TRAIL 3 BATLLES 2019 1a MARXA 2h RESISTÈNCIA CC RATPENAT XXXI MEMORIAL PELEGRÍ PI MARXA CICLOTURISTA CIUTAT DE MOLLET ARTESENCA 2019 Trenca3pics 2019 MONTNEGREBTT 2019

LLISTAT DE PARTICIPANTS INSCRITS

III Enduro Ciutat de Castelló

DOR NOM COGNOMS CAT CLUB
1DavidVazquez.M30MXMS RACING SQUAD C.D.E
2Daniel Cubero Martínez ELTMMultisport-UC Montgo- Bioracer
3XAVIERDOMENECH AMADESELTMRUMBLE BIKES
4Andrés Fernández LatorrELTMClub Ciclista Utiel
5NachoValverde Gomez.JUNMCalderonabike Sagunt
6JorgeGarcia VidalELTMCiclos Domingo
7KikeSantonja Cardona.M40MBMX Alcoy
8IvanDiaz BujELTMCULTBIKES
9RobinBramley-moore .M30MMultiesport-uc montgo-bioracer
10Roberto Edo Ibañez.M30MFlower Mesbike
11ToniAtienza chisbert .M40MCrazy biker
12JUAN IGNACIOGARCIA GARRIDOPROMMMONPEDAL CASTELLON
13JOSE FRANCISCOALCACER VIDAL.M40MVETENBIKE CASTELLON
14PabloTena Rico.M30MVetenbike
15Jose RamonOjeda Alarcon.M40MTEAM CALDERONA BIKE
16ArturoTizon ibañezPROMMEnduvall
17LluisZumaqueroPROMMArtbikes taller team
18ChrisElsonPROMMIndependiente
19DaniTell SánchezS23MCicles MasVi
20SergioMartínez GorrizPROMMBIKE ADDICTION
21LUIS MIGUELMOLINA BUSTAMANTEPROMMEVIL BIKES
22Xavi Rebollar arzoELTMBicistore
23Vicente JuanRoig CalzacortaELTMCD Tonus
24OriolGómez IzquierdoS23MCULTBIKES
25RobertoCifre ruizPROMM.
26LuisBollaín Pérez-Mínguez.M50MEC Bérnia Xaló
27JORGEDE LÍBANO SIDROPROMMClemendurers
28OscarSanchez fox.M30MEl gancho
29JAVIERSORIANO CLARIANA.M30MBIG BIKES CARLET
30FRANCISCO MANUELLOPEZ SEGUI.M30MC.C.Sarria
31JavierRodriguez Nolla.M30MTeam Tortuga
32JuanValverde Garcia.M50MCalderonabike Sagunt
33JOSEDOMENECH VIVES.M50MUC. MONTGO DENIA
34JORGETOLEDO BERNAD.M40MBIKE POBLA
35MiguelSapró VázquezPROMMNinguno
36Vicente javierVera carrionS23MCultbikes-Specialized
37luis gerardomuñoz orellano.M30MUC MONTGO DENIA
38DAVIDSALVADOR HENNEGUET.M40MBIKESPORT CHIVA-GOLDCAR
39Camilo AlejandroDíaz DuránPROMMRossell
40JOSE LUISANDRES RUBIO.M40MCULTBIKES
41CésarBono PiquerELTMFlowbikestore
42DAVIDGINÉ FATSINI.CADMC. E. MONTASPRE
43RogerBalart Puchol.JUNMC.E. Montaspre
44carloslleixà parísPROMMindependiente
45Pablo Guilabert Bonet S23MRumble Bikes Madison Saracen
46JoseDelgado Ripoll.JUNMC.C.Altea
47DavidPoncePROMMTeam calderonabike
48Carlos Melchor RodriguezPROMMindependent
49JOSEMOLINA BAILENPROMMTEAM MANRUBIA
50CristobalJover Badia.M50MCULTBIKES-ESPECIALIZED
51JULIANIVARS POLOPROMMQUICK REPAIR
52VicedoMartínez NavarroELTMQUICK REPAIR
53LuisGomez MartinezPROMMIndependiente
54JORDISEGUI DOMENECH.CADMUC. MONTGO DENIA
55JoanMartinez SenmartiELTMFLOWBIKESTORE C.C.
56ESTEBAN LEIS CES.M30MVIA VERDA ESPORTS
57VIcentBorras molinaPROMM360CFT
58JordiCirera ArasaPROMMCE Montaspre
59Antonio MiguelCandela Peris.M40MBMX Alcoy
60VicentZaragoza ClimentPROMMGuijarro Tot Esport
61HÉCTORSUBIRATS QUEROL.M40MUnió Ciclista La Sénia
62IvanMármol Caballer .M30MORBIKES
63TomasLopez rodriguez.M30MCC MTB TERRATREMOLS
64DanielMartinez PascualPROMMNo
65FranciscoJurado Lopez.M30MCrazy biker
66SamuelContreras Gil.M30MLTSportBike/TREK
67NoahNeufeldPROMMAwesome
68DanielSotos García ELTMIndependiente
69HERMINIOBLANCO CAMIÑA.M40MTEAM BLANCO
70JUAN ALFONSOBLANCO CAMIÑA.M40MTEAM BLANCO
71Jose VteMuedra Núñez.M50MBikePobla
72DanielZaplana EsclapezPROMMOcio bike
73ToniSoria Alcon .M30MTeam Manrubia
74rubencastellano martinezPROMMCantera expres
75juan antonio zaplana esclapezPROMMModel bike
76JorgeRubio Savall PROMMIndependiente
77NeilFryerPROMMNo
78IVÁNILLESCAS NAVARRO.M30MBicicosta Pasico a Pasico Orihuela
79robertopastor ruizPROMMsin club
80AronLopez GomezPROMMIndependiente
81JosepBlasco Vaño.M30Mc.c. Bocairent
82Julen Ibarra IbarraELTMCc Connect San Vicente
83David Nadal Reig Micó.M40MBTT MATZEM
84XIMOFERRANDIZ BAÑULS.M30MBIG BIKES CARLET
85JoanReig benaventPROMMindependiente
86JavierMicó EstevePROMMindependiente
87JordiMollà RuizPROMMBikers l'Alcoià
88AlbertoOrtiz Montins ELTMARKAIS-LLAC
89Jose ManuelCañadas AvilésELTMBIG BIKES CARLET
90PabloCardona SanchezPROMMAlcoi
91NachoMartínez OteroPROMMCC SENGLARS
92RobertoForneli perez.M30MCrazy biker
93AdrianMonteagudo EscrivaS23MCD TONUS
94Anaue PauloRodrigues Dos SantosELTMPC Beniopa
101DANIELGARCIA FONTELTMPETeam
102ArnauSabaté CasadóPROMMCE Montaspre
103JuanPerez Fernandez.M30MEMINTEL ONBIKE
104ISRAELCORTES LLAMAS.M40MSpainDH
105DAVIDBELTRÁN PÉREZPROMMCLEMENDURERS
106ANDRESMUÑOZ ZULUAGAPROMMCLEMENDURERS
107Víctor Manuel Pérez Parra.M30MSENDAS DE CUENCA CD
108robert figuerola coch ELTMmegabici
109SergiValero Cantó.CADMCC BMX ALCOY
110RaulRoselló gasPROMMIndependent
111Marco Ant.Millán GarcíaPROMMJCBIKE
112FranRubio GarciaPROMMAM Fisioterapia
113CarlosSadaba tomas .M30MCiclos gamen
114EddieRamos Tomas PROMMIndependiente
115JavierBarberá TorrecillasELTMCC CICLOS DOMINGO
116Miguel ÁngelBoronat SignesPROMM-
117PabloAmer nebot.M30MCiclos domingo
118OTTOCAÑIZARES MADRID.CADMCDE SENDAS DE CUENCA
119DavidSignes Tur.M30MCC MUSSOLS XABIA BIKERS
120lucasfenoll molina.M40MCC MASTERBIKE ALICANTE
121RubenBeneyto BotellaPROMMc.c.bocairent
122MARCOSMUT MORELLPROMMindependiente
123AlexDenis CalinaPROMMIndependiente
124SantiagoMarza beneyto.M30MGravity castello
125CristianVillarroya MorenoPROMMGravity mtb Castelló
126Juan AntonioPelayo GonzálezPROMMGravity Mtb Castelló
127RicardoMelero libranPROMMGravity castello
128SergioMartínez MartínezELTMFLOWBIKESTORE C. C.
129Jose manuelFerreres lopezPROMMENDUVALL
130ManuelMontero RodríguezPROMMEndemoniaos Enduro
131LuisPardo Garcia.M30MVici de Bici
132OscarOrtega HernandezELTMUC Montgó Denia
133Carlos AlfredoLázaro MadridS23MUC MONTGO DENIA
134Jose AntonioSchneeberger CostaPROMMUc Montgo
135Vicente González Arnau PROMMTeam Manrrubia
136Santiago Barreda BortPROMMSense club
137OscarLarrea Taravilla.M30MSENDAS DE CUENCA CD
138ÁngelCámara Coll.M40MNasios Pa Bajar
139AlbertoPérez Piña.M40MNasios Pa Bajar
140OmarGonzález MorenoPROMMIndependiente
141VíctorMolinero LledoPROMMIndependiente
142CarlesBallester GarcíaPROMMBlaiBikes
143AlexandreSanjuan BernabeuPROMMBLAI BIKES
144RubenRizo PlaPROMMHuinocaurem
145JavierRamos canoPROMMJ&A Riders
146AlejandroEdo BelenguerPROMMJ&A Riders
147AngelHernandez MartinPROMMninguno
148PacoOchando Porcar.M60M+BTT BURRIANA
149DesiMoreno VallsPROMMBTT Burriana
150XimoBurguete VinaixaPROMMBTT BURRIANA
151Angel Riego Rebellon.M50MBtt. Burriana
152AlbertoGuerrero MartínezPROMMBTT Burriana
153SamMoles VicentPROMMBTT BURRIANA
154Andres FranciscoAlegre Palomo.M50Mbtt Burriana
155SergioMateos BarrosoPROMMTEAM SERELLES
156Andreu Gutiérrez FerrándizELTMTEAM SERELLES
157DavidBlasco AsensioPROMMIndependiente
158victor manuelgarcia florPROMMvetenbike
159JulioBermudez RedondoPROMMvetenbike salida en grupo
160FernandoSegarra GarridoPROMMVETENBIKE CASTELLON
161CRISTIANESCRIG VIDAL.CADMC.C.VETENBIKE
162alejandrocorrea viudezPROMMvetenbike
163JavierFerrer AndresPROMMVETENBIKE
164FRANSANTAMARIA BORONAT.CADMLES CABRES MTB
165EDGARSANTAMARIA BORONATS23MLES CABRES MTB
166IVANSANTAMARIA BORONAT.CADMLES CABRES MTB
167JorgeMauri RamirezPROMMOliva
168ArnauCholbi PonsPROMMOliva
169LucasMahiques estevezELTMLes cabres mtb
170IgnacioCañadas Cachinero.M30MEnduronda
171JavierCastillo catalan.M30MSepelaco- enduronda
172AitorRuiz SanzPROMMBTT EndurOnda
173JonatanHúnzingerPROMMMonpedal/Enduronda
174DavidGonzález velaPROMMBicicletas cabedo
175RAMONGOMEZ CAMPOS.M40MCC BTT ONDA
176OSCARCASTRO PEREIRAELTMBTT ONDA
177RafaPalmero Guerola.M40MBicicletesCabedo
178Juan Ramón Estall Martínez .M40MCC BTT ONDA
179DavidBlázquez Tena.M30MClub BTT EndurOnda
180SantiagoRomero EscrichePROMMenduronda
181José ManuelRodríguez MartínezS23MBicicletas cabedo
182JackSandersPROMMEnglish Lads
183MaxSandersPROMMEnglish Lads
184AntonioNavarro Jorro.M40MClub Madroño
185SergioFernandez GilPROMMClub Madroño
186Edgar Cervera ZapataPROMMRs Bikes Valencia
187RaulSanchez HaroPROMMRs Bikes Valencia
188JavierSánchez LopezPROMMIndependiente
189Jose enriqueRomán VázquezPROMMFORNELI FANS CLUB
190DanielSerrano santonjaPROMMXiscla roda team cocentaina
191JorgeAbad Pérez PROMMLos lagrimillas
192AdrianLopez sanchezPROMMXiscla roda team cocentaina
193José LuisGómez MuñozPROMMEl Repeló Crew
194eduardosegui julianPROMMel repeló crew
195LorenNavarro MiravetPROMMEl Repelo Crew
196Arell JavierGarcia BarberaELTMBICIMAX
197DanielGomez-Ortega PencoPROMMEnduro 2
198CésarPrimo PrietoPROMMEnduro 2
199Jose manuelCastro lopezPROMMEnduro 2
200GUILLERMORUBERT CASTELLPROMMALBINEGRES
201SergiAicart NebotPROMMCICLES MONPEDAL
202ÁngelFernández MartínezPROMMTINKERS CALDERONA
203JustoPérez SilvaPROMMPeña Tinkers Calderona
204FRANCISCO JAVIERLOPEZ MASPROMMTINKERS CALDERONA
205Federico Alcaide Toledano.M40MCULT BIKES-ESPECIALUZED
206MiquelBarceló Román.M30MTHE GAMBERS CC
207josesanchez parra.M40Mcrazybiker
208RaulPérez- hita muñoz.M30MJc bike team
209Cristian Michael Cevallos RiveraPROMMClub ciclista Bikeshore
210DanielOlcina perezPROMMClub ciclista BIKESHORE valencia
213SergioAusina PavónPROMMKaragols
214FernandoGil AymerichPROMMKaragols Enduro
215ÁngelFernández FelicesPROMMKARAGOLS
216GUNDEMAROHERRANZ MACIAN PROMMKARAGOLS
217RobertoFerreras MendezPROMMKaragols
218IgnacioFormoso BaamondePROMMKaragols
219BrunoNos SeguraELTMKaragols
220ALBERTMEMBRADO MARTÍELTMKARAGOLS ENDURO
221NicolasAznar Palau PROMMKaragols
222PabloMedall BouELTMKARAGOLS ENDURO MTB
223LLUISSegura CurtoELTMOR BIKES
224AgustíCirera ArasaPROMMCE Montaspre
225PauVicient CalvoELTMCE Montaspre
234ElenaPerez BravoFEMEMINTEL ONBIKE
235VeronicaZarco cañavateFEMCrazy biker
237ElenaRoyo MeseguerFEMPiño Fijo Morella
238MariFarga Navarro FEMJcbike
239SUSANACARLES CAPAFONSFEMOR BIKES
240MIREIABAQUEDANO MORENOFEMCULTBIKES
241MARTAZANONFEMBIG BIKES CARLET
242JudithViana Martinez FEMChelvabikeracing
250SergiSanchez Pons.ELECMVilabike Flylow
251JavierToledo Mejías.ELECMIndependiente
252JuanviPuig iznardo.ELECMCATALIBIKES
253Francisco JosePerez Paredes.ELECMTeam Calderona Bike
254BoardBoard.ELECMn/a
255Roberto JavierMurillo Leon .ELECMXTREM ENDURO
256JOSE FERNANDOMOLINA ESCLAPEZ.ELECMXTREM ENDURO
257Ramón Palomera .ELECMXTREM ENDURO
258GabrielLaserna sabuquillo.ELECMBIG BIKE
259David Gómez García .ELECMTocobike
260HECTORBALAGUER GARCIA.ELECMPROPODA ENDURO TEAM
261OSCARFELIS TORRES .ELECMPROPODA ENDURO TEAM
262ArturoCervantes Gorriz.ELECMPropoda Enduro Team
263JAVIER DIEZ VICENS.ELECMCICLOS BENAVENT
264DAVIDDEUSDAD PRADES.ELECMMOSORROS BIKE
265CarlosChiachio De Quero.ELECMCC. OROPESA
266DavidCarrascosa Masmano.ELECMIndependiente
267DAVIDBERNAT PACHECO.ELECMINDEPENDIENTE
268JORGE JOSEGARCIA GONZALEZ.ELECMTINKERS CALDERONA
269DAVIDGONZÁLEZ PARDAL.ELECMTINKERS CALDERONA
270SantiagoAlfaro Anaya.ELECMTinkers Calderona
271AndrésPérez Calero.ELECMTinkers Calderona
272RafaEstevan Calvo.ELECMTinkers Calderona
273José MaríaSanguino San Román.ELECMBike-Madrid
274ruben sevilla rodriguez.ELECMENERGY BIKE
275FelipeSolano Domenech.ELECMMoustache guijarro sport alfaz
276Jesús María Hernández Fernández .ELECMNasios pa Bajar
TOTAL INSCRITS:


III-ECS
MASTER 30 MASC » 32
MASTER 40 MASC » 22
MASTER 60+ MASC » 1
MASTER 50 MASC » 7
CADETE MASC » 7
JUNIOR MASC » 3
ELITE MASC » 29
ELECTRICA MASC » 27
FEMINAS » 8
SUB 23 MASC » 8
PROMOCION MASC » 108
Total Recorregut » 252

TOTAL CURSA » 252
C/Malloles, 11 · Poligon Industrial Malloles · 08500 Vic, Barcelona · Tel: 93 889 10 36 ·
Protecció de Dades i Política de Vendes i Devolucions