ARTESENCA 2022 BTT KIDS MALGRAT  POPULAR

LISTADO DE PARTICIPANTES INSCRITOS

XV 2 Hores Resistència Btt de les Masies de Roda

DOR NOMBRE APELLIDOS CAT CLUB
1-AJofreCullell Estapé RSELTJofre & Lluc
1-BLlucComa Macià RSELTJofre & Lluc
2-AGerard Minoves Valencia RSELTTHE CYCLERY - FERBIKES PRATS
2-BMartíAran CalonjaRSELTTHE CYCLERY - FERBIKES PRATS
3-AMarcelMolist HomsRSJNRJUFRE VIC ETB - BTT CASES NOVES
3-BOriolCodina BlazquezRSJNRJUFRE VIC ETB - BTT CASES NOVES
4-ADanielFabre AnguitaRSM40Porno fuckers
4-BSanti Francas boixRSM40Porno fuckers
5-ASergiAnglada LaffitteRSELTBTT CASES NOVES 1
5-BAlbertMolet OrraRSELTBTT CASES NOVES 1
8-AALBERTPAJAROLSRSELTTONA BIKES 365
8-BERICVALLDAURA GUITARTRSELTTONA BIKES 365
9-ADavid Roma BarberoRSELT365 tonabikes
9-BMohammed Amhaouche RSELT365 tonabikes
10-AOtBayés OmsRSMJUNCatalunya_Bikers
10-BPauSurrell PallésRSMJUNCatalunya_Bikers
11-AOriolSirera JutglàRSMIXSirera Team
11-BMireia Sirera Jutglà RSMIXSirera Team
12-ABielCampàs TolosaRSJNREls condenats al retiro
12-BMarcMallen OcañaRSJNREls condenats al retiro
13-AAbelAutet ClaperaRSJNREls Extrambòtics
13-BAleixHuéscar GonzálezRSJNREls Extrambòtics
14-AIanÁlvarez LiébanaRSMJUNDestroiers
14-BGilMartinez ChirvechesRSMJUNDestroiers
15-AKillian barroso blanchBarroso blanchRSM40La elite
15-BToniPratdesaba feenandezRSM40La elite
16-ASergiMarchal TarinRSELTTCT SUPERCALIBER
16-BNilVila GuiterasRSELTTCT SUPERCALIBER
17-AGenísVila CarmonaRSJNRAlenis team
17-BAleixCasanovas CollRSJNRAlenis team
18-AJanCasanovas CollRSJNREls de la classe groga
18-BOriolDanti BonetRSJNREls de la classe groga
19-ANilCeamanos SanglasRSELTLos Gallos team
19-BErnestParés CanudesRSELTLos Gallos team
20-AAbelPérez SayósRSELT365 Tona Bikes JR Team
20-BFerranPuiggermanal RocaRSELT365 Tona Bikes JR Team
21-AAleixJo MartinezRSMIXFANATIK VIC
21-BCristinaVila SalvansRSMIXFANATIK VIC
22-AGuillemRovira CreusRSELTEl Club de la Bici
22-BAdriàFuente CerveraRSELTEl Club de la Bici
23-AJordàCullell EstapeRSMIXCountry bikes
23-BSoniaAnguita RomagósRSMIXCountry bikes
24-AJoan Riba BurdóRSELTFitipaldis
24-BGerardFiol AumatellRSELTFitipaldis
25RogerCompte RocaRSINDDream Team - Vilaors
26-AGilTurrens GómezRSJNREls riders
26-BArnau Molist RieraRSJNREls riders
27-APauMorilla CodinaRSELTZapatilla Team
27-BMarcCodinach SalaRSELTZapatilla Team
28-ANilCodinach SalaRSELTSapatillota extrema
28-BArnauBlancafort SuriñachRSELTSapatillota extrema
29-Adaviddachs cabanasRSELTPiano Piano
29-Barnaufont peirisRSELTPiano Piano
30-AIvan Morales MartinRSM40Sullivan
30-BJesus Álvarez RuedaRSM40Sullivan
31-AGerardColomer MolistRSM30Warrior Gamers
31-BSergiRierola ColomerRSM30Warrior Gamers
32FranRodriguez ReyesRSINDMaskTeam
33-AKEVINMartín CARRETERORSM30Los Tigres
33-BJulio Habana lindo RSM30Los Tigres
34-AGERARDBARNOLAS GARCIARSM30DREAMTEAM
34-BCARLES CASAS LOPEZRSM30DREAMTEAM
35-AMartíComas BrunetRSMJUNEl duo galàctic
35-BMaxPerellon PalaciosRSMJUNEl duo galàctic
36-AJordiCheca trabalRSM30Club Atlètic Natació Torelló
36-BJordi Martinez MolistRSM30Club Atlètic Natació Torelló
37-AXavier Madrona VilàRSM30BTT Triatló Lluçanès
37-BDídacVilardaga SolerRSM30BTT Triatló Lluçanès
39-AXaviGandia ParedesRSM30Farmatites Factory Team
39-BAlbertVilamala LlaveriaRSM30Farmatites Factory Team
40-ALUCIAGUTIERREZ PEREZRSFEMBAGUTTI BABIES
40-BNEUSBAGUDANCH PLARSFEMBAGUTTI BABIES
41-AMARIA GUTIERREZ PEREZRSFEMBAGUTTI M14
41-BJOANABAGUDANCH PLARSFEMBAGUTTI M14
42-AJOSÉ MANUELGUTIÉRREZ CABALLERORSM40BAGUTTI M40
42-BDAVIDBAGUDANCH FRIGOLÉRSM40BAGUTTI M40
43-ASantiVall i OlivaRSMJUND Tard
43-BMartíComajoan i CreixansRSMJUND Tard
44-AAniolAutonell MolistRSELTEls Pernils
44-BLlucCodina CastellsRSELTEls Pernils
45-AFerran Costa TruquéRSELTCantoni ride team
45-BMarc Pi GarciaRSELTCantoni ride team
46-AMarcComa AguilarRSJNRNO u SÉ
46-BMarcColom BlazquezRSJNRNO u SÉ
47-APereMARMI BertransRSMIXCal Pastor
47-BRuthMarch CorominasRSMIXCal Pastor
48-AAdria Valldeoriola AntonellRSM30Neteja Xemeneies Valldeoriola
48-BAlbert Guiteres vilaRSM30Neteja Xemeneies Valldeoriola
49-AMARTICOLLELL CREUSRSMJUNM&M
49-BMARCCUATRECASAS AGUILERARSMJUNM&M
50Sergi Castelló CortadellaRSINDCantoni Ride Team
51-AFrancescFreixer AlzinaRSM40Statbike
51-BMariàNovellas FolgarolasRSM40Statbike
52-ADAVID MALAGÓN SOLÀRSELTMALAGÓN TEAM
52-BDAVIDMALAGÓN LOPEZRSELTMALAGÓN TEAM
53-ASergiRodriguezRSM30AMM cycling
53-BMarcoEspinosa SilvaRSM30AMM cycling
54MARCGALBANY CUNILLRSINDCC. TORELLÓ
55-AANGELCAMPAS BLASIRSM50+GOBIERNO DE ESPAÑA
55-BCARLESDE LA FUENTE ALSINARSM50+GOBIERNO DE ESPAÑA
56Israel Tapia Orduña RSIND0
57-ARICHARDERAZO SOLARTERSM40CALM-SOLARTE
57-BORIOLBUSQUETS CALMRSM40CALM-SOLARTE
58-AADRIÀCASAS DÍEZRSMJUNELS RESISTENS GER&CAS
58-BGerard Estany PuigmalRSMJUNELS RESISTENS GER&CAS
59-Apau egeda maldonadoRSM40BIKING POINT
59-Bdavidpuig pujolRSM40BIKING POINT
60-Aeduardpou comellasRSM30pakistan yeye's
60-BMarcverdaguer rodriguezRSM30pakistan yeye's
62-ADídac Membrives BarniolRSELTEl Racó Team
62-BGerardCreus CodinaRSELTEl Racó Team
63-AAleixFarres RicartRSJNRteam esbirros
63-BAdriàPericas CapdevilaRSJNRteam esbirros
64-AMARCREYNESRSM40MOIANESOS
64-BJOANCOSTARSM40MOIANESOS
65FrancescGarcia VilaRSINDbicis segu
66JosepCornellas LuqueRSINDU.C.Lluçanès
67MarcPortero ArizaRSINDMedina Competición
68Miguel ÁngelAgüero RamosRSINDRR BIKERS
69-ASilviaCUATRECASAS AGUILERARSMIXSILVIA TEAM
69-BQuimCuatrecasas PascalRSMIXSILVIA TEAM
70-AAitorMartinez GrosetRSELTR-TRACKS
70-BAleixFàbregas GrañonRSELTR-TRACKS
71-AEduAguilar GisbertRSELTRampes team
71-BIanSantacreu CodinaRSELTRampes team
72-APolCruz DiazRSELTRessacas Team
72-BMarti Pujol Castellà RSELTRessacas Team
73-AGuillemSolanas muntadasRSELTBTT TRIATLÓ LLUÇANÈS
73-BIvanMartinezRSELTBTT TRIATLÓ LLUÇANÈS
74IvanSeoane SaezRSINDSoloride
75-AABRILROMA SALARSMIXNS
75-BFERRANTORRA MALDONADORSMIXNS
76ALEXCABALLERO JULIANRSINDRR BIKERS
77MartiEspejo GüixensRSINDVBsports
78-ADavidBelmonte PadillaRSMJUNBikepark Costa Daurada Torredembarr
78-BMarc Faro Vallverdú RSMJUNBikepark Costa Daurada Torredembarr
79-ASERGIO HERRERA LATORRERSELTHERRERA'S TEAM
79-BSERGIOHERRERA GIRONESRSELTHERRERA'S TEAM
80-AAbelMora LizanaRSM30Tik tak
80-BEstebanRodriguez Fonoll RSM30Tik tak
81GerardBanus ferrer RSINDLa muntanyetabtt
82nilsolà brgaRSINDBiking Point
83-ACarlosMillán MartínezRSM30Los descafeinados
83-BAbel Catala villaecija RSM30Los descafeinados
TOTAL INSCRITOS:


XV 2 Hores Resistència Btt de
RESISTÈNCIA MÀSTER 30 » 22
RESISTÈNCIA MÀSTER 50 » 2
RESISTÈNCIA MÀSTER 40 » 16
RESISTÈNCIA MIXTE » 12
RESISTÈNCIA ÈLIT » 44
RESISTÈNCIA FÈMINES » 4
RES CADET I JUNIOR » 16
RESISTÈNCIA MINI JUNIOR » 14
RESISTÈNCIA INDIVIDUAL » 14
Total Recorrido » 144

TOTAL CARRERA » 144
C/Malloles, 11 · Poligon Industrial Malloles · 08500 Vic, Barcelona · Tel: 93 889 10 36 ·
Protecció de Dades i Política de Vendes i Devolucions