MARRANA SKYRACE 2022 Cursa de la Cervesa Nocturna CURSA AL CASTELL DE SANT MIQUEL

LISTADO DE PARTICIPANTES INSCRITOS

VII TRAIL FONTS DEL MONTSENY

DOR NOMBRE APELLIDOS CAT CLUB
11MiquelFerrer SumsiVMPantaurells Terrassa
12Cristóbal Ontiveros Martínez VMCLUB EXCURSIONISTA MADTEAM
13AlbertVila MaestreSMBous team
15FerranLorenzo MartínMMUEC-Gràcia
16Jose miguel Uribe molina VMClub Atletisme Abrera
17ROGERSANCHEZ PERXACHSVMCOLLSEROLA RUNNERS
18Moisés Cañuelo SM-
19PepeRubiraltaVMGrimpacims
20AdriàMayol TollSMNo
21DavidGranell MMSTIKAFUL DUBAi
22NéstorGandioso Sánchez SMPirenaic
23RickLarrans VergaraSMPrecarios Team
24MiguelBarba PerezSMPrecarios team
25Ericalcaraz TorrentsSMPRECARIOS TEAM
26Joan RamonRuiz RamirezSMcap
27AlejandroMingorance BuenoSMNo
28F. XAVIERFABREGAT CASALSMFanatik
29AlbertGarriga SellasSM-
30LluisRovira Montañés VMN/A
31RaquelCórdoba CañeteVFCLUB ATLETISME ABRERA
32JordiPeña QuirosVMPutosrunners
33PedroPachonVMProrunners
34PepSola solisSMJorba
35Román Ticó Pujol VMMadteam
36LAURALOPEZ CABRERAVFINDEP
37Nayibevasquez laraVFclub atletisme abrera
38ALBERTSAYOS FONTVMGRIMPACIMS VILADRAU
39MickyValls MuñozVMToni Flores Run
42TeresaMas de Xaxars Rivero VFClub trail running Girona
43IvanArmenteros rodriguezVMMac mobles trail
44TonyFloridoVMMacMobles Trail
45JordiCosta GómezSMJordi Costa Nutricionista
46Ignacio Ribas IborraSMAtletismo Ibiza
47Alejandro Gómez Osuna VMClub atletismo Ibiza
48AlbertoVillalba EscandellSMGD Presuntos Triatletas
49JordiBrau MendozaSMpardals
50sergiRoc, GonzálezSMFanàtik Klimbers
51DAVIDTORDERA SOLERVMINDEPENDENT
52BernatAutonellSMRocknrollas Taradell
53AnnaRiera CarrerasVFcap
54MarcSerra SequeraVMFondistes Blanes
55Olga Martinez MartinezVFFondistes Blanes
56VicentAgulló RichartSMSocarun Cocentaina
57DavidErra MartinVMGrimpacims
58IkerNieto IzurriagaVMIndependiente
59DAVIDGRABALOSA MARTINVM-
60AdriaanHoekstraSMNo club
61LORETO DIEZ CERVILLAVFCASTELLDEFELS OUTDOOR
62OscarOllés LleonartVMSin Club
63DAVIDFERRANDEZ CANYADELLMMFANÀTIK
64MarioAgudo CollantesVMNo
65CHAPEAUKevinSMSin Club
66Miquel AngelLopez PuigVMC.E. Madteam
67Xavi Abril Suaus VMIndependent
68MariaBarceló MarullMFEscurçons de la Vall d’Aro
70ManuelMárquez OlivaVMClub Excursionista Madteam
71aurelienPorlanVM-
72AdriàGordillo GarciaSM.
73JoseMartinez espejoSMNo tinc
74JavierVazquez Sanchez-VillaresSM-TRIALERUS-
75FernandoPatrón SanguinoMMindependiente
76Juan CarlosBolaños SanchezSMUE St Joan de les Abadesses
77RamonCarbonell IsantVM-
78YeliRodriguez PerezMFLos mondays barcelona
79GuillemCunill MaciàSMVHIO
80JOSUIRAOLA TRUCHUELOSMVHIO
82DIEGOGuevara CuellarSMLokos del trail
83AdriàGonzalez SanzSBMNo
84AntonioGuillen BuenoVM
85Adrià Comellas Vidal SMA.E. Matxacuca
86FERRANRIERA COLLELLSM-
87ORIOLCosta MasachsVM
88JoanSubiranas MolistSM---
89Carles Bisbal masgrauVM
90LidiaEscamillaVFMatxacuca
91FrancescPanisello MasVMPokertrail
92GerardMateu RouraVMCa figueres
93DavidCortes-RussellMMMore is less
94DanielLuque OrtuñoSM
95XAVIERFOLCH VILAFRANCA VMGRUP EXCURSIONISTA SERRALADA
96javiertrimiño utrillaSM
97Karl ErikVeranenVMSense
98toniclaria MartínezMMCorredors.cat
99LaiaDovalSFCos360
100Cristina Ros Marull SF
101MeliGarcía valencia VFC.A. SPIRIDON
102HECTORAGUILAR ALOSSM
103DAVIDGUEMES SAIZVMIndependiente
104EVA MONTERO PINTUVFMONTSENY MAASAIS
105DiegoDe La Torre MoralesVMMontseny Maasais
106SimónLuque GonzalezSM
107SergioBermudez RedondoVMFANBIKE TRAIL Esparreguera
108HUGOMARZA GONZALEZVM
109OriolLarioSBM
110GregorioLópez martinezMMClub excursionista independent
111Jose Ángel Navas Requena VM
112CARLESESPETXSMcap
113IsaíasSeoane LozanoMM
114MiquelTeixidó PochMM
115Ricardo Jiménez Valenzuela VM
116SergiFiguls RiuSMSecció Trail CasserresCF
117DanielOrgué FigolsVMGEIEG
118SergiCañamaresSMTractors Mountain Team
119JordiAltimirasVMMandarinian Running Club
121NatàliaButíSFCentre Excursionista de Sitges
122CarlosRamis GarcíaMMLMC Oliendo Sangre
123EzequielSánchez PeralesMMSin club
124CarlosArrufat BartolomeMMClub Excursionista Esparraguera
125Cesar Martínez Pedroche MMEsparreguera
126JordiSánchez SánchezMMMadteam
127ImanolGómez RuedaSM-
128DavidSancez MartínezSMClub Esportiu Collserola Mountain Runners
129BernatBertranSMCal Clua Running Club
130Maria LluisaRuiz AdellVFIndependiente
131JoelCalderon MonterrosoSMCap
132JordiGallardo Cosialls MMFunciona
133MarcSalses HuertaSMIndependent
134RafaHidalgo OrtegaVMNo
135Rubén Garre RoldanVMClub esportiu garraf runners
136AbramRoca BelartSMIndependent
137Miguel ÁngelLópez GallegoVMC.A. PARETS
138JoanAnguitaVMC. E. Montclar
139VICENTEMARTÍNEZ GONZÁLEZMMCeranya Pririneus
140JuanCuestaVMIPA Trail
141AdriàGalofréSM-
142JoanGarcia i MarcoMMNo
143XavierSensVMNo
144ToniBolaños GarciaSMInd
145claudiabigasSF-
146VÍCTORRODRÍGUEZ SÁNCHEZVMFUNCIONA
147FranciscoRodríguez SánchezVMCE FUNCIONA
148BernatPalau GarrigaSMPutarrunners
149EduardRodríguez ComellasSMAss. Muntanyencs Berguedans
150CristianMuiños Bareas VMCap
151DAVIDSEGOVIA ALIASVMSEGALIA
152MARCPAYA MASSMNO
153Gloria Pérez Rengel VFCorreCatAgafo
154ValentiCusco GarciaVMSIN CLUB
155carlesGarcilopez SolanesMMLos Eternos de las migas
156OriolCoch EliasSM-
157RaulJiménez RiveroVMOnCodines Trail
158ALEXBOLAÑOS GARCIASM-
159AlexCorbera RaberSMI Run With Leiva
160YERAY RODRIGUEZ JIMENEZSMCap Club
161Rubén Gil perezVMPiri
162Javier Galán Jiménez VMCAREATLETICA
163AzizNamri NamriSMEls porkets Nam's
164NarcísMandilSMPunt Salut Montseny
165JordiTausteMMClub Excursionista Calldetenes
166JoanCabanaSM70 batecs
167CARLOSRODRIGUEZVMFREELANCE
168JoanVilajuana LopezSMBTQI RUNNERS
169HectorMillares AlcaideVMNo
170JaumeJordana AlonsoVMPiri
171Javier Diaz Rodríguez VMClub Esportiu Garraf Runners
172Roger Garriz BertolinSMDel Nil i el Pol
173José MiguelPedroso GonzálezVMUTGS
174ValentínDe La Cerda CisternesVMIndependet
175GuillemBoixeda PlanasSBMCap
176DANIELGONZALEZ MORALESVM-
177DavidRovira OlivaVMCE ST. Vicenç de Castellet
178Luis Bonilla PerezMMNo
179JordiDominguez piqueVMNo
180OriolSala PuigderrajolsSMCos360
181Marc Calafell Martinez SMcap club
182OriolRequena JuanSMTRAIL MOIANÈS
183FerranGascon BurgadaSMActive.dufit
184AnnaGisbert ArnauSFTRAIL MOIANÈS
185ArmandVilar perezSMMatxacuca
186PauMoreno MartinSMClub inclusiu de Muntanya CIM
187IgnasiFernandez AubaredaSMADF La Carrerada
188DavidDalmau LopoVMCENTRE EXCURSIONISTA LLORENÇA
189AlbertoArtuñedo SanchezMMClub Atlètic Calderí
190Iñaki Artuñedo MateosSBMClub Atlètic Calderí
191ArnauBayarri NogueraSMClub Excursionista de Gràcia
192JordiSans CandelasSMSantfeliu Corre
193FranciscoMartin GonzalezMMNo
194MoisèsPons FornellMMmountains runners del berguada
195RafaSánchez martinSMRarunning team
196RamonRoig MargaritMM-
198CarlaMartínez MilletSFCarleta cabreta
199JordiDelgado SanglasSMGrimpacims de Viladrau
200StefanoSignoriniSMTEAMSILVIETTI
201SergioRodriguez MarquesVMClub Atletisme Abrera
202EnricArqués BassegodaVMIndependent
204OscarCollado JareñoVMClub Trail Albacete
205Felipe González -Carrato Soriano VMFisio salt trail running
206JuanLázaro CarmonaMMCastelldefels Outdoor
207XaviMarch GonzálezSMClub Camí dels Ibers Trail Running
208AlexandreFerre RomeuSMNo
209DavidGarcía RosalesSMSense club
210RAMONCOBACHOVMEmpaitaSenglars
211MarcRomeu ColsVMRUNNINGBITLLES
212ERICPRIEGO PASTORSMGIRAGIRA FACTORY TEAM
213RodolfoSalazar Hidalgo VMLololoooteam
214CeciliaGuzmán AguiSFNo
215ErikSoriano ruizSMUEC Baga
351CarlosGonzález RomeroSMTrail CER
352KevinCovas DomenechSMIndependent
353sergioPérez ValenzuelaSMGelida
354MANOLONavas AndrésMMI RUN WiTH LEIVA
355jose luisVALDEOLIVA CANOMMTRAIL CER DE RUBI
356JORDIGELMÀ LLOPMMINDEPENDENT
357DavidLópezVMVic
358Vicente GerbasiVM-
359AlbertSerret CantonSMI RUN WiTH LEIVA
360AaronGarcia GiraldoMMC.A.SPIRIDON
361JuliàGinard GinardSMS’Escapada Trail
362DaniAlier SolerVMn/a
363FatimaBarceloVFCA Campos
364JACINTSAYÓS FONTVMAssociació Excursionista de Viladrau
365SandraBusquets CarbonellVF--
366jordipujolar panéVMrunner's palafolls
367RobertoAbarca Vegas MMNo
368Frances Reina FauVMNo
369FRANCISCO SOLA MARTINEZMMINDEPENDIENT
370JoaquínCayero BasMMINDEPENDIENT
371MarcosBarquero ProusVMGEA
372JordiFarrés VilavendrellSMWhat's the craic
373JosepSirisiMMCet Enclusa
374AlexisMartinez de San Vicente CalsSMNo
375Carlesdel Rivero VilaSMNO
376Patricia Luque AlpresaVFClub de Montaña Torremolinos
377AlbertTraveria BernadetVM-
378MireiaBertran Fabregas SFCE Seva
379JordiMartín SellarèsSM-
380AlexSantos RosiqueVMCAP
381LAURABaeza OrtuñoVFCLUB GAVÀ TRIATLÓ
382CristinaIliescuSF---
383AlbertRovira TarabalSMSense Pajares
384SantiRovira SolàMMSense Pajares
385Miguel Ángel González Martínez SMLes guilles junts pels camins
386GERARDGALLART GALTESSMSense Pajares
387JAVIERGONZALEZ GARCIAVMNO HAY DOLOR
388MANELGISBERT CLOTAMMTRAIL RUNNERS LLORET
389Marc Casas PiñolSMSense pajares
390JordiMuñarch CostaMMMarines
391XavierMas CosVMTriatló Cervera
392DavidJunyent Almirall SMaemdekp
393XaviGómezMMNo tengo
394JoanaSureda GuixàVFCE SEVA
395Xavier Soldevila Bagó SM-
396EnricCarbonell FagesSM-
397EmilioMaldonadoSM-
398JesusCarod RilloVMSATANASSA TRAIL
399MiquelBiarnes MartínezSMCap
400ToniArévalo MontillaMMRUNNERS RCDE
401guillermoVALLEJO MORENOMMclub atletisme abrera
402MaribelMartos ArribasVFwerfen runners
403OriolMonserdà PérezVMoju ke passu
404JavierMora SakaVM-
405PILIPRESCOLÍ PACHECOMFCLUB ATLETISME ABRERA
406MiguelEsteruelas WilmerMMindependiente
407ÒscarMoreno EscartínMMMadroños
408DavidPuy CarriónMMMadroños Team
409MartaHoms VivetMFCentre Excursionista Taradell
410José MariaGonzález PavónMMMadroños Team
411Miguel Espada Villar MMaccura
412ANNACOLOMER ALFAROVFCLUB TRAIL RUNNING GIRONA
413Àlex Rodriguez Fernàndez MMMadteam
414DavidMaeso AsuaVMRunning Vigía
415GuillemCanaletaSMCC Arbúcies
416Rafa Jiménez Fernández VMChakotan Team Runners
417Raúl Jiménez Fernández VMChakotan Team Runners
418TonyGómezVMFLORES RUN
419ANTONIO JESUSSANCHEZ CHECAMMMADROÑOS
420Joaquim Serra MañesMMCap
421AlfonsoLópez PérezMMClub Atletisme Abrera
422GemmaSabatéVFPIRI
423Joan Viñals ViñalsMMPIRI
424YolandaMartin AguiarVFNo
425luispino lopezVMindependiente
426OriolJaén TiendaIMLos Chispa
427OscarDel Pino BelmonteVMPiscina de piera
428XeviBonetSMsense club
429XavierCastanyer ObónVMFUN RUNNERS CLUB ESPORTIU
430MARTAGALLEGO OLIVEVFNO
431DaniPavon AngrillVM-
432Xavi Padulles rivero VMSatanasa trail
433CARLASEGARRA MORISTSFFREE
434NachoFernández BermejoVMN
435CristinaBenedé MirandaVFN
436AlexMuntane OrdoñezSMClub Natació Sitges
437Isabel Rocío López RuizMFILEGALES TEAM
438Angel Tabuenca VelascoVMILEGALES TEAM
439DanielMendia ValenciaVMCm ricardo valencia mendi taldea
440RogerLagunas SantanaSMCentellense Legends
441AlbertPrat BaulenasSMCentellense legends
442MarcelPuig GesSMCentellense Legends
443JuliaPrats ComaSFCap
444PerePol SeubaSMXX
445MarcVallecillos LopezIMNo
446PabloGonzález MorandiMMYETIS COLLSEROLA TRAIL TEAM
447RogerVilaseca GonzalezSM-
448Albert Victori DanésSM-
449HugoFernándezVMYetis Collserola Trail Team
450JordiErra PicasSMCap
451JordiMerino SeumaSMCET Taradell
452ÓscarGarrido IbarzVMIlegales Team
453DavidSoto MartinezSMIRONSOT
454JUAN ANTONIOSOTOSMIRONSOT
455AlbertSelva SerranoSMIndependent
456MarcelMartí RosVMCap
457SergiMartínezVMCENTRE EXCURSIONISTA DE CATALUNYA
458MANELcano diazMMindependent
459AlexRasero GarciaVMYetis Collserola Trail Team
461JordiGiron AmezcuaSMNO
462IvetGuedella ReyesSFNO
463PolLloverasSMCentellense legends
464OriolPuigdueta MirallesVMIndependent
465XeviRelats MolinaSMCap
466RaulRodrigo AyllonVMlibre
467CarlosCastroVM-
468FranExtravizSMCEM
469Jose AntonioFernandez MarquezMMClub Atletisme Abrera
470CRISTINABATALLER AGUSTÍSFCLUB ESPORTIU BELLCAIRENC
471JoaquimFolguera CasasSMClub Alpí Bell-lloc
472Cristina López MingollaVF
473PEREPARRA LLAVEVMNo
474Miguel RamónMASIP MASIPMMC.A.GAVÀ
475TOSCAREZZADOREVF
476Judit Blanco Abad VF
477Javier Julián Pizarro VM
478JoséAgra CeciliaMMINDEPENDIENTEE
479RICARD Mesas HortelanoMM
480AlbertDomingo VilarSMPiscina de Piera
481CristinaLacasaVFcft
482MarcFusté ValentíSMno
483KovalevskyLouisSMXino Xano Alella
484WalterPetersenVMno
485MIRIAMCARLES SOLERSF-
486DavidSanchez SerradesanfermVMMatavalons d’Arbucies
487EstanisGonzalez TorrentVMFot-li Fit
488FerranCrehuet CarbonellMMMatxacuca
489David Padrosa Gómez VMCentre Excursionista Vic
490LaiaOlivé ObiolsVFClub Trail Laia Díez
491SERGIBLANC OCHOAMMno
492PauComa RouraSMno
493EvaCapa PradellVFL’Esportiu Torelló
495JoanRonzano TrujilloSMno
496JordiRuiz CañellasVMMobilitza't Argentona
497EduardGol fugarolasSMMatavalons
498JersonBosch HuesoSMPlabike Mollerussa
499Daniel Polo Santamaría SM
500franciscourbano laraVM
501CarlosSilvestre portéSM
502MontseGraciaVFLes Tortugues de la Garriga
503XaviercanalsSMS.A.Corbera
504DavidCamps FerreresMMClub Esportiu Collserora Mountain Runners
505JORDIALCALA Piñol VM
506JoanBurgos ParraSMBURGOS TEAM
507DavidCalonge BarrioSMClub Patí Vic
508ELIMASRIERA ARNAUSFNO
509DídacCasanovas BaulenasSM-
510GenisIbancoSMClub Trail Running Girona
511RAMONPABLO MALAGRIDASM.
512RafaMerida ReinaVMNo tengo club
513Xavier Burgos ParraSMBurgos Team
514LaliMasriera ArnauSFGosesport
515RaquelBosch JimenezVFTRAIL RUNNING GIRONA
516EduardEzquerra PallarolSM.
517AlbertDosal VilàVM-
518GuiuTió i MedinaVMFesfit
519JosepFernandez SastreVMESPORTIU PENEDES
520NilSolàSMEsportiu Penedès
521LambertGuixSMCET-RURALS
522BertaMoreno LlagosteraVFcap
523JordiEsquivel Ribalta VMIndependientemente
524José CarlosMarchal Romera VMNo
525Jordi Navarro Martínez VMParticular
526JesusSolera ParraVM-
527AlbertoBabianoSMBabirunners
528John Buitrago RodriguezVMNinguno
529PauTarrats CreixanaSMMontseny Gym
530Juan J.Ramírez MartinezSMPortillo Team Trail
531ArnauBusquets NadalSM-
532EvaIbáñez PrinettiSFIndependent
533CarlesBermudo MillaVMIndependent
534JoséOlañeta GirbauMMMadroños
535MarcArqueMMBike Tolra
536VictorSolerMMMontpalauTeam
537LauraMutgé PiSFIndependent
538GuillemBotéSMClub alpí bell-lloc
539Juan Pedro AlmiñanaMML'Aire
540SuelyFuentesVFIndependent
541Miquel Munoz MORAVMIsards Team
543josep valero sayosMMRipollet unió atletica
544LluísCladellas MajóVMIsards Team
545VLADROTARISBMROTI RUN CLUB
546CristianRotariSMROTI RUN CLUB
547BernatParera BerdalaSMClub Excursionista Caminaires De Vilamajor
548XeviGonzalez Campos VMIlegales Team
549JaumeBrugueraSMNo
550EnriqueGarcia martinVMNo tengo
551Alejandro Heredia carquesSMJAM
552JOSEMORANTE LORCAMMJAM MONTCADA I REIXAC
553MartaLlavariSFInd
554SalvadorChacón FernándezVMSense Club
555Eduard Galceran Mauri VMCap
556manelmartos carmonaMMno
557ADRIÀNAVARRO PUIGDEVALLSMPUNT SALUT MONTSENY
558JordiSanz MagranéMMCentre Excursionista de Catalunya
559Pablo Fernàndez LorcaSMCorre i viu!
560PereParres VizcainoMMUCT
561ROGERPARRES FELIUSMBELIEVE BIKES
562MontseSánchez GonzálezSFYepa Team
563OlgaSol llopVFC.Exc. Trencacims
564GemmaBrull LleixàMFClub Centre Excursionista Trencacims
565AureliàSerra CauchetiezSM-
566NURIASEMIS RUIZSF-
567LluisBrachs SolerVMGrimpacims Viladrau
568MarcPascual RoigSBMAtletisme Molins
569SergiSerarols RobertSMBanyoles
570RobertMunné MasSBM-
571joseptirado maristanyVMMasnou runners
572AlbertPresegué MorcilloSMCE Taradell
573FranciscoTorres SánchezMMMontercarlo runners
574Arnau Pujolasus MartínSBMCETorelló
575Javier Chacón CerdàSMVerros del Llúpol-FesFit Calldetenes
576Ivan Ruiz garridoSMNo
577EmiliBarbaSM
578jordicaner cercósVM
579AidaPich ComasVFCET
580Daniel Ruiz Montoya VMSPARTA TRAIL TEAM
581BernatPuigdomènech RibellSBMCentre excursionista Garriguenc
582MariaGomez CastroSFMOLT CONTENTS
583JordiAguilar Cabanas VMCEVA
584ENRICGARCIA ELIASMMCLUB COLLSEROLA MOUNTAIN RUNNERS
585JaumeRivelles PratsMM-
586XavierCastellano MartinVMMatavalons d' Arbúcies
587AdriánBernús DomínguezMML'AIRE
588JordiCastells MarsalSMcem joan miró
589SergiPradell FarresSMCamada de Beagles
590AlexandraGomez castañeVFCastelldefels Outdoor
591Xavier Anguela MartínezMMCastelldefels Outdoor
592JosepMarcosMMCastelldefels Outdoor
593LauraDomingo GarcíaVFIndependiente
594Albert Gutiérrez Vilalta VMGEMI
595AlexCodina riera SMNinguno
596XavierNúñez CostaVMNo
597AlexPortavella MMTRAILRUNNING GIRONA
598ToniArgelich CaballeriaMMAemdekp
599ARIADNAPLANAS BEORLEGUISFNO
600JosepCortina GualdoSMNo
601MireiaCastillo LujanSFIndependent
602GeorginaSanchez CordonSFNo tinc club
603MariaGuardia VFNo
604ElenaNolla SabaterSF-
605Francisco JoséMoreno ValeroVMMogoda Trail
606XavierSerraVMNoClub
607José Manuel Fernández GuiradoMMMarto22
608OscarBernalVMEl sin club
609AlbertMedina LópezSMToni Flores Run
610PauSalvadó EscuerSMBCTEAM
611JosepTuron TriolaVMNO CLUB
612Xavier Suñer i Puigdevall VMLlambilles
613DolorsGodinoVFSense club
614DavidReyes TenaSMCross Academy
615PauParellada RochSMMad Team
616SergiMarchal TarinSMCN VICETB
617FrancescVila Lafarga MMFEEC Club Excta. de Gràcia
618DanielGarcia LabordaMMsense
619miquel tomas murMMcollserola
620Liubov Zhestareva SFAEM Mushing
621GerardSolís DíezSMProletkult
622JordiPujol RubioSMRarunning Team
623LaiaViñas CalafSFIndependent
624GerardLlorà CodinaSMCMP RARUNNING
625EDUARDAGUILERA SANESMCET L'Enclusa
626MARIA PAULAPEREZ FORCLAZMFCASTELLDEFELS OUTDOOR
627JordiManjonVMClub esportiu summits bcn
628AnaGómezMFCastelldefels Outdoor
629Pere RamonAguiló GarciaMMCastelldefels Outdoor
630Francisco JavierPerez DiazVMMB
631ArnauPagespetit MuntadasSBMSense club
632JavierValero CavaSMSummits Bcn
633ValentíPrat GrauSMN/A
634XavierPillao Quesada VMCentellense Legends
635GuillemMartí SolerVM-
636FrancescSola CarandellVMInd.
637JavierGalán ZapataSMIndependiente
638ArnauLledo ParesSBMrgr
639ÀlexMelgarejo VilanaSMCap
640VictorSalvia PunsodaSMNo
641JUAN MANUELCABALLERO LOPEZVMIndependent
642JOSEPGIL RINCONMMCorredors.cat
643RogerMartínez NavarroSMSEGURARTIC - CATALANA OCCIDENTE
644Alberto Fernandez Contreras SMPaleotraining
645FernandoLozano TiradoSMTriSani
646JordiGarreta ClusellaMMPantaurells Terrassa
647CARMENVANACLOCHAMFMONDAYS
648jesushermosilla marquezVMmountain runners del bergueda
649DanielLópez LópezSMTrail Breda
650Juan BautistaRuizSMINDEPENDIENTE
651LLUIS MIQUELSANS HERNANDEZMMGRIMPACIMS . ASS. EXCTA, DE VILADRAU KD1/2H
652RaulRomero RiusSMNo
653Juan CarlosGracia PérezVMSin club
654vicençsabater sorollaMMgrimpacims
655MauriciMoreno FerrerSMCap
656Sasha Cristòfol CloughVFCap
657ManuelNuñez MorenoMMGualba Trail
658JaumeAmiel PicolaMMUES
659AngelLopez GaleraSMSalomon Store Barcelona
660OscarCarrasco Orriols VMVec
661MarcRoqueta PuigdomenechIMNinguno
662ManelOrdoñez perez MMOutdoor Castelldefels
663EnricTuron TriolaVMindependent
664Bernat Gallego Moreno SBMSant Feliu Corre
665AlexGiralt PortusachMMDistance
666AlbertGiro MartiSMCan Cutx
667BéatriceMAITREMFRun2Live BCN
668CarlesCañón SánchezVM4 llaunes team
669CarlosMartin GasparSMCDE Navatrail
670PabloSaenz MendizabalVMNo
671JavierGrangerSMNo
851OriolCardona HernàndezSMGOSESPORT - DOGATHLON.ES
852MarianoPARRA TAUSTEMMIndependiente
853andreavelasco wüthrichSFGelida
854Pedro MariaGallego SarriesVMIndependent
855AnaHurtado NuñezSFIndependiente
856SaraFernández BernalSFCAI triatló
857RamonConesa TejeroVMEsquaix Igualada
858MontseClaverol BoadasMFGosesport
859OscarIzquierdo CanasVMLa lenta team
860GenovevaVila VilasecaVFLa lenta team
861MireiaFernandez QuerolVFCabirols Sant Guim
862IanViedma AibarVM--
863LauraLaurel YañezSF--
864GemmaMartinez PujolVFMadteam
865NausicaCornadó Pascual SFLeeloo's Team
866MartaVázquez RipollSFNO
867Marina Nuevo FonollSFNO
868PepAcosta PicañolVMNO
869DanielRamos CasorránVM--
870NaaraRiveiro SaezVF--
871Yolanda Garcia ArnedoVFNo
872DanielleRamos RiveiroIF--
873Júlia Barquero ProusIFNo
874TONISORIANO MITJANSMMONTRAIL
875JonatanPons FernandezSMNo
876NoaPérez CobosSFNo
877MarcJutglar CasasVMIndependent
878FelicianoFernández OcañaMMOntrail
879Gemmadel Cojo Roldan VFNo tinc club
880ImmaHerrera MuñozVFNo tinc club
881SandraSanchez CardosoVFNo tinc club
882OriolPujol CoderchSMC.E.Calldetenes
883JanVallès SalvadóSMFREELANCE
884JavitoRuiz IguiñoVMSin club
885eduardescarra ciuranaMMLliure
886CarlosSilva CanoVMBit64
887LidiaSilva SanchezIFBit64
888Nando De Alba Rodríguez VM.
889Rosinadel SotoVFNo
890Mireia Pallès RieraVFNo
891DavidCanoVMetb
892JosepGuasch SanchezMMCorrecat
893XaviRuiz ArguisuelasSMONTRAIL
895JanOliveres GonzalezSMI Run With Leiva
896Marta Romaguera Riba SFUECANOIA
897AngelVicente PerezVMNo
898MartaSerra BatlleSFCap
899JordiLázaroSMOnTrail
900SaraGiménez BonilloSFClub Natació Terrassa (SE)
901MiguelAmo AlonsoSMClub Natació Terrassa (SE)
902EnricCapdevila UrbanejaVMJo mateix
903JosepAlegriaSMSense club
904IRIARODRIGUEZ RAPOSOVFINDEPENDENT
905EvaSanchez Peiró VFBit64
906Sergi Espinosa MartinSBMCap
907Juan Dávila Santos MMNo
908Jose luis Olivé López MMC. E. MEDITERRANI
909XavierTorrent Trilla VMsense
910GEMMAARASA CAROTSFatletisme Torredembarra
911AntoniLlobetMMALLIBERADRENALINA
912AnnaMolas CanudasSF-
913MARTACARDONAVFTorredembarra
914SílviaAguilar RoquetSF-
915LauraManriqueVFRiver Plate
916Santi Hernández Gallego VMEspalda plateada
917AinaraHernández MotaIFEspalda plateada
918DidacRoca mandriSMClub esportiu funciona
919Marc Egea rocaIMClub esportiu funciona
920AgnesRoca VilasecaVFClub esportiu funciona
921MarcValls HuervaSBMIndependent
922JuditFuentes LópezSFNO
923JÚLIA CANDELA VERGE JACASSFINDEPENDENT
924MANEL PAGÈS MIRALL VMINDEPENDENT
925LauraBaldellou AlonsoSFNO
926LorenzaparedesSFSin club
927FiorellaChavez YañezSFSin club
928SandraVilamitjana ParelladaVF
929EvaOrtuzar FernandezSBF
930EDUARDCanet RoviraVM40 Ton's
931ClaireALTIMIRAS MARTÍNEZMFC.A.GAVÀ
932RosaPalomino lopezMF
933JordiGalimany ComaVM
934JosepCarbonell JunyentMMLa Piscina de Piera
935AntoniLupionSM-
936Biel CanetSM
937BrunaMiralpeixIFForces forts i ferms
938RUBENHERNANDEZ GALLEGOVMJAVIER CASTILLO
939MIREIALENDINES FERNANDEZVFJAVIER CASTILLO
940POLTORNÉS LLOPISIMGRUP EXCURSIONISTA FORCES FORTS I FERMS
941PepTornés FerrandoVMIndependent
942DanielSardà Chao SMno
943FerranGüell RieraVMForces Forts i Ferms
944CarlesRocaVM
945RogerBassols-MoreyVMno
946MiriamCozar SeguguraVFTim Trail
947RaulCaramazana BautistaVMTim Trail
948PauSerra i EscandellSMFFF
949MartaIsern CapellaSF
950MariolaGali RoigSFno
951vanessa penades tortosaVFno
952LuisRomanqueSMNoste Chico
953SONIAAGUILERA MOLINASFno
954MontseEscolà Resa SFElClubDeLesTortugues
955PilarBoira BonhoraVFno
956GiovanniMilaniSM
957AlbertCorominas SerraSMNo
958EloiFuente Torrescasana SMNo
959montseporcel farresMFrosmirun
960JOANSUREDA CASTAÑERMMNo
961EmmaRaguésSFCET
962FrancescSanchez BaltanasSMCET
963ErolaGiramé SerraSF-
964JORDIGUINART CONTRERASMMLA LENTA TEAM
965EsteveRebollar i Castañer SMCap
966martacasafont bringuesVFcap
967MARIUSPAEZ CAPARRÓSSMcap
968DavidSireraSMcap
969CarlaMas InocentesSFTongue Team
970EmmaVictoriSFNo
971FerranFerrer CanoMMClub Alpino Barcelona
972GeorginaAlberch FreixaSFVerros del llúpol
973FerranPujol CaminsSMNo
974YakelineCataño ramirezVFIndependent
975JordanaSalvadó BensaidSFGosesport
976ImmaCasellas ArgemíMFL'Aire
977RoserArocas BertranMFL'Aire
978TomiGonzález LedesmaMFAire
979MartinaPérez AlonsoVFAire
980MarcGuix MartíSMCap
981CarlesMiralles BassedaMMindependent
982VirginiaMorandiniSFDunhuellas Mushing
983ViridianaMorandiniSF-
984LauraDevers CanteroSBFCap
985MarionaGarcía MartínezSBFCap
986AlbertRaulet JordanaSMCAT
987Albert Rubiejo PuigMMcentre excurcionista Torelló
988joanperez garciaVMcos360
989LORENAQUIÑONES QUIÑONESVFCE BELLMATI
990SilviaMassanedaSFMontseny Gym
991TinaMasó FloriachSFIndependent
992IOLANDAMARTY i MATASMFLa Piscina de Piera
993Toni Galvez FontSMIndependent
994MariaSerret JovellsSFIndependent
995MaribelMegoSFNinguno
996LourdesRoquetMFCap
997ArnauPararedaSMBarcelona Atletisme
998Laura EstherMartinez TorresSFA.E.M
999JofreMimó LafuenteSMMontseny Gym
1000NeiCastro MarinSF-
1001MontseBarnolas i CamprubíSFVic ETB
1002EsterMassons VilàVFPIRI
1003AinaSala Miarons SFNo
1004AlejandroFérezSM0
1005Monica Mazarron SF0
1006PedroEscoriza LusillaSMClub Esportiu Garraf Runners
1007GeorginaBofill RibasSFINDEPENDENT
1008LaiaRubio GordilloSBF---
1009MiquelCodony BoverVMCet Enclusa
1010PaulaRubiralta PierolaVF-
1011MontseSolé DuocastellaSFFerèstecs de Copons
1012DarjaBergaSFROTI RUN CLUB
1013XeviCalle DomènechSMNo estic federat
1014LaiaMuñoz CasalsSF#dillunsperduts
1015JudithPerez SansaloniVFIron Team
1016Santi Oliveras Plantalech VMClub TRAIL RUNNING GIRONA
1017JordiGarcia RuizVMAC77
1018AlbertTirado HermidaSMClub Alpino Barcelona
1019AlbertRoca i RuaixMMIndependent
1020OnaAlbert portaSFIndividual
1021DavidIllamola SañeSMVic ETB
1022Cesko Compte BoverSMCicles Vic
1023EloiMuñozSMNo
1024DavidValles LaraSMNo
1025martagranel dalmauMFno
1026HugCullell MolistIMClub Atletic Torelló
1027Annaportoles ferreVFno en tinc
1028PereLoran MasSMindependent
1029CrisBacardit AlòsVF-
1030MarcGinesta ComasIMXtrem Team Bisaura
1031IgnasiMundó TijerasSMClub d'atletisme
1032LauraCuatrecases VallsVFCCLF
1033MaryEspejo MuñozSFNinguno
1034AlbaAndrés BilbéSFIndependent
1035Juan MartinGrana BarrandeguySMUEC - Mataró
1036JOSEPSERRA CROSASMMCENTRE EXCTA ESQUIROL
1037KikoMatasVMCani Tim
1038GerardTorrents TorresSM
1039ElenaArias CarballoSF
1040AlbaMola MundetSF
1041NORBERTOPEREZ PELAEZVMNO LIMITS CLUB
1042AnnaSánchez FitaSFIndividual
1043Xavier BORRUEL TORRADESVM
1044Cristina DOMINGUEZ LOPEZVF
1045JavierDominguez LaoSM
1046Margarita RosetMF
1047JosepBrugués i Pujolràs SM
1048MartaMoragas MasferrerSFIsards Team
1049Agusti Gallostra i AgustíVMLliure
1050Sergio Beltran ValverdeSMLliure
1051Nuria Martí Carreras VFLliure
1052JoelGarcia MachadoSMsense club
1053BienvenidoAlonso GomezVMDiabetes 0
1054jordigarcia boschSMno
1055IkerMolina PerezIMCAN Torelló
1056Josep MªMolina CampsVMGES EXTREM
1057LaiaCornet Claus SFCap
1058CarlesReposo BonetSMSphere Pro
1059PolMonago JimenezSMMOLT CONTENTS
1060ToniMateo LopezVMClub Triatlo Cervera
1061ArnauOjeda CampàsIMClub atlètic Torelló
1062IsraelElvira MuñozVMCap
1063XeviPeroliu CondomSMCos 360
1064AnnaGelada RocaSFIndependent
1065QuimRamos mayorMMCabirols satn Guim
1066HenryBenavides BenavidesMMNo pertenezco a ningún club
1067MacarenaParra VFCap
1068CarlesRamírez EstradaSMRunLitus
1069MarcRamírez EstradaSM-
1070YessicaRuiz BlancoVFIndependent
1071DANIELRIVERO GARCIASM-
1072AinhoaCañabate IriarteSFCIMS Cerdanyola
1073Jordi Vistos FajaVMLatvia Team
1075YoussefLakdim SMDeporunners
1076AlbaSahuquillo PouSFIndependent
1077MarcPrat RoviraMMIndependent
1078HelenaMercader LloberaSFRarunning team
1079AdrianLochnerSMSense Club
1080XavierRiera MascaróSBMCET
1081RogerSubirà LaraSMNo em tinc
1082LídiaFernándezMFL'Aire
1083Araceli Conde VieiraVFsense club
1084NataliaCasals MaymoSFCross Academy
1085MartaBusoms ArmadansSFTeampeakrun
1086EvaPagespetit CunillSFCET Enclusa
1087CarlesGarcia LizandraMMNO SURRENDER
1088MiquelMartínez JimenezMMC. A. L’Aire
1089Jose Moreno Angulo MMNo
1090XavierRufat MuelasSMCAP
1091SalvadorCiurana ferragutcasesVMClub Olimpic Farners
1092NoelMarcos MartínezSBM-
1093Alejo JoaquinGilesSMLas comadrejas
1094Àngels Noell GuardioaMFA E Granollers
1095AndreuVilarrasa CastilloMMA E Granollers
1096BeatriuEscoda PeirisVFPiera
1097MontseGrandalVFtuyis
1098PedroMurillo ArandaVML'AMETLLA TRAIL
1099LuisSanchez-Lafuente DuranSMN/A
1100linaAbellanas MolleviMFGrimpacims
1101MarçalTrulls SevillanoSMcap
1102MariaGonzález Aran SFNo
1103NahiaPlazaola BeobideSBF.
1104ArnauNavarro CabreSMNo
1105ARNAUXIFRÉ GOMISSBMAGRUPACIO EXCURSIONISTA CATALUNYA
1106SERGICUESTA DIAZMMO
1107JordiCircunsVMGORDITUS Collsuspina
1108DavidValldeoriolaMMGORDITUS Collsuspina
1109MelGil PradesSFCE TRIATLÓ PICORNELL
1110TaniaVillaecija GarciaSFSense club
1111JoelParramon AvilaSMSense club
1112SergiJuanes MendozaVMindependent
1113MarcVilà EspuñaSMNo
1114loidablasco caballeroSFcorredors de fons viladecavalls
1115MiquelGaja CapdevilaSBM-
1116susana Gómez valverdeSFres
1117AlbertoCompte DuchSBMIndependiente
1118PedroCastelló MustienesSBMNo
1119DiegoDei VecchiVMGEIEG
1120AlessioSarinaVMGEPS
TOTAL INSCRITOS:


EL TRAIL 29K
SUB 23 MASCULI » 4
SENIOR FEMENI » 7
SENIOR MASCULI » 75
VETERÀ MASCULI » 72
VETERÀ FEMENI » 12
MASTER FEMENI 50+ » 2
MASTER MASCULI 50+ » 25
Total Recorrido » 197

LA MITJA 19K
INFANTIL MASCULI » 3
SUB 23 MASCULI » 8
SENIOR FEMENI » 21
SENIOR MASCULI » 103
VETERÀ MASCULI » 84
VETERÀ FEMENI » 28
MASTER FEMENI 50+ » 8
MASTER MASCULI 50+ » 63
Total Recorrido » 318

LA PIM PAM 9K
INFANTIL MASCULI » 6
INFANTIL FEMENI » 5
SUB 23 MASCULI » 8
SENIOR FEMENI » 64
SENIOR MASCULI » 61
SUB 23 FEMENI » 5
VETERÀ MASCULI » 43
VETERÀ FEMENI » 37
MASTER FEMENI 50+ » 14
MASTER MASCULI 50+ » 25
Total Recorrido » 268

TOTAL CARRERA » 783
C/Malloles, 11 · Poligon Industrial Malloles · 08500 Vic, Barcelona · Tel: 93 889 10 36 ·
Protecció de Dades i Política de Vendes i Devolucions