TRAIL 3 BATLLES 2019 1a MARXA 2h RESISTÈNCIA CC RATPENAT XXXI MEMORIAL PELEGRÍ PI MARXA CICLOTURISTA CIUTAT DE MOLLET ARTESENCA 2019 Trenca3pics 2019 MONTNEGREBTT 2019

LISTADO DE PARTICIPANTES INSCRITOS

Cursa Muntanya ENTRE CASTELLS NOCTURNA 2019

DOR NOMBRE APELLIDOS CAT CLUB
1TaviMonteroPOPM24No
2SilviaMartin GarciaPOPF24No
3AliciaMartin garciaPOPF24No
4XavierBaños CamineroPOPM24C.C.Roses
5Sergio Baños LopezS16MC.C.Roses
6DavidGomez moraPOPM24David
7SÒNIA CASTANY TEMPRADOPOPF24AIGUAFREDA
8MARTÍLLUSSÀ PASCUALPOPM24AIGUAFREDA
9MartaLlahona PoncePOPF24AE Talaia
10AlbertPunsola VinyallongaPOPM24AE Talaia
11Dani Navarro CaballeroPOPM24Senglars rosincs
12AlexiaNavarro BusuioceanuS16FSenglars rosincs
13ALBERTOROCA VALEROPOPM24KORREMOSPERONOMUCHO
14CARLOS ROCA VALEROPOPM24KORREMOSPERONOMUCHO
15SANTIAGOROCA VALEROPOPM24KORREMOSPERONOMUCHO
16YERENY DEL ROSARIO RONDÓNPOPF24KORREMOSPERONOMUCHO
17PereColl ComermaPOPM24CE Banyoles
18PepColl TurràS16MCE Banyoles
19XeviPuig FornéPOPM24no
20RAFAMares fernandezPOPM24.
21JordiPell EstanyolPOPM24No
22Joel Gálvez FraileS23MEscoleta Trailrunning Cap de Creus
23hildafraile lobatoPOPF24Espartanas de Rhode
24JAVIPIZARRO DOMINGUEZPOPM24INDEPENDENT
25POLPIZARRO PEREZS16MINDEPENDENT
26JosepGil GilPOPM24CEM Cerdanyola
27SIMONFERNANDEZ ESPAÑAPOPM24TORREMIRONA
28DIANA MARTINEZ PIERAPOPF24TORREMIRONA
29kimvilanova brunsoPOPM24independent
30ROBERTGIL POLOPOPM24SIN CLUB
31FRANCISCO JAVIERCAMARA LOPEZPOPM24MAIQUEDIS
32FERRAN TERUEL CARRILLOPOPM24INDEPENDENT
33MARIA GUADALUPECANCHOLA AGUILARPOPF24INDEPENDENT
34TERESAVENDRELL CROSPOPF24particular
35pereros olivaPOPF24particular
36francescviñas vendrellPOPM24independent
37JORDIBORJA XARGAYPOPM24MAIQUEDIS
38JaumeVidal FeliuPOPM24no
39CarmeFeliu ForasterPOPF24no
40ÁngelVidal TetillaPOPM24no
41SandraMartinez GuerreroPOPF24-
42BEATRICE Brisa SartónPOPF24Sky Camprodòn
43Jaume Clavaguera SantolariaPOPM24Sort Que Hem Vingut
44Fernando MartínezPOPM24No
45Luhay Martínez Fernández S16MNo
46AlbertMasoliver PagèsPOPM24No
47Eric Plana MallenPOPM24Bcnxwin
48JordiFreixa MallolPOPM24N/A
49JuanMoreno de TenaPOPM24CAF Runners
50JosepPruja QuerPOPM24Sort que hem vingut
51MÍRIAM HEREU VILÀPOPF24LES ÀLIGUES
52NÚRIA BUSUIOCEANU HEREUS16FLES ÀLIGUES
53Aniol MontesMontes DelclósS23MClub Excursionista Empordanés
54PacoDel Olmo PuertasPOPM24Gas Mountain
55XeviGuix BoixPOPM24Naturals de la Garrotxa
56CinthiaDannteckPOPF24-
57PERELLOBET BLANCOPOPM24CAF RUNNERS
58AidaBlancafort PuigPOPF24Tramuntanya
59AlbertLapeira i PratdesabaPOPM24Fanatik Run
60BlancaGalí FontS16FEscoleta Trail Running Cap de Creus
61mireiaros rodriguesPOPF24independent
62Mireia Canicio LópezPOPF24Escoleta Trailrunning Vilajuïga
63ÀlexFloresPOPM24CAF Runners
64Toñi Jiménez PérezJiménez PérezPOPF24Espartanas de Rhode
65RobertoBueno PutellasPOPM24No
66LuanBueno EscobarS16MNo
67IanSanchez buenoS16MNo
68JosueGil castroPOPM24Pak
69DaniPadilla GranadosPOPM24CAF RUNNERS
70Miriam Nieto NoguesPOPF24Sense club
71DavidCastro MuntanePOPM24Atletisme Roses
72JosepMorell SoléPOPM24Full Flama Racing Team
73IreneGonzalez ColomPOPF24Espartanas de Rhodes
74pacorodriguez domingoPOPM24-
75evariera moradellPOPF24-
76homsjulienPOPM24TEAM PAPY COACH
77CarmeBadosaPOPF24Cap
78TriniMorillaPOPF24Cap
79ErikMuñoz NietoS16MSense club
80AlbertRidorsa CrousPOPM24--
81RubenSarmiento gonzalezPOPM24No
82Jesus Ramos RodriguezPOPM24Ninguno
83GerlindMüller RogerPOPF24-
85ABEL RABANAL ESPADASPOPM24LES FORMIGUES GARRIGUELLA
86IsaLópez BassonsPOPF24Independiente
87MIQUEL QUINTANA LÓPEZQUINTANA LÓPEZPOPM24SENSE CLUB
88VANESSARODRÍGUEZ GALVÍNPOPF24CAF RUNNERS
89ALBERTREGOLTA GARGANTAPOPM24SENSE CLUB
90GLORIARUIZ DE LA TORREPOPF24SENSE CLUB
91DOLORSRUIZ DE LA TORREPOPF24SENSE CLUB
92SilviaPalahiPOPF24Els Perduts
93Jonathan EscobarPOPM24CAF RUNNERS
94iucalvó crosPOPM24ELS CORRECAMINS
95JuditHornos GómezS16Fescopeta trailrunning cap de creus
96ALBERTOMERINO PALOMARPOPM24C.E. COR CASTELLDEFELS RUNNERS
97MikiPagès PiferrerPOPM24tramuntanya llança
98ToñiRuiz Baena POPF24No
99ErikMarquez PalePOPM24Desconegut
100Anna MariaFontanella i HostaPOPF24No
101FerranSegalés RubirolaPOPM24No
102PepiGracia Iglesias POPF24UELL
103Jose luisAznar Cervilla POPM24Uell
104JosepPruñonosa MonnéPOPM24Carro de Peix
105CHRISTIANLOPEZ GONZALEZPOPM24GICH'S SESSIONS NAVATA
107LUCIAEZEQUIELPOPF24-
108MIQUELCRUZPOPM24-
109EudaldVidal TriasS16M-
110JOSEPVIDAL POPM24ESCOLETA TRAIL RUNNING CAP DE CREUS
111CRISTINATRIAS AYALAPOPF24ESCOLETA TRAIL RUNNING CAP DE CREUS
112SantiagoLondoñoPOPM24-
113SimóColls CostaPOPM24CE Capllirell
114Raül Turró Marquès POPM24No
115MarcQuintanaPOPM24N/A
116BlaiColls YmbertS16MCapgirell
117GuiuColls YmbertS16MCapgirell
118Isaac osunaosunaPOPM24Running castello
119AGUSTIESCOLAPOPM24no
120Domingorodriguez rieraS16M-
121franciscofernandez royPOPM24-
122francisco alejandrofernandez salesS16M-
123CARLOSGUITART BOLAÑOSPOPM24CALAMARDOS LA JONQUERA
124Karen IzquierdoPOPF24No
125EstherCosta TerratsPOPF24Colomers
126MiquelRubirola BejarPOPM24Colomers
127DaniFacuseh RubauPOPM24--
128Pau Facuseh RacimoS16M---
129JúliaBusquets SerraS16FEscoleta Trail Running Vilajuïga
130MarcBusquets SerraS16M.
131FerranBusquets SalellasPOPM24.
132SandraSerra BadosaPOPF24.
133ROSERMUNTANER NOGUERAPOPF24CAP
134MoisesOlmedaPOPM24UELL TRAMUNTANYA
135FrancescHerrera ArjonaPOPM24No
136INGRIDPARRAMON MONERRISPOPF24ESCOLETA TRAIL RUNNING CAP DE CREUS
137EDELTRAUDMUSILEK nascuda LUISKANDLPOPF24CAP
138JoaquimCarandell MasóPOPM24Sense Club
139JessicaValencia samboniPOPF24Figueres
140DavidCasiñol parraPOPM24Tgcbinn
141GeorginaNegre closPOPF24-
142SalvadorBarrot ferrerPOPF24-
143XaviBlanco morenoPOPM24Lliure
144DanielCastro LunaPOPM24No tinc
145Xavier Falgueras regincós POPM24No tinc
146MontseMasso BaldonPOPF24Sense Club
147MartaRoura GomezPOPF24-
148EsterFerrusola PastranaS23Fcasa meva
149MIREIACUFÍ QUINTANAPOPF24Club Ciclista Roses
150FERRANMORENO CUFÍS16MClub Ciclista Roses
151JOSEPMORENO GONZÁLEZPOPM24Club Ciclista Roses
152TxellCoronellas ArbusaPOPF24Independent
153DavidJuez AndradePOPM24..
154MARINARODRIGUEZ SERRAS16FNO
155SERGIRODRIGUEZ SERRAS16Mno
156RamonPerez EdoPOPM24Atl Roses
157AleixPerez GotanegraS16MAtl. Roses
158DavidFerrerPOPM24Club Atletisme Roses
159EnricAlexandre TempradoPOPM24Independent
160NereaMartínezPOPF24Club Atletisme Roses
161PauLlorell CallísPOPM24Team mercadona
162MònicaEspunya TuronPOPF24CLUB ATLETISME OLOT TERRA DE VOLCANS
163JavierCajas LiañoPOPM24BeerRunners Girona
164JordiCompta SomsPOPM24-
165ISMACasadesús ForjanPOPM24Esportiu torelló
166isabelsabadiPOPF24Nova Icaria
167AntxonPousPOPM24Nova Icaria
168ALBERTCUSI BATLLEPOPM24TRAMUNTANYA LLANÇÀ
169MIREIAPERPINYAPOPF24REPTES DEL DR SOLER
170BertaCoronado GassóS16Fcap
TOTAL INSCRITOS:


ENTRE CASTELLS
SUB 23 MASC » 2
SUB 23 FEM » 1
SUB 16 MASC >9 » 17
SUB 16 FEM >9 » 7
POPULAR MASC » 89
POPULAR FEM » 52
Total Recorrido » 168

TOTAL CARRERA » 168
C/Malloles, 11 · Poligon Industrial Malloles · 08500 Vic, Barcelona · Tel: 93 889 10 36 ·
Protecció de Dades i Política de Vendes i Devolucions