MARRANA SKYRACE 2022 Cursa de la Cervesa Nocturna CURSA AL CASTELL DE SANT MIQUEL

LLISTAT DE PARTICIPANTS INSCRITS

Vallès Drac Kids · Circuit FEEC ESCOLES DE TRAIL

DOR NOM COGNOMS CAT CLUB
1401NúriaPérez SabarichS6FKAMES KIDS
1402AleixMiranda PrióS6MKames Kids
1403Aran Jiménez Martínez S6MCap
1404KaiGarcia EscartinS6MTrailxics Montseny
1405PauReina MartinezS6MNO
1406HannahLazarichS6F-
1407MartíPetanas BorratS6MNo
1408LeireGallego BlascoS6FEgaramossenaire
1409AiramCórdoba FreginalsS6MAT CERDANYOLA
1410MartíRius PonsS6M.
1411Ona Lozano Pérez S6FEgaramossenaires kids
1412Leo Tobalo SixtoS6MKames Kids
1413SofiaHuguet OnutuS6FUnió Excursionista de Sabadell
1414JoanLópez MolinaS6M-
1415JanViroles JimenezS6MClub Trail Girona
1416MARCVINTRÓ SOLVASS6M.
1417MARCURRUTIA SALVANSS6MTrail Roc Blanc
1418DylanSòria soliva S6MLos martes con dios
1419AinetCasanovas GallS6FNO PERTANY A CAP CLUB
1420BrunaBernabéu RealS6FPLZ Run&Bike
1421ErikGutiérrez AlbertíS6MIndependiente
1422JANACRESPI RAMONS6FCENTRE EXCURSIONISTA DE TERRASSA
1423ABRIL TALLÓN SANTAEULÀRIAS6FKAMES KIDS
1424AiaDelgado TresS6FAsa. Esp. La Mitja Del Castell
1425BrunaSala LlonchS6FLA FITA
1426USUECONTRERAS REALS6FNO
1427GORANCONTRERAS REALS6MNO
1428RaulAndres PecesS6M-
1429LeoDomínguez Palma S6MI RUN WITH LEIVA
1430ElseGarcia DomingoS6FCorredors de Fons de Viladecavalls
1431MaelFernandez GarciaS6MOutdoor circuits
1432AitanaMas MartinezS6FKamesKids
1433KAIMARTI VERRIES6M-
1434Jan Bravo FabraS6MI run With leiva
1435MartíLópez EspinosaS6MKameskids
1436Aina Recio MartoriS6FMas Cremat Trail - Blanes
1451DavidSadoviciS8MClub atletismo Pobla de segur
1452JanMiralles NoguesS8MCentre Excursionista Terrassa
1453ArletAlcaraz ArenasS8FKames Kids
1454AdánAgudo FerreteS8MNo
1455Jordi Ejarque SolS8M-
1456LinusMontaneS8MYETIS COLLSEROLA TRAIL KIDS
1457MarioMontes CortésS8MCERDANYOLA AT
1458JonJiménez Martínez S8MNo
1459BielBlasco GonzálezS8MEscola de Trail Barcelona
1460EduardFilgueira CarranzaS8MClub Egara
1461EmmaZotti VallbonaS8FKames Kids
1462CLARAESTEVE GASSETS8FCAP
1463GAL·LAMITJAVILA I DIAZS8FKAMES KIDS
1464LukasArrocha ValeikaiteS8MClub Esportiu Cerdanya Pirineus
1465IvetCastellvi PratS8F-
1466RocLlibre UliedS8MYETIS COLLSEROLA TRAIL TEAM
1467RogerBellès ColobranS8MKames kids
1468ONASANZS8FClub natació Terrassa
1469BetFrancolí MasS8FLa Cúpula Trailrun
1470MarcTobalo Sixto S8MKames Kids
1471PAUANDRES TOMASS8MCENTRE EXCURSIONISTA DE TERRASSA
1472LuarSolbas GutiérrezS8MUnió Atlètica Terrassa
1473VICTORDEL VAL MARTINEZS8MCENTRE ESCURSIONISTA DE TERRASSA KAMES KIDS
1474MarcMartin LafuenteS8MClub Tennis Terrassa
1475JorgeGarcia RomeroS8Mlos garcia
1476ROGERGORINA VALLBONAS8MKAMESKIDS
1477ROGERTRULLAS BRUNETS8MIndependent
1478MariaPlaniol cardonaS8FSant hilari
1479ArtauVinardell AgullóS8MCAPS -CLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR
1480PauZaguirre MarquezS8MPhoenix Llamarada
1481LiaCasanovas GallS8FASS. ESP. TRAIL XICS MONTSENY
1482NilClusa SanzS8MUnió Excursionista de Sabadell
1483DiegoPerez RubioS8MNo
1484NilFarré Ayala S8MTri+9
1485EtnaMartínez JovéS8FClub esportiu Roger Roca
1486BERNATPLANAS CARRERAS8MKAMES KIDS
1487GuillemSolernou SierraS8MEscola de Trail de Barcelona
1488ÀneuDelgado TresS8FSocietat atlética de Corbera
1489Ivette Luque Muñoz S8FKames kids
1490AUROCONTRERAS REALS8MNO
1491MartíGraells S8MCE Terrassa
1492KoenGarcia DomingoS8MCorredors de Fons de Viladecavalls
1493AriannaLopez RomeroS8FAETT Team Muay Thai
1494MartíFernandez GarciaS8MOutdoor circuits
1495ElianSanmarti OltraS8MClub IRWL
1496LIAMMARTI VERRIES8M-
1497PauBravo FabraS8MI run With leiva
1498EmmaBernal BaenaS8FC.A. LLORET-LA SELVA
1499PolSuades SucarratsS8MNo
1500JOFRE VELA MUNCUNILLS8MTRAIL ROC BLANC
1501EidanEnero VillanuevaS8MUnió Atlética Terrassa
1501Roc EnrichS8Msense club
1501GAELGARCIA OLANOS8MCAP
1501Oriol Pérez SabarichS10MKAMES KIDS
1501IvetRecio MartoriS8FClub Atletisme Lloret
1501ThiagoSánchez RodríguezS8MKamesKids
1502IuAlcaraz ArenasS10MKames Kids
1503NelBusom PérezS10MCentre Excursionista de Terrassa
1504EnricMasó AguilàS10MForces Forts i Ferms
1505BrunaMartínez SeguraS10FCentre Excursionista de terrassa
1506JordiSoro Arnó S10MKameskids
1507NúriaEjarque SolS10F-
1508MarcelAgudo DávilaS10M-
1509BertaCortés Crespí S10F-
1510MarkBertran SotoS10MYetis Collserola Trail Team
1511MarinaLlibre UliedS10FYetis Collserola Trail Team
1512MarioCeres AlonsoS10MYetis Trail Collserola
1513GuiuFernández GilS10MYetis Collserola Trail Team
1514Dan Navas ComasS10MSense club
1515PolSancho ContrerasS10MClub tenis Terrassa
1516ClàudiaZotti VallbonaS10FKames Kids
1517GabrielPlanagumà i CannellaS10MClub d'Atletisme Cerdanyola
1518AlexGamez AnguisS10MCECERDANYOLA
1519ROCESTEVE GASSETS10MCAP
1520ALVAROELBAZ GONZALEZS10MINDEPENDENT
1521ErnestCastellvi PratS10M-
1522MARIA CARRERA MOYANOS10FCLUB GIMNÀSTIC TERRASSA
1523NicolasMas Redondo S10MAtletisme Cerdanyola
1524MICHELLECAPEL ARCOSS10FCentre Excursionista de Terrassa
1525ClaraSanz DomènechS10FClub Natació Terrassa
1526GERARDNAVARRETE ESTEPAS10MBICISPRINT
1527MAXMARONI PALAUS10MCLUB MUNTANYENC SANT CUGAT
1528LaiaMorales SanzS10FEscola Trail Barcelona
1529CaterinaHuguet OnutuS10FUnió Excursionista de Sabadell
1530NataliaFontanet RuizS10F-
1531LaiaBellón Larraz S10FEscola Trail Barcelona
1532NausicaaPicón BuerbaS10FAT Cerdanyola
1533EricMuñoz NavarroS10MC.A.MOLLET
1534IvetClusa SanzS10FUnió Excursionista de Sabadell - Escola Trail
1535LAIACASELLAS ALEMANYS10FAA TONA
1536BIELCRESPI RAMONS10MCENTRE EXCURSIONISTA DE TERRASSA
1537ROGERNOGUERA FUSTÉS10MAMICS DE L' ATLETISME DE BAGÀ
1538AniolRamoneda OrsS10MTRAIL XICS MONTSENY
1539aleix Pardina OlivaresS10Mclub esportiu cerdanya pirineus
1540BlaiGarcia SaavedraS10M.
1541NoraPérez LlobregatS10FCros Matadepera
1542SofiaPalmero ValenzuelaS10FAtletic de Terrassa
1543RocSirvent MoyaS10MIndependent
1544TonPaín FiguerasS10MEscola Esportiva Roger Roca
1545MartíEscera RoigS10MClub d'esquí la pobla de segur
1546EmmaCampiñez MoralesS10F.
1547LlucVela MuncunillS10MTrail RocBlanc
1548Júlia Martínez Pérez S10FNo
1549IreneBernal BaenaS10FC.A. LLORET-LA SELVA
1550LlucCantero AlsinaS10MCentre Excursionista de Cardona
1551NilGüell LópezS10MForces Forts i Ferms
1551MartíMoya ColonS10MForces, Forts i Ferms
1551MarcOlivé MoréS10MEscoleta Trail Running Girona
1551RABABOUZEMMOU IKHLEFS14FCLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR
1551AINA SUSIN GARCIAS10FINDEPENDENT
1551MONTSESUSIN GARCIAS10FINDEPENDENT
1552PAUMIRALLES NOGUÉSS12MCentre Excursionista Terrassa
1553MaiolCreixells AguilarS14MCaps La Pobla de Segur
1554jana Martínez SeguraS12FCentre Excursionista de terrassa
1555AlbertFernández TrullàsS12MCEEER-UEC
1556ErnestTorrent CortadaS14MYetis Collserola Trail
1557LEODE HARO SANCHEZS12MYETIS COLLSEROLA TRAIL TEAM
1558FERRANMUÑOZ BLANCOS14MYETIS COLLSEROLA TRAIL KIDS
1559PepeCeres AlonsoS14MYetis Trail Collserola
1560AinhoaMontes CortésS12FCERDANYOLA AT
1561BernatMontane ObachS12MYETIS COLLSEROLA TRAIL TEAM
1562Guiu Bruna BarbaS14MYetis Collserola Trail Team
1563Martina Bruna BarbaS14FYetis Collserola Trail Team
1564Aran Bruna BarbaS12MYetis Collserola Trail Team
1565GabrielBretón BotinesS12MClub Muntanyenc Sant Cugat
1566SantiagoBretón BotinesS14MClub Muntanyenc Sant Cugat
1567PolFonseca RibasS14MAt. Cerdanyola
1568HugoAriñoS12MClub Atletisme Cerdanyola
1569NúriaMuntada GimenoS12FCentre Excursionista Castellar del Vallès
1570TeoRasero SauraS14MYetis Collserola Trail Team
1571IvetBusquets BartrinaS12FEscola Trail Barcelona
1572BlancaMartín RodríguezS14FYETIS COLLSEROLA TRAIL TEAM
1573EMMAMITJAVILA I DIAZS12FKAMES KIDS
1574BielBonfill RepulloS12MTrail Running Girona
1575LAIACARRERA MOYANOS12FCLUB GIMNÀSTIC TERRASSA
1576JANANDRES PRIORS12MKames Kids
1577AinaRoca PautàsS14FA.E. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA
1578OriolGol MasóS12MForces Forts i Ferms
1579PereViroles JimenezS12MClub Trail Girona
1580UnaiSanchidrian HidalgoS12MEscola Trail de Barcelona
1581Àlex Solbas GutiérrezS14MUnió Atlètica Terrassa
1582OriolCristel ComaposadaS14MClub Muntanyenc Sant Cugat
1583PauMartin LafuenteS14MClub Tennis Terrassa
1584ManelFontanet RuizS14M-
1585MariaFontanet RuizS12F-
1586NORAGONZALEZ PRIEGOS14FKAMES KIDS
1587CESCTRULLÀS BRUNETS12MIndepedent
1588MarionaVinardell AgullóS12FCAPS -CLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR
1589GuillemVinardell AgullóS14MCAPS -CLUB ATLETISME LA POBLA DE SEGUR
1590JoanaCortès i TenderoS12FClub Atletisme La Pobla de Segur CAPS
1591OLIVERMARGARIT GOMIZS14MKAMES KIDS
1592NicolásGonzález BermannS14MYETIS COLLSEROLA TRAIL TEAM
1593MarinaGutiérrez AlbertíS14FKames Kids
1594ÈliaMartínez JovéS12FClub esportiu Roger Roca
1595ÈLIAPLANAS CARRERAS12FKAMES KIDS
1596BielSallés DomènechS12M-
1597ÒSCARTALLÓN SANTAEULÀRIAS12MKAMES KIDS
1598AlexiaSanchez ReixachS12FKame's kids
1599Júlia Solernou SierraS12FEscola de Trail de Barcelona
1600OriolPujol Solà S12MCET enclusa
1601DÍDACBOSCH PETANÀSS14MEGARA
1601MARIOCANAS GOMEZS12MESCOLA TRAIL BARCELONA
1601JanCantero AlsinaS14MCentre Excursionista de Cardona
1601ViktorCollbatalle Sánchez S12MKames Kids
1601Biel HieuGuinot RuizS12MAT CERDANYOLA
1601Alexander Hernández Domínguez S14MClub Natacio Terrassa
1601GorkaLaoS12MUAT
1601JudithMarcos S14FCap
1601POLMENA LLOBERA S14MAEMDEKP
1601BrunaMiralpeix BusquetsS14FForces forts i ferms
1601Marc Oltra CampoS14MRUNCERCLATS
1601MartíPaín FiguerasS12MEscola Esportiva Roger Roca
1601Mariona Picón BuerbaS12FAT Cerdanyola
1601BielSirvent MoyaS12MIndependent
1601NoraSolduga SalesS12FCAPS La Pobla de Segur
1601ORIOLSOLER CASASS12MCENTRE EXCURSIONISTA DE TERRASSA
1601BERTASUSIN GARCIAS12FINDEPENDENT
1601EstonSutherlandS14MClub Trail Running Girona
1601DANIELTERUEL MARTINEZS14MJUVENTUT ATLETICA SABADELL JAS
TOTAL INSCRITS:


Drac Kids (sub-6) · 3 a 6 anys
SUB6 FEMENÍ » 15
SUB6 MASCULÍ » 21
Total Recorregut » 36

Drac Kids (sub-8) · 7 a 8 anys
SUB8 MASCULÍ » 40
SUB8 FEMENÍ » 15
Total Recorregut » 55

Drac Kids (sub-10) 9 a 10 any
SUB10 MASCULÍ » 33
SUB10 FEMINÍ » 22
Total Recorregut » 55

Drac Kids (sub-12) 11 a 12 any
SUB14 MASCULÍ » 22
SUB14 FEMENÍ » 8
SUB12 MASCULÍ » 23
SUB12 FEMENÍ » 16
Total Recorregut » 69

TOTAL CURSA » 215
C/Malloles, 11 · Poligon Industrial Malloles · 08500 Vic, Barcelona · Tel: 93 889 10 36 ·
Protecció de Dades i Política de Vendes i Devolucions