La Torronada 2021 VALLÈS DRAC RACE

LISTADO DE PARTICIPANTES INSCRITOS

MONTSENY 360

DOR NOMBRE APELLIDOS CAT CLUB
1GERARD BLANCO BLANCOG1MASArenys de Mar Club Ciclista
2-AMARICELIRUIZ VIVARG2FEMARENYS DE MAR CLUB CICLISTA
2-BMartaSolano Pérez G2FEMSense club
3-ASalvaAmat PartegàsG2MASVelo Berga
3-BJoanSolé CanalG2MASVelo Berga
4-ARAulRubio AlonsoG2MASRocabikes
4-BGERARDMARTINEZ JURADOG2MASGRAMABIKES COMPETICIÓ
5Víctor hugo Ramos sandoval G1MAS+qpedals
6GerardFont VilàG1MASC.E L' Escala
7CarlosFerrer TorrentG1MASLa Taca Club Esportiu
8Sergio López JiménezG1MASROCABIKES
9XavierLlach JausetG1MASJoves xiquets de valls
10Gabriel Serrano Mercado G1MASBtt Llagostera
11JordiSoldevila PidemuntG1MASLiveBikes
12XavierBaños CamineroG1MASC.C.Roses
13CARLES Salvans CLUSELLASG1MASClub centre excursionista centelles
14AlexGesa JuarezG1MASClub ciclista Dosrius
15JerónimoGarcía CanteroG1MASNo
16Toni Marín lario G1MASPeña Amarilla
17JORGECORDONG1MASCLUD CICLISTA CARDEDEU
18AlbertoDomínguez GagoG1MASOpen Natura
19Jesús EscuderoG1MASC.C.Canet
20Jordi Ruiz Cañellas G1MASDoctor bike racing
21-AJaumeSoto SanzG2MASOlmo$oto Team
21-BEric Olmos CabezasG2MASOlmo$oto Team
22-AJeremías Guirao ManchaG2MASGams team
22-BJoaquín Egea ViaderG2MASGams team
23MIQUELPERA MIRASG1MASSIX PRO TEAM
24OriolDomenech MartosG1MASXtremebike
25DIEGO gonzalez falconG1MASc.c.canet
26Antonio Moya LopezG1MASNo
27AntonioMacías díazG1MASIndependent
28gerardbanus ferrerG1MASla muntanyeta btt
29PacoVillacreces BalboaG1MASCatedra bike
30DavidRubiales VazquezG1MASCC Canet
31RAULRODRIGUEZ MORENTEG1MASno
32GERMAN ANAYA OLIVERAG1MASNO
34Alfredo Mora RosG1MASC.C.BTTEROS
35Josep Maria Plademunt CatàG1MASCC Canet
36CarlosDelgado RodriguezG1MASIndividual
37TonyPerez VallsG1MASTeam Aural Widex
38-AMarcRusiñolG2MASLa ment és el límit
38-BJordiGonzalez SanzG2MASLa ment és el límit
39GustavoAgustina CastañoG1MASIndependent
40-AEzequielGuirao mancha G2MASGym Puto
40-BMiguel Angel Bustillo CasconG2MASGym Puto
41-AJordiPou CalderónG2MASi jo que se
41-Bjoanmas masferrerG2MASi jo que se
42IvanVidal ZamoraG1MASCátedra bikes
43Jose augustoVIGARA GOMEZG1MASBicivoladors
44Daniel Canet BusquetsG1MASMariskitos
45-AEduardFilba DevesaG2MASRoca Bikes club
45-BsergioRequena sorianoG2MASRoca Bikes club
46-AFrancescHernandez OjedaG2MASTHE ODD COUPLE
46-BCarlosRoyo SantosG2MASTHE ODD COUPLE
47-AJuan JoseTorres BondiaG2MASThe Bad Brothers
47-BManelValero DuranG2MASThe Bad Brothers
48DavidMartín BarreroG1MASBicivoladores Extrem
49FranciscoMontalban BeceraG1MASCap
50DamiánBruna FigueiraG1MASGran Velo
51CarlosGarcia PedreroG1MASPenya ciclista cavall bernat
52FrancMoreno HerreraG1MASROCABIKES
53-AJAUMEROS PACHECOG2MASC2C PALAU
53-BJOSEP A.TERUEL VICENTEG2MASC2C PALAU
54JavierMuñoz GarciaG1MASBikeCarde10
55Jordi Albala salvia G1MASNo
56PereSuriñach portet G1MAS365 team club ciclista
57-AHelbiAlves da SilvaG2MASCases Noves Club Btt
57-BAngelPaya rodriguezG2MASBttclubcasesnoves
58-AMarcVilà de MugaG2MASVolpebikers
58-BPolPayet SancristóbalG2MASVolpebikers
59-ARogerCompte RocaG2MASCompte's Team
59-BCeskoCompte BoverG2MASCompte's Team
60RaúlPrats GonzálezG1MAS+Qpedals
61-ARAULMAROTO POLOG2MASTritón man y chico percebe
61-BJavierRoman Gómez G2MASTritón man y chico percebe
62RamonAsgleyas VivolasG1MASEls Tres Campanars
63AlbertMacias DiazG1MASMaltidos bastardos
64-AMiquel Àngel Romero Fuentes G2MASTrek Brothers
64-BXavierRomero Fuentes G2MASTrek Brothers
65AlbertoRayo Carmona G1MASNo
66JaumeGallifa mengibarG1MASXtrembike-vic
67Joaquin AvilaAvilaG1MASSense club
68-APepBruguera PrunaG2MASHohner Team
68-BSergioRomero FuentesG2MASHohner Team
69-AToniGarcía GonzálezG2MASBIKEcarde10
69-BJoaquimRovira BayesG2MASBIKEcarde10
70Carlos Estevez ZambranoG1MASGas a l’Eina
71GerardMéndez RuizG1MASNo
72RamonP.CuestaG1MASGas a l’Eina
73JesusRey SánchezG1MASGas a L’eina
74MiquelMartinez MoyaG1MASU.C.Lluçanès
75SergiTuron GelmàG1MASÇa-Calm Expres
76JordiCarrasquilla PousG1MASLinbikes lefa team
77JoaquínNebot TroyanoG1MASC.C.Gancho Cresteries
78Carlos Barbera González G1MASPenya Ciclista Lloret de Mar
79-AEsterVallejo CostaG2MIXXino-Xano
79-BJaume Padros SanhezG2MIXXino-Xano
80GuillemRovira CreusG1MASEl Club de la Bici
81SergiJuanmiquel GómezG1MASDoctor J Bikes
82XavierGiró MercadéG1MASAmics ciclisme Vinyols
83NuriaLAUCOG1FEMCyclocat Unica Bikes
84RAULPEREZ ESCUDEROG1MASA RODA TEAM
85Francisco PadillaG1MASBicivoladores Extrem ????‍☠️
86Jose JuanRuiz DelgadoG1MASFiña
87JOSEPPINATELLI ROIGG1MASA RODA TEAM!!!
88-ARamon Lafuente MurciaG2MASPajareros
88-BIvanSaseras SauraG2MASPajareros
89CarlesPatés canudasG1MASCicles vic
90ImmaParés canudasG1FEMUnio ciclista vic
91Javier Carrera RuizG1MASLos Bicivoladores Extrem
92salvadorvaleir salaG1MASmalditos bastardos
93JordiGarcia PachecoG1MASC.C RATPENAT
94SergiSubirats GuerreroG1MASLeones MTB
95FrancescBabot PagesG1MASCycloCat
96RamsésMoreno RuiperezG1MASRamsés.M.R.
97MARCGIRÓ TARRIDAG1MASCIMS DE L'ALT PIRINEU
98JordiGiró AmargantG1MASCIMS DE L'ALT PIRINEU
99SergioGarcíaG1MASSense Por
100JosepCirera FrancàsG1MAST-bikes
101FrancescBalmontG1MASCorriol Team Vilassar
102José MiguelFuentes campañaG1MASLliure
103DOMENECROMEU OLIVELLAG1MASJABALINS
104MarcTorras SimonG1MASCE Amics de la Cursa d'Artés
105XavierSabster VidalG1MASBiking point
106JordiDaniel Caritg G1MASCC vilajuiga
107JordiDaniel i MuntadaG1MASEdibikes
108NoahArmesto martinezG1MASMegabici
109AlbertMolas CerveraG1MASETB Vic
110CARLESRODRIGUEZ ORTEGA G1MASCLUB CICLISTA VILAJUÏGA- EOBIKES
111-AJORDISIMO SURIÑACHG2MASGRUPO ADI
111-BCARLOSGARCIA OLIVERG2MASGRUPO ADI
112-ASalvadorUrraca ContrerasG2MASMamutones
112-BEduardoColmenares zapataG2MASMamutones
113JordiComajuan SalicruG1MASA Roda Team
114AlbertGuiteras VilaG1MASBike Moià
115-ACarlosMolina MartinezG2MASBESTIAL WOLF TEAM BIKE
115-BJuanMorero BeltranG2MASBESTIAL WOLF TEAM BIKE
116-AEudaldMontasell GanduxerG2MIXAL LIO PATXI
116-BSusanaLeiva MartinG2MIXAL LIO PATXI
117VicençPacios PujadóG1MASBicisprint, Esport Ciclista
118GerardDebonG1MASRocabikes
119-AJoanBaró PicherG2MASFlow Team
119-BVictorJoana CalaviaG2MASFlow Team
120AntonioFernandez FernandezG1MASOpen Natura
121JAVIERLAZARO LUQUEG1MASOPEN NATURA
122AlexRaya PauloG1MASBiking Point
123-AGerardMas MontserratG2MIXGerson
123-BSonia Selles MiralpeixG2MIXGerson
125JOANTORRAS POUG1MASU.C.ViC
126-AGerardSerra BonaterraG2MASMGBIKE
126-BMarcTarrats MoratóG2MASMGBIKE
127XeviVilarG1MASC.C.Calma
128FernandoVilla SerranoG1MASBicivoladores extrem
129ÒSCARGU4RD1A C4S4LSG1MASLa Muntanyeta BTT
130Miquel Cusachs SanjuanG1MASSant pol de mar
131MarcIzquierdo VargasG1MASEl Club de la Bici
132XavierPeláez PerezG1MASGas a l'eina
133-AMiki Marzo TorresG2MASPROTOTYPE RACING TEAM
133-BOriolMorata AbrilG2MASPROTOTYPE RACING TEAM
134Angelsage lavadoG1MASCami del Ibers
135AlbertMoraG1MASCap
136CarlesAdmetlla SalvatellaG1MASBTT de Forquilla
137ERICPRIEGO PASTORG1MASGIRAGIRA FACTORY TEAM
138Carlos Orihuela AguilillaG1MASpalau solita i plegamans
139MARCOS CORRAL SOLERG1MASCLUB CICLISTA CARDEDEU
140EduardPuig fabreG1MASRatafia team
141OscarLopez GadeaG1MASRatafia team
142MarioALBERICH ARGENTEG1MASRatafia team
143AlbertArenas SalG1MASRatafia team
144JUANPEAMBEL SANTOYOG1MASClub Esportiu Bicisport
145ALANBERNALG1MASRCR19
146CarlosCarracedo RamirezG1MASNo
147-AJORDIGRACIA MonserrateG2MASRookies returns
147-BSergiMartín barreraG2MASRookies returns
148-Ajosep maria roma pratG2MASbikers69
148-Bjosep mariavives collG2MASbikers69
149JordiGutés garciaG1MASBtt esports matadepera
150EduMolist SolàG1MASJardinseduard
151DanielSubirats ChecaG1MASIndefendent
152DavidMayaG1MASOsona Límit
153-APedroMaquedaG2MASMAQUEDA's
153-BCarlosMaquedaG2MASMAQUEDA's
154WenceslaoBarragan Romero G1MASIndividual
155TomasMariño CodinaG1MASIndividual
156VicençIrachetaG1MASColoma
157josepCastany G1MASAusetans
158-AJosepGarcia bortG1MASOrbike
158-BJORDIGALLEGO CASADOG1MASOR Bikes
159CharlyRecio galobardesG1MASClub triatló baix montseny
160DAVIDANTOLINO RIVASG1MASCC PLANA LLEDO
161RamonVila AltimirG1MASTona Bikes
162EnricBallescà ArbusaG1MASNo
163AlfredEstruch SotoG1MASNo
164GerardCreusG1MASCycling Viladrau
165RicardFerrando EstadellaG1MASTona Bikes
166AdriaPuiggermanal RocaG1MASTona Bikes
169ToniMuñozG1MASCC The Donkey's
170Albert Cobo SanchezG1MASCycling Viladrau
171PereHernandez TresserrasG1MASCatbike
173-AJuanGayá RuanoG2MASCamins.cat
173-BFrancescAdmetlla G2MASCamins.cat
174AlexisFaura LiagosteraG1MASAmics de la cursa
175miguel catalan ruiz G1MASindependent bike torello
176MANUELMorero BeltranG1MASBESTIAL WOLF
177JaumeVila MitjansG1MASSense
178MarioLarrubia PérezG1MASMuntbikes
179IvanPovedano felipG1MASAstorbike
180Edson dennysSaavedra ortizG1MASTeam saavedra
181AleixPrims LloredaG1MASHP TONA
182PauChandre VilaG1MASH.P.Tona
183RicardoJiménez GonzalezG1MASLes Franqueses V.Unio ciclista
184RobertMunné MasG1MASIndividual
185ClaudemullerG1MASOpen natura
186joseescudero palomequeG1MASc.c.canet
187JOSEPTORRESG1MASClub ciclista roses
188DavidBadia CamposG1MASClub ciclista pineda
189-ACarlesSola FabregasG1MASBIKING POINT
189-BSergiGarcia HernándezG1MASCycling no limit Cardedeu
190AgustíRibera DanésG1MASCCRoses
191RafelVivet ClosG1MASBsquad
192DavidClos FerrerG1MASNo
193Miguel Angel Fernandez TarjueloFernandez TarjueloG1MASEscapa Club Ciclista
194JordiPadrosa RoviraG2MASVic Brewery
195FrancescSadurni CanalG2MASVic Brewery
196IsmaelPorcel ortizG1MASDRS
197DAVIDRUANOG1MAScycling no limit
198JordiQuesada MoncheG1MASBitek bikes
199AlbertCrosas canadellG1MASC. C Torelló
200AlexSoler GarciaG1MASCap
201JoanTresserras LopezG1MASNo
202FranHernandez mataG1MASSobrebicí.es
203-AJosepColomer SalguedaG2MASBicivici Garrotxa
203-BCarlesAulinas PlanadevallG2MASBicivici Garrotxa
204-ALluísPedrerol DurallG2MASDUO SUNION
204-BJosepSindreu FernándezG2MASDUO SUNION
205ArnauHortelano ArnichesG1MASCC St Celoni
206FRANCESCREIXACH HOMSG1MASCICLES VIC
207GERARDBERENGUERASG1MASC.C.Torelló
208Jordi Vázquez GarcíaG1MASCicles serrano
209JuanmaLobato calzadoG1MASLa bicha
210IvanSEGARRA MOYAG1MASLLIÇA d'amunt
211-AUlises Marin BejaranoG2MASPatas de hierro
211-BManuelRaposo GarciaG2MASPatas de hierro
212RaulGuerrero LlurdesG1MASBikers Parets
213JORDIOLLÉ POUSG1MASCentre Excursionista de Rubí
214AngelCastillo BlazquezG1MASninguno
215DavidCamprubí AgustíG1MASNo
216JoanCortina ConstansóG1MASClub Ciclista Calma
217MiquelMestresG1MASCYCLING NO LIMIT CARDEDEU
219SantiVernet BayesG1MASbsquad
220-AJoseGonzalez AlguacilG2MIXNEVER GIVE UP
220-BMonicaHernandez GandiaG2MIXNEVER GIVE UP
221PabloJiménez PalmaG1MASLosbtt's
222Jordi Muntal BassasG1MASC.E. EL BRULL
223JordiCorominas PonsG1MASTona Bikes
224-AMohammedAMHAOUCHEG1MASTona Bikes
224-BFerranPuiggermanal RocaG1MASTona Bikes
225XaviPovedanoG1MASSense club
226-AAlexBernabé PenaG2MASPrimaveras
226-BDavidBerrio MartinG2MASPrimaveras
227FRANKHERNANDEZ VIVANCOSG1MASC.C. SANT FOST
228MarcComas casanovasG1MASDream Team
229JordiCaballeria SalaG1MASExtrembike club esportiu
230AlbertSabata AmblàsG1MASIndependent
231SERGI IGLESIAS TRIGUEROG1MASFLYNG FREE
232-AXeviRosés CodinachG2MASAPST TREK TEAM
232-BÒscar Illa FernandezG2MASAPST TREK TEAM
233QuimZanuy BoterG1MASIndependent
234RAMONNavarroG1MASBiking point
235Narcis Torroella Camós G1MASNo
236-AEricEsteve albertosG2MASZipi zape
236-BAlberto Guerra Martín G2MASZipi zape
237Toni Suarez Carrion G1MASClub ciclista Sarria de Ter
238Alfonso Sanchez LucioG1MASStarbike
239-AXavierPuigtió GuinartG2MASICE ELECTRIC TEAM
239-BOscarCreix NavarroG2MASICE ELECTRIC TEAM
240JaumeMOLIST GASSOG1MASINDEPENDENT
241Juan ManuelGonzález CarmonaG1MASBike Tandem club esportiu
242-AMIQUELGENOLLÀ SUBIRATSG2MASPLANIFICAT CYCLING TEAM
242-BMANUELCORTÉS RODRIGUEZG2MASPLANIFICAT CYCLING TEAM
243VictorMoreno mayorgaG1MASSensa club
244RogerTorras NadalG1MASCC Hostalric
245miquel jutglar sabataG1MASCorvi
246JoseCastillo LeonG1MASSense
247MARCTENAS DURANG1MASCYCLING NO LIMIT CARDEDEU
248JOAQUIMDURBAU BASSASG1MASLIVE BIKES
249JoseHerrera Del ValleG1MASEl Templo del Biker
250MarcVidal DominguezG1MASLa Torreta bike
251JordiVentosa CampañaG1MASGurrinus Team
252JoanMarcéG1MASno
253GuillemComas OliverasG1MASVila Ors
254JaumeSilvestre LlinaresG1MASBicisport
255JordiEsteller BorrasG1MASNo
256SergioCabrerizo morenoG1MASEdibikes
257AndrewJacobsG1MASNo
258RicardoBenito SimonG1MASNinguno
259JesusVilla. RomeroG1MASBiciboladores team
260-AxavipadrosaG2MIXELS BABS
260-BLAURAPADROSAG2MIXELS BABS
261RobertVisa MirG1MASMiralcamp
TOTAL INSCRITOS:


Montseny 360
INDIVIDUAL MASC » 211
EQUIPS DE 2 MASC » 76
INDIVIDUAL FEM » 2
EQUIPS DE 2 FEM » 2
EQUIPS DE 2 MIXTES » 10
Total Recorrido » 301

TOTAL CARRERA » 301
C/Malloles, 11 · Poligon Industrial Malloles · 08500 Vic, Barcelona · Tel: 93 889 10 36 ·
Protecció de Dades i Política de Vendes i Devolucions