4ª Cursa De La Cervesa 2021 Campionat Osoning

LLISTAT DE PARTICIPANTS INSCRITS

VI TRAIL FONTS DEL MONTSENY

DOR NOM COGNOMS CAT CLUB
16LauraPlanes SauríMFUNIÓ EXCTA. VIC
17JOSEPNAVARRO PEREZSMCAMES AJUDEU-ME
18DavidErra MartinVMGrimpacims
19SergiRoc, GonzàlezSMFilirun
20EnricArmendares CalvetMMUFEC ALELLA
21RogerPich ComasSMMontsenyia
22LluísAguilà FoschSMFast Competició
23David Tordera SolerVMIndependent
24IgnasiPorras AlegreSMMadteam
26Anna Pujol València SF:)
27JoseMoyano GinestàSMNo
28XavierGarcia MañasSMIndependent
29Víctor Valledor Velasco MMAburunner
30MARIOCHAMIZOVMIndependent
31JaumeBusquets AndreuVMSense club
33ALBERTSAYOS FONTVMGRIMPACIMS VILADRAU
34QuimArpí RocaMMTrail Running Girona
35JonatanRomero RodriguezSMNo
36Juan AntonioEsteban MartinVMNo
37carlosgomez muriaVMindependent
38JoséBravo prietoMMGrup de muntanya de argentona
39JorgeFernàndez lirolaVMTritons runners
40JAVIERGRANGER QUINTANASMNo Club
41SERGIMARTIN GARCÍAVMG.A. LLUISOS MATARÓ
42Karl ErikVeranenVMSense club
43PabloSaenz MendizabalVMNo
44Sergi Colmenar UribeVMMaimakansu
45ORIOLBRUGUERA DOMINGUEZVMMAIMAKANSU MATARO
46ALFREDREDRADO GILMMMAIMAKANSU
47DanielLópez PizarroSBMINDEPENDIENTE
48NatxoJimenezSMIndependent
49jorditriadu rodriguezMMMarinerII
50MIGUELRUIZ GALIANOSMCEM COSTUR
51JoanMesas martinezMMAficionat
52ÁLVARO CANO GOZALBOSMCEM COSTUR
53GerardMorgado RibesSMCEM COSTUR
54MATIASAYUSO MARTINEZMMPRORUNERS
55ESTHERJO BASQUENSVFINDEPENDIENTE
56PEPSERRA BAYESMMuetaradell
58Pedro Aguado calderon VMCillero runing
59EnricMontaña RocaMMC.E.Taradell
60CARLOSBAURIER TRIASVMIndependiente
61GerardLlorà CodinaSMRarunning Team
62ManuelTrujillo RodriguezSMManaaki
63JUANLOPEZ NAVARROMMTRAIL HELLIN
64JaumeCasanovas VidalMMGarraf Runners
65ToniArévalo MontillaMMRUNNERS RCDE
66CarlesBisbalVMSenda club
67VictorJunyent CastellaSMSaltarrocs de Sanaüja
69GuidoCancariniSMMontgat Corre CE
70AitorMuñoz ZambranaSMC.A. Montornes del Valles
71AdrianMorente FernándezSMIndependiente
72IsaacArimany VenturaVMAssociació Colla excursionista l'Isard
73JORDITOLDOS BUENOVMNO
74DANIELGONZALEZ MORALESVMMONTSENY MAASAIS
75FrancescPuig colomerVMTrail xics montseny
76IsaiasLopez CarrilloVMcorrebdn
77OscarParra ToledanoVMOP
78XaviLópez AromíVMIndependent
79DavidGuemes SaizVMSin Club
80FernandoPatrón SanguinoMMIndependiente
81VíctorMartínez MartíSBMIndependent
82DavidAlvarez GarridoSMGarraf Runners
83DiegoPerujo RuizSMNo
84Juan MªTorres PratsMMindependent
85JordiMoratona ColomMMels rapids
86NelsonMadarnas PelaezVMC.A. Montornes
87AlexValls TrabalVMIndependent
88MiquelFerrer SumsiVM-
89PacoCantero GonzalezMMC.E.Amics de la Cursa
91RaquelCórdoba CañeteVFCLUB ATLETISME ABRERA
92Jose miguelUribe molina VMClub atletisme abrera
93CRISTÓBAL Ontiveros Martinez VMCLUB EXCURSIONISTA MADTEAM
94MiquelBofill CasanovasMMIndependent
95Eduardo Navarro Suárez SMRunningvigia
96XaviCarrascosaVMIndependiente
97CARLOSMORENO DILOYSMC.M. ZALAGARDA
98XavierBozzo ColomerMMMadteam
99FerranQueralt QueraltVMIndependent
100SERGIORodriguez MarquesVMCLUB ATLETISME ABRERA
101PepForte NovellaMMCap
102CarlaArenas CanoSFProrunners
103Albert Bayer TenaVM-
104Martina Comes EscodaSFPRORUNNERS
105ChusmontesVMProrunners
106AinaSegalés VerdaguerSFCLUB EXCURSIONISTA MADTEAM
107BertranGuasch PareraSM-
108FrancescBarceló NoguerVMCap
109XavierFlavià GuerreroSMCLUB EXCTA. MADTEAM
110SergioLorenzo ChaparroSMIndependent
111JORDITORRENT PARCETSM-
112JavierCañasVMOsonacorre
113JosepMorreresSM-
114XavierCapdevila MartíSM-
115VicençSabater SorollaVMGrimpacims
116JORDI PELAY GUINJOANVMCNGRUNNINGTEAM
117MARCMARTÍ MORATÓVMGin Team
118AlbertMartí Morató VMGin Team
119AurelianOanceaVMSouth Barcelona RC
120DaniGuerrero Badenas VMClub Munntanyenc Terrasa
121AlbertDosal VilàVMBlack & Greens
122LuisBonilla perezMMNo
123JoanGarcia i MarcoMMNo
124OLALLASORROCHE NIETOSFFISIOLOGIC
125AaronGarcia GiraldoMMC.A SPIRIDON
126RogerZurita lopez SMBCTEAM
127VincentChavySMC.E. Sensacions
128SeidKevljanin HadzicSMX
129RafaelDurán CastañedaSMAirRunners
130Joaquín Martínez Andreu MMTrail RoadRunners
131Hugo Marza GonzalezVMLEVEL 42
132MaiderFraile ArceVFClub Montaña Noain
133FerranPiella SolàVMIndependent
134NilOliver SabéSMTrain to Run
135GemmaGarriga SerraSFTrail Xics Montseny
136AitorRubio MartínezSMTrailchiwi
137RogerBatalla CarabassaVMRunBCN
138KikoBravo OnraitaSMno club
139AraceliGuerra CarballoVFLauceb Sport
140AlbertMorata CarreraMMLauceb Sport
141RogerColl MartorellVMRun bcn
142Cristian ErikVivas CamachoSMCollserola Mountain Runners
143DanielLópez LópezSMTrail Breda
144CHRISTIANMÉNDEZ JAROVMVIGIA RUNNING
145AntonioAtienza martinezVMRUNNING VIGIA
146SoniaJiménez zamoraVFRUNNING VIGIA
147Juan CarlosRebolo ValiñoVMRunning Vigía
148ArturoTriquell RomeroSM-
149ROBERTLLOBERA LLADOSSMNO
150Ivan Ruiz garridoSMNo club
151XaviAbril SuausSMSafir team
153Jose MiguelEstebanSMFI Group
154ORIOLSERRANO SOLERSMMADTEAM
155JORDIGELMA LLOPMMINDEPENDENT
156RaulJímenez RiveroSMOnCodines trail
157rubenGarcía CalderónSMFlorecillas salvajes
158CARLOSATSUARA MATEOVMRUNNING VIGÍA
159RUBEN RAMIREZ VALLEZVMFERROMER
160DanielLópez SánchezSMFlorecillas Salvajes
161OriolBarbany BofillSMIndependent
162DavidCalderon del SolSMNinguno
163AbelCanalda GarciaVMFlorecillas Salvajes
164Jose AntonioAvecilla Cortes SMRunning Vigia
165MarcCrosas OrriolsSMCap
166ManuelNúñez MorenoMMGualba Trail
167Joan JosepGiner VilaVMBC TEAM
168Ismaelsegura CahueMMindependiente
169SiscuNúñez morenoVMGualba Trail
170RubenGarre RoldanVMGARRAF RUNNERS
171AdriàMatasSMFanatik Vic
172Miguel AngelLopez GallegoVMC.A.Parets del valles
173CristinaTerrades CairetaVF-
174SergiRodriguez BatistaSMEsports Truga
176PacoCuencaVM .
177JUAN CARLOSJIMÉNEZ HEREDIAVMTrail &running Montserrat
178jesusalvarez moralesVMJaberga
179MiguelPacheco JuanSMC.A.Montornes (Montrail)
180JoaquinCandalija del Pino VMForever young runners
181ElenaMoya Ripoll SFForever young runners
182XaviMuñoz peñaVMCentre muntanyenc Sant Llorenç
183AndrésLermos ExpósitoVMClub Natació Terrassa
184XavierBarrios CanteroVMNo
186MaginFernández AguilarVMCER TRAIL
187RubénGuimerà DehesaMMIndependent
188RONSLPZVMCLUB FUN RUNNERS
189JOHN FÉLIX BIGGS GÓMEZ VMNINGUNO
190JoanBros MendozaVMTrail xics Montseny
191juan jose garcia nevadoVMno
192RubénVico PulidoSMCNB
193TonyGómezVMcada pas suma
194FélixPanadero MartínezSMTrail Monday
195Carlos Garcia Alarcon VMTrailmonday
196MatildeEsteves-García BiajakueSFLujanteam
197ZverYazzSFIndependiente
198marcelocorreas sanahujaSMtrail monday
199AdriaanHoekstraSMNo club
200IvanDellundé MartínezVMTrail Running Girona
201EVAMESADO ORTIZVFMUR I CASTELL-TUGA
202CristianSanchez AgutSMSin club
203PACOULLOAMMTrail Cer Rubi
204MartaVidal DiazVFClub cem vallirana
205JordiEscofetVMCEP
206JaumeArtó CorbellaMMTriatló Vallirana
207KimAyats GarrigaSMCCA
208Juan Carlos Villa QuirósSMNinguno
209OriolVives SolerSMCamí dels ibers
210JUANJIMÉNEZ SALVADORVMC.F.JAVI.JIMENEZ
212SergiVarea AguilellaSMBorn to Run
213JordiPertegal mendezVMTrailxicsmontseny
214DANIEL MORENO SERRANOVMUnió Ciclista Sant Cugat
215RubénDomenech AdriánSMLos Fichitas
216RubénCalaviaVMCEME
217JoanCabrera FabraSMOnTrail
218JULIOADRIAN PARRONMMLOS FICHITAS
219DomingoVélez TrejoVMNo
220AdrianLochner PratsSMcap
221DanielGiménez AyalaSMSense club
223DiegoDei VecchiVM-
224JordiMaroto ValenciaSMIndependiente
225XavierFerret MontanerVMCEO el margalló
226JoaquinGonzalez FontalvaVMClub Esportiu Garraf Runners
227Javier Diaz Rodríguez VMNinguno
228MickyValls MuñozVMCada Pas Suma
229JaumeFontrodona FiestasSMForever Young runners
230LauraErraVFBase Esports Estel
231MontseFerrerSFno sóc de cap club
232GerardSolà BergaSBMForces Forts i Ferms
233TeodorParellaSBM-
234RamonFernández GranadosVMClub excursionista olivella
235Markus ChristianFezerMM-
236JUANMATERRON VASCOMMATLETES D'ALTAFULLA
237xaviGómez VegaSMsense club
238JoanGómez VegaSMsense club
239AidaPerez SolerSFC.E Deporunners
240TXAVIERDIEZ ROCAMMCTC
241AriadnaGiróSFPolpettine
242LucaRizziniVMPolpettine
243LLUIS MIQUELSANS HERNANDEZMMGRIMPACIMS . ASS. EXCTA, DE VILADRAU KD1/2H
244Jordi Jimenez cardoso VMSports i running canet team
245AgustinCáceres HernándezVMC.E. Deporunners
246EDUARD BAQUER FONTSMINDEPENDENT
247ToniCapilla PalaciosVM-
248JordiDelgado SanglasSMGrimpacims de Viladrau
249PauAndaluz ArroyoSMNo
250AlejandroBarriosVM.
251RafaHidalgo ortegaVMNo
252JORDIMARTIN PASCUALMM9hSports-AE Sant gmail.com
253MartíBaquer FontSMIndependent
254FabioMorbiniSMAntiOxido
255CarlosBenitezSMAntiOxido
256RubenDe vicenteVMIndependent
257GuillemCunillSMLevante
258LluisBrachs soler VMGrimpacims
259lluissaenzVMzenit
260LORENACUBILLAS FLORESSFBages Esports Outlet
261LLUÍSRUIZ OLLERSMMountain Runners del Berguedà
262JesúsFraile JiménezVMUglowspain-Merrell
263PedroLópez CastilloVMTeam Segurartic-Catalana Occidente
264BernatSerra GiraméSBMViladrau
265ÒscarSerra PratSMClub Excursionista Ripoll
266NigelWestwoodSMDæp Rivår Bøis
267AlexGiralt PortusachMMStikaful
268MarcosRoig GarciaMMStikaful
269Joan Gonzalez GarciaVMClub Natacio Badalona
270SalvadorCorbalán CalpeMMClub Natacio Badalona
271KevinJesús novel SMCerdanyola Guiera
272DanielRuiz MontoyaVMSPARTA TRAIL TEAM
273EugenioEla AlmagroVMIndependiente
274monicafabrega espigulVFtrailrunning girona
275Juan diegoGonzalez torresVMDiomedea exulans
277LuciaRamos torrecillasSFIndependent
278AlbertCorominas LópezSMIndependent
279XavierDomenechVMC.E. Trail Tarraco
280EliPascualVFCA Montornès
281DavidFont HernándezSMNo
282OLGASIERRA BERNATVFBlueMotors Neolith
283XAVIEROLLER RIBASMMTrail Running GIrona
284ANNABES GINESTAVFTrail Running GIrona
285WaliaCaler AbarcaSFBages Esport Outlet
286José ManuelFernández GuiradoMMnatura running
287Neli Krasimirova SFNo
288BlancaZeballos BuscagliaVFNinguno
289QuimPastells muñozVMIndependent
290JoanPaletMMNo federat
291RyanDrewrySMno club
292JordiSegado postigo VMLos Taraos
293AitorHervás carmonaSMLa peña del trompo
294Rubén José Quintana Fonseca VMNinguno
295RomanBonet AlbaredaVMFREE SOUL TEAM
296YasminaConde DiezSFFREE SOUL TEAM
297FranLloveras RuedaSMFot.li Fit
298PerErikssonMMClub ESP Garraf Runners
299JaviJiménez SalvadorVMcfjavijimenez
300Florencia MariaPalacio Laje MFINDEPENDIENTE
301Juan Carlos Vega Lopez-CalvoMMINDEPENDIENTE
302José LuisAlbarrán ZardoyaMMIndependiente
303ANNAFREIXAS BERENGUERSF-
604IVANVALÈNCIA ARÉVALOVMNO TINC
613ADRIANAVARRO PUIGDEVALLSMNO TE
614XavierPonce VargasMMno tinc
615PereMargalefVMno
616Pedro MariaGallego SarriesSMINDEPENDENT
617Javierde la MazaMML'Aire
618JORDIPUJOLAR PANÉVMRUNNER'S PALAFOLLS
619Francisco Sierra SaltoVMIndependiente
620EnricPujol VerduraSMLibre
621jose luisvaldeoliva canoMMtrail cer de rubi
622CristinaLópez Mingolla VF-
623OriolRogé SerraVMC. A. MARIOKART
624nuriasancha camposVFcap club
625Miguel ÁngelGonzález MartínezSMLes Guilles junts pels camins
626PepeRubiraltaVMGrimpacims
627AugustEsteban GarciaVMC.A.Mariokart
628CARMENDORADO RAMÍREZVFGarraf Runners
629JOSEP LLUÍSPARRÓN LANZASMMBARCELONA CLUB DE REM
630NAVALESPASA TRIQUELLMMCLUB ALPI ARANES
631AMNMORENO POSADAVFCAMINANTES
632Trinisoto aguileraVFL’AIRE
633Julià lópez VilaSMcap
634Daniel Vela CabezasSMRaimat Runners
635Joan RamonRuiz RamirezSM-
636RafaelSánchez MerchánVMlibre
637Jose MariaCruz TerolSMNO
638FRANCESCTARRES SINFREUMMCAMINANTES
639MontseGracia PuigdomenechSFLes guilles
640DavidMárquez AmadorSMNo
641MANELGISBERTMMTRAIL RUNNERS LLORET
642AnaBrito HernándezMFNinguno
643SofíaDe Sousa BritoIFClub Muntanyenç Sant Cugat
644RossendMassaguer OriolMMNo
645JAUMEFONT FIERROVMQUART
646FranCruzSM-
647XavierCastanyer ObónVMFun runners
648PauTen Figàs VMSense club
649AnnaSalvador GazquezVFClub Esportiu Mediterrani
650SalvadorChacón FernándezVMSant Feliu
651SimónMeca ArenasMMCentre Excursionista Independent
652MartaGallego OlivéVFNo
653DavidGodia GonzalezSMRaimat Runners
654VerónicaGarcía ColomaVF-
655CATRINAIJALBAVFVALENTAS
656PedroClapersMMStikaful
657SalvaBarris PeñaVMClub excursionista Seva
658MireiaBertran FàbregasSFClub excursionista Seva
659MIGUEL ÁNGELVICENTE ZUNZARRENVMCLUB DE MONTAÑA TROTECUTO
660JoanaSureda Guixà VFNo
661Berta Franquesa SuredaIFNo
662XavierCardona GarcíaVMCentre Excursionista Seva
663SILVIAHERRERO HERRADÓNVFCentre Excursionista Seva
664EnricBellvehi OrdeigSMClub Nestlé
665JordiGirones VilaMMCap
666XaviMora SalaVMNo
667GuillemLampreave VallsSMAUTOCARAVANES CARRERAS
668BernardoPerez MarcosVM-
669OriolValgañon BarberaSMRaimat Runners
670ERICAGUDIEZ RODRIGUEZSM--
671SergiRuiz LafargaSMRUNNERS FISION MONASTERIO
672IgnasiTrilla RossellóSMGuerrilleros
673MarcGomila SanchoSMGuerrilleros
674JORDISualís AbadalVMCLUB TRIATLÓ SPARTRIANS
675pauduranMMxarks d'amunt
676AlexandreSaldes BarberaVMClub Triatló Spartrians
677MaribelMartosVFWerfen Runners
678MARCCOMELLAS SOTOVMFEEC
679OriolVelasco SantamariaVMBaker Tilly
680MarcelMarti RosVMMadteam
681manelmartos carmonaMMviladecans
682AlbertMoraVMNo
683FrancescAlbert EliasSMGuerrilleros
684DanielModrego MuñozSMS.A. CORBERA
685FacundoAbarca AparicioSM-
686Marta CasanovasSFCan Silot
688JACINTSAYÓS FONTVMAssociació Excursionista k/d 1/2hora
689GuillemFoucault LlopartSMCrêperie les 3 Pommes
690abelsalas casadoSMIndividual
691CARLOS ALONSO GOMEZSM-
692EmilioMaldonado ArtigasSMNO
693JOELARAQUE NIETOSM-
694GEMAGARCÍA LUCENAVFNEPALI TEAM
695ANTONIOHERNÁNDEZ ROMÁN VMNAPELI TEAM
696RamonBarroso HinojosaSMIbrahimovich
697IsmaelGonzález MaciasSM2M athletics
698AnaFernandez GarciaSFClub Hercules Termaria
699SergioGómez FreireSMHERCULES TERMARIA
700daniel vilamitjana parelladaVMACCURA RUNNING
701patrycja annaszalak sanchezVFACCURA RUNNING
702Miquel Elias NoyaSMGuerrilleros
703FelixAcero OreiroSMAT Cerdanyola
704MarcosGiménezVMAlba y Sara
705NicolásRaventós JuradoVMLR Running
706Raúl Medina GalvezVMLR Running
707JavierOrdovas vertedorVMLR Running
708Jose miguelLópez Sánchez VMLR Running
709FrancisPérez LópezVMSpartan
710JordiFont AloyMMSpartan
711JoaquimSerra MañesMMcap
712IrinaIglesias GiraltSFNo club
713JordiDe Sandoval Boadas SMFast Competició
714CarlesReposo Bonet SMCap
715ÀlexRodríguez FernàndezMMMatmed
716JORDIBLANCAFORT PUJOLSVMno
717FerranLorenzo MartínMMUEC-Gràcia
718AlfredoFernandez ParentVMTKTK
719nataliamarti asensioVFNO CLUB
720SantiRovira SolàMMIndependent
722Xavier ValldeperasVMNO club
723FRANCESCVILANOVA PARELLADAMMGIRES
724Gloria InfantesVFNo club
725Daniel Alba DiazVMNo
726ferminde la torre bastidaVMGILITRAIL
727PiliPrescoli PachecoMFClub Atletisme Abrera
728JUANJOMARQUES GONZALEZVMPATIDORS
729LluísPesquer MayosMMAGRUP. EXCTA. MUNTANYA
730TxellParareda VenturaSF-
731MiguelRevello BustosMMIndependent
732JordiRubiraltaVMYukon
733Sergio Millet Corbera VMTortugues
734GerardPares VerdaguerVMMyrmidons Team
735MarcRubiralta GiraltSMNingún
736ÍñigoCiganda JordiVMTortugues
737XavierNuñez CostaVMCap
738JOANADIAZ MARINVFSeat Runners
740JoanRedondo PelaezVMIndependent
741FernandoBlanco SanchezVMGIRES
742RaúlFerrer RomeroVMIndependent
743EduardCentelles MirallesSMIndependent
744JamiBassolsSM-
745BruEliasMMLa Laia fenomena
746XavierRubiralta GiraltVMRubis
747AdolfoBelzunce BotínMMItriatletas solidarios
748AlexMartin CarrilloSMPRORUNNERS
749XaviRuiz HervàsSMNinguno
750XAVIERGASULL CONESAMMCaníXtrem
751ROGERSANCHEZ PERXACHSVMMARATONIANOS TEAM
752martíllussà pascualSMcap
753XaviCasañé RieraSMRun Forrest Run
754JoaquínCasasSMNepalí team
756CANTARELL PALAURICARDMMCE MADTEAM
757carlespatrís povedaVMce de gràcia
758juliofernandez felixMMindependiente
759AinoaMelendez LazaroSFIndependent
760Juan ManuelHurtado FernandezMMC.A. Montornes
761Mari NievesMartínezVFC.A. Montornes
762JoseFernandez OrtegaMMC.A. Montornes
763FerranSolà CarrerasVMNinguno
764RUBÉNÁLVAREZ NICOLÁSSMCORREDORS.CAT
765MarcSerra TejedorSMCorredors.cat
766GERARDGALLART GALTÉSSM633 642 520
767SantiTintoré SeguraVMCan Caralleu
768OriolCasasVM/
769Jose LuisDel Fresno PerezVMno
770AlbertRovira TarabalSBMPajares no
771MARCSAGARRA RIERAVMTKTK
772DAVID MARTIN VILAVM-
773DAVIDSANCHEZ ANDREUVMGAFARRUNS
774VladRotariSBMBCN RUNNERS
775CristianRotariSMRoti Run Club
776Eva Villasuso MeginoSFMELLIS TEAM
777INESVillasuso Megino SFMellis team
778DavidMaeso AsuaVMRunning Vigía
779BenitoSerrano NicolasMMCERN
780Pablo Blanco Funes VMNo
781OriolBlasi FolchVMHappy @
782GenisBayés CostaSMApadrina un Congre
783OmarAlaissaui RiveroVMArsenal
784miquelMolist checaMMIndependent
785MartaGallartSFMadteam
786MarcCasas PiñolSMRunning Goalkeepers
787SergioPérez ValenzuelaSMNo
788AlbertTraveria BernadetVM-
789NOELIALOPEZ DILOYSFCLUB FUN RUNNERS
790GemmaGimeno VielsaVF.
791OnaVidal MateoSF.
792MarinaPorta SantosSF.
793ToniRamírez BellavistaVMSense
794ToniSánchez MarínVMSensacions Uvex Team
795JUANNAVESVM-
796ALEJANDROMADRIDVM-
797EduardoVelasco PerezSMVILARUNNERS EL CAMÍ
798RUBENTORRECILLAS JIMENEZSMNo
799GerardFiol AumatellSMClub Atletic Torello
800ManoloNavas AndresMMIrun Whit Leiva
801AlbertSerret CantonSMIRunwithleiva
802Jordi Aguilar Cabanas VMCeva
804AlbertoJiménez MorenteVMI run whit Leiva
805DanielSardà ChaoSMNO
806JordiSolà colladoVMNA
807JORDIFARRES VILAVENDRELLSMWHAT'S THE CRAIC
808PATRICIALUQUE ALPRESAVFCLUB DE MONTAÑA DE TORREMOLINOS
809PereGallifa BeltriSMCap
810Alexandra Serra GasaVFBaix Montseny
811Lídia GarciaSFBaix Montseny
812LluisPiquera JimenezMMPenya Apa Anem-hi
813FrancescCampsMMIndependent
814SergiRodríguez RuizVMIndependent
815IvanArmenteros rodriguezVMTripleta mágica
816TonyFlorido Fernández VMMacMobles Trail
818IvanGelado Pérez VMX
819OriolMonserdà Pérez VMLleure
820JaviGonzalez RamirezSMcap
821JORDIPEREZ GALINDOMMRUNNERS PALAFOLLS
822ToniFranco RodriguezSMCor3fit Racing Club
823Juan CarlosAndrade CuencaVMI Run With Leiva
824XavierFresnedoso MorenoSBMCor3fit Racing Club
825EduardoDelgado MartinezSMNo
826JavierVillora AnguloVMBCTEAM
827CarlosRodríguez RodríguezVMBCTEAM
828MarioBovoVMBCTEAM
829LauraRabanal GonzálezSF-
830Pierre-LouisBUONOSMBCTEAM
831JuliaPalmaVFBarcelona Casual Runners
832FrancescMarlasca RoigSMN/A
833FerranCrehuet Carbonell MMMatxacuca
834TeresaMas de Xaxars RiveroSFClub Natació Banyoles
835Pauros fernandez-pachecoSMClub esqui girona
836JordiPrunella BoschSMIndependència
837OscarMoro BarrioVMBcTeam
838IVANPEREZ FERNANDEZVMAGBAR
839AlexCabre rueSMNo
840JaumeBaixas XausVM-
841AnnaGuerid JuncoSFTrail Xics Montseny
842AnnaGINÉSFIndependent
843EduardCañón MallénVMno
845DANIFLORES HERNANDEZVMUNIO EXCURSIONISTA DE VIC
846JavierMontillaMMNinguno
847AlexportavellaMMTRAILRUNNERS LLORET
848RogerDíaz DomínguezSMNo
849BernatComas BlancafortSBMIndependent
850JosepPlanelles PalmeroMMfondistes tarragona
851JanPlanelles SamperSBMfondistes tarragona
853JosepGil GilMMCEM Cerdanyola
854JoanSegarra OllerMMNo club
855EduardSicart gineSMNo
856XaviCasanovas PuigSMCEP
857QuimParral HernandezSMBCTEAM
858JoanRaichSMBCTEAM
860Ana Escude LluscaMFIndependent
861GabrielSantiago RodriguezMMMadteam
862CARMENMULET ALLESVFINDEPENDIENTE
863CARLESTALEN ARJONAVMcap
864AlexisMartinez de San Vicente CalsSMNO
865Carlesdel Rivero VilàSMNO
866AdamTorres HermsVMAmics de la cursa Artés
867José LuisMontes GomezVMATCerdanyola
868David rodriguez vilaVMNo
869Miguel AngelCasado PerezVM--
870CarlosGonzález RomeroSMIndependent
871JordiRodriguez CastilloSMCATALUNYA LLIURE
872JosepSirisi CasanovasMMCet Enclusa
873RafaDoncelVMAT Cerdanyola
874MANUMARTINEZ CARRIONVMAT CERDANYOLA
875Jordi Solà Turon VMTrail Breda
876Jose AntonioOrtiz ReyesVMN/A
877OriolJuan SabaterSBMASICS TRAIL
878Andreu Vilarrasa CastilloMMCornellà Atlètic.
879JORDIGRAELLS ROVIRASMCLUB ATLÈTIC CASTELLAR
880CristinaLahozVFNoclub
881AnnaPadrós RocaVFNoclub
882ClaraMateu PadrósSBFNoclub
883FERRANMARFIL SANCHEZVMTRAIL OLESA
884JoanSubirana GranadaVMperrilla runners
885FerranMás GomezSMTRIBIKETRAINER
887RaiUriach ParelladaSM-
888GuillemCanaleta GarciaSMClub Ciclista Arbúcies
889CescSagalés TorraMMGrimpacims
890RamonCapdevila PlaVMGemi
891JúliaRoca CostaSF-
892JOANSUBIRANAS MOLISTSM-
893XAVIER FOLCH VILAFRANCA VMGRUP EXCURSIONISTA SERRALADA
894JaumeBallart muntasellSMCap
895MontseRial ComellasVFClub Esportiu Laia Diez
896LaiaOlivé ObiolsVFClub Trail Laia Diez
897MartaGarcia CarnéVFClub Trail Laia Diez
898PereEliasSMINDEPENDENT
899Rafa López Reche MMClub Atletisme Montornes del Valles
900AlbertoJimenez GuerreroSMMontrail
901JaumeGuerola BarcelóSMno
902Jose MiguelORTIZ MORENOVMRUNINGPARC
903VitalikBagriySMCaminaires de Vilamajor
904CarlosCalvo PlasenciaVMINDEPENDENT
905AlexisBellés SubiratsSMINDEPENDENT
906MARINFANTE GARCÍAVFCENTRE EXCURSIONISTA CE CATALUNYA
907XAVIERFONOLLOSA AULADELLSMTRAIL CER LA SENIA
908Eduard Serra PararedaSMRarunning Team
909SilviaRoca RieraVFSMARTFIT CALLDETENES
910MelaniaBallesta SánchezSFLluïsos de Mataró
911Jose Antonio Ballesta BallestaMMLluïsos de Mataró
912SandraRuibal PuertasSFTrail Raptors
913IvánPrieto GonzalezSMRunning vigia
914JoanGonga ArnalSMTrail Raptors
915Víctor Bravo Valdivia SMUec Trail Running Mataró
916FerranNogueraVMC.C.A.
917FelixCayuelaMMScurçon vall d,aro
918ArnauPagespetit MuntadasSBMCap
919RamonSanchez FontcubertaVMClub Triatlo Sabadell
920JordiAlberti MMScurçon vall d,aro
921NicoletaPoterasSFXIPIRON TEAM
922EsterLopez MataVFNo
923Sébastien VarinVMXIPIRON TEAM
924CarlesVidal AguadoSMCap
925GenísFernándezVMBmc
926DanielEspuny CaballeroMMLAIETAN’S RUNNERS
927RicardTomas ShellySMIndependent
928ENRICGARCIA ELIASMMCMR
929MarcParedes Ibañez SMNo
930JohnBuitrago RodriguezVMIndividual
931RobertFernandez AndamoyoVMDense club
933Gregorio Lòpez MartínezMMClub excursionista independent de Catalunya
934VicençSolé SanchezMMAdéu Espanya
935JAVIERIGLESIAS RUMIVM¡ LEGIÖN ESPAÑOLA !
936KarolFreijo PerezVFCMR
936DavidJiménezVMDaltons Team
936AlexMartinez NuñezSMKL IS BACK
936JordiPuig MarquèsVMIndependent
936KEPAPUY PIKABEAVMITSAS MENDI KKE
936CarlosRodríguez PérezMMNo
1201OriolPujol CoderchSMC.E.Calldetenes
1202BEGONYANEVOT I MEDINAVFQUART
1203AnnaAbellan LombarteSFcap
1204GemmaMartinez PujolVFMad Team
1205Joan CarlesPapiol HerranzMMMuntanyenc barcelones
1206AnnaBlancafort CampsVFno estic a cap club
1207MartaCrespi francoliVFCap
1208JordiRimblas PujadasSBMNo tinc club
1209MartaCastany MuñozSFNo club
1210RaquelPacheco CarbonellSFNo
1211AinaAllouch MasnouSFNo
1212JordiPuigdollers VilageliuSMCentre Excta. Centelles
1213oscar fornells ruizVMGym for Dogs
1214JordiPovedano riveraVMRarunning
1215JordiSomoza de la OsaSMCap
1216ErikWang-Bruun GonzalezSMFondiesteam
1217DavidCanoVMETB
1218DANIELPÉREZ DOMÍNGUEZVMno
1219MireiaArmengol Bové SFSaltant per les muntanyes
1220LauraDamunt FàbregasSFSaltant per les muntanyes
1221AlbertBover SolanasSMSaltant per les muntanyes
1222RzamonPujol Casellas IMUnió excurcionista Vic
1223J. CarlosCastro RoblesVMPIRI
1224SussanaMoreno PradosVFClub Excta.Callús
1225FinaCasalí CaballolMFClub Excta.Callús
1226MiquelSellés OlivaMMOson@corre
1227martagranel dalmauMFviladecans
1228Cristina Garcia santanaVFNo
1229AnnaRamon GuàrdiaSF-
1230JordinaMarbà PratsSFCap
1234FelicianoFernández OcañaMMOntrail
1235JordiLázaro GarcíaSMOnTrail
1236EmmaBlom BenaventeSFOnTrail
1237ToniSoriano MitjansMMOnTrail
1238MartaCabot AbrilVFOnTrail
1239EliSegura MasVFninguno
1240TaniaOrtega MorenoSFINEF Barcelona
1241CARLESAGUILAR SALICHSVMONTRAIL
1242AnaArjona CabreraVFIndependiente
1243RAQUELVIDAL MELIÀSFCEM COSTUR
1244PAULA MAS CHILLIDASFCEM COSTUR
1245LaiaCornet ClausSFCap
1246FRANCESCHERNANDEZ VIVESMMCAP
1247MARTIHERNANDEZ TASCONIMCAP
1248David Rodríguez montilla VMGili trail
1249PaulaMesa RosalesMFindependiente
1250EstefaniaRrosell TrigoSFcap
1251David Quintanilla UreñaSMcap
1252JordiPou SalaSM-
1253SaraFarrarons CurriusSF-
1254ROSA MARIAQuintanilla UreñaVFcap
1255RogerBassols-MoreyVMCórrer no és per Rokers
1256CarlesRocaVMTRAILFLIPATS
1257NoemíAlonso BascompteSFSMARTFIT CALLDETENES
1259JOSEPROSELLÓ NAVARROMMno en tinc cap
1260SÍLVIACASTELLS DOTVFNO
1261MarcBigas SerradellVMFESFIT
1262AnnaVelasco santamariaVFno
1263XaviGarcia CalafellVMno
1264MarPortet SalcedoSFPortet instal•lacions
1265GemmaPermanyer CarnerSFSenglars Atlètics - CESF
1266GerardCreus CodinaSMCap
1267AndreaBujalance RodriguezSFCap
1268SUSANNAESCABIASVFSMARTFIT CALLDETENES
1269QuimRovira CutrinaMMFesfit
1270LaiaRodríguez JareñoSFNo
1271GabrielReyesSMN/A
1272NandoDe Alba RodríguezVMIndependent
1273RamonConesa TejeroVMEsquaix Igualada
1274MarianoParra TausteMMindependent
1275David Cruz FragaSM No
1276EliMASRIERA ARNAUSFno
1277Pedro Reina RiderMMCap
1278RogerVendrell i SolerVMNo
1279JordiXampenyVMNo federat
1280MarcTorras CollsVMCap
1281XavierCarreras MeixVMCap
1282AlbertoBertolin RomeroVMIndependiente
1283GabiGual i PonsMM4000 PEUS COLLBATÓ
1284guillermoVALLEJO MORENOVMclub atletisme abrera
1285Nayibevasquez laraVFclub atletisme abrera
1286OSCARIZQUIERDO CANASVMLA LENTA TEAM
1287ISACOSTAMFINDEPENDENT
1288AlfonsHuescar SanchezVMSmartfit Calldetenes
1289AlmaEspada CastañedaVFNinguno
1292AnaHurtado NuñezSFNO
1293KevinCovas DomenechSMNO
1294ARNAUPLA ALVAREZSBMRAUNNING TEAM
1295MARIMADRID FALCONVFCLUB ATLETISME ABRERA
1296Joan EnricTio CasasVMINDEPENDENT
1297Alba RubyGuarin MFIndependiente
1298RafaEscamilla SánchezVMNo sóc de cap
1299OlgaCueva RuizVFNinguno
1300VanesaEstepa Sanchez VFNinguno
1301EDUARDROVIRAVM40 Ton's
1303LaiaPagespetit Muntadas SFUnió Excurcionista Vic
1304MARCLLAVINA CapelSMMAX
1305MerceAlavedra PuigVFClub abrera
1306GladysRivera QuinteroVFIndependent
1307JuliaGarret GarciaSFNinguno
1308Juan Jesús Sánchez Falcón SMNinguno
1309DeliciaBermúdez CerezoVFNinguno
1310JoseGómez LuqueSMApadrina un Congre
1311PauSerra i EscandellSMIsards Team
1312SoniaAguilera MolinaSFSin Club
1313LaiaRubiraltaIFYukon
1314Antonio Martinez plazaVMYetis collserola trail team
1315Lucia Martinez canterasIFYetis collserola trail team
1316AndreaVelasco WüthrichSFNo
1317Angelpardo quintanaSMa.e matxacuca
1318KarinaPortilla BustamanteSFDIR
1321RAMONFERNANDEZ PERAMMRUNNING CLUB EGARA
1322AlbaSegura GonzalezSFNo
1323AlbertCrous Garcia SMCentre Excursionista Torelló
1324LuisRomanqueSMnortechico
1325JaumeVendrell GarciaSMX
1326MARCVALLEJO CALVOIMINDEPENDIENTE
1327LaiaColl CurtoSFCap
1328ClaraMasllorens RuizSF-
1329FortiàSolà VergaraVMCentre Excursionista Torelló
1330IolandaSalamanca PérezVFCentre Excursionista Torelló
1331Ian García AntúnezSBM.
1332Verónica Cruz Fraga VF.
1333LauraCruz fragaVFIndependent
1334HéctorHernando MorenoVMcap
1335CarolinaNuñez DomingoSFcap
1336MariaCASTILLO PADILLASFBCTEAM
1337Zamara AcostaVFBCTEAM
1338Alicia Fernandez AlonsoSFBC Team
1339SantiagoPOSTILS LANFRANCOMMSTIKAFUL
1340JorgeVacarisas VallMMViladrau
1341MartaBofill CasanovasMFViladrau
1342JUANRUIZ MARTINEZSM.
1343CRISTINAMARIA EJARQUEVF.
1344EnricCapdevila UrbanejaVM-
1345Anna Salvia MartiSFCap
1346AlbertGarcia GutierrezSM-
1347MariaLapasset CutillasVFX
1348JordiMasvidal BrunSBMIndependent
1349LaiaVila PujolSBFIndependent
1350EvaBuzón PorcarVFCap
1351ClaraMilovanoffVFIndependiente
1352Christian Gómez VaqueroSMClub Natació Rubí
1353PauRetuerto CorreaSBMClub Natació Rubí
1354NeusEzquerro RiquelmeSFNo
1355Haydee Bueno GalleroVFninguno
1356CarlosLarriba TrullolsSMNo
1357ÀngelsNoell GuardiolaMFCornellà Atlètic
1358JoaquimCrespo SerraSM.
1359CarlosLópez SerranoVMCap
1360MiriamCarles SolerSF--
1361AIDACULLELL MARTINSBF-
1362JorgeLópez SerranoMMNo
1363IvanMatamoros MolinaSM.
1364Josep AmramHerrera PerezVMGet fit get better
1365Jonathan Catalan devesaVMPrivat
1366Raquel Leon AsensioSFClub Atletismo Valladolid
1367FouadAarabSM--
1368MONTSERRATPEREZ LOPEZMFSuper nenas Accura
1369Francisco JavierPerez DiazSMN/A
1370Abel Gonzalez MuñizSMTEAM BCN
1371FerranCansado JimenezSMApadrina un Congre
1372CristinaMasó FloriachSFSant Hilari
1373MartaMoragas MasferrerSFIsards Team
1374GerardPidemunt MoragasSMIndependent
1375ManelRomero BaenaSMAuC
1376GuillemVidal PallarolsSMApadrina un Congre
1377RogerGarriga CorominaSMApadrina un congre
1378EduardEscarra ciuranaMMNo
1379JosepMasgrau TióSMC.E.Taradell
1380CarolaDanés PagansSFIndependent
1381SaidEl AarabSM--
1382SergiChàfer BuzziSMProRunners
1383DavidPérez CanovasSMNo
1384JavierMillan MendezSMIndependent
1385AlbertoBofill IborraSMSense club
1386BienvenidoAlonso GomezVMClub Can Goma
1387MikelMarinaVMCet Enclusa
1388Joan Sanchez López MMC. A. Vic
1389ArnauBoada MatarinSMMinyons
1390Jorge Suris Castillo VMNo
1391BorjaRubio MartínezSMClub Triatló Granollers
1392RUBENHERNANDEZ GALLEGOVFJAVIER CASTILLO
1393SANTIAGOHERNANDEZ GALLEGOVMJAVIER CASTILLO
1394OmarBorda maciasSMCabirols
1396JOSEP MARIARIBERA ROVIRASMCENTRE EXCURSIONISTA LA SEGARRA
1397PolSarrau ClaretSMMinyons
1398ClaraMartinez ArcasSFESCOLA ESPORTIVA PEGASO-VIANA
1399JesusBou leivaSMNo
1400PaquiTornaySFGirunneres
1401EVAFORTIÀ RIUSMFGiRunneres
1402JavierMartín TenaVMNo
1403EvaFlorez ContrerasVFNo
1404NuriaGil Gutierrez VF-
1405JorgeMatari GimenezVMno
1406VictorPalomares PrietoVMTrail Montpedros
1407NuriaMora MateoVFTrail Montpedros
1408MarcVallsSBM-
1409Francisco JavierFloresVM-
1410JordiRius UtsetSMUES
1411sandragonzalezVFVirtual fitness
1412WillyHurtado PérezVMVirtual fitness
1413TaniaSanchezVFGirunneres
1414XavierSoldevila BagóSM-
1415EnricCarbonell FagesSM-
1416JordiMoreno AlonsoVMIndependent
1417MarcPrat RoviraMMIndependent
1418RoserVidal PallarolsMFForces Forts i Ferms
1419TxellRabionetSFGirunneres
1420JESUSBELDAVMNO HI HA
1421BEGOÑAMARTINEZVFNO HI HA
1422CarmeBarea SantacreuVFGrimpacims Viladrau
1423GiselaSantacreu i SallentIFGrimpacims Viladrau
1424CarmeTorrubia sanzMFGirunneres
1425PolRoset ClaveroSBMcap
1426Xicu Espigulé EspuñaMMGirunneres
1427Anna MariaMacià BovéVFGiRunneres
1428MartaGironès TarrenchsVFGirunneres
1429LourdesPinsach ComaVFGirunneres
1430EudaldMasana VallsSMno
1431JordiXifra RibasMMIndependent
1432PolSalicrú SM-
1433RogerCalderó MárquezSMNo
1434OscarCasellasSolerVMcap
1435Josep PascualSMCap
1436JAUMERIBAS ASTALSSMMinyons
1437AntonioBuenosvinos PalomaresVM-
1438JORDICORDERO LLORETVMINDEPENDIENTE
1439JuanDávila SantosVMNinguno
1440JoanCasals gallartSMNo tinc club
1441Guillem AndresLloberaSBMAEC
1443XAVIERAVELLANA REVUELTAMMGIRUNNERES
1444AntonioRecio CasadoMMLes Tortugues
1445Albert Ibars PeiróSBMAEC PUIGVERD DE LLEIDA
1446AntonioSerrano de la TorreVMClub Atletisme Abrera
1447RogerCastells AguilàSMC.A LES TORTUGUES
1448MíriamLaliga CervillaSF-
1449Lluís Riera Trafi VM-
1450MIRIAMRECASENS SANCHEZIFIsards Team
1451AnnaPuig PuigcorbéMFGIRUNNERES
1452SERGIP.SMAGRUPACIÓ EXCURSIONISTA PALAFRUGELL
1453ALEXIAFRADERASF.
1454JaumeEstarlich GimenezVMTrail Running Girona
1455EsterSoler NogueraVF-
1456MartaRiera JuncàMF-
1457MercèSibina NoguéVFCap
1458DanielEspinosa GarcíaSMNo tinc cap club
1459LAIABERENGUER VILELLASFGLOBAL FITNESS
1460AinaSala MiaronsSF-
1461BernatAutonell GelonchSM-
1462RAMONVILASECA BONETVMGLOBAL FITNESS
1463NilSala MiaronsSM-
1464ANNACOLOMER ALFAROVF*
1465JON IGNASILÓPEZ GOUSBM-
1466JaimeHolgado LorenzoSMClub Atletisme Abrera
1467JoanCornellà CarrerasSBMno
1468GuiuTió MedinaVMFes Fit
1469MartaGuimerà GallentSFCap
1470OriolMontsec FuegoSMNo
1471NeusSubirats VicientVFcap
1472BeatrizBallestero Rodríguez-VitaMFSIN CLUB
1473MarcGallart UbaldeSM-
1474danieldiez garciaMMaire
1475SandraIglesias RodríguezSFCEM Cerdanyola
1476MartaRomaguera RibaSFNo sóc de cap club
1477JanOliveres GonzalezSMCap
1478AlbertFrontons IsernSMWALKARRES
1479RutEstany BarreraVFWALKARRES
1480SergiBarragan CanudasSMSaltant per les muntanyes
1481FrancescVaqué FrancoMMwalkarres
1482JOANPALLÀS JANÉSMMCLUB EXCURSIONISTA CALLDETENES
1483DolorsVila FontVFFesfitCalldetenes
1484DavidSancho RodríguezSBMEsportiu Penedès
1485JudithTalavera SerradellSFCap club
1486CarlosVargas NavarroMMIndependent
1487DELIARAMOS RAMOSMFSIN CLUB
1488VicenteGerbasiVMIndependiente
1489Clara RubiraltaIFL'Hopitalet
1490MarcFrutos salidoSMCap
1491AmadeoRamírez VilaSMNo
1492AmparoRodriguez NavasVFEGAN
1493ClaudiaBiete SolanoSFAsicsfrontrunner
1494SalvaTurull SerraVMEGAN
1495SandraSancho RodriguezSBFEsportiu Penedés
1496LucasAlonso DuróSMEsportiu Penedès
1497AinaMasferrer FerragutcasasSBF-
1498PamelaCanelo NoriegaSFCap
1500AriadnaAlemany BatetSF.
1501LAURAPARRA BUSQUETSSF-
1501JOSEP MARIA RIOS MEDINASM-
1502PolRamírez Perxachs IMTrail Xics Montseny
1503JessicaMorros TravesaSFcap
1504JosepRamírez DeumalVMTrail Xics Montseny
1505AlexandreVolart GirabentSMcap
1506JOSE LUISOLIVE LOPEZMMC. E. MEDITERRANI
1507Francisco Fernández HernándezVMninguno
1508YolandaEscamez CarlesMFNo club
1509SergioAgüera LópezVMCap
1510antonio jesussanchez llamazaresSMtriatlon almendralejo
1511AinaTurull MallofreSFCentre Excursionista Terrassa
1512DanielClaveria RodulfoSMMinyons de Terrassa
1513Maria Pilar Medrano ParrillaVFIndependent
1514NURIAPALAHI BAGESSFNO TE
1515MONTSERRATGUIXÀ PUENTEVFno tinc
1516DavidDatzira GarrigósSM-
1517MireiaMauri vivetSFBs runners
1518RogerBou pratSMNo
1519KyllianPérez calvoSMNo
1520ROBERTOVALLEJO MARDOMINGOVMno
1521LaliMasriera ArnauSFSWIPE DOG TEAM
1522AlbertJalil DíezSMCap
1523SalvadorTrenchs FiguerolaMMsense club
1524CarlesValldeoriolaVM..
1525TonyiLOPEZ CAMACHOVFATLETES D'ALTAFULLA
TOTAL INSCRITS:


EL TRAIL
SUB 23 MASC » 5
SENIOR MASCULI » 87
SENIOR FEMENI » 18
VETERÀ MASCULI » 105
VETERÀ FEMENI » 14
MASTER MASCULI 50+ » 46
MASTER FEMENI 50+ » 2
Total Recorregut » 277

LA MITJA
INFANTIL FEM » 2
SUB 23 MASC » 7
SUB 23 FEM » 1
SENIOR MASCULI » 92
SENIOR FEMENI » 22
VETERÀ MASCULI » 107
VETERÀ FEMENI » 32
MASTER MASCULI 50+ » 53
MASTER FEMENI 50+ » 3
Total Recorregut » 319

PIM PAM
INFANTIL MASC » 4
INFANTIL FEM » 5
SUB 23 MASC » 12
SUB 23 FEM » 4
SENIOR MASCULI » 77
SENIOR FEMENI » 60
VETERÀ MASCULI » 58
VETERÀ FEMENI » 51
MASTER MASCULI 50+ » 27
MASTER FEMENI 50+ » 16
Total Recorregut » 314

TOTAL CURSA » 910
C/Malloles, 11 · Poligon Industrial Malloles · 08500 Vic, Barcelona · Tel: 93 889 10 36 ·
Protecció de Dades i Política de Vendes i Devolucions