólub Triatló
57francescherreras morrondoPOPM16Blandense club ciclista
58ManuelFernandezPOPM16Cc muntbikes
59OscarSebastian CodonyPOPM16CC Sarrià de Ter
60Jaume Soler SerraPOPM16Club cliclista Sarrià de Ter
61Aniceto JoseDiaz RodriguezPOPM16Club Ciclista Roses
62JOANAUDENIS MAÑOSASPOPM16Big Bikers
63JaumePadrós SánchezPOPM16Torello C.C.
64EsterVallejo CostaPOPF16Torello C.C.
65ManelMartínez de ArcosPOPM16Doctore Bike
66AntonioFabregas PerezPOPM16Doctore
67MoritzDehnertPOPM16Radtreff Campus Bonn
68José RamónMontoya cerezoPOPM16DOCTORE BIKE
69ANDRESLOPEZ NAVARROPOPM16CEM CERDANYOLA
70CarlosDelgado nuñezPOPM16Sant celoni
71SusanaLeiva MartinPOPF16UCF Unio ciclista les Franqueses
72EudaldMontasell GanduxerPOPM16UCF Unio ciclista les Franqueses
73FRANCISCOCABECERA ALMENDROPOPM16Independiente
74SONIASANCHEZ RODRIGUEZPOPF16QRT TEAM
75EduardPuigvendrelló MuntalPOPM16INDEPENDENT BIKE TORELLÓ
76JOSEP DOMINGOMORROS ORTIZPOPM16TÀRREGA CLUB CICLISTA
77AlbertRifà RouraPOPM16FANATIK BIKE VIC
78JosepAlòs XandrePOPM16Ciclista Agramunt
79DavidMoré PrimPOPM16CECA
80HECTORRUS NUÑEZPOPM16BICIESCAPA
81LUIS PIZARRO VALLEJOPOPM16+QPEDALS
82MickHoogwerf POPM16Equipe guesthouse girona
83CRISTIANAGUILAR FERREIRAPOPM16RCR19
84JoaquinMartin AyalaPOPM16C.C. Sprint Bike
85SergiPadrósPOPM16Biciequip Centelles
86JuanLlop Jiménez POPM16T.belles
87JoanPuigvert Ruscalleda POPM16Muntbikes
88JosepRams FontPOPM16Muntbikes
89ANTONIOALFONSO PINOPOPM16BIG BIKERS
90XavierLLorente FrigolaPOPM16llançà
91JaviVera AlcalaPOPM16AMbikes
92JordiGrau CireraPOPM16 ..
93EricCamps PerezPOPM16Fanatik Bike Vic
94BernatDalmauPOPM16Matadepera
95FranMartínez MuñozPOPM16Sprint Club Andorra
96JordiVigo alonsoPOPM16+Qpedals
97LluísFigueras Sànchez POPM16SOM REPÚBLICA
98JordiFrigole BorrellPOPM16Tres Campanars
99AugustMayer PujadasPOPM16Unio Cilcita Sant Cugat
100JUANJO MARTIN PRIETOPOPM163 CAMPANARS CC
101MarcEscamez alvarezPOPM16Muntbikes
102Josep MariaPuigvert PlademuntPOPM16Muntbikes
103LluísPuigbert PunsetPOPM16Club Ciclista Roses
104OCTAVIOAMOROS FERREPOPM16CLUB CICLISTA BATA
105eloi rebollo CanelaPOPM16Munt Bikes
106MiquelMartinez MoyaPOPM16Unio Ciclista Lluçanes
107JordiVazquez MarquesPOPM16Muntbikes
108GuillemRifà MolistPOPM16Cicles Vic
109Alex MARQUES LANCINAPOPM16Esportistes.cat
110MontseNafriaPOPF16CEGUB
111FERNANDO LENSPOPM16eStudio34
112POLFADÓ ANRIPOPM16+Qpedals
113Miguel ÁngelMarchante JiménezPOPM16Club ciclista plana llado
114AlvaroGaleote VelascoPOPM16Team Lozano
115XAVIERRUBION SOLERPOPM16CC PARDINYES
116Pol LuengoLuengoPOPM16CC Sprint Bike
117ArnauAbancó TudóPOPM16Penya Ciclista Navarcles
118FelixClaver MorenoPOPM16Rovellats
119JAVIERLAHOZ JIMÉNEZPOPM16SPRINTBIKE
120ALBERTGRILLÓ RIBAPOPM16FANATIK VIC CLUB
121Francesc Ferrer lloretPOPM16Club ciclista Roses
122RobertQuer QuintanaPOPM16Nestlé Girona club
123Ramongarcia lacambraPOPM16cit,terrassa
124CristinaFenoy AlonsoPOPF16BicisToni
125JOSE MANUELMENA GUILLERMOPOPM16DOCTORE BIKE
126ToniRodriguez GuisadoPOPM16dr.BiKE RACING TEAM
127ALEX ORTIZ BONILLAPOPM16C3 CONPROSSER MORENITO
128Ferran Mas GuixéPOPM1673 TEM XX
129JosepBadell MiretPOPM16Ke Pasa Tiu
130JordiMoreno BarberoPOPM16C.C. Sprintnike
131JaumeBenavides ViñasPOPM16Catedra Bikes
132Rafa JimenezJimenezPOPM16Amunt CC
400Jesús Latorre González POPM16NO
401FerranPeralba ArlàPOPM16No en tinc
402JoanIzquierdo LlopisPOPM16Cccardedeu
403DanielFernando PortaPOPM16Uecc
404Albert MontellMontellPOPM16Castellers de Cornellà
405JordiFlavià EsplandiuPOPM16UEC cornella
406OctaviRuiz i AndreuPOPM16UEC cornella
407PepPERAIRE SOLERPOPM16UNIO CICLISTA LLUÇANÈS
408SergiNoguera RocademboschPOPM16UNIO CICLISTA LLUÇANES
409JoelBrià CabestanyPOPM16Sense club
410Roger Boixader Güell POPM16 Sense club
411RamonCasas JouPOPM16Independent
412FranciscoHernandezPOPM16Esquirols
413James DouetPOPM16BRCG
414IvanFuentes ruizPOPM16St.Grau Cycling Costa Brava
415HelenaSantacreu Romanos POPF16Cyclonia
416NURIAcuni fernandezPOPF16CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY
417DavidCanales sanchezPOPM16Sant grau cycling costa brava
418Arnau FADÓ ANRIPOPM16CLUB TRIATLÓ SABADELL
419PepDou PocurullPOPM16Onelife Team
420EloiGomez CayetanoPOPM16Independent
421GerardGuiuPOPM16Sacalm Expres
422EnricOlivanPOPM16Unio vilanova
423Marçal Torroella NavarroPOPM16Batec Garrotxí
TOTAL INSCRITOS:


Llarg
POPULAR MASC » 124
POPULAR FEM » 8
Total Recorrido » 132

Curt
POPULAR MASC » 22
POPULAR FEM » 2
Total Recorrido » 24

TOTAL CARRERA » 156
C/Malloles, 11 · Poligon Industrial Malloles · 08500 Vic, Barcelona · Tel: 93 889 10 36 ·
Protecció de Dades i Política de Vendes i Devolucions