Cursa Muntanya ENTRE CASTELLS 2019 9a Marxa Cicloturista Amer - St. Martí Sacalm LA SEGONA GUILLA SOLIDÀRIA 11a LLUÇANÈS FERÉSTEC MARATÓ BTT SISMICA RACE 2019 11a Cursa i Marxa solidària Aixetes TRAIL 3 COMARQUES 28a  BTT CASES NOVES TERRA DE L´AIGUA 2019

LISTADO DE PARTICIPANTES INSCRITOS

Cursa Muntanya ENTRE CASTELLS 2019

DOR NOMBRE APELLIDOS CAT CLUB
1Pablo Goar Barbosa Vidal M40M+J. A. Montcada
2EsteveAguilera InsaABSMCAF RUNNERS
3Juan JoséVelasco MagesterM40M+Senglars Rosincs
4JordiLlauger MarcaM40M+Club Trail Girona
5CARLESMORETA BURCHM40M+CLUB TRAIL RUNNING GIRONA
6DaniNavarroM40M+Senglars rosincs
7Francesc Barceló Noguer M40M+CE Celrà
8JoanRoig HerreraABSMBar i muntanya
9JordiAndreu MurilloABSMBar i muntanya
10IvanMartin AlonsoM40M+CENTRE EXCURSIONISTA OLOT
11SergioValle RiveroABSMNo club
12JONATHANANTONI CIERCOABSMGIROLEX ESPAI JURÍDIC
13NilPulí CentenaABSMTribiketrainer
14DavidVilaro MontanerM40M+Unio excursionista vic
15MikiPagès PiferrerABSMtramuntanya llança
16OriolFaidella LlaquetABSMGAFARRUNS
17Pau D’Armengol ParraMINMTramuntanya Llança
18GerardArtés MontesABSMPeralta de la Sal
19celiatrevisanABSFteam droles de dames
20AlbertPunsola VinyallongaM40M+AE Talaia
21JoanRiera CasellasM40M+Els Correcamins
22jordiriberaM40M+independent
23KatrinBaumgartenM40F+CEC
24SergioJiménez RuizM40M+Independiente
25SantiJimenez RuizM40M+CEC
26XAVIERCOSTA ARNAUM40M+AIJA
27RubenLopez PerezMINMNo
28fabioMorbiniABSMninguno
29MarcCarós SantacreuM40M+FANATIKRUN
30DiegoArroyo MazorraABSMAss. Esportiva Matxacuca
31CarlosBenitez AndreuABSMIndependiente
32marcvergés rouraM40M+madteam
33Tribu Fernández M40M+Club atletisme Roses
34albertgarcia cobosABSMBside Sports
35LiaFeliu GrauABSFIXCOR
36JuanSerrano antonioM40M+Ximplets
38NOELIACÁMARA SANTOSABSFCLUB ATLETISME ROSES
39NúriaPuig RichM40F+Grup Excta. Capgirell Vilajuïga
40OnaSociats RazquinABSFEsports Truga
41JordiColomer TalladaABSMCAF RUNNERS
42MANELAMOR GAYM40M+FANATIKVIC
43MARCMARMOL BALADASABSM-
44RogerBaig PujolM40M+MontcalRun
45jordiribas serraM40M+FONDISTES BLANES
46SaraGarre PelegrinaABSFUELL Tramuntanya Llançà
47GermanPavia manzanoM40M+Independent
48Patricia Torres MoyaABSFGas Mountain
49JuanMoreno de TenaABSMCAF RUNNERS
50SimóColls i CostaABSMGECapgirell
51Patrickvan der WalM40M+No club
52JoanBru CasteràsM40M+Freedom for Catalonia
53SergiNavas ABSMCAF Runners Figueres
54AntonioRegalón MisasABSMNo
55FrancescTorrent JovenABSMIlla de Rodes Raid Team
56ABELBOLANCE OLIVARESM40M+DIVERSPORT
57JosepPagès PuigdevallABSMindependent
58JosepSantos CarboneraM40M+CAF RUNNERS
59AintzaneRuiz EizmendiM40F+Madteam
60Davidliaño CapelABSMINDEPENDENT
61MarcTicó GilABSM-
62DavidCasiñol parraABSMTgcbinn
63joanbellido cabretosaM40M+MADTEAM
64RodolfoGallego chinchillaABSMCaf Runners
65PauGarcia BassolsABSMtribiketrainer.com
66JOSEP ARTIGAS ALAÑAM40M+GECA
67ignasigubert i roureMINMClub Alpí Palamós
68VictorAlonso LopezABSMCE MADTEAM
69JonathanEscobar M40M+CAF RUNNERS
70ChiaraPallaraABSF-
71aitanadomènech martínezABSFMadteam
72RaülPérez CastilloABSMIndependent
73RafaDe Jesus DuarteABSMPirates de la Muntanya
74guillermogarcia de marina solerMINMbescano corre
75LaiaCalderó BreuerABSFRiudellots
76XavierMoron fernandezMINML'escala-empuries flama 91
201JORDIPONS BRUGERAM40M+ESCALFA QUE SURTS
202EstelSurrocaM40F+Independent
203CucaNovellonABSF-
204JOANGUERRA FONOLLERASABSMATL ROSES
205XEVIPUIG FORNÉM40M+.
206MònicaPortas SoleM40F+Independent
207PepRigall Sole M40M+Independent
208DAVIDFERRERABSMCLUB ATLETISME ROSES
209FrancescGuitart lledoABSMClub atletisme roses
210FernandoAntolín PérezM40M+LLUERTS VILADAMAT
211LaiaNovellon SalvatABSFIndep
212JaumeSantolaria ClavagueraABSMSort Que Hem Vingut
213NEREAMARTINEZ CABALLEROABSFCLUB ATLETISME ROSES
214RamonPerez EdoM40M+Atl.Roses
215JoanDe TenaS23MEscoleta trailrunning Cap de Creus
216LidiaEgea SayoMINFTramuntanya Llança
217QuirzeSagué Sors S23MTrailrunning Cap de Creus
218Francesc Saget FernándezABSMClub Natación Banyoles
219oscarangladaMINMIJ SALUT
220ElisabetBertran MazónABSFTGCBINN
221Patricia Benitez da SilvaABSFCAF RUNNERS
222RosaHidalgo GarciaM40F+Caf Runners
223AnnaSerradellPumaredaM40F+UELL
224JosefaGracia IglesiasM40F+UELL
225Jose LuísAznar CervillaM40M+UELL
226PereMILLS MURAM40M+GAS MOUNTAIN
227DavidAlsina FajardoM40M+Biomecánica del ciclisme
228BeatriceBrisa SartónM40F+Club Sky Camprodon
229MontserratArbusà GuixerasM40F+Torremirona outdoor
230IreneGálvez Ladrón de GuevaraABSFCAF RUNNERS
231ALEIXBAUTISTA SUREDAABSMBIOMECANICA
232DavidJové MuñozM40M+Giropès
233NorddiEl MâkoubiABSMClub Atletisme Roses
234MarcCapdevila ArderiuM40M+CLUB ATLETIC TORELLO
235ErikaRosco SenraABSFCAF RUNNERS
236CARMERUIZ GARCIAM40F+TORREMIRONA
237SERGIBARRABÉS BATALLAABSMIt's The Time
238SERGIMARTIN GARCÍAM40M+LLUISOS MATARÓ
239Moisés Cañuelo Polo ABSMA RUN DE TERRA
240ROGERGISPERT MASOM40M+A RUN DE TERRA
241MagdalenaMisiaszek ABSFCaf
242PAUCUSÓ FERRÉM40M+DIVERSPORT
243EnricAlvarez GomezABSMRunvones Team
244AngelsAyats DubritosABSFCAF RUNNERS
245DanielPadilla GranadosM40M+CAF RUNNERS
246David Naranjo SanchezM40M+Independent
247MargaretePacheco Das GraçasM40F+CAF RUNNERS
248Miguel AngelMoreno MarinABSM....
249MarcelBofill MadurgaABSM-
250MartíRisech AmichM40M+C
251SílviaRepullo NaranjoM40F+Club atletisme figueres
252MoisesOlmeda nevadoABSMUELL
253MontseRivera Torrescusa M40F+Tramuntanya Llançà
254NAGYPHILIPPEMINMNO
255CHAPELLIERDOMINIQUEMINFNO
256DERLETSTEPHANIEMINFNO
257CHERELLAURENTMINMNO
258CAVANHACEMILIEMINFNO
259MARCCOMAMALA LOPEZABSM-
260RaquelGuillamet TorrasABSFTeam Tramuntana Girls
261TamaraDelós MorejónM40F+Team Tramunta Girls
262MARÍALAGUNA HOLGUINABSFTeam Tramuntana Girls
263LídiaVergés BatallerM40F+—-
264ManelMurilloM40M+CLUB ATLETISME ROSES
265JosepNavarroABSMIndependent
266MarcPanedasABSMCames ajudeu-me
267XaviBlanco morenoM40M+Lliure
268MARINACELIS MUÑOZABSFRunBCN
269TaviMontero rocaABSMEl petit montgri
270ANGIVILA PUJOLRASM40F+EL PETIT MONTGRI EN MOVIMENT
271ClaraCaballero CostalM40F+CE Bellvaire- Petit Montgrí
272OlgaRodriguez MillaM40F+Pirates de la Muntanya
273Xavi Burgas MoyM40M+-
274JordiSimon CapalleraM40M+indepe
275JaizkiCuartango OlidenABSMno
276DanielLópez LoroABSMGich's Sessions Navata
277XavierPuntí fajolMINMCap
278CRISTIANAGUILAR GARCIAM40M+GEPPETTO'S BROTHER
279José Luis Diez PoncelasM40M+GASMOUNTAIN
280PEPCOLOMER COSTALABSM-
281PacoRuiz JuradoMINMAmigos del descalcismo
282JAUMEBERTA DIAZM40M+-
283DAMIÀPÉREZ TEIXIDORABSMGE CAPGIRELL
284SòniaBrugué TramuntM40F+Pirates de la muntanya
285AlphonsVan de CampM40M+Independiente
286XAVIERPUIGVI TIBAUABSMINDEPENDENT
287PacoDel Olmo PuertasMINMGas Montain
288AitorSantiago CastillejoABSMTriTramuntana Figueres
289LLUÍSVICENS FRANQUESAM40M+CLUB TRAIL RUNNING GIRONA
290PabloCastro MorenoABSMFisioclínic
291CRISTIANMUÑOZ IZQUIERDOABSMSOMOSLOSNYUS
292PepFelipe PagesMINM?
293SaraTorres CórdobaM40F+Torremirona Outdoor
294NURIA HOSPITAL RAMONRAMONABSFBside Sports
295JèssicaGratacós AgustíABSFNo
296JordiGonzalez PiedraABSMTrail Factory
401MontseCallavé FelipeM40F+CAF Runners
403IMMADARNES BOSCHM40F+CAFRUNNERS
404AinaMcIntosh YusteS23FEscoleta Trail running Cap de Creus
405AinhoaMartinez PerezM40F+Caf runners figueres
406IuJaume AmetllerS23MTrailrunning Cap de Creus
407Mari CarmenCoboM40F+CAF Runners
408NitoEspinola M40M+Independent
409RosaGotanegra GuzmanM40F+P,gs
410AleixPerez GotanegraS16MAtl.Roses
411DanielBaños RomeroM40M+Els correcamins
412Eudald Brugat MontielABSMO
413MCarmenVidal FernandezM40F+Els Correcamins
415BlancaGalí DeusedasS16FEscoleta Trail Running Cap de Creus
416KilianBarbeta MolinosABSMIndependent
417JaumeTorrentà CortésM40M+Independent
418MartaLlahona PonceM40F+AE Talaia
419GaldricSagué SorsS23MTrailrunning Cap de Creus
420DavidSerra ValenciaM40M+No soc
421SUSANNALLENSA AYATSM40F+DE NINGÚ
422MiriamSanchez GonzalezMINFCAF RUNNERS
423SoniaPeinado CanoMINFCAF RUNNERS
424DavidGarcia PajueloMINMFINQUES LASAUCA
425EloiDardé CaballMINMFINQUES LASAUCA
426AdriàFernandez PerezABSMno
427FerriAyats GarciaABSMEscurçons de la Vall d'aro
428rosa mariacuadros fernandezABSFindependiente
429SILVIAMARTÍN OLIVETABSFCLUB ATLETISME ROSES
430MARGACANET BARDÉSM40F+CLUB ATLETISME ROSES
431SUSANABENITEZ ANDREUM40F+no tengo club
432Maria MercèMadern PujolM40F+Caf Runners
433EduardSoler UrraM40M+CAF RUNNERS
434ManuelAndreu FerreraM40M+Unió excursionista Llançanenca
435ELISABETHAGUILERA LORENZOABSF-
436VaneSielva MorenoABSFCap
437JoelGálvez FraileS23MEscoleta Trailrunning Cap de Creus
438CinthiaDannteckABSFNaturals de la Garrotxa
439Xevi Guix BoixABSMNaturals de la Garrotxa
440JuditMoriscot GazulesM40F+CAF Runners
441Estefanía Pérez SánchezABSFCap
442LAIA VALL SÁNCHEZ-VALLEJOM40F+-
443EricPlana MallenABSMMizuno Sport ronda
444SandraMartinez GuerreroABSF-
445PatriciaPérez TetillaABSFESPARTANAS DE RHODE
446Pruja QuerPruja QuerM40M+Sort que hem vingut
447juan Antoniocala ortegaM40M+roses
448OdetteMoner MataboschABSFCAF RUNNERS
449MartaCalaABSFroses
450VanessaRodríguez GalvínABSFCAF RUNNERS
451BLANCAGUILLOT DIESTEABSF-
452ÈricOrtiz MartínezABSMAgrupació excursionista de Palafrugell
453HelenaThorupMINFIlles Feroe
454SilviaMartin garciaABSF-
455AliciaMartin garciaABSFEl petit montgri
456JosepSanchez SierraM40M+Grup Esportiu Esteve
457LIDIACALA ORTEGAM40F+PARTICULAR
458VERÒNICAVÁZQUEZ CATALANABSFESCOLETA TRAIL RUNNING CAP DE CREUS
459ImmaGaliana da AnunciacionMINFWeNeveRunAlone
460RamonPascual Sanchez ABSMWeNeveRunAlone
461gerlindmuller rogerM40F+els correcamins
462sara cortada diude M40F+-------
463MARTASUREDA GONZALEZM40F+Sense club
464ALEXFARRE GIMENOM40M+SENSE CLUB
465ROBERTGUARDIA BALMAÑAABSMCLUB ESPORTIU ALBONS
466RAFAMares fernandezMINMPeralada
TOTAL INSCRITOS:


ENTRE CASTELLS TRAIL 35KM
MASTER 40+ MASC » 29
MASTER 40+ FEM » 3
ABSOLUTA MASC » 29
ABSOLUTA FEM » 9
MINIMALISTA MASC » 5
Total Recorrido » 75

ENTRE CASTELLS EXPRESS 20KM
MASTER 40+ MASC » 25
MASTER 40+ FEM » 18
SUB 23 MASC » 2
ABSOLUTA MASC » 26
ABSOLUTA FEM » 14
MINIMALISTA MASC » 7
MINIMALISTA FEM » 4
Total Recorrido » 96

ENTRE CASTELLS SPRINT 10KM
MASTER 40+ MASC » 10
MASTER 40+ FEM » 17
SUB 23 MASC » 3
SUB 23 FEM » 1
ABSOLUTA MASC » 9
ABSOLUTA FEM » 15
SUB 16 MASC >9 » 1
SUB 16 FEM >9 » 1
MINIMALISTA MASC » 3
MINIMALISTA FEM » 4
Total Recorrido » 64

TOTAL CARRERA » 235
C/Malloles, 11 · Poligon Industrial Malloles · 08500 Vic, Barcelona · Tel: 93 889 10 36 ·
Protecció de Dades i Política de Vendes i Devolucions