Cursa del Roc Gros VI TRAIL FONTS DEL MONTSENY Campionat Osoning

LISTADO DE PARTICIPANTES INSCRITOS

VI TRAIL FONTS DEL MONTSENY

DOR NOMBRE APELLIDOS CAT CLUB
16LauraPlanes SauríMFUNIÓ EXCTA. VIC
17JOSEPNAVARRO PEREZSMCAMES AJUDEU-ME
18DavidErra MartinVMGrimpacims
19SergiRoc, GonzàlezSMFilirun
20EnricArmendares CalvetMMUFEC ALELLA
21RogerPich ComasSMMontsenyia
22LluísAguilà FoschSMFast Competició
23David Tordera SolerVMIndependent
24IgnasiPorras AlegreSMMadteam
25GinoGanzerlaVMATLETICA CASTENASO CELTIC DRUID
26Anna Pujol València SF:)
27JoseMoyano GinestàSMNo
28XavierGarcia MañasSMIndependent
29Víctor Valledor Velasco MMAburunner
30MARIOCHAMIZOVMIndependent
31JaumeBusquets AndreuVMSense club
32ABELREY ALSINASMTEAM BIOMECÀNICA
33ALBERTSAYOS FONTVMGRIMPACIMS VILADRAU
34QuimArpí RocaMMTrail Running Girona
35JonatanRomero RodriguezSMNo
36Juan AntonioEsteban MartinVMNo
37carlosgomez muriaVMindependent
38JoséBravo prietoMMGrup de muntanya de argentona
39JorgeFernàndez lirolaVMTritons runners
40JAVIERGRANGER QUINTANASMNo Club
41SERGIMARTIN GARCÍAVMG.A. LLUISOS MATARÓ
42Karl ErikVeranenVMSense club
43PabloSaenz MendizabalVMNo
44Sergi Colmenar UribeVMMaimakansu
45ORIOLBRUGUERA DOMINGUEZVMMAIMAKANSU MATARO
46ALFREDREDRADO GILMMMAIMAKANSU
47DanielLópez PizarroSBMINDEPENDIENTE
48NatxoJimenezSMIndependent
49jorditriadu rodriguezMMMarinerII
50MIGUELRUIZ GALIANOSMCEM COSTUR
51JoanMesas martinezMMAficionat
52ÁLVARO CANO GOZALBOSMCEM COSTUR
53GerardMorgado RibesSMCEM COSTUR
54MATIASAYUSO MARTINEZMMPRORUNERS
55ESTHERJO BASQUENSVFINDEPENDIENTE
56PEPSERRA BAYESMMuetaradell
57Francois PeytralMMno
58Pedro Aguado calderon VMCillero runing
59EnricMontaña RocaMMC.E.Taradell
60CARLOSBAURIER TRIASVMIndependiente
61GerardLlorà CodinaSMRarunning Team
62ManuelTrujillo RodriguezSMManaaki
63JUANLOPEZ NAVARROMMTRAIL HELLIN
64JaumeCasanovas VidalMMGarraf Runners
65ToniArévalo MontillaMMRUNNERS RCDE
616Pedro MariaGallego SarriesSMINDEPENDENT
617Javierde la MazaMML'Aire
618JORDIPUJOLAR PANÉVMRUNNER'S PALAFOLLS
619Francisco Sierra SaltoVMIndependiente
620EnricPujol VerduraSMLibre
621jose luisvaldeoliva canoMMtrail cer de rubi
622CristinaLópez Mingolla VF-
623OriolRogé SerraVMC. A. MARIOKART
624nuriasancha camposVFcap club
625Miguel ÁngelGonzález MartínezSMLes Guilles junts pels camins
626PepeRubiraltaVMGrimpacims
627AugustEsteban GarciaVMC.A.Mariokart
628CARMENDORADO RAMÍREZVFGarraf Runners
629JOSEP LLUÍSPARRÓN LANZASMMBARCELONA CLUB DE REM
630NAVALESPASA TRIQUELLMMCLUB ALPI ARANES
631AMNMORENO POSADAVFCAMINANTES
632Trinisoto aguileraVFL’AIRE
633Julià lópez VilaSMcap
634Daniel Vela CabezasSMRaimat Runners
635Joan RamonRuiz RamirezSM-
636RafaelSánchez MerchánVMlibre
637Jose MariaCruz TerolSMNO
638FRANCESCTARRES SINFREUMMCAMINANTES
639MontseGracia PuigdomenechSFLes guilles
640DavidMárquez AmadorSMNo
641MANELGISBERTMMTRAIL RUNNERS LLORET
642AnaBrito HernándezMFNinguno
643SofíaDe Sousa BritoIFClub Muntanyenç Sant Cugat
644RossendMassaguer OriolMMNo
645JAUMEFONT FIERROVMQUART
646FranCruzSM-
647XavierCastanyer ObónVMFun runners
648PauTen Figàs VMSense club
649AnnaSalvador GazquezVFClub Esportiu Mediterrani
650SalvadorChacón FernándezVMSant Feliu
651SimónMeca ArenasMMCentre Excursionista Independent
652MartaGallego OlivéVFNo
653DavidGodia GonzalezSMRaimat Runners
654VerónicaGarcía ColomaVF-
655CATRINAIJALBAVFVALENTAS
656PedroClapersMMStikaful
657SalvaBarris PeñaVMClub excursionista Seva
658MireiaBertran FàbregasSFClub excursionista Seva
659MIGUEL ÁNGELVICENTE ZUNZARRENVMCLUB DE MONTAÑA TROTECUTO
660JoanaSureda Guixà VFNo
661Berta Franquesa SuredaIFNo
662XavierCardona GarcíaVMCentre Excursionista Seva
663SILVIAHERRERO HERRADÓNVFCentre Excursionista Seva
664EnricBellvehi OrdeigSMClub Nestlé
665JordiGirones VilaMMCap
666XaviMora SalaVMNo
667GuillemLampreave VallsSMAUTOCARAVANES CARRERAS
668BernardoPerez MarcosVM-
669OriolValgañon BarberaSMRaimat Runners
670ERICAGUDIEZ RODRIGUEZSM--
671SergiRuiz LafargaSMRUNNERS FISION MONASTERIO
672IgnasiTrilla RossellóSMGuerrilleros
673MarcGomila SanchoSMGuerrilleros
674JORDISualís AbadalVMCLUB TRIATLÓ SPARTRIANS
675pauduranMMxarks d'amunt
676AlexandreSaldes BarberaVMClub Triatló Spartrians
677MaribelMartosVFWerfen Runners
678MARCCOMELLAS SOTOVMFEEC
679OriolVelasco SantamariaVMBaker Tilly
680MarcelMarti RosVMMadteam
681manelmartos carmonaMMviladecans
682AlbertMoraVMNo
683FrancescAlbert EliasSMGuerrilleros
684DanielModrego MuñozSMS.A. CORBERA
685FacundoAbarca AparicioSM-
686Marta CasanovasSFCan Silot
687JoanArmengolSMCan Silot
688JACINTSAYÓS FONTVMAssociació Excursionista k/d 1/2hora
689GuillemFoucault LlopartSMCrêperie les 3 Pommes
690abelsalas casadoSMIndividual
691CARLOS ALONSO GOMEZSM-
692EmilioMaldonado ArtigasSMNO
693JOELARAQUE NIETOSM-
694GEMAGARCÍA LUCENAVFNEPALI TEAM
695ANTONIOHERNÁNDEZ ROMÁN VMNAPELI TEAM
696RamonBarroso HinojosaSMIbrahimovich
697IsmaelGonzález MaciasSM2M athletics
698AnaFernandez GarciaSFClub Hercules Termaria
699SergioGómez FreireSMHERCULES TERMARIA
700daniel vilamitjana parelladaVMACCURA RUNNING
701patrycja annaszalak sanchezVFACCURA RUNNING
702Miquel Elias NoyaSMGuerrilleros
703FelixAcero OreiroSMAT Cerdanyola
704MarcosGiménezVMAlba y Sara
705NicolásRaventós JuradoVMLR Running
706Raúl Medina GalvezVMLR Running
707JavierOrdovas vertedorVMLR Running
708Jose miguelLópez Sánchez VMLR Running
709FrancisPérez LópezVMSpartan
710JordiFont AloyMMSpartan
711JoaquimSerra MañesMMcap
712IrinaIglesias GiraltSFNo club
713JordiDe Sandoval Boadas SMFast Competició
714CarlesReposo Bonet SMCap
715ÀlexRodríguez FernàndezMMMatmed
716JORDIBLANCAFORT PUJOLSVMno
717FerranLorenzo MartínMMUEC-Gràcia
718AlfredoFernandez ParentVMTKTK
719nataliamarti asensioVFNO CLUB
720SantiRovira SolàMMIndependent
721NoraMonsó VFSense
722Xavier ValldeperasVMNO club
723FRANCESCVILANOVA PARELLADAMMGIRES
724Gloria InfantesVFNo club
725Daniel Alba DiazVMNo
726ferminde la torre bastidaVMGILITRAIL
727PiliPrescoli PachecoMFClub Atletisme Abrera
728JUANJOMARQUES GONZALEZVMPATIDORS
729LluísPesquer MayosMMAGRUP. EXCTA. MUNTANYA
730TxellParareda VenturaSF-
731MiguelRevello BustosMMIndependent
732JordiRubiraltaVMYukon
733Sergio Millet Corbera VMTortugues
734GerardPares VerdaguerVMMyrmidons Team
735MarcRubiralta GiraltSMNingún
736ÍñigoCiganda JordiVMTortugues
737XavierNuñez CostaVMCap
738JOANADIAZ MARINVFSeat Runners
739AlbertPerezVMFreeLand
740JoanRedondo PelaezVMIndependent
741FernandoBlanco SanchezVMGIRES
742RaúlFerrer RomeroVMIndependent
743EduardCentelles MirallesSMIndependent
744JamiBassolsSM-
745BruEliasMMLa Laia fenomena
746XavierRubiralta GiraltVMRubis
747AdolfoBelzunce BotínMMItriatletas solidarios
748AlexMartin CarrilloSMPRORUNNERS
749XaviRuiz HervàsSMNinguno
750XAVIERGASULL CONESAMMCaníXtrem
1201OriolPujol CoderchSMC.E.Calldetenes
1202BEGONYANEVOT I MEDINAVFQUART
1203AnnaAbellan LombarteSFcap
1204GemmaMartinez PujolVFMad Team
1205Joan CarlesPapiol HerranzMMMuntanyenc barcelones
1206AnnaBlancafort CampsVFno estic a cap club
1207MartaCrespi francoliVFCap
1208JordiRimblas PujadasSBMNo tinc club
1209MartaCastany MuñozSFNo club
1210RaquelPacheco CarbonellSFNo
1211AinaAllouch MasnouSFNo
1212JordiPuigdollers VilageliuSMCentre Excta. Centelles
1213oscar fornells ruizVMGym for Dogs
1214JordiPovedano riveraVMRarunning
1215JordiSomoza de la OsaSMCap
1216ErikWang-Bruun GonzalezSMFondiesteam
1217DavidCanoVMETB
1218DANIELPÉREZ DOMÍNGUEZVMno
1219MireiaArmengol Bové SFSaltant per les muntanyes
1220LauraDamunt FàbregasSFSaltant per les muntanyes
1221AlbertBover SolanasSMSaltant per les muntanyes
1222RzamonPujol Casellas IMUnió excurcionista Vic
1223J. CarlosCastro RoblesVMPIRI
1224SussanaMoreno PradosVFClub Excta.Callús
1225FinaCasalí CaballolMFClub Excta.Callús
1226MiquelSellés OlivaMMOson@corre
1227martagranel dalmauMFviladecans
1228Cristina Garcia santanaVFNo
1229AnnaRamon GuàrdiaSF-
1230JordinaMarbà PratsSFCap
1231PilarPeiris PeirisVFClub excursionista Vic
1232PereCunill DachsVMClub excursionista Vic
1233JanCunill PeirisIMClub excursionista Vic
1234FelicianoFernández OcañaMMOntrail
1235JordiLázaro GarcíaSMOnTrail
1236EmmaBlom BenaventeSFOnTrail
1237ToniSoriano MitjansMMOnTrail
1238MartaCabot AbrilVFOnTrail
1239EliSegura MasVFninguno
1240TaniaOrtega MorenoSFINEF Barcelona
1241CARLESAGUILAR SALICHSVMONTRAIL
1242AnaArjona CabreraVFIndependiente
1243RAQUELVIDAL MELIÀSFCEM COSTUR
1244PAULA MAS CHILLIDASFCEM COSTUR
1245LaiaCornet ClausSFCap
1246FRANCESCHERNANDEZ VIVESMMCAP
1247MARTIHERNANDEZ TASCONIMCAP
1248David Rodríguez montilla VMGili trail
1249PaulaMesa RosalesMFindependiente
1250EstefaniaRrosell TrigoSFcap
1251David Quintanilla UreñaSMcap
1252JordiPou SalaSM-
1253SaraFarrarons CurriusSF-
1254ROSA MARIAQuintanilla UreñaVFcap
1255RogerBassols-MoreyVMCórrer no és per Rokers
1256CarlesRocaVMTRAILFLIPATS
1257NoemíAlonso BascompteSFSMARTFIT CALLDETENES
1258Laura Font ClavagueraVFSMARTFIT CALLDETENES
1259JOSEPROSELLÓ NAVARROMMno en tinc cap
1260SÍLVIACASTELLS DOTVFNO
1261MarcBigas SerradellVMFESFIT
1262AnnaVelasco santamariaVFno
1263XaviGarcia CalafellVMno
1264MarPortet SalcedoSFPortet instal•lacions
1265GemmaPermanyer CarnerSFSenglars Atlètics - CESF
1266GerardCreus CodinaSMCap
1267AndreaBujalance RodriguezSFCap
1268SUSANNAESCABIASVFSMARTFIT CALLDETENES
1269QuimRovira CutrinaMMFesfit
1270LaiaRodríguez JareñoSFNo
1271GabrielReyesSMN/A
1272NandoDe Alba RodríguezVMIndependent
1273RamonConesa TejeroVMEsquaix Igualada
1274MarianoParra TausteMMindependent
1275David Cruz FragaSM No
1276EliMASRIERA ARNAUSFno
TOTAL INSCRITOS:


EL TRAIL
SUB 23 MASC » 1
SENIOR MASCULI » 16
SENIOR FEMENI » 1
VETERÀ MASCULI » 16
VETERÀ FEMENI » 1
MASTER MASCULI 50+ » 14
MASTER FEMENI 50+ » 1
Total Recorrido » 50

LA MITJA
INFANTIL FEM » 2
SENIOR MASCULI » 38
SENIOR FEMENI » 6
VETERÀ MASCULI » 46
VETERÀ FEMENI » 18
MASTER MASCULI 50+ » 23
MASTER FEMENI 50+ » 2
Total Recorrido » 135

PIM PAM
INFANTIL MASC » 3
SUB 23 MASC » 1
SENIOR MASCULI » 11
SENIOR FEMENI » 21
VETERÀ MASCULI » 14
VETERÀ FEMENI » 15
MASTER MASCULI 50+ » 8
MASTER FEMENI 50+ » 3
Total Recorrido » 76

TOTAL CARRERA » 261
C/Malloles, 11 · Poligon Industrial Malloles · 08500 Vic, Barcelona · Tel: 93 889 10 36 ·
Protecció de Dades i Política de Vendes i Devolucions